post

آنچه از جنگ ویتنام باقی مانده

در جهان موزه هایی از بقایای جنگ وجود دارد که در نظر گردشگران بسیار محبوب است. برای مثال موزه جنگ چین و آمریکا که بازدید کنندگان بسیار دارد. یکی از معروف ترین موزه های جهان که بقایای جنگ را به نمایش گذاشته است موزه بقایای جنگ ویتنام است. بسیاری از خشونت های جنگ در این موزه به چشم می خورد. در ادامه جزئیات موزه را بررسی می کنیم …

بسیاری از عکس ها را آمریکایی ها منتشر کردند که در موزه به نمایش گذاشته شد از جمله رسوایی قتل عام.

در خارج از این موزه بخشی طراحی شده است با عنوان موزه وسایل نقلیه، در واقع قطعات توپخانه، بمب ها، سلاح های گرم و … درآنجا قرار دارد. بخشی از موزه را زندان های ترسناک جنوب ویتنام و فرانسه تشکیل داده است.

یک سری لوازم مصنوعی که برای زندانیان غیر جنگی از آنها استفاده میشد به نمایش گذاشته شده. لوازم فرانسوی چون گیوتین، قفس های ببر و …

در طبقه ی همکف این موزه شما شاهد پوستر ها و عکس هایی هستید که تمام امور جنبش بین المللی ضد جنگ را به تصویر کشیده اند. تنها طبقه ای است که از وحشت این موزه کم کرده و تا حدی معقول به نظر می رسد.

این عکس ها بخصوص تصاویر اثر جنگ روی کودکان کسانی را که حامی جنگ بودند را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

بازدید از این موزه جزو تفریحات خاص می باشد. توصیه می کنیم که حتما از طبقه بالای موزه دیدن کنید. یکی از عکاسان جنگ به نام tim page عکس هایی را به موزه ارائه کرده که در این طبقه به نمایش گذاشته می شود. همچنین آثار larry burrows و Robert capa را می توانید مشاهده کنید.

تمام آثار در این موزه با زبان ویتنامی و انگلیسی معرفی شده اند. موقعیت موزه بقایای جنگ ویتنام در ساختمان اطلاعات سابق ایالات متحده است.

در صورت سفر به ویتنام حتما از موزه تاریخی بقایای جنگ دیدن کنید.

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای ویتنام آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

آنچه از جنگ ویتنام باقی مانده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *