post

زیر زمین زندگی دیگری جریان دارد

زیر زمین زندگی دیگری جریان دارد … یکی از بزرگترین غار های جهان که به (سون دونگ) معروف است در ویتنام قرار گرفته است. این غار عجیب سالانه توریست های زیادی را به خود جذب می کند.

گردشگرانی که به ماجراجویی علاقه دارند با سفر به ویتنام می توانند از این غار بزرگ دیدن کنند. در صورت سفر به ویتنام و تماشای غار سون دونگ باید به استان کوانگ بن بروید. در واقع فاصله ی این غار تا پایتخت ویتنام ۵۰۰ کیلومتر می باشد.

علاوه بر آن، جاذبه های گردشگری دیگری همچون پارک ملی فونگ نها-که بانگ در اطراف آن قرار گرفته است. شما می توانید از این جاذبه نیز دیدن کنید.

اگر بخواهیم اندازه ی کل غار را در نظر بگیریم، چیزی حدود ۳۸ میلیون متر مکعب می باشد. موردی که می تواند برایتان جالب باشد، این است که داخل این غار دریاچه،رودخانه و جنگل را می توانید به وضوح ببیند.

تماشای این جاذبه های گردشگری بسیار لذت بخش است و خاطره ی خوشی را برایتان به ارمغان می آورد. فراموش نکنید که داخل آن اصلا دلگیر نیست، زیرا حتی از داخل آن آسمان آبی هم به چشم می خورد.

تاریخچه

اینکه در زیر زمین زندگی دیگری جریان دارد کمی عجیب به نظر می رسد. ساکنان محلی آن استان اطلاعی از وجود این غار نداشتند. در واقع در سال ۱۹۹۱ چند نفر از آنها غار را کشف می کنند. در ادامه ی آن چند غارشناس خارجی برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ این غار بزرگ را شناختند.

دنیایی متفاوت از بیرون

داخل این غار بزرگ، علاوه بر جنگل ها و پستی و بلندی ها، در بخش هایی از آن یک سری اشکال زمین شناسی قرار گرفته. ارتفاع این اشکال به ۲۰۰ متر می رسد.

از وسیع بودن این غار هر چه بگوییم کم گفته ایم. از طرفی دیگر غار سون دونگ آب و هوای ویژه ی خود را دارد.
اگر جزو افراد غار نورد هستید، سفر به کوانگ بن را از دست ندهید. ویتنامی ها با گرفتن ورودی از توریست ها، درامد زیادی از این جاذبه گردشگری دارند.

اگر قصد خرید تور ویتنام را دارید کلیک کنید …

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای ویتنام آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *