تور ترکیبی ویتنام کامبوج لائوس تایلند

- قیمت از: در حال حاضر اجرا نمیشود
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


تصویری یافت نشد

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور ترکیبی ویتنام کامبوج لائوس تایلند 

 

تور ویتنام … سرزمین زیبای ویتنام ، مقصدی کمتر شناخته شده برای ماست. در تور ویتنام ، شما طبیعت و فرهنگی را خواهید دید که منحصربفرد است. از شمال تا جنوب این سرزمین زیبا ، برای گشت و گذار عالی است. از سواحل آرام و دوست داشتنی تا شهرهای پرجمعیت ، همگی خاطره ساز هستند. به جز زیباییهای بیحد ویتنام، این کشور بهترین جا برای خرید لوازم ورزشی است.

مشخصات کلی ویتنام

برای تور ویتنام ، دانستن اطلاعات اولیه در مورد مقصد بسیار مهم است. اینکه شما با توجه به روحیات خود کدام شهر را انتخاب می کنید، از همین شناخت نشات می گیرد. ویتنام کشوری است که پهنای متوسط و کشوری گسترده از شمال به جنوب است.

این سرزمین ، تاریخ پر فراز و نشیب و کهن به قدمت هزاران سال دارد. سرتاسر این کشور ، دیدنی های فرهنگی و تاریخی و کهن دارد که گردشگران بسیاری را جذب می کند. طبیعت بی اندازه زیبای ویتنام باعث شده است که برای گردشگران اکوتوریسم هم، مقصد جذابی باشد.

مذهب اکثریت مردمان این کشور ، بودایی است . مردمانی صلح طلب و آرامش طلب هستند. آئین های مذهبی را به جا می آورند و معابد فوق العاده زیبایی دارند. نذر روزانه خود را نثار مجسمه بودا می کنند و برای آرامش، عود روشن می کنند. اتمسفر این کشور بسیار روحانی و زیباست.

تور ویتنام

غذا در ویتنام

در تور ویتنام ، فرصت چشیدن طعم غذاهای محلی را غنیمت بشمارید. در ویتنام ، ادویه های محلی و میوه های گرمسیری و سبک غذایی ویتنام ، برای گردشگران جذاب است. غذاها پر ادویه هستند اما خیلی تند نیستند. طعم شیرین و کمی تند محبوب است. سوپ فو معروفترین غذا در ویتنام است. در جنوب شرق آسیا ، دکه های خیابانی ، پدیده هایی فوق العاده جالب هستند. غذاهای خوشمزه ، با سرعت بالا و قیمت پایین آماده می شود. سرتاسر شهرها این دکه ها را می بینید.

قهوه در ویتنام

تا زمانی که مسافر ویتنام نباشید ، اهمیت قهوه های ویتنامی را درک نخواهید کرد. در گوشه و کنار شهرها، انواع کافه ها برای نوشیدن قهوه وجود دارند. حتی در کنار خیابان صندلیهای کوچکی برای مشتریها گذاشته اند تا بتوانند قهوه خود را بنوشند. سبک عمل آوری قهوه ویتنامی مخصوص خودشان است. خاطرتان باشد زمانی که به ویتنام سفر می کنید، حتما قهوه بنوشید.

تور ویتنام

فصل سفر به ویتنام

از آنجایی که ویتنام در منطقه استوایی زمین واقع شده است ، تغییرات دمایی اندکی دارد. در تمام طول سال ، آب و هوای این سرزمین مرطوب و ملایم است. اگر اهل تفریحات آبی متنوع هستید ، فصول پاییز و زمستان برای سفر به ویتنام مناسب تر هستند. در تابستان و اواخر فصل بهار، چون زمان بارش باران است، تفریحات آبی با محدودیت انجام میشود. از آنجایی که تابستان به نوعی low season محسوب می شود، قیمت تور ویتنام هم کاهش می یابد.

تور ویتنام در فصل بهار

از ماه مارچ تا ماه جون ، آب و هوای ویتنام معتدل و مناسب است. در ماه های فروردین و اردی بهشت ماه ، آسمان معمولا بدون ابر و آفتابی است. تفریحات آبی برقرار است و شما در ساحل می توانید آفتاب بگیرید. اما معمولا در خرداد ماه ، با نفوذ سامانه باران های موسمی ، وضعیت تغییر میکند. بارش های سنگین موسمی شروع به باریدن می کنند. و در واقع low season شروع می شود.

