تور ترکیه

تور کوش آداسی زمینی

تور کوش آداسی زمینی

5 شب و 6 روز 1090000 تومان

تور استانبول زمینی

تور استانبول زمینی

3 شب و 4 روز 890000 تومان

تور استانبول

تور استانبول

3 شب و 4 روز 690000 تومان

تور مارماریس

تور مارماریس

6 شب و 7 روز 1295000 تومان

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

7 شب و 8 روز 1295000 تومان

تور بدروم

تور بدروم

6 شب و 7 روز 1150000 تومان

تور آنتالیا

تور آنتالیا

7 شب و 8 روز 9500000 تومان

تور ترکیه

تور ترکیه وسیع ترین شهر کشور  و قلب تجاری و فرهنگی آن است. تور ترکیه این شهر در جوار بسفر و دریای مرمره واقع شده است؛ یعنی در خط میان اروپا و آسیا. تنگه‌ی بسفر این ۲ قاره را از یکدیگر تفکیک می‌کند و استانبول در اصل در ۲ قاره قرار دارد. این شهر باستانی و زیبا به علت گوناگونی جاذبه‌های توریستی و تفریحی و از لحاظ تعداد مسافران، جزو اصلی ترین شهرهای گردگی جهان است.

 شرایط آب‌ و‌ هوا 

استانبول به علت شرایط مکانی، در منطقه آب و هوایی گوناگونی قرار دارد و دارای چند خرد اقلیم است. آب و هوای مدیترانه‌ای، آب و هوای گرمسیری مرطوب و آب و هوای اقیانوسی در قسمت های گوناگون شهر دیده می‌شود. تور ترکیه  واقع شدن در کنار ۲ پهنه‌ی آبی گوناگون، یکی دیگر از علت های گوناگونی اب و هوایی در استانبول است.

کاهش مخارج

تور ترکیه

کاهش مخارج سکونت 

مخارج سکونت، اصلی ترین مخارج سفر است. تور ترکیه  اینکه در هر فصل از سال سفر کنید، اثر زیادی بر نرخ هتل‌ها دارد. زمان شلوغ توریستی در استانبول از جولای الی سپتامبر است. در این زمان نرخ هتل‌ها به بالاترین حد خود می‌رسد. تور ترکیه  اگر در ماه‌های آوریل، مه و اکتبر سفر کنید، می‌توانید هتل‌های کم هزینه تری یافت کنید.

صرفه‌جویی در مخارج خورد و خوراک 

رستوران‌های گردشی که خارجی‌ها در آن گردش می‌کنند، خیلی بالاتر از رستوران‌های کوچک و سنتی هستند. تور ترکیه غذاهای بومی و خوشمزه ترکی را در این رستوران‌های بومی نیز می‌توانید با برترین کیفیت میل کنید.

تیکت ورودی موزه بگیرید تور ترکیه

اگر علاقه دارید به اغلب موزه‌ها و جاذبه‌های توریستی سر بزنید، کارت توریستی استانبول بگیرید.  تور ترکیه با این تیکت ها می‌توانید به اغلب جاذبه‌های شهر مانند قلعه توپ‌قاپی و ایاصوفیه، مجانی دسترسی داشته باشید. اغلب رستوران‌ها، موزه‌ها، مغازه ها و جذابیت های تفریحی، با ارائه‌ی این تیکت به شما آفر خوبی می‌دهند.

استفاده از پکیج های دوچرخه‌سواری 

یکی از برترین راه ها برای گردش در خیابان‌های کهن شهر و سر زدن به جذابیت های مختلف، استفاده از دوچرخه است. تور ترکیه شرکت‌های گردشگری گوناگونی خدمات اجاره دوچرخه را برای توریست ها فراهم کرده‌اند و پکیج های دوچرخه‌سواری در ناحیه کهن شهر اجرا می‌کنند. این پکیج ها و اجاره دوچرخه اصولا مخارج عادی دارند و تجربه‌ای عالی در سفر به این شهر باستانی و زیبا هستند.

جاذبه‌های توریستی 

ایا صوفیه

تور ترکیه

بنای فعلی ایا صوفیه در زمان حکومت بیزانس در سال ۵۴۲ میلادی طبق فرمان حکومت ژوستینین نخست بنا شد. تور ترکیه  این ساختمان، حکم یک بیانیه‌ی خلاقانه را داشت که مال، قدرت و توانایی‌های فنی این حکومت را به دنیا نشان می‌داد. تور ترکیه  تا حدی که مناطق حوالی تخت حکومتی که در این ساختمان قرار داشت، به عنوان مرکز جهان شناخته می‌شد. پس از انکه سپاه عثمانی، قسطنطنیه را گرفت ، این کلیسا به مسجد مبدل شد و در انتها در قرن ۲۰ میلادی به موزه مبدل شد و هنوز نیز اصلی ترین جاذبه‌ی نمادین استانبول است. تور ترکیه

 

 

 

گالری باستان‌شناسی

این موزه‌ی با ارزش و دیدنی، مجموعه‌های بی همتایی از آثار و صنعت دستی باقی مانده از قرن های گذشته از ترکیه و تمام خاور میانه را در اختیار دارد. تور ترکیه  اثرهای موجود در این موزه، نیز از لحاظ باستانی و نیز از لحاظ مکانی، خیلی گوناگون هستند. موزه دارای ۳ قسمت است که هر ۳ قسمت خیلی دیدنی هستند و نباید آن را از دست بدهید؛ یکی گالری های شرق باستان، دیگری موزه‌ی باستان شناسی و بنای کاشی‌کاری محمد ۲. در این بنا، شبکه ی بزرگی از هنر سرامیکی به نمایش درآمده است.

بازار اصلی 

مسافران استانبول علاقه دارند خرید کنند، از اثرهای باستانی بازدید کنند و موزه‌های گوناگون را ببینند. این بازار اصلی سرپوشیده در اصل نخستین مرکز خرید جهان است، مساحتی معادل با یک منطقه وسیط دارد و با دیوارهای کلفتی محاصره شده است.  تور ترکیه

مسجد سلیمانیه تور ترکیه

این بنا بالای تپه‌ای مشرف به منطقه‌ی سلطان احمد قرار دارد و یکی از خاص ترین و باشکوه ترین سمبل ها و ساختمان های باستانی استانبول است. تور ترکیه این بنا برای سلیمان و از طریق معمار معروف عثمانی خواجه معمار سنان آغا میان سال‌های ۱۵۵۹ تا ۱۵۶۵ بنا شده است.

گالری هنر ترکی و اسلامی 

این گالری در قلعه ابراهیم پاشا، نخست وزیر بزرگ سلطان سلیمان واقع شده است. مجموعه‌ی بزرگی از فرش در این موزه نگهداری می‌شود که با وجود خیلی از متخصصان، برترین مجموعه‌ در مدل خود در کل جهان است.

کاخ یدیکوله 

با وجود اینکه راه رسیدن به این کاخ مقداری سخت است ولی ارزش بازدید دارد. تور ترکیه این کاخ در قرن ۵ میلادی از طریق تئودئوس ۲ بنا شده و قسمت های جنوبی دیواره‌ی دفاعی قسطنطنیه را شکل می‌داده است. تور ترکیه طاق عظیم این کاخ با اسم پورتا به معنی دروازه‌ی طلایی معروف است زیرا درهای این دروازه طلاکاری شده است.  زمانی که عثمانی‌ها شهر را گرفتند ، از این کاخ به عنوان یک دژ نظامی و مدت ها بعد به عنوان زندان و مکان کشتار استفاده می‌کردند. کاخ یدیکوله در سال‌های گذشته مرمت شده است و امروز مسافران می‌توانند از بناهای آن بالا بروند و منظره هایی از منطقه های اطراف و دریای مرمره را دیدن کنند.