post

کشور آبشارها

کشور آبشارها … زیباترین آبشار های جنوب شرق آسیا در ویتنام قرار گرفته است. آبشارهایی که به تنهایی جاذبه ی گردشگری محسوب می شوند. افرادی که به گردشگری و طبیعتگردی علاقه مند هستند در صورت سفر به ویتنام، حتما از این آبشار ها بازدید کنند. با ما همراه باشید تا هر یک از این آبشار ها را بررسی کنیم.

آبشار بان جیوک

یکی از بزرگترین و زیباترین آبشارهای ویتنام به بان جیوک معروف است. این آبشار سه طبقه، چشم انداز فوق العاده زیبایی دارد. هر طبقه ی آن با صخره ها و درخت های زیبا از هم جدا شده است. در واقع یک طرف آن ویتنام و طرف دیگر چین می باشد.

آبشار الفنت به معنای فیل

آبشار الفنت در روستای بان قرار دارد. فاصله ی آن تا مرکز شهر دالات ۳۰ کیلومتر می باشد. تا بیشترین حد ممکن می توانید به این آبشار نزدیک شوید.

آبشار پونگور

این آبشار هم از ویژگی های زیادی برخوردار است. چیدمان طبقانی این آبشار بر زیبایی آن می افزاید. گردشگران می توانند در دل این آبشار از چشم انداز آن لذت ببرند. در نظر داشته باشید که نسبت به آبشار فیل خلوت تر است و آرامش بیشتری دارد.

آبشار مو

آبشار مو تا هانوی (پایتخت ویتنام) ۱۳۰ کیلومتر فاصله دارد. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که آرامش را به هیاهوی محوطه ترجیح می دهید آبشار مو برای شما بهترین گزینه است. طبیعتی که این آبشار در بر دارد، مسافران را به بازدید تشویق می کند.

آبشار تاک تین

آبشار تاک تین در روستای داو، در یک منطقه ی سرسبز قرار گرفته است. این آبشار چشم انداز زیبای طبیعت اطراف را در بر دارد. تاک تین را بعنوان زیباترین آبشار آسیا می دانند. اگر به ویتنام سفر می کنید، بازدید از آبشار تاک تین را از دست ندهید.

آبشار مِی

مِی در کشور آبشارها به معنی ابر است. فاصله ی آبشار ابر تا هانوی (پایتخت ویتنام) ۳ ساعت است. مسیر ماشین روی تا این آبشار خیلی خوب نیست اما ارزش آن را دارد که از مِی دیدن کنید. در واقع آبشار مِی از ۹ آبشار مستقل تشکیل شده است. به دلیل شباهت آن به تکه های ابر نام مِی را به خود اختصاص داده است.

آبشار عشق

یکی دیگر از آبشار های زیبای ویتنام، به نام عشق است. آبشار عشق یا لاو در میان جنگل ها قرار گرفته و دارای یک مسیر چوبی فوق العاده رومانتیک است. ارتفاع این آبشار به ۱۰۰ متر می رسد. علت نامگذاری این آبشار بدین صورت بوده که دو جریان مختلف آب به هم می رسد.

آبشار خلیج یانگ 

خلیج یانگ دارای جاذبه های بسیاری است. جاذبه هایی همچون چشمه آب گرم، اسپا، شنا در لجن های شفابخش، آبشار خلیج یانگ و … اگر به ویتنام می روید بازدید از آبشار خلیج یانگ را از دست ندهید. فضایی پر از آرامش و مناظر زیبا در اختیار شما قرار می گیرد. آبشار خلیج یانگ را خیلی نمی شناسند به همین دلیل خلوت است.

آبشار دامبری

دامبری یکی از بلندترین آبشارهای ویتنام است و ارتفاع این آبشار به ۸۰ متر می رسد. شهر دالات تا این آبشار ۱۳۰ کیلومتر فاصله دارد. در واقع آب از فاصله ی زیادی به زمین سقوط می کند. شما می توانید با سفر به ویتنام از دیدن این آبشار زیبا با جاذبه های خاص لذت ببرید.

آبشار توی تین

توی تین علاوه بر آب های آرام از جنگل های انبوه و صخره های زیبا تشکیل شده است که آرامش خاصی را در اختیار شما قرار می دهد. فضایی همانند بهشت را می بینید که از شگفتی های ویتنام محسوب می شود. آبشار توی تین سه طبقه است و وسعت زیادی دارد. چشم انداز زیبای آن واقعا حیرت آور است.

جهت خرید تور ویتنام کلیک کنید …

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای ویتنام آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *