CLUB WASKADUWA BEACH RESORT

Club Waskaduwa Beach Resort

در هر ساعت از شبانه روز به این هتل رسیدید. قسمت پذیرش هتل Club Waskaduwa Beach Resort & Spa Colombo به استقبال شما می آیند، زیرا به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارند، همچنین خدماتی مانند نگهداری چمدان ها، خدمات تور و تبدیل ارز نیز در قسمت پذیرش انجام می گیرد. در هنگام اقامت در این هتل نگران پول هایتان نباشید. زیرا در وهله اول می توانید با خیال راحت در گاو صندوق های تعبیه شده در اتاق ها پول ها و وسایل ارزشمند خود را قرار دهید و اینکه در قسمت پذیرش خدمات تبدیل ارز وجود دارد. در فضای بیرونی این هتل مبلمان گذاشته شده است و امکاناتی مانند باربیکیو با پرداخت هزینه مربوطه امکان پذیر است.

اطراف این هتل را باغ و درختان فرا گرفته اند و منظره ای بی نظیری دارند. اگر می خواهید همراه خود حیوانات خانگی ببرید، باید در جریان باشید که حیوانات اجازه ورود به Club Waskaduwa Beach Resort را ندارند. در همه نقاط هتل می توانید به اینترنت وای فای رایگان دسترسی داشته باشید. برای گردشگرانی که همراه با اتومبیل شخصی سفر می کنند. پارکینگ مخصوصی در این هتل وجود دارد. شاتل فرودگاهی نیز با پرداخت هزینه اضافی انجام می گیرد.

همچنین خدماتی مانند نظافت روزانه در هتل Club Waskaduwa Beach Resort & Spa Colombo دایر است. خدماتی مانند لباسشویی، خشکشویی، اتو و واکس همراه با پرداخت هزینه انجام می گیرد. هتل کلاب واسکادووا به آسانسور مجهز است. برای افراد با معلولیت جسمانی نیز امکانات مخصوصی مانند توالت فرنگی های مخصوص و مسیری برای رفت و آمد ویلچر در نظر گرفته شده است. پرسنل مجرب این هتل به زبان های آلمانی، انگلیسی، ژاپنی، روسی و چینی تسلط دارند.

 

موقعیت روی نقشه

جهت تماشای تورهای سریلانکا کلیک کنید.

شما می توانید این هتل را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی نمایید.

ارسال به دوستان