تور چین

تور پکن شانگهای هانگژو

تور پکن شانگهای هانگژو

9 شب و 10 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور شانگهای

تور شانگهای

7 شب و 8 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور ایوو شانگهای

تور ایوو شانگهای

7 شب و 8 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو ۵ شب

تور گوانجو ۵ شب

5 شب و 6 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو ۷ شب

تور گوانجو ۷ شب

7 شب و 8 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور شنزن ۷ شب

تور شنزن ۷ شب

7 شب و 8 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو گویلین شنزن

تور گوانجو گویلین شنزن

5 شب و 6 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو شنزن

تور گوانجو شنزن

5 شب و 6 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو ۹ شب

تور گوانجو ۹ شب

9 شب و 10 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو ۱۲ شب

تور گوانجو ۱۲ شب

12 شب و 13 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو ۱۴ شب

تور گوانجو ۱۴ شب

14 شب و 15 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو ۲۱ شب

تور گوانجو ۲۱ شب

21 شب و 22 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور گوانجو ۲۸ شب

تور گوانجو ۲۸ شب

28 شب و 29 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

تور پکن شانگهای

تور پکن شانگهای

7 شب و 8 روز در حال حاضر اجرا نمیشود

پرسش و پاسخ

 • • فصل مناسب سفر به چین چه زمانی است؟

  به دلیل پهناور بودن کشور چین، در تمام طول سال می توان به چین سفر نمود . اما قاعدتا بهار و تابستان بهترین فصول برای سفر هستند.

 • • شهر های تجاری چین کدامند؟

  ایوو – گوانجو – شانگهای – شنزن

 • • هزینه غذا و خورد و خوراک در چین چقدر است؟

  هزینه های مربوط به تغذیه و خورد و خوراک در چین عموماً مناسب و پایین است.

 • • مکان های دیدنی پکن کجاها هستند؟

  میدان تیان آنمن – شهر ممنوعه – تالار ملت – ساختمان یادواره – موزه ملی – تصویر مائوتسه تونگ - عبادتگاه بهشت

 • • جشنواره های چین کدامند ؟

  در چین جشنواره های بسیاری برگزار می گردد: جشن میاهوی (بهمن ماه ) ، جشن منطقه باغچه (دی و بهمن ) ، جشن موسیقی (اوایل اردی بهشت ماه ) ، جشن گل های داوودی پکن (آبان ماه) ، جشن برگ های سرخ (مهر و آبان )


تور چین

تور چین سرزمینی با سنتی مملو است و کمتر کشوری در جهان پیدا می‌شود که حاوی این گونه سنتی باشد.  سرزمین ضد و نقیض است. پکن، شانگهای و هنگ‌کنگ مناطق مدرن چین میباشند.   با این وجود در غرب کشور قسمت ‌های روستایی و در حین پیشرفت پیدا می‌شود. چین سرزمینی است که میان پیشرفت کردن و در حال پیشرفت بودن مانده است. تور چین  پیشرفت های  زیاد چین موجب شده مسافران متعددی به این کشور مسافرت کنند. برای شما هم موقع آن رسیده که به این سرزمین جذاب و بی نظیر سفر کنید و با سنت چین آشنا شوید. با سفر به این منطقه هر‌ روز با مکانی جدید آشنا خواهید شد.  اگر‌چه در شهر‌های وسیع جمعیت فراوان است. ولی اطراف شهر‌ها و در ضمن غذاهای آن بسیار عالی هستند.

مجری مستقیم تور چین 

مخارج رایج در تور چین

مخارج 1 اتاق هاستلی از 50 یوان (8 دلار) آغاز می‌شود. ولی در شهری مانند پکن به 85 یوان (15 دلار) برای 1 شب سکونت هم می‌رسد. برای اتاق شخصی با حمام اشتراکی ۱3۵ یوان (22 دلار) باید پرداخت. برای اتاق با حمام شخصی ۱90 یوان (۲9 دلار) برای 1 شب باید هزینه کنید. مخارج هتل‌های کم هزینه با وسیله های ساده ولی کارآمد از شبی ۱40 یوان (۲5 دلار) آغاز می‌شود. ولی نرخ این هتل‌ها در هنگ کنگ بالاتر است . برای 1 شب سکونت در اتاقی 1 تخته باید ۱50 یوان (30 دلار) هزینه کنید.

غذا در چین

غذا در چین کم هزینه است. اصولا با دادن 2 تا 3 دلار می‌توانید از بساطی ها غذا تهیه کنید. با این مبلغ می‌توانید نودل، برنج، گوشت خوک یا سوپ تهیه کنید. مخارج غذایی مفصل در رستوران 5 تا 10 دلار است. تور چین  ضمن مخارجی که باید برای 1 کاسه برنج و نیز ظرف تمیز پرداخت کنید. (بله! تمیزی ظرف ها خرج جدایی دارد) اصولا ۵5 سنت است. در حالت استفاده از غذا‌های بومی، یقینا هزینه پایین تری پرداخت خواهید کرد. با هزینه پایینتر از ده دلار در روز می‌توانید غذا‌های بومی مطلوبی تهیه کنید. در غرب و جنوب‌غرب چین این مخارج کمتر شده و با هزینه پایین تر از 5 دلار در روز  می‌توانید غذا تهیه کنید. (نیمی از هزینه‌ی غذا در شهر‌های وسیع)

غذاهای بین المللی در تور چین 

برای غذا‌های غربی هزینه بالاتری باید پرداخت کنید . البته اگر در شهری کاملا بومی مثل هنگ کنگ باشید.  این غذا‌ها ابدا با غذا‌های اصلی غربی قابل قیاس نیستند . حتی می توان گفت مطلوبیت آن‌ها را ندارند. نرخ ساندویچ‌های غربی10 دلار است و 1 فنجان قهوه هم تقریبا همین حدود می‌شود.

از جایی که غذا خیلی کم هزینه است، احتیاجی به طبخ غذا نیست . خوب است از غذا‌های محلی یا رستوران‌ها استفاده کنید. در ضمن اغلب هتل‌ها سرویس های آشپزخانه‌ای ارائه نمی‌دهند. حتی اگر مواد خام غذا را تهیه کرده باشد، موفق به طبخ آن نمی‌شوید.

ارزانترین تور چین

نقل و انتقال در سفر به چین

چین کشور وسیعی است، با این‌ وجود سفر از مکانی به مکانی دیگر در این کشور کم هزینه و راحت است.   اغلب اشخاص از اتوبوس برای حمل و نقل استفاده می‌کنند. نرخ اتوبوس‌ها میان 2 تا 4 یوان (نیم دلار) است. شهر‌های وسیع وسیله های نقلیه‌ی دیگری هم دارند. که استفاده از آن‌ها کم‌تر از 7 یوان (2 دلار) برای یک طرف خرج دارد.  مخارج قطار‌های تندرو از پکن به شانگهای عبارتند از :

 • برای قطار درجه 2 هشتاد دلار
 • قطار درجه 1 صد و چهل دلار
 • برای قطار‌های خاص سیصد دلار

برای قطار‌های عادی که یک سفر یک روز زمان می برد این هزینه را بایستی پرداخت :

 • برای قطار‌ درجه 2 هفتاد دلار
 • برای قطار درجه 1 نود دلار

اتوبوس‌ ها به شکل عادی از متروها کم هزینه تر هستند. برای نمونه مسافت نه ساعته از پکن به آن‌شان با اتوبوس 5 دلار است، در‌ صورتی که نرخ این مسافت با مترو تندرو ده دلار است. در ضمن خرج مسافت سه ساعته از شانگهای به هانگژو با اتوبوس ده دلار و با مترو تندرو ده دلار است.

تفریحات در تور چین

به علت کم بودن مخارج ، شما می‌توانید به تمام مناطق جذاب چین سر بزنید. برای دیدن از دیوار چین و شهر ممنوعه پایین تر از ده دلار باید هزینه کنید.  برای دیدن از آن‌ فقط 8 دلار باید هزینه کنید. در ضمن دیدن از شهر ممنوعه ده دلار خرج دارد.   مخارج دیگر مناطق مانند معبدها و دیگر تفریحات 3 دلار خواهد بود. در صورتی که مخارج معبدها و بعضی تفریحات کمتر از ده دلار است. برای کوه‌نوردی و دیگر تفریحات این‌ سبکی تا سی دلار باید هزینه کنید. برای نمونه سفر به کوه‌ اژدها سی دلار خرج دارد.   برای دیدن از دره‌ی جیوژایگو  باید شصت دلار هزینه کنید. نرخ 1 سفر 3 روزه به کوه‌های وویی در استان فوجیان چهل دلار و نرخ دیدن از کوه‌های زرد در استان آن‌هویی چهل دلار است.

نکته هایی برای کم کردن مخارج

به شکل کلی چین سرزمینی کم هزینه است، ولی با رعایت این نکته ها سفر شما به نسبت کم تر هم خواهد بود.

از مترو‌های شبانه استفاده کنید

از جایی که شهر‌ها با فاصله از یکدیگر واقع‌ شده‌اند. برای رفتن از منطقه ای به منطقه ی دیگر از متروهای شبانه،دارای تخت‌ خواب‌های چند طبقه استفاده کنید . تا از دادن مخارج مجزا برای هتل یا خوابگاه دوری کرده باشید. طبقه‌های زیرین تخت‌ها کمی پرهزینه تر هستند.  بنابراین تیکت خود را چند روز قبل خرید کرده تا مخارج کمتری بپردازید. برخی توقفگاه ها شامل دفترهای فروش تیکت برای خارجی‌ها هستند. شما می‌توانید در این دفترها قطار و ایستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

درخواست زایو پن کنید

اگر انفرادی غذا می‌خورید درخواست زایو پن کنید. زایو پن بخش های کوچک غذا است. با وجود کوچک بودن غذای مفصلی است و نرخ پایینی دارد.

از صندلی‌ های سفت استفاده کنید 

روی صندلی‌های سفت اتوبوس‌ها و قطار‌ها که بر عکس نامشان سفت نیستند . خدمات ابتدایی لازم برای سفر را دارند مخارج مطلوبی برای شما دارند.

مکان‌های جذاب و فعالیت‌های دیدنی در تور چین

دیوار بزرگ چین

سفر به چین بدون دیدن از دیوار بزرگ این کشور کامل نمی شود. تور‌های متعددی برای دیدن از بخش های گوناگون این دیوار وجود دارد. با توجه به مخارج و بخش مورد نظر خود برای دیدن، تور مناسب را انتخاب کنید. برخی از تور‌ها برنامه های چند روزه ارائه می‌دهند که حاوی دیدن از تمام دیوار می‌شود.

فلکه تیان آنمن

حتما این فلکه را در فیلم‌ها دیده‌اید. ولی تا از نزدیک آن را نبینید متوجه ابعاد وسیع آن نخواهید شد. جذابیت های متعددی در این فلکه وجود دارد ؛که از بین آن‌ها می‌توان به این سازه ها اشاره کرد؛

 • ساختمان تیان آنمن
 • تالار وسیع ملت
 • ساختمان یاد واره
 • موزه‌ی ملی
 • عکس مائو تسه تونگ (سیاست مدار انقلابی)

در این فلکه مجوز تصویر برداری و عکس‌ انداختن ندارید. مراقب باشید تا مورد اعتراض نیروهای امنیتی واقع نشوید.

پکن

این شهر پر هیاهو 25 میلیون نفر جمعیت دارد. در جوار فلکه تیان آنمن به شهر ممنوعه، مرکزهای خرید‌ زیادی وجود دارد.  عبادتگاه بهشت و البته دیوار چین هم بروید.  هیچ‌ کجا در جهان مثل پکن نیست. با این‌ وجود هوای آلوده و ترسناک آنجا را نیز در نظر بگیرید. پکن شهری است که برای آشنایی با چین امروزی و رشدهایش حتما باید ببینید.

شانگهای

شانگهای یکی دیگر از شهرهای وسیع و پرازدحام چین است .که مورد توجه مسافران فراوانی قرار گرفته‌ است. شهری با امکانات خاص که ساختار تجارت مدرن است. برای درک بهتر بعد باستانی چین، از شانگهای و به ویژه باغ یو بازدید کنید.

شی آن

شی آن وسیع ‌ترین شهر شمال‌غرب چین و یکی از مراکز قدیمی چین است. بعد از سفر به این شهر حتما از تندیس لشکر سفالی، دیوار شهر و منطقه مسلمانان بازدید کنید.  مسافران متعددی تنها برای بازدید از این 3 جاذبه به شی‌آن سفر می‌کنند.

تا می‌توانید غذا بخورید!

چین بهشت علاقمندان غذاست. بعد از غذا خوردن در اینجا هیچ‌ وقت طعم آن را فراموش نخواهید کرد. عجیب نیست که در کشوری به این عظیمی در هر مکان به غذایی متفاوت و خوش طعم برسید.  در سفر خود می‌توانید هر 5 مدل طبخ غذا را تجربه کنید ؛

 • غذاهای سبک کانتونی
 • غذاهای پکنی
 • غذاهای شانگهای
 • غذاهای سیچوآنی

سفر دریایی در رود لی

برای بازدید و حس کردن زیبایی طبیعی سفری روی رود لی داشته باشید. این رود یکی از ده مکان خاص در لیست نشنال جئوگرافیک است. این رود با درازای ۲۷5 متر پر از  مکان‌های دیدنی و جالب است. خاطرتان باشد در تور چین این فرصت مناسب را از دست ندهید.

دیدار از جنگجوهای سفالی 

تندیس ارتش سفالین در استان شی‌آن واقع شده است. در جوار آرامگاه کین، نخستین حاکم چین ( دودمان چین) این ارتش را می توانید بیابید. تندیس های سنگی سربازهایی هستند که در ابعاد واقعی سربازان بنا شده‌اند. بازگو کننده موفقیت این ارتش بر نیروهای دیگر است .که این موفقیت موجب تشکیل حکومت و کشور چین شده‌ است. این تندیس در ذهن و روح هر مسافری تأثیر فراوانی می‌گذارد.

از شهر ممنوعه بازدید کنید

شهر ممنوعه مکانی مشهور در پکن است . این سازه از دوران دودمان مینگ تا چینگ شهر حکومتی حساب می‌شده است. امروزه  کاخ به موزه‌ای مبدل شده که دارای مصنوعات متعددی از هر 2 حکومت است. این موزه برترین مکان برای آشنایی با سنت چین است. این فرصت عالی را در تور چین از دست ندهید.

 از بخشی از راه ابریشم بازدید کنید

با بودن تاریخ دو هزار ساله‌ی این جاده، بازدیدش برای هر مسافر لازم است. در مسیر این جاده مکان های دیدنی زیادی وجود دارند. این راه در گذشته از چین تا رم و ایتالیا امتداد داشته است. تور چین  این مسیر ۲5۰۰ مایل بوده که نیمی آن در قلمرو امپراطوری چین قرار داشته است.

در تبت تفریح کنید

تبت که به بام جهان هم معروف است، جایی مناسب برای مسافران ماجراجویی است .مسافرانی که در پی جاذبه‌های ویژه ای هستند. از کوه‌های مملو از برف، لباس‌های زیبا و بودایی‌ها بازدید کنید.  برای دیدن از تبت به علت گذشته پر آشوب آن احتیاج به گرفتن مجوز دارید.

از کارست در جنوب چین بازدید کنید

این کوه‌ها که تصویرش پشت اسکناس بیست یوانی وجود دارد، جایی خیلی جذاب و دیدنی  است. کوه‌هایی خیلی عظیم هستند و می‌توانید با قایق در رودخانه‌ی لی تفریح کرده . و از مناظر خیلی زیبای این کوه‌ها بازدید کنید.

غار موگای

این غار که به غار 1000 بودا هم معروف است، وسیع ‌ترین، لوکس ‌ترین و برترین خانه‌ی بودایی‌ها در تمام جهان حساب می‌شود. نخستین غار این مکان در سال ۳۶8 پس از میلاد تراشیده و کنده‌کاری شد.

کاخ پوتالا

این کاخ در تبت واقع است و  امروزه به موزه مبدل شده، ولی تا سال ۱۹60 مکان زندگی دالایی لاما (رهبر بوداییان تبت) بوده است. تالار‌‌ها، معبد ها و حیاط‌ها تماما از سنگ و چوب بنا شده‌اند. اینجا بنایی جذاب و باستانی است که با بازدید آن به اهمیت دالایی لاما در گذشته تبت پی می‌برید.

سفر به پکن در تور چین

پکن در سال ۲۰۱5 بیشتر از ۲24 میلیون نفر جمعیت داشت. این شهر شلوغ در تور چین  بعد از شانگهای و قلب سیاسی، فرهنگی و آموزشی کشور است. فرودگاه اصلی پکن فرودگاه دوم پرازدحام جهان از لحاظ رفت و آمد مسافران است.  عمر این شهر به 3 هزار سال پیش بر می‌گردد . در 8 قرن پیش، در بیشتر زمان ها مرکز چین بوده‌ است. شهرهای کمی در جهان وجود دارند که برای زمان این چنین طولانی، قلب سیاسی و فرهنگی کشور خود باقی مانده باشند. به همین علت آثار باستانی متعددی در شهر وجود دارد. یکی از شهرهایی که در تور چین می توانید به آن سفر کید ، شهر پکن است.

آب و هوای چین

پکن، آب‌وهوایی حدودا بارشی دارد. که نتیجه اش تابستان‌هایی گرم و مرطوب و زمستان‌هایی سرد و خشک است. برترین موقع برای سفر به پکن، بازه سپتامبر و اکتبر (شهریور و مهر) است . که برابر با پاییز طلایی و جذابیت های این شهر می‌شود.

حجم دود و آلودگی پکن در زمستان در بالاترین نسبت خود است. با این حال می‌توان ناظر باران های زیبا و بعضی اوقات برف هم بود. دمای هوای پکن در زمستان به سادگی تا منفی 12 و در تابستان هم بالای 40 درجه‌ی سانتی‌گراد می‌رسد.

جاذبه‌های توریستی چین

ورزشگاه ملی پکن

ورزشگاه ملی پکن در منطقه چائویانگ این شهر قرار دارد . که از جمله جذابیت های مشهور و همچنین نشان مسابقه های المپیک سال ۲۰۰9 است. 2 ساختمان معاصر اصلی در منطقه چائویانگ وجود دارد:

 • بنای CCTV
 • برج شماره‌ی سه مرکز تجارت جهانی

هر 2 بنای یاد شده، از جمله مثال های مشهور معماری معاصر چین هستند.

کاخ ها، معابد و بوستان ها

بعد از اینکه در کوچه های تنگ و باریک و بلوارهای دراز پکن به قدم‌ زدن پرداختید. بوستان های زیبا و سرسبز این شهر جایی مناسب برای استراحت هستند. اهالی محلی پکن، هر وقت که زمان داشته باشند، به بوستان ها و معبدهای شهر سر می‌زنند. این بوستان ها نه فقط برای استراحت مورد استفاده‌ی مردم هستند. بلکه برای ورزش کردن، آواز و باقی تفریحات سالم هم مناسب‌اند.

شهر ممنوعه

اساسی ترین کاخ پکن، مطمئنا شهر ممنوعه واقع در ناحیه‌ی دانگ‌چنگ است. شهر ممنوعه، در طول پادشاهی سلسله‌های مینگ و چینگ به عنوان دربار حکومتی مورد استفاده بوده است.

باغ وحش پکن

باغ وحش پکن به علت فضای محلی و پانداهای عظیمش مشهور است. با این وجود، امکانات زندگی حیوانات این باغ وحش هم مثل دیگر باغ وحش‌های دنیا، داستانی سوال برانگیز است. آکواریوم پکن هم از این موضوع جدا نیست.

معبر جویانگ

معبر جویانگ، در مسافت ۲5 کیلومتری شهر چانگ‌پینگ که در ۶5 کیلومتری پکن واقع شده، قرار دارد. این منطقه، معبری بسیار مشهور به سوی دیوار چین است. معبر جویانگ در سال ۱۹۸8 به عنوان آثار بین المللی یونسکو به ثبت رسید .و امروزه هم از جمله مکان‌های فرهنگی کشور حساب می‌شود.

پارک آبی المپیک

پارک آبی المپیک پکن، مکانی به بزرگی ۱۶۲٫6۹ هکتار را شامل می شود. پارک شیونی این منطقه، در مسابقه های المپیک و پارالمپیک سال ۲۰۰9 پکن، برای رشته هایی مثل قایق سواری و ماراتن شنا در نظر گرفته شده بود.

موزه ها و نمایشگاه های هنری

پکن بالای ۱1۰ موزه دارد ولی مسافران خارجی از اکثر آن‌ها دیدن نمی‌کنند. پکن پذیرای یکی از عظیم ترین و مشهور ترین موزه‌های دنیا، یعنی قلعه ‌موزه‌ی ملی است .که با اسم شهر ممنوعه هم شناخته می‌شود. بعضی از موزه‌های پکن در طی سال و طول تعطیلات ویژه ای دارای مخارج ورودی نیستند. ضمن آن، تیکت های ورود به موزه هم باید 3 روز پیش رزرو شوند.

جشن ها و مراسم ها

میاهوی

میاهوی اسم مجموعه جشن های عالی پکن در فصل بهار است. بهار همه ساله، در این مکان ها برگزار می شود ؛

 • کاخ آسمان
 • دیتان بیهای
 • چانگداین
 • لانگتان لیک
 • پارک آبی نیلوفر آبی

 اگر در فصل جشن های بهاره‌ی پکن به این شهر مسافرت کردید، حتما در این وقایع شاد و زیبا شرکت کنید.

 • تایم برگزاری: آخر ژانویه تا اول فوریه (بسته به تقویم هجری چینی(

جشن گسترده منطقه باغچه

جشن گسترده منطقه باغچه، هر سال در فصل جشن های بهاره‌ی پکن برپا می‌شود. در این جشن، نمایش‌ها و تئاترهایی از رویای قلعه خای قرمز  برگزار می شود. .که از جمله 4 رمان معروف چین حساب می‌شود. علاوه بر این، مسافران و اهالی می‌توانند با لباس‌های محلی، عکس یادگاری بگیرند.

 • تایم برگزاری: ابتدای ژانویه تا انتهای فوریه
 • مکان برگزاری: مناطق خارج از چانگ آمن

جشن موسیقی

چند جشن متفاوت موسیقی در جاهای مختلف برگزار می شود . از جمله آن :

 • بوستان هایدن
 • بوستان چائویانگ
 • بوستان تانگ‌ژو
 • دیگر بوستان های حوالی پکن

جشنهای موسیقی متعدد هستند . اما به اختصار می توان این جشن ها را نام برد :

 • جشن موسیقی میدی
 • جشن موسیقی توت‌فرنگی
 • جشن آسمان نوین
 • جشن موسیقی پاپ پکن که در بوستان چائویانگ برپا می‌شود.

تایم برگزاری: روز کارگر (اول ماه مه)

جشن گل های داودی پکن

این جشن هر سال در بوستان های وسیع پکن برپا می‌شود. جشن گل‌های داودی بوستان بیهای مشهور ‌ترین این جشن است .که تا امروز بالای 25 مرتبه برپا شده و گل‌های ولقعا زیبایی را نمایش گذاشته است.

 • تایم برگزاری: ماه نوامبر همه ساله

جشن برگ های قرمز بوستان سرای مطبوع

درخت های افرا در قسمت ‌های غربی بوستان سرای مطبوع واقع شده‌اند .که با برگ‌های قرمز و تند خود در حوالی چمنزار، صحنه‌ی  دیدنی و زیبا به وجود می‌آورد.

 • تایم برگزاری: هر سال از نیمه های اکتبر الی اواسط نوامبر
 • مکان برپایی: بوستان سرای مطبوع

خرید در پکن

حدودا در اکثر بازارها و مغازه های پکن، چانه زدن کاری ضروری است! به خصوص وقتی که در مغزه های وسیع و گردشگری پکن به گردش و خرید می‌پردازید، سعی کنید تا جای ممکن برای آفر گرفتن، چانه‌زنی کنید. در واقع، می‌توانید در اغلب مغازه های پکن تا 20 الی 25 درصد برای اجناس خود، درخواست آفر کنید.

غذا

اگر در پی غذای محلی چینی هستید. می‌توانید به رستوران های واقع در ناحیه‌ی دانگ‌چنگ و رستوران واقع در ناحیه‌ی ژوآن‌وو بروید.

سکونت

اغلب هتل‌های پکن در منطقه دانگ ‌چانگ هستند.

مخارج سکونت برای اتاق‌های کوچک، برای یک نفر 35 یوآن برای یک شب است. حدود 250 یوآن هم برای اتاق‌های 2 تخته در کم ‌ترین هتل‌های پکن است.

تعداد متعددی هتل 3 و 4 ستاره در تمام پکن وجود دارد. نرخ سکونت برای این هتل‌ها، در حدود 550 الی 1200 یوآن برای یک شب است. ولی اصولا می‌توانید برای آفر گرفتن چانه‌زنی هم کنید.