post

جاذبه های اولوواتو بالی

در سفر به بالی کم پیش می آید در مورد جاذبه های اولوواتو بالی چیزی نشنیده باشید. اولوواتو از آن جاهایی است که گشت و گذار در آن هیچ گاه به پایان نمی رسد . در تور بالی می توانید ، گشت های نیم روزه خریداری کنید و به اولووواتو سر بزنید. در زیر به صورت کوتاه کمی در مورد این مکان زیبا برایتان توضیح می دهیم . با آژانس پلیکان پرواز آسیا ، آژانس تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا همراه باشید.

مشاهده  تورهای بالی 

  • معبد اولوواتو

pura luhur uluwatu نام محلی معبد اوولواتو است . این معبد به عنوان شاخص ترین جاذبه های اولوواتو بالی شناخته می شود. معبد اولوواتو یکی از معابد معروف بالی است . علاوه بر pura luhur uluwatu به نام دیگری نیز شناخته می شود ، tanah lot . در واقع معنای تانا لوت ، زمین در دریا است. به این دلیل که در لبه صخره واقع شده است. معبد دقیقا در لبه صخره های آهکی جنوبغربی واقع شده اند . در کنار آنها، جنگل سرسبز و محل زندگی میمون های دم دراز خاکستری قرار دارد.

معبد اولوواتو یکی از جاذبه های اولوواتو بالی

  • پارک garuda wisnu kencana

این پارک به اختصار GWK نامیده می شود و مهم ترین مکان در بلندای جیمباران است. در آنجا تندیسهای زیبایی از ویشنو ( خدای هندوها ) و عقاب ( گارد افسانه ای ویشنو ). درازای مجسمه گارودا ۱۲۱ متر است . این مجسمه بر روی پایه ای به بلندای ۴۶ متر قرار گرفته است. همین باعث شده که این تندیس بلندترین مجسمه در جنوبشرق آسیا باشد.

وسعت منطقه شصت هکتار است و برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. تندیس های گوناگون هندوها ، انواع فروشگاه های سوغاتی و کادو ، رستوران و کافه درآنجا وجود دارد. برای روایت داستان گارودا ( دیو افسانه ای ) محلی برای نمایش انیمیشن وجود دارد.

ساعات کاری این مجموعه از ۸ صبح تا ۲۱ است.

تور ترکیبی بالی پوکت 

خدایگان ویشنو در جاذبه های اولوواتو بالی

  • رقص آتش کِکاک

از خاص ترین رقصهای محلی بالی ، رقص kecak است . مناجات میمون یا رقص آتش نامهای دیگر رقص ککاک است. این رقص روایتگر بخشی از زندگانی حماسی رامایانا است. به ویژه به آن بخش از مقابله ارتش میمون ها با دشمنانشان ، راما ، سیتا و راوانی ابلیس اشاره می کند. ارتش میمون ها ، نقش اصلی این روایت است. این نمایش بدون ساز اجرا می شود . در حین نمایش صدایی که از اجرای رقص به وجود می آید شبیه به این صداست : “keh – chuck” نام ککاک از همین واژه استخراج شده است.

در آمفی تئاتری که در نزدیکی معبد اولوواتو وجود دارد ، این نمایش اجرا می شود. ساعات اجرای آن از شش و نیم عصر تا نه و نیم شب است.

تور بالی سنگاپور پوکت 

رقص ککاک در جاذبه های اولوواتو بالی

  • ساحل padang padang

پادانگ پادانگ یکی از کناره های فوق العاده اولوواتو است. در واقع یکی از مهم ترین جاذبه های اولوواتو بالی است. شهرت این ساحل بیشتر برای موقعیت خوبش برای موج سواری است. این ساحل برای خلوت بودن و دنج بودنش است که شهرت بیشتری دارد. اگر بخواهید به کوتا بروید ، فاصله ای در حدود سه ربع ساعت خواهید داشت.

برای رسیدن به ساحل ، می بایست از پله هایی که در دل صخره ها وجود دارند راهپیمایی کنید. معبدی در این ساحل وجود دارد که محل زندگی میمون های دم دراز است. همان طور که گفتیم این ساحل برای موج سواران بسیار مطلوب است. تخته های موج سواری برای کرایه در ساحل قرار داده شده اند.

برای استراحت کردن و آفتاب گرفتن ، این ساحل بسیار مناسب است. می توانید حین استراحت یا پس از موج سواری برای نوشیدن و غذاخوردن به غرفه های غذا مراجعه کنید.

ویزای اندونزی

ساحل پادانگ پادانگ یکی از جاذبه های اولوواتو بالی

  • ساحل suluban

این ساحل نام دیگری هم دارد. ساحل نقطه آبی . در شمال اولوواتو ، اگر بخواهید موج سواری کنید ، به این ساحل سر بزنید. برای دسترسی به این ساحل ، از پله هایی که شیب زیادی دارد باید عبور کنید. معنای نام این ساحل « خم شدن به زیر » است. چرا که شما با این وضعیت می توانید به ساحل برسید. در ساحل دکه هایی برای نوشیدن بهترین نوشیدنی و خوردن بهترین غذاها وجود دارد.

تور ترکیبی بالی مالزی

blue point یکی از سواحل زیبا و از جاذبه های اولوواتو بالی

  • ساحل Balangan

به عنوان یک موج سوار حرفه ای پیشنهاد می کنیم به این ساحل سر بزنید. ساحل بالانگان در شمال اولوواتو واقع شده است. برای لذت بردن از عصرگاهان ، از وعده های غذایی خنک و آبجو لذت ببرید. زیبایی ساحل بالانگان به حدی است که گردشگران بسیاری را به خود جلب میکنید. از بالای صخره ها منظره ساحل بی نظیر است.

برای رسیدن به ساحل می بایست از پلکانی که در صخره است پایین بیایید.

تور ترکیبی کوتا و نوسا دوا

ساحل بالانگان از مقاصد و از جاذبه های اولوواتو بالی

  • ساحل pandawa

ساحل پانداوا از جمله سواحل ناحیه جنوبی در منطقه اولوواتو است. درازای این ساحل در حدود ۱ کیلومتر است . ساحلی سراسر پوشیده از شن های روشن وسپید رنگ. در این ساحل انواع تفریحات ساحلی وجود دارد. در امتداد ساحل ، رستوران و کافه های مختلفی انواع غذاهای بین المللی و محلی را سرو می کنند.  در کنار ساحل ، تندیسی عظیم از حماسه مهابهاراتا گرفته شده است. نام ساحل از پنج قهرمان پانداوا برگرفته شده است.

تور ترکیبی ساحل و جنگل

ساحل زیبای پانداوا از جاذبه های اولوواتو بالی

  • ساحل dream land

در ناحیه جنوبی bukit peninsula ، ساحل سرزمین رویایی قرار دارد. اینجا برای موج سواران قطعا بهشت برین است. برای آموزش موج سواری ، در این ساحل امکانات  مناسبی وجود دارد. می توانید پاراسل کرایه کنید و یک تجربه شگفت انگیز داشته باشید. برای پذیرایی از شما ، نوشیدنی های خنک و غذاهای خوشمزه برای فروش وجود دارد.

تورهای جنوب شرق آسیا

ساحل سرزمین رویایی از جمله جاذبه های اوولواتو بالی است

  • ساحل Bingin

یکی از محبوب ترین سواحل برای موج سواران ، ساحل بینگین است. برای استراحت و ریلکس کردن ، این ساحل بی نظیر است. ساحل شنی سفیدرنگ بین گین بسیار نزدیک به ساحل dream land است. از بالای تپه ای که به ساحل مشرف است ، بهترین منظره ها را خواهید دید.

ساحل رویایی بینگین از جاذبه های اولوواتو بالی

  • زمین گلف جدید کوتا

برای برگزاری لیگ قهرمانان گلف ، لازم بود که زمینی با استانداردهای مناسب احداث شود. در منطقه ای به وسعت هشتاد و پنج هکتار ، زمین ۱۸ سوراخه گلف کوتا احداث شده است. در این منطقه با هر سطح از مهارت ، می توانید از گلف لذت ببرید. در کنار آن ، فروشگاه های متنوع و spa و رستوران وجود دارد. خوش بگذرد.

تورهای متنوع و ویژه دور آسیا

زمین جدید گلف از جمله جاذبه های اولوواتو بالی

تور بالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *