post

عجیب ترین جاذبه ی سریلانکا

جالب است بدانید که حدود ۵ سال است یک پایگاه نظامی به جاذبه ی گردشگری تبدیل شده !

در سریلانکا پایگاه ببرهای تامیل بعنوان جاذبه ی گردشگری مورد بازدید قرار گرفتند. طبق گزارش ایسنا، این پایگاه در خلیج بنگال قرار گرفت. در آنجا سلاح های سنگین، بمب های خنثی شده، پناهگاه های بزرگ دست ساز و انبارهای مهمات به چشم می خورد.

تاریخچه

اخرین پناهگاهی که در سریلانکا یافت می شود همینجاست. در روزهای پایانی حیات ببرهای تامیل در سال ۲۰۰۹ که بعد از چند دهه جنگ ها در آن پایان یافت.

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که روزانه گردشگران زیادی می توانند از این جاذبه ی تاریخی که در گذشته مخوف بوده دیدن کنند. طی سال های ۱۹۸۳ تا ۲۰۰۹ انسان های زیادی در آنجا قربانی شدند.

عجیب ترین جاذبه ی سریلانکا

با توجه به اینکه سریلانکا جزو ۲۰ مقصد برتر گردشگری انتخاب شده اکنون اکثر افراد از کشورهای مختلف به آنجا سفر می کنند. بیشتر آنها از کشورهای : آمریکا، کانادا، کشور‌های اروپایی بویژه انگلیس، آلمان، هلند، فرانسه، اسپانیا، بلژیک، دانمارک، چین، هند، کره‌جنوبی و کشور‌های عربی حوزه‌ خلیج‌فارس می باشند.

دولت سریلانکا برای جذب گردشگران تلاش زیادی کرد. با انجام یک سری اقدامات صنعت گردشگری سریلانکا را توسعه داد. در واقع موجب پیشرفت فرودگاه، راه های ارتباطی و هتل ها شد. در نتیجه ی این اقدامات، پیشرفت چشم گیری در حوزه ی گردشگری سریلانکا رخ داد.

اگر قصد سفر به سریلانکا را دارید کلیک کنید …

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای سریلانکا آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

عجیب ترین جاذبه ی سریلانکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *