post

رستوران ساخته شده از چوب های بامبو

رستوران ساخته شده از چوب های بامبو … در ویتنام یک رستوران فوق العاده زیبا وجود دارد که دکوراسیون آن با چوب بامبو ساخته شده. این رستوران را با عنوان roc von می شناسند. ۱۲ ستون در آنجا وجود دارد.

فاصله ی این رستوران تا هانوی تنها ۳۰ کیلومتر است. جالب است بدانید که سر و صدای بیرون از رستوران مزاحم میهمانان نمی شود. زیرا سازه ی آن به شکلی منحنی در لب جاده از ورود سر و صدا به داخل رستوران جلوگیری می کند. بعد از اینکه به roc von رفتید چشم انداز زیبای آنجا از جمله دریاچه طبیعی نگاه شما را جذب خواهد کرد.

موقعیت این رستوران در ترازی پایین تر از جاده قرار گرفته است. اتوبوس ها و اتومبیل هایی که بین راه توقف می کنند و نیاز به استراحت دارند می توانند به این رستوران مراجعه کنند.

در واقع ستون های این رستوران بصورت طبیعی از سمت دریاچه خنک می شود. با توجه به آبی که از سطح دریاچه تبخیر می شود، دمای محیط رستوران را کاهش می دهد. مراجعین می توانند از خنکی هوای داخل لذت ببرند.

وقتی برای صرف غذا در این فضا قرار می گیرید فرهنگ محلی ویتنام را از نزدیک حس می کنید. دو نوع بامبو luong  و tam vong در ستون های این رستوران کار شده. هر یک کیفیت مختلفی دارد. این فضای سنتی گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.

اگر قصد خرید تور ویتنام را دارید کلیک کنید.

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تور های ویتنام آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *