post

هتلی با دروازه ی لاکچری

هتلی با دروازه ی لاکچری … همانطور که می دانید وجود هتلی با یک دروازه ی بزرگ بسیار نادر است. یکی از بزرگترین و زیباترین هتل های دنیا که دروازه ی لوکسی دارد، در بالی قرار گرفته است.

این هتل زیبا به نوسادوآ معروف است که طرفداران زیادی دارد. هتل ۵ ستاره ی نوسادوآ با دکوراسیونی مدرن جزو برترین هتل های بالی می باشد. علاوه بر آن بهترین خدمات را به مسافران ارائه می دهد.

در بدو ورود به این هتل دروازه ی لاکچری را می بینید که بسیار چشمگیر و زیباست. بعد از آنکه از این دروازه عبور کردید، ساختمان های داخل آن با معماری خاص بالی به چشم می خورد. دیدن آن فوق العاده لذت بخش است.

در هر بخشی از هتل نوسادوآ انواع مجسمه ها و نقاشی های مختلفی در دید شما قرار می گیرد. علاوه بر آن، جنگل ها و باغ های سرسبزی اطراف این هتل قرار دارد که تماشای آنها فوق العاده لذت بخش است.

در واقع ریزورت نوسادوآ ۳۸۱ اتاق دارد که با تجهیزات کاملی در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین شما می توانید در بالکن خصوصی اتاق های آن چشم انداز زیبای باغ های بالی و اقیانوس هند را تماشا کنید.

در نظر داشته باشید که اگر قصد رفتن به ماه عسل را دارید هتل نوسادوآ می تواند گزینه ی مناسبی برای اقامت باشد و لحظات رویایی را برایتان به ارمغان آورد.

اگر قصد خرید تور بالی را دارید اقامت در هتل نوسادوآ را از دست ندهید.

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای بالی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *