post

اقامت زیر امواج اقیانوس

اقامت زیر امواج اقیانوس … یکی از اولین هتل هایی که در زیر امواج اقیانوس ساخته شده است را بعنوان کنراد (Conrad) می شناسند. هتل کنراد در مالدیو بسیار معروف است. حدود ۱۵ میلیون دلار صرف ساخت آن شده است. با اقامت در این هتل می توانید نمایی از حیات وحش آبزیان را در چشم انداز اقیانوس تماشا کنید و لذت ببرید.

در نظر داشته باشید که بخش زیرین کنراد این منظره را در اختیار شما قرار می دهد. بخش بالایی هتل، ساحل و اقیانوس را در بر دارد. بنابراین، مسافر با هر سلیقه ای می تواند در این هتل اقامت داشته باشد. اگر قصد رفتن به ماه عسل را دارید، این هتل لحظات رویایی را برایتان رقم میزند.

سازنده ی کنراد

معماران شرکت کراوان طبق طرح، کنراد را ۵ متر زیر آب ساختند. این هتل دارای اتاق نشیمن و استراحت، راهروهای شیشه ای، حمام و … می باشد. تخصص معماران شرکت کراوان در زمینه ی ساخت آکواریوم بوده. حال با ساخت این هتل برند جهانی پیدا کردند.

در طبقه ی بالا، یک اتاق خواب دونفره، حمام، اتاق غذاخوری رو به غروب آفتاب، اتاق خدمتکار، اتاق امنیت خصوصی ، سالن نشیمن و آشپزخانه موجود است.

شاید برایتان جالب باشد که طرح کنراد از کیست؟

شخصی به نام احمد سلیم این فکر نو را به ثبت رساند. اقامتگاهی که تمام مسافران مالدیو را جذب خود می کند. چشم انداز هتل کنراد بی نظیر است. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید تور مالدیو را دارید، هتل کنراد را برای اقامت انتخاب کنید.

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای مالدیو آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *