تور ترکیبی بالی مالزی سنگاپور

- قیمت از: در حال حاضر اجرا نمیشود
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


تصویری یافت نشد

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور ترکیبی بالی مالزی سنگاپور

تور ترکیبی بالی مالزی سنگاپور  شور زیبای مالزی در منطقه جنوب شرق آسیا واقع شده است. پایتخت این کشور شهر بزرگ و پیشرفته کوالالامپور است. مالزی با تلاش هایی که کرده است ، جایگاه بسیار مناسبی در اقتصاد دارد. پیشرفت همیشگی و رو به جلوی این سرزمین باعث شده که الگویی برای آسیا باشد. با ورود به مالزی ، شما مبهوت آرامش ، پیشرفت، صلح وسازش و زیبایی های طبیعی آن خواهید شد.  جاذبه های گردشگری مالزی بیشتر به دلایل زیر است ؛

سواحل زیبا و متعدد

جاذبه های طبیعی

مقصدی برای علاقه مندان به ورزشهای آبی، من جمله غواصی

جنگلهای انبوه

معماری خیره کننده شهری و آسمانخراشها

جزیره های متنوع

رستورانهای مجلل و عالی است .

karabipelikan

فرهنگ و سنت مردمان مالزی

هر گردشگری که برای مرتبه اول به این سرزمین پا می گذارد ، یک مورد حتما برایش جالب است. شما با یک پیاده روی ساده ، نژادها و فرهنگهای مختلفی را می بینید که گذران عمر می کنند. بدون آنکه منافعشان باعث مزاحمت نژاد دیگری شود . در مالزی سه قومیت مختلف کنار هم زندگی می کنند؛

مالایی ها

چینی ها

هندی ها

اگر چه که فرهنگ مالایی به دلیل کثرت مردم بیشتر است. اما این سه فرهنگ به آسودگی در کنار هم زندگی می کنند. به زبان خودشان صحبت می کنند و فرهنگ خود را به جا می آورند. تفاوت مهم کشور مالزی با بسیاری از کشورهای دیگر در همین است. به جز آن ، مردمان مالزی پذیرای فرهنگ ها و تفکرات معمول دیگر کشورها هم هستند. آنجا شما احساس غریبگی نخواهید داشت. چرا که سازگار بودن اصلی پذیرفته برای همگان است

آب و هوای کشور مالزی

در حقیقت ، سالانه مالزی ، دو فصل بارانی را تجربه می کند. در نواحی شرقی این کشور ، بین ماه های نوامبر تا اواخر ماه مارچ ( آبان ماه تا اواسط فروردین ماه ) بارشها فراوان است. بادهای موسمی پدید آورنده این بارانها هستند. بارانها معمولا شدید و با رعد و برق بسیار همراه هستند. بادهای موسمی شرقی ، وقتی به رشته کوه میانی کشور مالزی می رسند ، متوقف می شوند.

در نواحی غربی مالزی از ماه می تا سپتامبر بارندگی های مفصلی اتفاق می افتد. ( در واقع از اردی بهشت ماه تا شهریور ماه )  . کوالالامپور هم جزئی از همین مناطق است. باران ها سهمگین هستند و ممکن است برای گردشگران نامطلوب باشد . بنابراین زمانی را که برای سفر به مالزی انتخاب می کنید ، با توجه به فصل های بارانی باشد.

سنگاپور

کشوری کوچک در نواحی جنوب شرق آسیا وجود دارد که بسیار یکتا است. این کشور پیشرفتی بسیار را تجربه کرده است .و مهم تر اینکه این کشور ، در واقع فقط یک شهر بزرگ است. ما در مورد کشور سنگاپور صحبت می کنیم . کشوری که بسیار ثروتمند است و مورد توجه گردشگران دنیاست. سالانه گردشگران ایرانی بسیاری هم به سنگاپور سفر می کنند.

جغرافیای کشور سنگاپور

سنگاپور در منطقه جنوبی شبه جزیره مالایا قرار دارد. از لحاظ جغرافیایی ، در قسمت شمالی خط استوا واقع شده است. وسعت این سرزمین هفتصد و بیست و هشت کیلومتر مربع است.پایتخت سنگاپور ، شهر سنگاپور است. همسایگان سنگاپور عبارتند از ؛

در قسمت شمالی ، با مالزی همسایه است.

در قسمت جنوبی با اندونزی همسایه است.

شهرت این شهر ، به دلیل پیشرفت چشمگیر و ساختمانهای مرتفع آن است. تا جایی که لقب نیویورک آسیا را به این شهر اطلاق می کنند. سنگاپور نه تنها در معماری و پیشرفت شهری شهرت دارد. بلکه از لحاظ کم بودن فساد اداری ، اهمیت گردشگری و مدرن بودن مشهور است.

فرهنگ مردمان کشور سنگاپور

از آنجایی که سنگاپور ، مهاجران بسیاری را در قدیم پذیرفته است. فرهنگهای مختلفی هم در این کشور جریان دارند. هر ملیتی که به این سرزمین آمده است، فرهنگ خود را هم اجرا کرده است. به ویژه وقتی پای مذهب پیش می آید، هر مذهبی آیین خود را بجا می آورد. نکته ای که در مورد سنگاپور باید اعتراف کرد. این است که علیرغم وجود فرهنگهای مختلف ، مردمانش در کنار یکدیگر به صلح زندگی می کنند. در عین حالی که مناسک خود را به جا می آورند، به آیین هم احترام می گذارند. تضادی که وجود دارد ، مدرن بودن کشور در کنار احترام به مذاهب است. رسوم سنتی به کیفیت قبل ، به جا آورد می شود. اما شهر نماد مدرنیته در آسیا است.

بالی 

از آنجمله تورهای شناخته شده است که برای ما ایرانیها بسیار محبوب است. اخیرا با تبلیغاتی که انجام پذیرفته است ، آشنایی ما با جزیره بالی ، افزایش یافته است. اینجا جزیره خدایان است . انگار تکه ای از بهشت برین خداوند در زمین قرار گرفته است . معابد روحانی ، چشم انداز به زیبایی های اقیانوس ، جنگلهای همیشه سبز جلوی چشمان شماهستند. آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا برگزارکننده این تور است. در ادامه با ما همراه باشید .

مسافرانی که به این جزیره سفر می کنند از تجربه آرامش خود صحبت می کنند. این آرامش نتیجه تعادل انسان و طبیعت و امور روحانی است. در اینجا شما می توانید آرامش را کسب کنید . می توانید از جاهای پرتردد لذت ببرید . می توانید از طبیعت یک دست سبز رنگ جنگلی و کوهستانی استفاده کنید.

مشخصات کلی بالی

بالی جزیره ای در جنوب کشور اندونزی است . به دلیل زیبایی بی اندازه ساحل های بالی ، به این مقصد برتر، رتبه ۵ زیباترین سواحل دنیا را داده اند. در تور بالی ، مناظر بدیعی از صخره های مرجانی، گونه های جانوری و گیاهی خاصی را خواهید دید.

تور بالی با پرواز قطری

جاذبه های گردشگری و توریستی اندونزی بالی

چه زمان هایی به بالی سفر کنیم ؟

بهار:

بهترین وقت برای سفر به بالی یا همان high season  در بالی از اسفند ماه تا خرداد ماه ( فصل بهار ) است. در فصل بهار ، هوا کمی خنک تر می شود . باران های زمستانی کمتر می بارند . از شرجی بودن جزیره هم با توجه به وزش باد کم می شود.

تابستان:

در ماه های تیر تا شهریور ماه ، درست است که هوا رو به گرمی می گذارد. اما تابستان به نوعی فصل سفر به بالی محسوب می شود. در تابستان تور بالی بسیار برگزار می شود . از سرتاسر جهان گردشگران بسیاری به این جزیره سفر می کنند. در این فصل بارش باران کمتر است . و بهترین زمان برای تفریحات دریایی  است. در این فصل قیمت تور بالی بیشتر است.

پاییز :

این فصل باران های موسمی می بارند . اما این باران ها باعث سرد شدن بالی نمی شوند. بارانهای پاییزی فقط کمی به مرطوبتر شدن هوا اضافه می کند. بالی به این دلیل که در نزدیکی خط استوا قراردارد، در این فصل سرد نمی شود. ریزش باران های متعدد و مرطوب شدن این فصل ، باعث می شود تا مسافران کمتری به جزیره بالی سفر کنند. تفریحات ساحلی به دلیل ریزش ها مختل می شود. ورزشهای آبی هم با محدودیت مواجه می شوند. نرخ تور بالی در پاییز ، کمتر است.

زمستان :

این فصل هم به نوعی low season محسوب می شود. چرا که ریزش باران ها ادامه دارد. ریزش باران به معنای سرد شدن جزیره نیست. تنها رطوبت افزایش می یابد و باران های یکباره فراوان اتفاق می افتند. در زمستان قیمت تور بالی به کمترین میزان خود می رسد.

نتیجه گیری فصل سفر به بالی :

به هر حال با توجه به آنچه که گفتیم ، بهترین زمان سفر به بالی از اردی بهشت ماه تا مرداد ماه است. در این مدت باران کمتری می بارد و هوا صاف است. تفریحات آبی برقرار است و خبری از رطوبت بسیار نیست .