تور ویتنام در فصل تابستان

از ماه جولای تا سپتمبر ، ادامه بارش های موسمی را خواهیم دید. از آنجا که این کشور بر روی خط استوا واقع شده است، هوا شرجی می شود. این آب و هوا برای ما ایرانی ها سخت است. با توجه به بارش بارانهای موسمی ، امکان انجام تفریحات آبی به حداقل می رسد. ما در این فصل در low season هستیم . قیمت تور ویتنام همان طور که گفتیم در این فصل پایینترین حد خود را دارد.

تور ویتنام در فصل پاییز

از ماه اکتبر تا ماه دسامبر ، هوای ویتنام رو به خنکی می گذارد. شدت بارانهای موسمی کم می شود. و آب و هوا برای لذت بردن از یک تور ویتنام خاص ، فراهم می شود. High season در این فصل شروع می شود. تفریحات آبی برقرار می شود و قیمت تور ویتنام بالا می رود. ساحل ها به دلیل حضور گردشگران شلوغ می شود و حال و هوای دیگری پیدا می کند.

تور ویتنام در فصل زمستان

از ژانویه تا مارس ، قرار نیست شما آب و هوای سرد را تجربه کنید . اینجا تغییرات دمایی آنچنانی ندارد. برف و باران قرار نیست تفریحات و گشت و گذارها را مختل کند . در فصل زمستان ، زمان برگزار جشن ها و بویژه جشن تت است. این جشن برای ویتنامی ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. وجود این جشن ها باعث می شود که مسافران بسیاری به این سرزمین سفر کنند. در زمستان نرخ تور ویتنام بالاتر از بقیه سال است.

تور ویتنام

pelikan parvaz vietnam

مهم ترین شهرها در تور ویتنام

آژانس پلیکان پرواز آسیا ، تورهای متنوع ویتنام را برگزار می کند. این تورها با توجه به مهم ترین و زیباترین شهرهای ویتنام برگزار می شود. در ادامه با ما همراه باشید ؛

 • هوشی مین سیتی

هوشی مین سیتی ، بزرگترین و مدرن ترین شهر ویتنام است. این شهر و بندر در جنوب کشور ویتنام قرار گرفته است. نام پیشین بندر هوشی مین ، سایگون بوده است. اما به افتخار هوشی مین، کسیکه برای آزادی ویتنام جنگید، تغییر نام داد. در تور هوشی مین ، شما اماکن تاریخی و زیبایی های طبیعی بسیاری برای دیدن خواهید داشت.

شهر هوشی مین ، اکنون حدود ۴۰ درصد از تولید ناخالص ملی را به خود تخصیص داده است. در واقع مهم ترین شهر اقتصاد کشور ویتنام همین شهر است.

جاذبه های گردشگری هوشی مین سیتی :

 • برج بیتسکو ( بلندترین ساختمان شهر هوشی مین)
 • معبد امپراتور
 • کلیسای جامع نوتردام
 • ساختمان پست
 • خیابان دانگ خویی

شهر هوشی مین به عنوان موزه جنگ

در زمان جنگ ویتنام ، خرابی های بسیار پدید آمد. بخشی از این خرابی ها به عنوان یادگاری نگهداشته شده است. در سفر به هوشی مین ، شما در قالب تورهای گشت نیمروزی، می توانید آنها را ببینید.

تور هوشیمین هانوی کروز

تور ویتنام

 • هانوی

هانوی ، پایتخت کشور ویتنام است. هانوی در شمال ویتنام قرار دارد. خلاف هوشی مین سیتی که در جنوب واقع گردیده است. شهرت شهر هانوی به تعداد دریاچه هایش است . تعداد این دریاچه ها ، هجده است. شهر هانوی توسط چینی ها پایه گذاری شد . به وجود آمد. مدتی این شهر در استعمار کشور فرانسه درآمده بود. فرهنگ شهرسازی این شهر برگرفته از فرهنگ چینی و غربی است. برای همین است که معماری این شهر ، منحصربفر است. پارک ها و فضای سبز هانوی برای گردشگران بسیار جذاب است. نکته جالبی که در مورد این شهر وجود دارد این است که:

 • تعداد کافی شاپ های این شهر بسیار زیاد است. در هر کوچه و خیابان و خیابان اصلی تعدادی کافه می بینید.
 • رستوران های فست فود بسیار اندک است. اما رستوران های محلی ، چینی و کره ای در این شهر یافت می شود.

آب و هوای هانوی

آب و هوای هانوی به دلیل نزدیک بودن به خط استوا گرم و شرجی است. HIGH SEASON به آن معنا وجود ندارد. در هر زمانی از سال که بخواهید می توانید به این شهر سفر داشته باشید. فصل پاییز در هانوی از ماه آگوست ( مردادماه ) شروع می شود. و تا ماه اکتبر ( مهرماه ) ادامه می یابد. آسمان صاف و آبی است و همیشه نسیم خوبی می وزد. سفر در این بازه زمانی ، برای توریست ها بسیار خاطره انگیز است.

 • بافت قدیمی شهر هانوی

بافت قدیمی شهر هانوی ، تقریبا نزدیک به رودخانه هوان کیم است (HOAN KIEM) . معماری این محلات مربوط به سالهای خیلی قبل این شهر است. در ابتدای قرن گذشته ( بیستم ) ، هانوی سی خیابان داشت. این سی خیابان تشکیل دهنده بافت قدیمی شهر هانوی هستند.

در این محله ، شما می توانید انواع غذاهای محلی را نوش جان کنید. کافه های متعددی که وجود دارند بهترین قهوه ها را سرو می کنند. بازار های شبانه  در این محله ، جمعه ها ، شنبه ها و یکشنبه ها برقرار می شود. در این بازارهای شلوغ  ، همه چیز می توانید بیابید. هم فال است هم تماشا

هزینه های در شهر هانوی ویتنام

شهرهای ویتنام بالاخص شهر هانوی از جمله شهرهای ارزان قیمت جنوب شرق آسیا هستند. هزینه های اقامت ، برق ، تلفن ، خوراکی و … به نسبت هزینه کشورهای دیگر پایین تر است. برای همین است که کشورهای اروپایی و آمریکا ، گردشگران بسیاری در این شهر دارند. با آنکه جنوب شرق آسیا ، به نسبت ارزان تر از سایر مقاصد بین المللی هستند . با اینحال حتی نسبت به استاندارد جنوب شرق آسیا هم ارزانترین نرخ را دارد.

تور هانوی دانانگ کروز

تور ویتنام

هوی آن

با اطمینان در مورد کشورهای جنوب شرق آسیا می توان گفت که همه عالی هستند. از این میان ، تور ویتنام جایگاه ویژه تری دارد. تمامی شهرهای ویتنام برای گردشگران حرفه ای ، جاذبه خاصی دارد. در میان تمامی شهرهای ویتنام ، شهر هوی آن همچون نگین می درخشد. شهری فوق العاده زیبای هوی آن ، برای گردشگران شهری پر از رنگ و سلیقه است.

شهر هوی آن ، یکی از شهرهای بندری ویتنام است. رودخانه بزرگ و خروشان هوی آن  هم در شهر جاری است

pelikan parvaz vietnam

ناحیه باستانی شهر هوی آن

نباید به یک توضیح گذرا برای منطقه باستانی هوی آن بسنده کرد . مسافرانی که به این شهر پای می گذارند ، حتما به دیدار ناحیه باستانی هوی آن میروند. انواع سازه ها و پل ها و فروشگاه های چینی در این محل وجود دارد.

هنگام گشت و گذار در منطقه باستانی هوی آن ، می توانید سوغاتیهایی به یادگار بخرید. در این منطقه ، گالریهای هنری خوبی قرار دارد که برای خرید کردن بسیار مناسب هستند. رستوران ها هم غذاهای سنتی و بین المللی را سرو می کنند.

پل سرپوشیده ژاپنی ها

در قرن ۱۸ میلادی ، در هوی آن پلی سرپوشیده ساخته شد. این پل به صورت معماری ژاپنی ها روی رود ساخته شد. به اعتقاد مردمان محلی ، این پل متعلق به ژاپنی هاست. روی پل دو مجسمه از سگ و دو مجسمه از میمون قرار داده شده است. این مجسمه ها ، اشاره به سالی که امپراطورها به دنیا آمده اند دارد. طول پل در حدود هجده متر است.

ساحل کوآ دای

ساحل کوآ دای ، از جمله مناطق ساحلی هوی آن است که محبوبیت زیادی دارد. ساحل کوآ دای ، (CUA DAI) برای استراحت کردن ، بسیار ایده آل است. اما در تعطیلات اواخر هفته ، بسیار شلوغ می شود. تفریحاتی که در ساحل انجام می شود عبارتند از شنا و غواصی و تفریحات آبی . در ساحل می توانید از میان رستورانها یکی را برگزینید. دسترسی به ساحل از طریق تاکسی برای مسافران فراهم شده است.

معبد وان دوک (VAN DUKE PAGODA)

در قرن هفدهم میلادی ، منطقه ای ساخته شده که برای بودایی ها بود. قدمت و زیبایی ساختمان های این منطقه برای گردشگران بسیار جذاب است. ورود به معبد وان دوک ، تجربه ای خلسه وار برای گردشگران دارد. به محض ورود به معبد ، تحت تاثیر جو آرام و عطر عود و زمزمه دعاها خواهید شد.

موزه تاریخ و فرهنگ در شهر هوی آن

بخشی از فرهنگ و تاریخ هر ناحیه ای ، بطور خلاصه در موزه آن وجود دارد. موزه تاریخ و فرهنگ شهر هوی آن ، نشان دهنده تاریخ دو هزار ساله این شهر است. میراث محلی مردمان ویتنام در این موزه به خوبی به نمایش درآمده است. جالب ترین بخش های این موزه عبارتند از ؛

 • مراسم تدفین به همراه تابوت
 • معماری محلی هوی آن
 • انواع ظروف سفالین و سرامیکی
 • تغییرات اندازه و شهرسازی هوی آن در خلال تاریخ
 • آثار هنری مردمان چام از جمله زنگ های برنزی و انواع ناقوس

موزه تاریخ  و فرهنگ هوی آن ، نزدیک به ده دقیقه با پل سرپوشیده ژاپنی ها فاصله دارد.

منطقه ساحلی کنار رودخانه هوی آن

وجود ساحل در هوی آن ، امتیاز این شهر برای بازرگانان بود. در خلاق قرون ۱۶ تا ۱۸ میلادی ، رونق اقتصادی و تجاری این منطقه ، بازرگانان بسیاری را جلب نمود.

در منطقه ساحل هوی آن، با سر زدن به رستورانها بهترین غذاها را نوش جان خواهید نمود. انواع غذاهای بین المللی و ویتنامی با قیمت مناسب سرو می شوند.

اگر اهل گشت و گذار روی آب هستید ، این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید قایق اجاره نمایید. از این قایق ها برای ماهی گیری استفاده می شود. یا می توانید فقط برای طی کردن مسیر رود از این قایق ها بهره ببرید.

در هوی آن جشنواره ای سالانه برگزار می شود که هزارن فانوس رنگارنگ از پل و پنجره ها و بالکن ها آویزان میشود.

تور هوی ان

تور ویتنام

ناترنگ

ناترنگ (NHA TRANG) شهری زیبا و ساحلی در جنوب منطقه مرکزی ویتنام است. وسعت خط ساحلی این شهر زیبا در حدود ۶ کیلومتر است. سواحل ناترنگ از شن های سپید رنگ و روشن تشکیل شده است. و رو به آب های زلال ، کوه های تماما سبز و موجودات دریایی متنوع چشم انداز دارد. این منطقه دارای تعداد نوزده جزیره است که هنوز هم بکر باقی مانده اند.

ناترنگ از جمله شهرهای مدرن کشور ویتنام است. در این شهر فروشگاه ها و رستورانهای لاکچری و فوق العاده ای را خواهید دید.

pelikan parvaz vietnam

زیبایی های ساحل ناترنگ :

از منظره زیبای دریای بیکران که بگذریم ، ساحل ناترنگ ، محل برگزاری بهترین تفریحات آبی برای مسافرانش است . آفتاب گرفتن در ساحل زیبا و آرام ناترنگ ، برای توریست های ساعاتی خوش میسازد. برخی از  ساختمان های شهر ، یادگارهایی زیبا از زمان های قدیم هستند که هنوز باپرجایند.

جاذبه های گردشگری ناترنگ

در تور ناترنگ شما جاذبه های گردشگری بسیاری برای دیدن دارید. از جمله آنها می توان به مکان های زیر اشاره نمود ؛

 • کلیساهایی به سبک گوتیک و کهن
 • معابد بودایی آرامش بخش
 • چشمه های همیشه جوشان و طبیعی آب گرم
 • دشت های نمک طبیعی
 • آبشارهای شکوهمند و زیبا
 • آکواریوم ناترنگ
 • حیات وحش مخصوص این منطقه
 • موزه های ناترنگ
 • بازار سنتی ناترنگ
 • پارک های آبی با سرسره های بزرگ

سواحل معروف ناترنگ

همان طور که در بالا اشاره کردیم ، طول سواحل ناترنگ ۶ کیلومتر است. از میان سواحل متعدد این شهر ، سه ساحل شهرت بیشتری دارند؛

 • ساحل بای دای
 • ساحل بای دونگ
 • ساحل داک لت

غواصی در ناترنگ

در تور ویتنام ، یکی از فعالیت های محبوب توریست ها ، غواصی است. در ناترنگ هم این امکان برای شما فراهم است. جزیره های اطراف ناترنگ از جمله جاهایی است که برای غواصی مناسب است. می توانید برای غواصی  ،وسایل مورد نیاز خود را اجاره کنید. در نظر داشته باشید که غواصی یکی از مناسب ترین فعالیت هایی است که در ناترنگ می توانید انجام دهید.

آکواریوم ناترنگ

همان طور که در بالا اشاره شد، یکی از جاذبه های گردشگری تور ناترنگ ، آکواریوم این شهر است. در طبقه نخست از این آکواریوم شما گونه های عجیبی از آبزیان را خواهید دید؛

 • اسب ماهی
 • شیر ماهی
 • انواع کوسه
 • انواع ماهی های رنگارنگ اقیانوسی

در طبقه دوم این آکواریوم، نمایشگاهی مختص وسایل صیادی و انواع قایقهای محلی قرارداده شده است.

مجموعه آبشارهای با هو (BA HO FALLS)

مجموعه آبشارهای با هو ، از دیگر جاذبه های تور ناترنگ است. این آبشارها در واقع سه آبشار هستند. با رسیدن به منطقه جنگلی ، آبشارها هم به اتمام می رسند. برای پیک نیک و ماهی گیری این قسمت از ناترگ بی نظیر است. همچنین برای عاشقان شنا ، آبشارهای با هو ، جایی بسیار مناسب است.

تور ویتنام

 • خلیج هالونگ

خلیج هالونگ ( HALING BAY ) یکی از زیباترین خلیجهای سرتاسر دنیاست. کوههایی که از آب سربرآورده اند، همگی پوشیده از درخت هستند. مسیر پیچ در پیچ آب در میان این کوه ها، حس غریبی دارد. تمام اطراف شما را رنگ سبز فراگرفته است. آب آرام ، با جریانش شما را به پیش می راند. این مکان طبیعی ، به دلیل منحصر بفرد بودنش در فهرست میراث یونسکو ثبت شده است.

اقامت در هالونگ بی

حالا که ۱۷۰ کیلومتر از هانوی فاصله گرفته اید. چه بهتر که یک شب یا دو شب را در خلیج اقامت کنید. اقامت در خلیج ، متفاوت از آنچه تصور می کنید است. چون شما به جای اقامت در هتل ، روی کشتی های کروز اقامت خواهید داشت. بنا به مدت سفر شما ، یک شب یا دو شب را شما روی کشتی خواهید بود. کشتی روی خلیج موقتا لنگر می اندازد و شما در میان آب، از تعطیلات استفاده خواهید نمود.

مشخصات خلیج هالونگ

خلیج هالونگ از تعدادی سنگهای آهکی ساخته شده است. این صخره ها از دل خلیج بیرون زده اند. اکثر آنها غیر قابل سکونت هستند. اما گذشتن از کنار آنها زمانی که سوار کروز هستید ، تجربه ای بی پایان است. تعداد جزایر هالونگ بی ۱۹۶۰ جزیره است. صخره های آهکی خلیج ، قدمتی برابر با ۵۰۰ میلیون سال دارند .

در خلیج هالونگ تعدادی غار هم وجود دارد . برخی از آنها برای ورود ، ممنوع هستند . اما از میان غارهای خلیج ، غار تییِن کونگ گروتّو (THIEN CUNG GROTTO) از همه شهرت بیشتری دارد. ارتفاع غار ۲۵ متر است و یکی از جاذبه های مهم هالونگ بی ویتنام است.

عمق خلیج در حدود ده متر است. اگر چه که عمیق تر به چشم می آید .

جزایر خلیج هالونگ

همان طور که گفتیم ، خلیج هالونگ دارای ۱۹۶۰ جزیره است. تعداد کمی از آنها نامی برای خود دارند. در واقع در حدود کمتر از نیمی از آنها دارای نام هستند. جزایری که نامی برای خود دارند ، غالبا به دلیل شباهتشان به چیزی ، نام گذاری شده اند. برای مثال جزیره VOI به معنای جزیره فیل است. شباهت صخره های جزیره به فیل سبب نام گذاری آن شده است.

سفر لوکس به خلیج هالونگ بهتر است یا سفرهای اقتصادی؟

هم سفرهای لوکس و هم سفرهای اقتصادی هر کدام خوبی های خود را دارند. مسلما سفر با کشتی های کروز لوکس در هالونگ فوق العاده است، بعضی از آن ها داخل خودشان رستوران های با کیفیت هم دارند. قایق های ارزان را بیشتر بک پکرها انتخاب می کنند، آن ها هم راحت هستند و تجربه ی خوبی را به جا می گذارند. کابین های آن ها ساده تر هستند و غذا در ظرف های آنچنانی سرو نمی شوند اما با این حال هم خوشمزه و هم با کیفیت و راضی کننده هستند. طبق یک قاعده ی کلی بک پکرها کروزهای ارزان را انتخاب می کنند بنابراین ار دوست دارید تا در سفرتان با آن ها آشنا شوید بهتر است شما هم کروزهای ارزان را انتخاب کنید

تور ارزان ویتنام

تور ویتنام

 • فان تی یت

فان تی یت شهری زیبا و قدیمی در جنوب شرقی کشور ویتنام است. نام سابق این شهر ، مویینه بوده و هنوز هم به کاربرده می شود. فان  تی یت با هوشی مین سیتی ۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد. نام فان تی یت از نام فرمانداری نظامی برگرفته شده است. به پاس خدمات پو تیت، نام این شهر به فان تی یت تغییر یافت. این تغییر نام در زمان فرماندهی چام اتفاق افتاد.

سواحل معروف فان تی یت

همان طور که گفتیم ، فان تیت شهری ساحلی است. سواحل آن به مرور زمان مورد توجه بسیاری از گردشگران واقع شد. شکل روستایی این منطقه به مرور به شهری مدرن تبدیل شد. هتل ها و فروشگاههای مدرنی ساخته شد. نهایتا سواحل فان تیت شهرتی جهانی یافت .برای مثال ، چهار ساحل معروف فان تیت عبارتند از :

 • ساحل مویینه MUI NE
 • ساحل کِگا KE GA
 • ساحل تییِن تان THIEN THANH
 • ساحل هام تییِن HAM TIEN

تفریحات داخل شهر فان تی یت

در مرکز شهر فان تیت، تمرکز هتلها و اقامتگاه ها را شاهد هستیم .  همین باعث شده که گردشگران به مراکز تفریحی دسترسی خوبی داشته باشند. اما این هتل ها لاکچری و فوق العاده گران نیستند. برای ایاب و ذهاب از تاکسی و موتور و سه چرخه استفاده می شود. حتی برخی از گردشگران برای ایاب و ذهاب ماشین کرایه می کنند.

در مرکز شهر، انواع کافه و کلاب و بار و رستوران و فروشگاه وجود دارد. حتی اغذیه فروشی ها هم حسابی شلوغ هستند. به هر حال تلاش همه بخش گردشگری فان تی یت این است که اوقات خوشی برای مسافران فراهم آورند.

تور هوشی مین فان یت یت

تور ویتنام

 • دالات

دالات در میان شهر های ویتنام یکی از جوانترین شهر هاست. این شهر در دهه ۱۹۸۰ میلادی بنا نهاده شد. این شهر ، سرتاسر پر از جذابیت های طبیعی و فرهنگی است. به حدی این شهر زیبایی دارد که لقب سوئیس آسیا را بدان داده اند. ساخت دالات توسط فرانسوی ها انجام شد. دالات آب و هوای بسیار مناسب و معتدل دارد. فرانسویهایی که به این شهر آمدند ، ماندگار شدند. و برای تاسیس یک شهر به روز و مدرن اقدام کردند.

جالب است بدانید که این شهر ، مدتی هم پایتخت فدراسیون ایندوچین بود . دالات محل تفریحی کوهستانی است که آب و هوایش بسیار مناسب است. جاذبه های گردشگری این شهر بصورت فهرست وار عبارتند از :

 • دریاچه ها و آبشار های دالات
 • قلعه تابستانی امپراطور بائو دای BAO DAI
 • معابد بودایی شهر

شما در مدت اقامت خود در دالات ، می توانید در کلبه هایی که در جنگل و نزدیک آبشار قرار دارد. سکونت کنید. تفریح در کنار آبشار و اقامت در محیط خنک و دلچسب آن تجربه ای شگفت انگیز است.

تور ویتنام

 • دانانگ

از جمله مهم ترین شهرها در تور ویتنام ، شهر دانانگ است . این شهر یکی از شهرهای با اهمیت ساحلی ویتنام است. دانانگ همچنین ، شهری بندری و پر رونق هم هست. وجود سواحل زیبای دانانگ در دنیا ، باعث شهرت جهانی این شهر شده است. به طوری که گردشگران بسیاری سالانه به این شهر مسافرت می کنند. دانانگ خلاف شهر هانوی که حالت سنتی خود را حفظ کرده است. شهری مدرن و پیشرفته است. سواحل شهر دانانگ با توجه به وسعت و زیباییشان ، بعنوان بهترین سواحل جنوب شرق آسیا شهرت دارند .

آب و هوای شهر دانانگ

در مجموع دانانگ شهری معتدل است . متوسط دمای این شهر در طول سال در حدود ۲۶ درجه سانتی گراد است.شهر دانانگ در واقع دو فصل مشخص دارد. از ماه سپتامبر ( شهریور ماه شمسی ) تا دسامبر ( آذر ماه شمسی ) آب و هوا معتدل است. اوج بارش ها در دانانگ شهریور و آبان ماه است . ( سپتامبر و نوامبر )

از ماه ژانویه ( دی ماه شمسی ) تا ماه آگوست ( مرداد ماه شمسی ) ، آب و هوا خشک می شود. اما دمای هوا رو به خنکی می گذارد.

HIGH SEASON در دانانگ

از میان تمامی ایام سال ، معمولا گردشگران در مارچ و اپریل به این شهر سفر می کنند. آب و هوای دانانگ در این مدت بسیار معتدل و مطلوب است. هوا آفتابی است و بهترین زمان برای تفریحات آبی محسوب می شود. از آنجا که بارانهای موسمی نمی بارد ، سواحلش در این موقع از سال ، برای گردشگران جاذبه دارد.

با توجه به آفتابی بودن این موقع از سال، همراه داشتن کرم های ضد آفتاب به مسافران توصیه می شود.

جاذبه های گردشگری دانانگ

دانانگ اماکن دیدنی بسیاری دارد. قبل از سفر به دانانگ ، لازم است تعدادی از این مقاصد را بشناسید. همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا ، شما را راهنمایی می کنند. تا از اوقات خود به بهترین نحو استفاده کنید. جاذبه های گردشگری دانانگ ویتنام عبارتند از :

پل دستان خدا (GOLDEN BRIDGE)

بدون شک در عکسهایی که از شهر دانانگ ویتنام دیده اید، پل دستان خدا حتما هست. این پل یکی از مهم ترین جاذبه های شهر دانانگ است. سالانه گردشگرانی از سرتاسر دنیا به روی این پل می آیند . و بهترین عکس های عمرشان را اینجا می اندازند. دو دست بزرگ ، گویی که این پل را محافظت می کنند. انگار که خداوند نگهبان این پل است. درازای پل در حدود یکصد و پنجاه متر است . نام دیگر پل ، پل طلایی است. منظره اطراف پل ، پر از گیاهان و گلهای رنگارنگ است. برای همین است که سوژه مناسبی برای عکس گرفتن است.

ساحل زیبای مای خه (MY KHE )

از جمله سوالحل معروف شهر دانانگ ویتنام ، ساحل مای خه است. ماسه های ساحل ، سفید و نرم هستند. راه رفتن روی این شنها یا آفتاب گرفتن ، تجربه ای شیرین وعالی است. بیشتر شهرت این ساحل به دلیل همان شنهایش است. درازای کل ساحل در حدود سی کیلومتر است . فاصله ساحل مای خه تا شهر دا نانگ ، در حدود شش کیلومتر است. در طول ساحل امکانات مختلفی برای گردشگران تدارک دیده شده است. از جمله :

 • استراحتگاه های مختص ساحلی
 • انواع رستوران های محلی و بین المللی شیک
 • محل مخصوص برای آفتاب گرفتن مسافران
 • امکان ماهیگیری
 • انواع تفریحات آبی مثل جت اسکی

پل اژدها (DRAGON BRIDGE)

پل ۶۶۶ متری اژدها ، در میان تمامی پل های کشور ویتنام جایگاهی خاص دارد. در تور دانانگ ویتنام ، یکی از مکانهای که توصیه میشود، قطعا پل اژدهاست. برای گردشگران و کسانی که به دنبال سوژه های عکاسی هستند، پل اژدها ، شهرت خاصی دارد. پل اژدهای دانانگ بر روی رودخانه هان ساخته شده است. از میان پل ، اژدهایی طلایی رنگ در حال عبور است.

در فرهنگ مردمان بومی ، اژدها ، نمادی از قدرت ، ثروت و اشرافی گری است. این پل در ایام آخر هفته بسیار شلوغ می شود . اما نمایشی در روزهای شنبه و یکشنبه به تعداد ساعات محدود برگزار می شود. از دهان اژدها ، به تناوب آب و آتش بیرون زده میشود. در طول هفته که به روی پل بروید ، بهترین عکسها را به یادگاری خواهید گرفت.

در تور دانانگ ویتنام ، به عنوان گشت شهری ، دیدار از کلیسای جامع نوتردام قرارداده شده است.

ساحل نُن نوک (NON NUOC)

به فاصله بیست دقیقه ای از شهر دانانگ ویتنام ، به ساحل نن نوک می رسید. عنوان زیباترین ساحل جهان ، بحق لایق این ساحل است. در این ساحل علاوه بر ریلکس کردن ، تفریحات آبی متنوعی وجود دارد. در کنار خانواده از آرامش و زیبایی و تفریحات دریایی آن لذت ببرید. در مدت اقامت خود در این ساحل هم می توانید ، اقامتگاهی مناسب بیابید.

در تور ویتنام ، شهر دانانگ ، رفتن به این ساحل را مطلقا فراموش نکنید.

تور هوشی مین دانانگ

تور ویتنام

 • نین بین

نین بین زیبا ، شهری به نسبت کوچک در نواحی شمالی ویتنام است. نین بین ، مرکز استانی به همین نام است. مساحت استان نین بین در حدود چهل و هشت کیلومتر مربع است. تعداد مردمان محلی این استان حدودا یکصد و سی هزار تن برآورد شده است. برای رسیدن به نین بین ، کافی است فاصله دو ساعته زمینی از هانوی را طی کنید تا به این استان برسید.

فصل سفر به نین بین

در تور ویتنام برای سفر به نین بین ، دانستن فصل سفر اهمیت بسیاری دارد. از شروع پاییز ( ماه مهر ) تا اواخر فروردین ماه و اوایل اردیبهشت ، بهترین زمان برای سفر است. بیشینه دما در این مدت به ۳۶ درجه سانتی گراد می رسد.

چنانچه در ماه های آذر ، دی و بهمن به این منطقه سفر کنید، هوا خنک تر است. بیشینه دما در این مدت به ۱۵ درجه سانتی گراد می رسد.

دیدنی های نین بین

 • دره و غار ترانگ آن (TRANG AN)

مجموعه دره و غار ترانگ آن ، از بیش از ۳۰ دره و پنجاه غار تشکیل شده است. این غارها درون آب قرار دارند . مجموعه ترانگ آن ، محل زندگی بیش از ۶۰۰ نوع گیاه و بیش از ۲۰۰ نوع حیوان است.

 • غار موآ (MUA)

وقتی شما پس از طی نمودن تعداد پانصد پله به خیره کننده ترین تصویر همه عمرتان می رسید. تصویری ۳۶۰ درجه ای از طبیعت رنگارنگ و آرام بخش نین بین

 • تام کوک (TAM COC)

اگر علاقه مند به عکاسی در محیط طبیعی هستید، حتما به تام کوک سفر داشته باشید. این شهر در کنار شهر هوآ لو بهترین مناظر برای تصویر برداری دارند . در خلال قرن دهم و یازدهم ، تام کوک ، پایتخت این سرزمین بوده است

 • رودخانه نین بین (NINH BINH)

نین بین بهشتی ترین رودخانه ای است که می توان تصور کرد. در آنجا کوه های زیبا سر از آب برآورده اند. تمام تن این کوه ها پوشیده از درخت است. در مسیر پیچ در پیچ رودخانه که می روید، جریان آب آرام است. زیبایی بهشت گونه رودخانه نین بین ، لوکیشن فیلم برداری آخرین نسخه فیلم کینگ کنگ بوده است.

در طول مسیر ، شما از تعدادی غار عبور می کنید. غارهایی که گاهی فقط برای گذشتن یک قایق کوچک مناسب است. گاهی فاصله چکیده ها و چکنده ها به حدی با سطح آب کم است که باید دقت کنید. بخشی از مسیر را حتی می بایست ، کمی دراز بکشید !

مشاهده سایر تورهای ترکیبی ویتنام

تور ویتنام و تایلند

تور ویتنام و کامبوج

تور ویتنام

 پلیکان پرواز آسیا ، آژانس تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا

۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