post

برای خودتان جزیره خصوصی داشته باشید!

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که برای کسب آرامش سفر می کنید، این جزیره برای شما بی نظیر است. در مالدیو فضایی قرار دارد که هیچ نوع شلوغی در آنجا نیست. جزیره ای سراسر آرامش که آن را با عنوان کوکو پرایو می شناسند.

کوکو پرایو یک نوع ریزورت لاکچری است که در مالدیو قرار گرفته. این جزیره می تواند همان جزیره ی اختصاصی شما باشد. جایی که در اختیار خودتان، خانواده و دوستانتان قرار می گیرد.  در واقع شما به جای اجاره ی یک اقامتگاه، یک جزیره را برای چند شب اجاره می کنید.

برای رسیدن به این مقصد باید از فرودگاه مالدیو با یک قایق اختصاصی به کوکو پرایو بروید. در آنجا یک خانه، استخر ۴۰ متری، باشگاه مجهز و آشپزخانه لوکس وجود دارد. که همه ی اینها بطور خصوصی در اختیار شما قرار می گیرد. اگر این جزیره را برای اقامت انتخاب کنید می توانید به راحتی آسمان پر ستاره و راه شیری را تماشا کنید. دیدن آن بدون استفاده از هیچ ابزاری امکان پذیر می باشد و بسیار لذت بخش است.

باید در نظر داشته باشید که اقامت در این جزیره ی خصوصی ارزان نیست و جزو سفر های لوکس و گرانی محسوب می شود. اگر می خواهید هزینه ی سفر خود را کاهش دهید کافی است تا به گروه های ۹ الی ۱۲ نفره تقسیم شده و هزینه ی کرایه ی آن را بین خانواده یا دوستان تقسیم کنید.

از دیگر شگفتی های کوکو پرایو می توان به چشم انداز زیبای آن اشاره کرد. چشم اندازی همچون : منظره ی درختان سرسبز گرمسیری، درختان انبه و نارگیل و عطر گل های یاسمن که در فضای اطراف می پیچد.

اگر قصد خرید تور مالدیو را دارید کلیک کنید …

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای مالدیو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *