post

پهن ترین آبشار بین چین و ویتنام

پهن ترین آبشار بین چین و ویتنام … یک آبشار فوق العاده زیبا در مرز چین و ویتنام قرار گرفته است. به آبشار بان گیوک Ban Gioc Falls  یا دتیان Detian Falls معروف می باشد. دتیان را می توان به عنوان عریض ترین آبشار آسیا در نظر گرفت.       

در نظر داشته باشید که اصلی ترین بخش این آبشار در چین قرار گرفته و فقط قسمتی از آن در ویتنام می باشد. آبهای دتیان از صخره هایی به ارتفاع ۱۲۰ متر به پایین می آید و دیدن آن فوق العاده لذت بخش است. در مواقعی که باران می بارد، آب باران با آبشار یکی شده و آبشار با حجم بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد. علاقه مندان به طبیعت می توانند در فصل های بهار و تابستان از این منطقه ی بکر و دیدنی بازدید کنند.

از محبوب ترین مکان های گردشگری در چین، آبشار دتیان را می شناسند. از تفریحات دتیان می توان به قایق سواری پای آبهای آن اشاره کرد. اگر برای بازدید از آبشار بان گیوک رفتید، این تفریح هیجان انگیز را از دست ندهید. علاوه بر آن در فصل تابستان می توانید در پای آبهای آبشار شنا کنید و لذت ببرید. بهترین زمان رفتن به پای این آبشار نوامبر تا آوریل است. در واقع در این دوره از سال آبهای آبشار در سطح بالایی می آید و چشم انداز آن زیبا تر است.

 همچنین در اطراف دتیان کافه ها و رستوران هایی قرار گرفته که می توانید خوراکی های خوشمزه را در آنجا میل کنید.

مسافرانی که می خواهند در این طبیعت بکر اقامت داشته باشند به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. با مراجعه به هتل های اطراف آبشار دتیان می توانید از چشم انداز زیبای این منظره لذت ببرید. این منظره از داخل اتاق های هتل فوق العاده رویایی و خارق العاده به چشم می آید.

اگر قصد خرید تور ویتنام و تور چین را دارید، کلیک کنید …

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای چین و تورهای ویتنام آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *