LEELA AMBIENCE

THE LEELA AMBIENCE

هتل پنج ستاره THE LEELA AMBIENCE واقع در شهر دهلی نو از آن هتلهای پنج ستاره فوق العاده است. جایی که بهترین اقامت در اتاق و بهترین غذاها را برای پذیرایی از مهمانانش فراهم آورده است. مرکز بدنسازی و فیتنس هتل با امکانات بسیار در خدمت مسافران گرامی است. چنانچه خودرو برای رفت و آمد خود کرایه کرده اید در پارکینگ رایگان هتل می توانید پارک کنید . فاصله هتل تا فرودگاه ایندیرا گاندی در حدود ۳۳ کیلومتر است.  در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید …. آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا

اتاق های هتل THE LEELA AMBIENCE

اتاق های هتل THE LEELA AMBIENCE  بهترین امکانات را برای اقامتی خوش فراهم آورده است. اتاقی تمیز با امکانات کافی همراه با دکوراسیون زیبا در اختیار شماست. اتاق های هتل به تلویزیون های صفحه تخت و شبکه های کابلی مجهز شده است. در اتاق ها مینی بار و کتری برقی نیز تعبیه شده است. حمام های خاص اتاق ها با دوش سیار و سشوار و حوله های تمیز قابل استفاده است. از مرکز اسپای SHANAYA برای یک ریلکسیشن عالی بهره ببرید . همچنین برای کسانیکه به یوگا علاقه مند هستند ، امکانات مناسبی فراهم شده است. سایر امکانات هتل شامل سونا ، سالن آرایش و اتاق های ملاقات و جلسات داخلی و روباز است.

خورد و خوراک در هتل THE LEELA AMBIENCE

خوب شما در معرفی خیلی از هتل های ما این عبارت را مشاهده کرده اید : « خورد و خوراک بخش مهمی از یک سفر را تشکیل می دهد . » حتی کار به جایی رسیده است که مبحثی به نام « گردشگری غذا یا همان شکم گردی » هم به کار می رود . به ویژه غذاهای پر رنگ و لعاب و پر مزه هندی که شهرتی جهانگیر دارد. همه این ها را گفتیم تا خاطرنشان کنیم در مدت اقامت در هتل لیلا امبینس دهلی نو بهترین غذاها در انتظار شماست. در رستوران DILLI 32 ، بهترین غذاهای شمال هند برای شما سرو خواهد شد. رستوران MEL KUN نیز بهترین غذاهای جنوب شرق آسیا را برای کسانیکه علاقه مند به غذاهای این ناحیه هستند سرو می کند. در کافه KNOSH با چشم اندازی که به استخر دارد غذاهای متنوع چینی و غربی را سرو می کند . انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی را هم در بار CHERRY BAR بنوشید.

 

شما می توانید این هتل را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی نمایید.

ارسال به دوستان