post

جزیره ای که شب ها می درخشد

همانطور که میدانید وادهو بعنوان جزیره ای که شب ها می درخشد یکی از زیباترین جزیره های دنیاست. وادهو در مالدیو قرار دارد. سالانه توریست های زیادی به آنجا سفر می کنند. در واقع یک قطعه از بهشت روی زمین قرار دارد که بازدید از آن بسیار لذت بخش است.

جالب است بدانید که نمای این جزیره در شب شروع می شود. چشم انداز ساحل جزیره وادهو فوق العاده می باشد. شبیه به آینه ای می ماند که ستاره های آسمان را در آن میبینید.

اصل ماجرا چیست ؟

درخشندگی که در آب مشخص است مربوط به ستارگان آسمان نیست. در زیر آب موجوداتی به نام ریز میکروب های دریایی وجود دارند که موجب ایجاد این درخشندگی می باشند. یک نوع باکتری به نام بیو لومینساس که رنگ آبی لئونی از خود نشان می دهد و کل ساحل را به این رنگ در می آورد.

این نمایش بدین صورت است که در طول روز نور توسط ریز میکروب های دریایی ذخیره می شود و وقتی هوا تاریک شد تازه این نور نمایان می شود. پس اگر میخواهید نمای زیبای ساحل وادهو را ببینید در شب به آنجا رفته و از تماشای این صحنه ی زیبا لذت ببرید… جزیره ای که شب ها می درخشد

چه زمانی به وادهو برویم بهتر است ؟

برای سفر به مالدیو و تماشای جزیره وادهو بهتر است تا در نیمه دوم سال یعنی از اول پاییز تا آخر زمستان به آنجا سفر کنید. در واقع در این دوره از سال فیتوپلانکتون ها رشد می کنند و در درخشان کردن جزیره موثر ترند.

اگر قصد سفر به جزیره مالدیو را دارید کلیک کنید …

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای مالدیو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *