FOX KANDY

FOX KANDY

هتل FOX KANDY هتلی فوق العاده خاص در کندی سریلانکاست. از آن هتلهایی که بدون شک در تور سریلانکا انتخاب خواهید کرد. هتل فاصله ای در حدود 4.2 کیلومتر از موزه چای سیلان دارد. هتل دارای رستوران ، پارکینگ اختصاصی رایگان ، یک استخر روباز زیبا و یک بار مجهز است. هر اتاقی رو به شهر چشم اندازی زیبا دارد. مهمانان از دسترسی به باغ لذت وافر خواهند برد و از طریق تراس ، زیباترین چشم انداز را خواهند داشت. در هتل شما به وای فای قوی دسترسی خواهید داشت.

اتاق های هتل FOX KANDY

مهمانان ساکن در اتاق های هتل FOX KANDY از تهویه مطبوع نصب شده ، بهره خواهند برد. در اتاق های هتل تلویزیون های صفحه تخت با شبکه های ماهواری ای قرار داده شده است. همچنین دستگاه های بلو ری هم در اتاقها برای استفاده مهمانان تعبیه شده است. حمام های اختصاصی اتاق ها حس آرامش و پاکیزگی را به مهمانان هدیه می دهند. در اتاق ها کتری برقی هم قرارداده شده است.

خورد و خوراک در هتل FOX KANDY

یک صبحانه خوشمزه و مفصل آغازگر یک روز به یادماندنی در تور سریلانکا خواهد بود. هتل شما را به صرف صبحانه به سبک à la carte دعوت خواهد کرد ! نوش جان….

در انتها …

آنچه مشاهده نمودید ، خلاصه ای از راحتی و آرامش و زیبایی هتل FOX KANDY بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا تماس بگیرید. آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا ست. تمامی تورهای جنوب شرق آسیا را از ما بخواهید . از جمله ؛

فقط یک نکته را در ذهن خود داشته باشید. سرزمین سریلانکا سرزمین ارزان قیمت برای مسافران است. اقامت در هتلهایی همانند هتل فوکس کندی ، برای زوجهای جوان بسیار خاطره انگیز است. حتی گزاف نیست بگوییم که سریلانکا می تواند مقصد ماع عسل زوجین باشد. پیش فرصت را غنیمت بشمارید و به این شهر سفر کنید.

شماره تماس : 88171061 – 021

شما می توانید این هتل را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی نمایید.

ارسال به دوستان