post

راز عجیب دریاچه شیشه ای بالی

راز عجیب دریاچه شیشه ای بالی … حتما تاکنون عکس هایی از بالی را در اینستاگرام دیده اید. یک معبد مقدس به نام (Pura Lempuyang Luhur) در بالی وجود دارد که آن را بعنوان بهشت گمشده ی بالی می شناسند. رازی عجیب در این معبد وجود دارد که بسیاری از عکاسان را به خود جلب کرده است.

واقعیت ماجرا چیست ؟

ایده ی عکاسی بین دو ستون سنگی معبد واقعا بی نظیر است. جالب است بدانید اصلا چیزی به نام دریاچه شیشه ای وجود ندارد!

در واقع این مکان فریب دهنده می باشد. هنگامی که فردی میان دروازه ی معبد می ایستد و عکس می گیرد، بازتاب تصویر آن روی دریاچه می افتد. کم کم مسافرانی که به آنجا سفر کردند به این راز پی بردند که عکاس در هنگام عکاسی یک آینه زیر لنز دوربین قرار می دهد و آن افکت را روی عکس ها می گذارد.

نظر مسافران

راز عجیب دریاچه شیشه ای بالی در عین جذاب بودن، برای مسافران ناراحت کننده بوده. در نتیجه کسی که این راز را کشف کرد در توییتر خود نوشت : “هنگامی که متوجه شدم آب، در دروازه ی بهشت در واقع فقط یک قطعه شیشه زیر لنز دوربین یک آیفون است تمام رویاهایم درهم شکست.”

برخی معتقدند که چه دریاچه ای وجود داشته باشد و چه نداشته باشد، بازهم بازدید از این معبد زیبا ارزش دارد. همنیطور دیدن دیگر جاذبه های بالی و زبان و فرهنگ مردم آن که سالانه توریست های زیادی را به خود جلب کرده است.

اگر قصد خرید تور بالی را دارید کلیک کنید …

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای بالی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *