GALADARI

 GALADARI

هتل پنج ستاره  GALADARI در شهر کلومبو واقع شده است. هتلی خوب که اقامتی مناسب برای مسافران خود فراهم می آورد. با چشم اندازی زیبا به اقیانوس آرام و با فاصله ای 320 متری از مرکز تجارت جهانی کلومبو . هتل دارای 8 سالن غذاخوری مختلف است. هتل همچنین دارای استخر روباز و سالن اسپا است. هتل گالاداری دسترسی مستقیم به ساحل دارد.  در فاصله یک کیلومتری شما به دریاچه BEIRA و برج ساعت KHAN می رسید و از فرودگاه بین المللی باندارنیکی حدوداً 28 کیلومتر فاصله دارید. چنانچه خودرو اجاره کرده باشید ، از پارکینگ رایگان هتل هم بهره خواهید برد.

امکانات اتاقهای  GALADARI

در تمامی اتاق ها ، تهیوه مطبوع تعبیه شده است. از پشت پنجره های سراسری و بزرگ هتل می توانید زیبایی طبیعت بی اندازه چشمگیر هتل را تماشا کنید. در اتاقها ، تلوزیون های کابلی قرارداده شده است. همچنین امکاناتی چون چای ساز / قهوه ساز هم برای راحتی مهمان ها قرارداده شده است. در کافی شاپ هتل ، صبحانه های بوفه سرو می گردد. در CALIFORNIA GRILL شما انواع غذاهای گریل شده دریایی و گوشتی را صرف خواهید کرد. مابقی غذاخوری ها غذاهای چینی ، عربی و انواع نان هستند . نوشیدنیها در دو بار هتل برای شما سرو می گردد.

و در انتها

این توضیحات کوتاه که خواندید ، در مورد هتل  GALADARI بود . برای کسب اطلاعات تکمیلی با همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا تماس بگیرید . تا هرآنچه در مورد تورهای جنوب شرق آسیا به ویژه تور سریلانکا می خواهید در اختیار شما قرار گیرد. با سابقه ده سال فعالیت در زمینه تورهای جنوب شرق آسیا آژانس پلیکان پرواز آسیا در خدمت شماست . با آنکه شماره تماس در خود سایت موجود است . با این حال برای رفاه شما ، شماره تماس شرکت را ذیل این متن یادداشت می کنیم . کافی است وقتی را پیدا کنید و با ما تماس بگیرید …

تلفن تماس : 88171061 – 021

 

شما می توانید این هتل را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی نمایید.

ارسال به دوستان