ویزای ویتنام

 

مدت اعتبار ویزای ویتنام 15 روز جهت اخذ ویزای ویتنام 
شرکت اقدام کننده پلیکان پرواز آسیا
توضیحات مدارک لازم اخذ ویزای ویتنام : اصل گذرنامه با 7 ماه اعتبار
دو قطعه عکس رنگی 6*4
کپی کارت ملی و شناسنامه تمام صفحات
معرفی نامه از محل کار یا جواز کسب جهت اخذ ویزای ویتنام
آدرس منزل و محل کار و شماره تماس ثابت و همراه
پرینت حساب 3 ماهه 
به انضمام بلیط کانفرم شده و تاییده هتل
قیمت ویزای ویتنام عادی : 195$
قیمت ویزای ویتنام یکماهه : 280 $
قیمت ویزای ویتنام فوری : 310 $
مدت زمان اخذ ویزای ویتنام: ویزای ویتنام عادی 21 روز کاری ، ویزای ویتنام فوری 10 روز کاری
تلفن : 02188171061

 

ویزای ویتنام – اخذ ویزای توریستی – ویزای فوری ویتنام – قیمت ویزا – دعوتنامه ویزای ویتنام – پلیکان پرواز آسیا قویترین و یرترین مجری اخذ ویزا

از جذاب ترین تفریحات در سفر تور ویتنام ،  می شود به رودخانه مکونگ که یکی از رودهای بزرگ دنیا است نام برد . تفریح با قایقهای محلی و گذر از مزارع چشم نواز برنج از جذابیت های دوست داشتنی سفر تور ویتنام است.

از دیگر جاذبه های سفر تور ویتنام منطقه دانانگ است که شهر بندری و وسیعی در تور ویتنام می باشد که در ابتدای رود هان است. دیدنی های باشکوه و سواحل لذت بخش ، دانانگ را به منطقه جاذب و پر طرفداری بین مسافران سفر تور ویتنام مبدل کرده است .

دیگر تفریحات که در سفر تور ویتنام خواهید دید دیدن شهر ساپا است.  زمین های برنج این منطقه از یکی از جذاب ترین دیدنی های تفریخی در ویتنام و بلکه دنیا است که تصاویر شهر ساپا را مرتبا در مجله ها و وبسایت های تفریحی در جهان ناظر بودید .

و اما بهتر ترین قسمت در سفر تور ، خلیج هالونگ است که در ۱۳۰ کیلو متری شرق هانوی و دسته صخره های بزرگ آهکی بیرون آمده از آب با رویش سبز ، عکس های بی نظیری مانند به اژدهای دریایی را در خلیج هالونگ بی خلق کرده است .

خلیج هالونگ دارای ۱۶۰۰ جزیره باشکوه و غار از مکان های بی همتا تفریحی در سفر تور ویتنام است که در لیست اثر های بین المللی یونسکو به ثبت رسیده است . اکثر جزیره های خلیج هالونگ آرام و غیر قابل سکونت است اما بعضی جزیره های این ناحیه پذیرای گردشگران سفر به هستند.

حضور در سفرهای گوناگون و سفر با کروز ویتنام در خلیج هالونگ که با قسمت های شاد و لذت بخش همراه است ، امکان ثبت خاطرات در سفر تور ویتنام است .

سفر با کشتی کروز در خلیج هالونگ بی به علاوه میل صبحانه ،ناهار ، شام و نوشیدنی به علاوه موسیقی زنده و نمایش زنده در کشتی و گذر  از مقابل آبشار های باشکوه در راه و دیدن رنگین کمانهای دیدنی و ایست در ابتدای غارها با رستورانها و کلاب ها و رقص و پایکوبی ، سفر تور ویتنام را به یکی از بهترین سفرهای تفریحی مبدل کرده است