REX

هتل رکس هوشی مین

رکس هوشی مین  ۵ ستاره لوکس  جای گرفته و یک ترکیب کلاسیک از دنیای قدیم و جذابیت شرقی است . رکس هوشی مین به مدت طولانی است که یکی از هتل های مورد علاقه در میان بازدید کنندگان شهر هوشی مینه بوده است. نه تنها به خاطر موقعیت مرکزی آن و نزدیکی به جاذبه های بسیاری در شهر و رستوران ، بلکه به دلیل معماری خیره کننده آن و دکور شلوغ این هتل می باشد . هتل رکس به تازگی نوسازی کامل انجام شده. اما هنوز هم جذابیت منحصر به فرد آن حفظ شده است .

هتل رکس هوشی مین  که درست در مرکز شهر واقع شده . شما به آسانی به برخی از بهترین رستوران ها و مغازه ها در شهر ، از جمله بازار معروف بن تانه دسترسی دارید . رستوران در پشت بام وجود دارد که غذاهای چینی و فرانسوی ارائه می دهد . هتل رکس هوشی مین ۱۰ دقیقه پیاده تا تئاتر عروسکی آبی اژدهای طلایی و خانه اپرا مسافت دارد ، در حالی که تا کلیسای نوتردام ۵۰۰ متر فاصله دارد . منطقه ۱ یک انتخاب عالی برای بازدید کنندگانی است. که به بازارهای شبانه ، شب زنده داری و مراکز خرید علاقه مند هستند

افراد معلول و یا سالمند به راحتی می توانند در هتل رکس اقامت داشته باشند. تمام امکانات لازم بصورت کامل در اختیار آنها قرار می گیرد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

رستوران موجود در این هتل انواع غذاهای بین المللی و محلی را با بهترین کیفیت برای شما سرو می کند. همچنین افرادی که رژیم غذایی دارند می توانند غذاهای مخصوص را در خواست کنند تا برای آنها مهیا شود.

دو نکته مهم :

سیگار کشیدن در این هتل ممنوع است.

کارکنان این هتل طبق قوانین، حیوانات خانگی را پذیرش نمی کنند.

اگر قصد خرید تور ویتنام را دارید، این هتل گزینه ی خوبی برای اقامت است.

برای تماشای موقعیت هتل روی نقشه، کلیک کنید.

شما می توانید این هتل را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی نمایید.

ارسال به دوستان