THE HABITAT

THE HABITAT

هتل پنج ستاره THE HABITAT در بنتوتا و در کنار ساحل واقع شده است. فاصله هتل تا ساحل Maha Induruwa در حدود 2.4 کیلومتر است. هتل دارای رستوران ، پارکینگ اختصاصی رایگان ، استخر شنای روباز و مرکز فیتنس است. در تور سریلانکا ، این هتل را برای اقامت در بنتوتا می توانید انتخاب کنید . هتل دارای بار مجهزی است که بهترین نوشیدنی ها را برای مسافرانش سرو می کند. تصویر بارمن در تصاویر هتل آمده است.

اتاق های هتل THE HABITAT

تمامی اتاق های هتل THE HABITAT مجهز به تهویه مطبوع هستند. اتاقها دارای بالکن هستند و به استخر هتل دید دارد. در اتاقهای تلویزیون های صفحه تخت قرارداده شده است. حوله ها و تخت اتاق ها کاملا تمیز و به وسواس مرتب شده اند. همچنین برای نگهداری از وسایل ارزشمند اتاق شما ، جعبه امانت قرار داده شده است.

خورد و خوراک در هتل هبیتات

هیچ سفری بدون خوراکی هایش معنای خاصی ندارد. هتل THE HABITAT هم از این قاعده مستثنی نیست. صبحانه مفصل هتل هر روز صبح بطرز کاملی برای مهمانان سرو می شوند. اینجا علاوه بر صبحانه های معمول ، صبحانه های محلی هم یافت می شود. دل را به دریا بزنید و همگی را امتحان کنید . مطمئنم از چشیدن طعم آنها بی اندازه لذت خواهید برد.

در انتها…

پکمی درباره هتل THE HABITAT صحبت کردیم . حالا وقت آن است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای جنوب شرق آسیا و تور سریلانکا . اطلاعات کامل تری به دست بیاورید. کافی است با همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا تماس بگیرید تا اطلاعات کامل تری را دریافت کنید. برای اینکه راحت تر بتوانید شماره های تماس شرکت را داشته باشید ، در انتهای متن شماره تماس را می نویسم …

شماره تماس : 88171061 – 021

 

شما می توانید این هتل را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی نمایید.

ارسال به دوستان