تور مالزی

تور کوالا لنکاوی

تور کوالا لنکاوی

7 شب و 8 روز 2300000 تومان

تور کوالا پنانگ

تور کوالا پنانگ

7 شب و 8 روز 2200000 تومان

تور مالزی سنگاپور

تور مالزی سنگاپور

7 شب و 8 روز 2500000 تومان

تور سنگاپور

تور سنگاپور

5 شب و 6 روز 3250000 تومان

تور مالزی

تور مالزی

7 شب و 8 روز 1850000 تومان

تور دور آسیا نقره ای ( 4 کشور )

تور دور آسیا نقره ای ( 4 کشور )

20 شب و 21 روز بزودی

تور دور آسیا طلایی ( 5 کشور )

تور دور آسیا طلایی ( 5 کشور )

26 شب و 27 روز بزودی

تور دور آسیا لاکچری ( 6 کشور )

تور دور آسیا لاکچری ( 6 کشور )

29 شب و 30 روز بزودی

تور مالزی هتل‌های کم هزینه با نت مجانی و شبکه تهویه‌ی خوب، از شبی 80 رینگیت آغاز می‌شوند. برای سکونت در هتل‌های مناسب تر و برند، باید شبی 210 رینگیت بپردازید.

مخارج غذا تور مالزی

1 وعده غذای خیابانی از پایین تر از 6 رینگیت است و کمتر با قیمت بیش از ۱6 رینگیت می‌رسد. اقسام فست فود حدود 15 رینگیت نرخ دارد. در رستوران‌های کم هزینه حدود 12 تا 22 رینگیت برای غذا باید هزینه کنید البته غذاهای غربی، پر هزینه تر هستند. برای خوردن غذا در 1 رستوران معمولی، باید نفری نزدیک 30 رینگیت هزینه کنید. خرج خرید مواد غذایی لازم برای 7 روز ، در حالتی که قصد کنید خودتان غذا درست کنید کنید، حدود 92 تا 180 رینگیت است. اگر می‌خواهید نرخ غذا را کم کنید، مواد غذایی بومی را خریداری کنید. تور مالزی

مخارج نقل و انتقال همگانی تور مالزی

برای رفت و آمد با اتوبوس باید هر ساعت 6 تا ۱6 رینگیت بپردازید. تاکسی‌ خیلی پر هزینه است زیرا باید به ازای یک نفر هزینه بدهید و اگر یک نفر باشید و کسی را یافت نکنید که تاکسی را با او به شکل اشتراکی استفاده کنید باید پول 4 نفر را بپردازید. در شهر اغلب تاکسی‌ها از سیستم متری استفاده نمی‌کنند در این حالت حتما از پیش در باره ی هزینه به توافق برسید.

مخارج تفریحات تور مالزی

اغلب جذابیت های توریستی در مالزی خیلی کم هزینه است. تورهای پیاده روی روزانه حدود 38 تا ۷8 رینگیت خرج دارند. مخارج تورهای غواصی حدود ۲۴8 تا ۳1۰ رینگیت است. تورهای رودگردی نزدیک ۲3۰ رینگیت خرج دارند و ورودی اغلب بوستان های ملی پایین تر از 25 رینگیت است.

کم کردن مخارج تور مالزی 

تاکسی‌ها

تاکسی‌های اصولا از تاکسی‌متر استفاده نمی‌کنند پس پیش از اینکه سوار شوید در مورد مخارج با راننده موفقت کنید.

سکونت در کمپ تور مالزی

امکان چادر زدن در بوستان ملی وجود دارد. برای اینکه در مخارج سفر خود صرفه‌جویی کنید، می‌توانید در کمپ سکونت کنید و شبی نزدیک 7 رینگیت بپردازید.

غذای خیابانی بومی تور مالزی

مغازه های غذای خیابانی مناسب ترین مکان برای غذا میل کردن است. این غذاهای خیابانی بومی نیز به شدت خوشمزه هستند و نیز نرخ کمی دارند. در اصل مناسب ترین و کم هزینه ترین غذاهایی که در این کشور می‌توانید میل کنید، غذای خیابانی است.

تورهای پیاده‌روی مجانی تور مالزی

استفاده از یکی از تورهای پیاده‌روی ، مناسب ترین روش برای گردش در کوالالامپور است. در این تورها نه تنها از جذابیت های ویژه دیدن می‌کنید بلکه چیزهای فراوانی در رابطه با تاریخ و فرهنگ این کشور یاد می‌گیرید.

جاذبه‌های توریستی تور مالزی

بوستان ملی گونونگ گادینگ

مشتاقان به گیاه‌شناسی بی تردید از بودن در این بوستان ملی فیض می برند چون وسیع ترین گل دنیا در این بوستان می‌روید. اندازه گل رافلزیا به 100 سانتی متر نیز می‌رسد و وزن آن هفت کیلوگرم است اما رایحه ای خیلی نامطبوع دارد. گل‌های این گیاه پس از چند روز خراب می شوند. خوشبختانه این گیاه در کل طی سال گل می‌دهد ولی بهترین موقع برای دیدن این گل از ماه نوامبر الی ژانویه است.

جزیره‌ی مانوکان تور مالزی

این جزیره، جزیره‌ی وسیع بوستان ملی ، نخستین بوستان ملی دریایی مالزی است. در این جزیره می‌توانید مناسب ترین تفریح های آبی را تست کنید. جزیره به علت ساحل بی همتایش معروف است. برترین ساحل این جزیره در آخر شرقی آن قرار دارد.

صومعه غارهای باتو تور مالزی

گردشگرانی که برای رفتن به صومعه غارهای باتو برنامه‌ریزی می‌کنند، با یکی از خاص ترین جاذبه‌های توریستی مالزی مواجه می‌شوند؛ یک هنر هندوی بی نظیر. 2 غار اصلی که مجموعه غارهای باتو را شکل می‌دهند، اصلی ترین معبد هندویی هستند که بیرون از هند قرار دارد. صدها مسافر در مراسم تایپوسام، یک جشن هندوی سالانه، در این صومعه کنار هم می‌آیند. خاص ترین قسمت این مجموعه‌ی مذهبی، تندیس بسیار وسیعی از یکی از خدایان هندو است.

منطقه‌ی بوکیت بینتانگ ، کوالالامپور تور مالزی

این منطقه، یکی از اصلی ‌ترین منطقه های خرید در کوالالاپور است پس گردشگرانی که علاقه دارند خرید کنند تا دیگر جانی برای قدم زدن نداشته باشند، بی تردید در این منطقه فیض می‌برند و هر چه بخواهند یافت می‌کنند. این منطقه، چند مرکز خرید دارد که از وسیع ترین مرکزهای خرید جهان است. این مجموعه، یک بوستان موضوعی سرپوشیده نیز دارد.

جزیره‌ی ردانگ تور مالزی

این جزیره برای علاقمندان ساحل بنا کرده اند. ساحل شنی سفید رنگ و آب‌های شفاف اقیانوس، موجب شده که این جزیره مکان خوبی برای غواص ها باشد. در اصل، غواصی و تفریح های ساحلی، خاص ‌ترین جاذبه‌های این جزیره است. اگرچه این جزیره یکی از وسیع ترین جزیره های دور از شبه‌جزیره‌ی مالزی است ولی به قدری کوچک است که می‌توانید به جای جای آن، پیاده سر بزنید. می‌توانید در مناطق آن رانندگی کنید یا در راه های جنگلی، پیاده‌ روی کنید.

بوستان ملی باکو تور مالزی

بوستان ملی باکو، یکی از مناطق توریستی محبوب در مالزی است به ویژه برای اشخاصی که خدمات تفریحی در دل طبیعت را دوست دارند. این بوستان در ایالت ساراواک قرار دارد. بوستان اگرچه زیاد وسیع نیست، جاذبه‌های طبیعی زیادی دارد. حیات وحش، جنگل‌های بارانی، آبشارهای زیبا، ساحل های دیدنی و تفریح های دریایی را در این بوستان تجربه خواهید کرد.

کلیسای مسیح، ملاکا تور مالزی

یکی از خاص ‌ترین نشان های شهر ملاکا، کلیسای مسیح است. این کلیسا از طریق هلندی‌ها، در نیمه های قرن 17 بنا شده و یکی از باستانی ترین کلیساهای پروتستان مالزی است که همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کلیسا به شیوه معماری هلندی بنا شده است. نه فقط به علت نمای رنگی و زیبا بلکه به علت محیط داخلی زیبا مورد توجه قرار دارد  .

شهر جرج تاون تور مالزی

این شهر را به نام حاکم بریتانیا، جرج 3 اسم گذاری کرده‌اند. جرج‌تاون در شمال شرقی جزیره‌ی پنانگ واقع شده و اغلب جمعیت آن را اشخاصی شکل می‌دهند که ملیت چینی دارند. به علت قانون ها و کنترل‌های سرسخت، اغلب ساختمان های باستانی این شهر، به شیوه اصلی خود به جای مانده است. برای مثال فروشگاه ها و منازل باستانی که معماری ویژه ای دارند. فرهنگ غالب بر این منطقه، با دیگر مناطق جنوب شرقی آسیا فرق دارد.

جزیره‌ی تیومن تور مالزی

تیومن جزیره‌ای کم مساحت است که در مسافت کوتاهی از ساحل شرقی شبه‌جزیره‌ی مالزی قرار دارد. در دهه‌ی ۱۹84، مجله‌ی تایم، این جزیره را به نام بی نظیر ترین جزیره‌ی جهان معرفی کرد. از آن موقع به بعد، مسافران بی شماری از تمام جهان، به شوق گردش در قسمتی از بهشت، به این جزیره سفر می‌کنند.

برج‌های 2 قلوی پتروناس تور مالزی