تور کندی کلمبو بنتوتا

8 شب و 9 روز - قیمت از: 4195000 تومان
نام هتل خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

2 شب کلمبو 3 شب کندی 3 شب بنتوتا

پرواز قطر ایرویز

قیمت هتلهای چهار ستاره : 4195000 تومان

قیمت هتلهای پنج ستاره : 4945000 تومان

خدمات تور شامل : صبحانه , بیمه مسافرتی , گشت شهری , ترانسفر فرودگاهی , سیم کارت , راهنمای تور

برنامه سفر :

روز اول : ساعت 14:25 ، رسیدن به فرودگاه بین المللی کلمبو(فرودگاه بین‌المللی باندرانیکی) ، پس از انجام تشریفات فرودگاهی.(ویزای سریلانکاهنگام ورود،در فرودگاه کلمبو بمبلغ 40 دلار صادر می گردد،که هزینه بعهده مسافر میباشد) . حرکت بطرف هتل در شهر کلمبو،پس از رسیدن به هتل، تحویل اتاق و استراحت و استفاده از امکانات هتل.

روز دوم : پس از صرف صبحانه در هتل، برگزاری تور گشت شهری کلمبو از ساعت 11 تا 19 شامل خرید و بازدید.(بازدید از میدان استقلال، بازدید از موزه شهر کلمبو،معبد گانگاراما،بازارچه پتاه و مرکز خرید

روز سوم : پس از صرف صبحانه تحویل اتاق و ساعت 9 صبح حرکت بطرف شهر کندی و در طول مسیر، انجام تورپیناولا،مرکز بهزیستی فیلها . بعد بازدید از باغ ادویه ساعت 15 ورود به هتل کندی پس از تحویل اتاق ، استراحت در هتل
(فاصله شهر کلمبو – کندی 116کیلو متر حدودا: 5 ساعت)

روز چهارم : پس از صرف صبحانه - گشت شهرکندی شامل : بازدید از باغ گیاهشناسی رویال ، بازار کندی ، نمایشگاه جواهرات جم ولاپیدری ، کارخانه چای ، تماشای برنامه سنتی وفرهنگی مردم کندی و بازدید از معبد دندان بودا.

روز پنجم : تمام روز در اختیار مسافرین عزیز و استفاده از امکانات هتل و استراحت

روز ششم : پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ساعت 9 صبح،حرکت بطرف شهر بنتوتا،بعد از رسیدن به هتل تحویل گرفتن اتاق،استراحت و اصتفاده از امکانات هتل.(فاصله شهر کندی-بنتوتا 179 کیلومتر،حدودا 4 ساعت)

روز هفتم : گشت شهر بنتوتا شامل : بازدید از شهر گاله ، قلعه هلندیها و در باز گشت ، لذت بردن از قایق سواری روی رودخانه مادو و همچنین استفاده از تفریحات و ورزشهای آبی ، بازدید از محل نگهداری لاکپشتها و در انتها بازگشت به هتل

روز هشتم : تمام روز در اختیار مسافرین عزیز و استفاده از امکانات هتل و استراحت

روز نهم : پس از صرف صبحانه تحویل اتاق و حرکت بطرف فرودگاه برای باز گشت به ایران (فاصله شهر بنتوتا – کلمبو 65 کیلو متر ، حدودا: 1:30 ساعت

توضیحات

تمامی زمانبندیها در برنامه سفر، تقریبی میباشد و بنا به شرایط آب و هوایی وحوادث پیش بینی نشده از طرف تور لیدر ، قابل تغییر می باشد

خدمات تور شامل پرواز رفت و برگشت عمان ایر , اقامت در هتل با صبحانه , گشت ها براساس برنامه سفر , ترانسفر فرودگاهی تا هتلها , ترانسفر بین شهرها , تورلیدر فارسی زبان , بیمه مسافرتی , سیم کارت می گردد.

مدارک لازم : کپی پاسپورت با 7 ماه اعتبار

ویزای سریلانکا هنگام ورود،در فرودگاه کلمبو به مبلغ 40 دلار صادر می گردد،که هزینه بعهده مسافر میباشد.

در صورت آگاهی از نام هتلها و تاریخ حرکت تورها با کانترهای مربوطه در شرکت هواپبمایی پلیکان پرواز تماس حاصل نمایید .

تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور کندی کلمبو بنتوتا

سریلانکا جزیره‌ای در جنوب آسیا است. در این مطلب ، با این کشور زیبا بیشتر آشنا می‌شویم. با پلیکان پرواز همراه باشید.

تور سریلانکا، کشور ساحل های بی پایان، آثار باستانی زیاد، مردم خونگرم و غذاهای خوشمزه و کم هزینه است. کشورهای اندکی در جهان هستند که به مقدار سریلانکا، جاذبه‌ها و آثاری دارند که در لیست آثار بین المللی یونسکو به ثبت رسیده باشد. فرهنگ بالای ۲۰۰۰ ساله‌ سریلانکا را می‌توانید در بقایای اثرهای باستانی دیدن کنید. جایی که در آن صومعه‌های افسانه‌ای با زیباترین جزییات مزین شده‌اند.

تور کندی کلمبو بنتوتا

در سریلانکا قادر خواهید بود حیات وحش را از نزدیک ببینید. تورهای سافاری در تور سریلانکا شما را به دیدن پلنگ‌ها ، بوفالوها ،فیل ها و هزاران پرنده‌ گوناگون و زیبا می‌برد. مسافت ها در سری‌لانکا خیلی نزدیک است. در تور سریلانکا جذاب می‌توانید اقسام جاذبه‌های توریستی را یک‌جا تجربه کنید. در تور سریلانکا در ساحل بی نظیر آفتاب بگیرید، در معبدها چندساله به دعا کردن بپردازید، در دهکده‌های فوق العاده تفریح نمایید، از پرنده‌ها و گل‌ها دیدن کنید، غذاهای سنتی را تست کنید و از بقایای زمان استعمار و جاذبه‌های زیبای مرتبط با آن لذت ببرید.

تور کندی کلمبو بنتوتا

سریلانکا یک کشور توریستی زیبا و در عین حال اقتصادی میباشد. با وجود تمام این زیبایی‌ها، همچنان آن طور که باید به جهان معرفی نشده است و این بدان معنی است که در تور سریلانکا از سیل جمعیت توریست ها خبری نیست.

تور کندی کلمبو بنتوتا

از تجربیات و غذاهای سنتی در تور سریلانکا لذت ببرید

تمام کشورها منطقه هایی دارند که گردشگری حساب می‌شوند و مخارج در این جاذبه‌ها و مناطق اطراف آنها خیلی بالاتر از باقی نقاط است. برای اینکه از چنین مناطقی فاصله بگیرید، با یکی از اهالی منطقه صحبت کنید. از او در مورد تجربیات خوب اما غیر گردشگری منطقه بپرسید.

در درگاه  www.withlocals.com می‌توانید از تجربیات مردم استفاده کنید. در این درگاه می‌توانید افرادی را یافت کنید که در خانه خودشان به شما یاد می‌دهند که غذای بومی درست کنید. مطمئنا تجربه‌ غذا خوردن با یک خانواده‌ بومی در خانه آنها، بسیار مفرح و خاص خواهد بود. در ضمن، مردم ممکن است تورهایی را به شما معرفی کنند که در هیچ آژانس توریستی نامی از آنها برده نمی‌شود ولی ارزش دارند که برای آنها زمان بگذارید.

به جای اینکه به رستوران‌های پرهزینه و گردشگری بروید، غذاهای خیابانی را تست کنید و در رستوران‌های کوچک بومی غذا نوش جان کنید.

در بازارچه های مواد غذایی هم می‌توانید انواع میوه‌ها و سبزیجات را خریداری کنید. این کالاها، تازه، سالم و کم هزینه هستند. میوه‌هایی که در سریلانکا می‌بیند، بسیار گوناگون هستند و بدون امتحان کردن آنها نباید این کشور را ترک کنید.

سفر به بنتوتا

این منطقه که در فاصله کمی از کلمبو قرار دارد ، با دارا بودن سواحلی بی همتا مسافران زیادی را به سمت خود می کشاند. شن های طلایی رنگ این ساحل، در سایه‌ی نخل‌های مرتفع، منظره های بی نظیری را به وجود آورده است.

ساحل های بنتونا از بهترین ساحل های گردشی کشور است و خدمات مهیج متعددی در آنها برای مسافران تدارک دیده شده است به شکلی که می شود این شهر را بعنوان مرکز بومی فعالیت های آبی در سریلانکا معرفی کرد.
هتل های 5 ستاره بنتوتا با بودن در کنار منظره های زیبای ساحلی این شهر، منظره های بی همتایی به مسافران نشان می‌دهد.

اتوبوس روش دیگری است که این اتوبوس‌ها اصولا اتوبوس‌هایی مجهز و خوبی هستند. تنها راه رفتن به این شهر پیاده شدن در ایستگاه آلتگاما که در نزدیکی شهر بنتوتا است. البته خود بنتوتا هم ایستگاه کوچکی دارد ولی اصولا قطارها در آن توقفی ندارند.مسافرانی که به نیت فعالیت های دریایی به این کشور می‌ آیند می‌توانند از فرودگاه مستقیما به این منطقه سفر کنند.

جذابیت های بنتوتا

شهر بنتوتا از مناطق توریستی جذاب در سریلانکاست که فاصله کم به مناطق توریستی در این جذابیت بی‌تاثیر نبوده است. ساحل شنی بسیار عظیم در جنوب ترین قسمت بنتوتا با آب‌هایی آرام که شرایط فعالیت و ورزش‌های زیادی را فراهم می‌کند موجب شده همه ساله مسافران متعددی را به این شهر می کشاند.
ساحل بنتوتا، 2 قسمت دریای بنتوتا و جزیره پارادایس در شمال را دارا است که قسمت دریای بنتوتا برای فعالیت ‌های آبی متعددی مانند اسکی روی آب، موج‌سواری، قایق‌سواری و ماهی‌گیری در آب‌های پر عمق که خیلی مورد توجه مسافران است، شرایطی را فراهم کرده است.
رود بی نظیر شهر بنتوتا از قرن 19 به یکی از جذابیت های اصلی توریستی این شهر مبدل شده است. سفرهایی با قایق به گردش در این رود می پردازند و با ملحق شدن با آنها می‌توان تنوعی از موجوداتی که در رود سکونت می‌کنند از مرغ‌های ماهی‌خوار گرفته تا کروکدیل‌ها را دیدن کرد. این رودخانه نیز مکان خوبی برای تمرین ورزهای آبی برای علاقمندان مبتدی است تا قبل از پا گذاشتن در آب های اقیانوس خود را محک بزنند.
از دیگر جذابیت های بنتوتا پرورش لاکپشت در این مکان است. در این منطقه از تخم‌ها و بچه لاکپشت‌ها تا موقع رها کردن آنها نگه داری می‌شود. دیدن از این مکان برای مسافران آزاد است.
جشن پراهرا که همه ساله در انتهای دسامبر در شهر بنتوتا برپا می‌شود هم به یکی از جاذبه های این شهر مبدل شده است. این جشن خیلی شبیه به جشن مشهور آلاسا پراهرا در شهر کندی است. فیل‌های مزین شده که رکنی مهم در تمام جشن های بودایی هستند، آتش بازی و اجرای موسیقی از قسمت ‌های گوناگون این جشن هستند.

 

زمین دوچرخه سواری و کوه نوردی

در بنتوتا می‌توانید دوچرخه کرایه کنید و از گردش در زمین های زیبا و دل ‌نواز برنج فیض ببرید. در این تور از منطقه مقدس ۱۲0 ساله کاتوکلی ها که در بلندا قرار گرفته دیدن کنید و میان مسیر از دیدن خانه ‌هایی با معماری هلندی فیض ببرید. البته برای رسیدن به کاکوکلی ها باید در 1 جاده با شکوه کوهپیمایی کنید. بازدید کنده کاری های چوبی و تندیس هایی قدیمی سریلانکا بسیار جالب خواهد بود. دوچرخه سواری و کوه نوردی در بنتوتا می تواند سفری مناسب برای عاشقان طبیعت باشد.

بریف گاردن

این باغ را 2 برادر هنرمند سریلانکایی بنا کرده اند. بویس باوا، سازنده اصلی بریف گاردن در سال ۱۹۹4 فوت کرد، ولی تا امروز از این باغ به خوبی مراقبت شده است. بریف گاردن با پوشش طبیعی گوناگون و زیبا و تندیس هایی که بویس درست کرده است، ساعات خوشی را برای اشخاصی که به هنر و طبیعت علاقه‌مند هستند فراهم می کند.

 

دیدن نهنگ‌ها و دلفین‌ها

در ماه های نوامبر الی اپریل می توانید به مدت ۳ تا ۴ ساعتی بازی و فعالیت دلفین‌ها و نهنگ‌ها را تماشا کنید. نکته اش این است که در این صورت خلاف بقیه مکان هایی که برای دیدن دلفین ها در نظر گرفته شده اند، دلفین ها را در مکان طبیعی زندگی شان تماشا می کنید و حس نمی کنید که به آنها صدمه می زنید. بازدید بازی دلفین ها ارزش این را دارد که صبح زود به بندر بروید. هتل ها صبحانه شما را بسته ای در اختیارتان قرار می دهند تا با خیال آسوده 1 ساعتی در ساحل به دیدن دلفین ها و نهنگ ها بنشینید.

اراضی لاک‌پشت‌ها

ساحل های سریلانکا مملو از لاک پشت است. از جایی که نژاد هایی از لاکپشت در خطر منقرض شدن هستند، سازمان پرورش لاک پشت کاسگودا بنا شد تا با مراقبت از این نژاد های در حال منقرض شدن آنها را نجات دهد. در این سازمان لاک پشت ها در محیطی مناسب نگهداری می شوند و جالب است برای بازدید لاک پشت ها از نزدیک به این مرکز مراجعه کنید.

کاخ هلندی

کاخ هلندی در شهر ساحلی گاله در کنار بنتوتا قرار دارد. با سفری 1 روزه به گاله می توانید از این کاخ قدیمی که از یکی از آثار بین المللی است بازدید کنید. پس از اینکه پرتغالی ها در سال ۱۶۴5 گاله را گرفتند، هلندی های شرق هند شروع به سنگربندی کردند و این کاخ را بنا کردند. دیدن از این کاخ ارزش آن را دارد که برایش زمان بگذارید.

ورزش های آبی در بنتوتا

در ساحل بنتوتا طیف بزرگی از ورزش های آبی مهیا است؛ اسکی روی آب، جت اسکی، موج سواری، قایق سواری و… . در ساحل بنتوتا می توانید ماجراجویی های ورزش های آبی را تجربه کنید یا اگر با خانواده هستید از قایق سواری در دریا فیض ببرید.

جغرافیا و طبیعت بنتوتا

این شهردر جنوبی‌ترین قسمت سریلانکا و اراضی پست ساحلی، دمای گرم و مرطوبی دارد. ساحل شنی بسیار باشکوهی این شهر از جذابیت های کشور سریلانکاست که مسافران را به سوی بنتوتا می‌کشاند. رودخانه باشکوه شهر بنتوتا از دیگر جذابیت های این شهر به حساب می آید که با برپایی تورهای توریستی با قایق در مسیر رودخانه طرفداران فراوانی پیدا کرده است.

غذا و رستوران در بنتوتا

رستوران‌های هتل‌های باشکوه و زیبای بنتونتا با منظره های بی نظیر و خاص بومی مناسب برای صرف غذا و لذت بردن و دیدن طبیعت محیط می‌باشد.
در راه منتهی به ساحل شهر هم غذا فروشی‌های متعددی را می‌توان دید که اقسام گوناگونی از خوراکی‌های دریایی به ویژه خرچنگ و صدف را عرضه می‌کنند.