post

بهترین رستوران های سنگاپور

غذای پراناکان یک غذای میراثی لذت بخش است که مواد چینی را با ادویه های اندونزیایی و مالزی و روش های آشپزی ترکیب می کند. در اینجا بهترین رستورانها برای تجربه این غذاهای خوشمزه در سنگاپور آورده شده است.
میراث پراناکان سنگاپور به قرن ۱۵ باز می گردد. بازرگانان چینی پس از ازدواج با زنان محلی مالایی و اندونزیایی در مجمع الجزایر مالایی ساکن شدند. یک جامعه چینی تنگه به آرامی از فرزندان این ازدواج های مختلط پدید آمد. که غذاهای غنی ایجاد کردند که ترکیبی کامل از طعم های چینی ، مالایی و اندونزیایی است. برای لذت بردن از بیشترین غذاهای دهان آور در Peranakan در سنگاپور ، ۱۰ بهترین رستوران Peranakan و Nyonya در شهر شیر را بررسی کنید.

زنجبیل آبی

زنجبیل آبی با غذاهای سنتی Peranakan گردشگران و افراد محلی را ترجیح می دهد. با داشتن کلاسیک هایی مانند ayam buah keluak (مهره سیاه با مرغ) ، ngoh hiang (رولت های بهاری که با گوشت چرخ کرده و میگو تهیه می شود) و chap chye (خورش سبزیجات مخلوط) ، در صورت تمایل نمی توانید در این رستوران اشتباه کنید. طعم غذای معتبر Peranakan. با ارائه انواع مختلفی از جاذبه ها و علائم موجود در اینجا ، تجربه شما در سنگاپور طعم آور تر خواهد بود.

آشپزخانه شمعدان

این رستوران میشلن یک ستاره که در پادگان های ارتش استعماری قرار گرفته است. همه چیز در مورد کلاس و سبک با سنت به عنوان پایه و اساس آن است. سرآشپز ، مالکوم لی ، طنابهای پخت و پز نیونیا را از مادر خود به عنوان پسر جوان یاد گرفت و این دانش را به خوبی استفاده می کند. او غذاهای کلاسیک Peranakan را با دادن پیچ و تاب مدرن ، مانند شمشیرن بوها کلوک سرخ شده برنج ، دوباره به آنها می دهد.

رستوران Peranakan

یک وعده غذایی در رستوران Peranakan می تواند کمی شما را به عقب برگرداند. اما سرویس بی عیب و نقص و منوهای مزه دار منحصر به فرد این همه را با ارزش می کند. دستور العمل های موجود در اینجا از نسلی به نسل دیگر منتقل شده اند و به بهترین وجه مورد آزمایش قرار می گیرند. به این معنی که یک جشن درست و جذاب با کلاسیک های پراناکان دلپذیر در سفره های طولانی برای لذت بردن شما قرار خواهد گرفت.

خانه Peranakan Petit

هیچ چیز ضرب و شتم غذاهای پارانکان خانگی پخته شده نیست. نوعی که هرگز در گرم کردن شکم شما از بین نمی رود. خانه پرادکان Peranakan Petit فضای شام های خانوادگی Peranakan را برانگیخته است. جایی که همه در یک میز طولانی جمع می شوند تا دستور العمل های مناسب و مادربزرگ مادربزرگ را انتخاب کنند. و به پایان می رسند تا با آخرین قطعه میگو سامبالی مبارزه کنند. این رستوران دقیقاً همان محیط را بازسازی می کند.

رستوران گوان هو به زودی

قدیمی ترین رستوران نیونیا در سنگاپور برخی از بهترین غذاهای پراناکان سنگاپور را ارائه می دهد. در واقع ، گفته می شود این رستوران (که در سال ۱۹۵۳ تاسیس شد) مورد علاقه نخست وزیر سابق لی کوان یو است. عناصر اصلی نیونیا مانند ayam buah keluak ، Sayur lodeh (سبزیجات موجود در کاری نارگیل) و udang assam pedas (میگو در یک سس تامارینت ادویه دار). طعم و مزه غذاهای با کیفیت Nyonya را به شما می بخشد.

غذاهای آبی واقعی

غذاهای آبی واقعی در گذشته یک عمارت ۱۰۰ ساله بود ، با کلیه اثاثیه های دوره ای گذشته. میزهای چوبی ، فانوس های کاغذی و کارد و چنگال های چینی ، شما را به جایی منتقل می کنند که خانواده های ثروتمند پراناکان در یک میز بلند برای جمع کردن یک نشانه توخالی پرشور جمع می شدند. رفتار بد جدول در اینجا بدون هیچ چیز است.

بابا جوید

چوبی ساده و بدون حاشیه بابا Chews در محله Peranakan Katong است که نه تنها غذای خوشمزه Peranakan بلکه غذاهای بومی تنگه مالاکا را نیز ارائه می دهد. این بدان معناست که به غیر از کلاسیک ayam buah keluak. شما همچنین می توانید غذاهای جالب Malacca مانند Penang Kway Teow (رشته فرنگی سرخ شده Penang) و دسرهای معصوم مانند کوبه دوریان (کرپ پر شده با پوره دوریان) را انتظار داشته باشید.

Tingkat PeraMakan

غذای پراناکان در سنگاپور به دلیل پخت و پز فشرده می تواند بسیار گران قیمت باشد ، اما این امر نباید مانع از امتحان کردن آن شود. Tingkat PeraMakan ظروف معمولی Peranakan را با قیمت مناسب تر ارائه می دهد. ۱۰ دلار SG آن با ۱۵ دلار SG که شامل یک غذای اصلی ، دو طرف ، نوشیدنی و دسر است یک معامله واقعی است. به علاوه ، شما می توانید انتخاب کنید از عناصر Peranakan مانند سامبال Sotong (ماهی مرکب پخته شده در خمیر فلفل) و ایام بوک Keluak.

آشپزخانه Peranakan قدیمی بی بیک

Old Bibik یکی دیگر از رستوران های گاه به گاه Peranakan است که از دست نمی رود. غذاهای ساده و خوشمزه آن در محله Peranakan سنگاپور واقع در Joo Chiat قرار دارد. رنجنگ گوشت گاو (خورش تند گوشت گاو) یکی از غذاهای مشهور آنهاست ، اگرچه پداس آسام (خورش ماهی ترش و تند) نیز امری ضروری است.

اگر قصد سفر به سنگاپور را دارید کلیک کنید …

پلیکان پرواز آسیا مجری مستقیم تورهای سنگاپور آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

بهترین رستوران های سنگاپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *