تور اسپانیا

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا

تماس بگیرید

ویزای شینگن فوری

ویزای شینگن فوری

تماس بگیرید

تور کشتی کروز

تور کشتی کروز

7 شب و 8 روز 6990000 تومان

تور یونان

تور یونان

8 شب و 9 روز 6495000 تومان

تور اسپانیا

زندگی عادی در اسپانیا به آرامی ادامه دارد و تا دیروقت خاتمه می‌یابد. خیلی از مسافران امکان دارد از ساعات محدود باز بودن فروشگاه‌ها و ریتم در ظاهر کند تور اسپانیا زندگی در این کشور، ناامید و دل‌زده شوند. ولی این قسمتی از روش زندگی کشوری است که خواب بعدازظهر در یکی از شهرهای آن اجباری است! برای آشنایی بهتر با کشور اسپانیا و اطلاع از مخارج سفر و سکونت در آن با پلیکان پرواز همراه باشید.

اسپانیا کشوری زیبا ، مرموز و پویا است. تور اسپانیا مادرید و بارسلونا، مناطقی شلوغ و پر‌ازدحام هستند. برای دیدن روش زندگی و معماری موروها (Moors) یا همان مسلمان های اسپانیا، می‌توانید به شهر گرانادا (Granada) سفر کنید. تور اسپانیا دیدن از سرزمین زیبای باسک (Basque) در شمال اسپانیا خالی از لطف نیست. والنسیا، بندری باشکوه است که جشن گوجه ‌فرنگی آن در ماه آگوست تعداد بی شماری توریست را از تمام جهان به شهر Buñoul فرامی‌خواند. لذتی کوتاه تور اسپانیا در جزیره های قناری یا ایبیز (Ibizaa) سفر به یاد ماندنی شما را کامل میکند . لیست دیدنی‌های اسپانیا انتها ندارد. اسپانیا کشوری محبوب و گوناگون است که البته سفر به آن نسبت به سایر کشورهای اروپایی، مخارج کمتری را به شما تحمیل می‌کند.

در این کشور باشکوه می‌توانید تور اسپانیا از مناطق زیر بازدید کنید که کم کم به توصیف آنها می پردازیم :
بارسلونا ، گرانادا ، مادرید ، سویا و والنسیا

مخارج رایج در سفر به اسپانیا

مخارج سکونت 

مخارج سکونت در اسپانیا نسبت به باقی کشورهای اروپای غربی، کم ‌تر است. مخارج سکونت در خوابگاه ها توراسپانیا از شبی ۱۸ یورو (۶۵,۹۵۴ تومان) آغار می‌شود و در شهرهای بزرگ مانند بارسلونا و مادرید به ۳۲ یورو (۱۳۴,۹۲۶ تومان) هم می‌رسد. اجاره ی اتاق‌های شخصی در هاستل‌ها با ۱ تخت ۲ نفره، شبی ۴۳ یورو (۱۷۶,۵۸۱ تومان) هزینه دارد. تور اسپانیا مخارج هتل‌های کم هزینه هم از این مقدار شروع می‌شود و بالا می‌رود. در شهرهای کوچک‌تر می‌توانید خدمات اقامتی ارزان‌تری هم پیدا کنید.

مخارج خورد و خوراک 

با دادن ۴ تا ۸ یورو (۱۳,۴۲۳ تا ۳۱,۳۵۰ تومان) می‌توانید ساندویچ و تاپاس (tapas) کم هزینه سفارش دهید. تاپاس مدلی پیش‌غذای اسپانیایی و در واقع یک خوراک حاضری حساب می‌شود. یک وعده غذا در یک رستوران عادی در حدود ۱۲ تا ۱۵ یورو (۴۴,۷۱۳ تا ۵۹,۰۳۶ تومان) هزینه دارد. تور اسپانیا اگر دوست دارید پائیا (paella) که یک غذای محلی اسپانیایی است به همراه نوشیدنی و پیش‌غذا نوش جان کنید، تور اسپانیا باید برای هر وعده در حدود ۲۴ یورو (۹۸,۲۲۴ تومان) هزینه کنید. اسپانیا رستوران‌های مجلل و شیک زیادی دارد که صرف یک وعده غذا به اضافه‌ی نوشیدنی در یکی از آنها در حدود ۳۲ یورو (۱۴۰,۵۴۳ تومان) هزینه خواهد داشت. فست ‌فودها از جمله مک دونالد و Maoz، ۶ یورو (۲۶,۷۶۶ تومان) قیمت دارند. تور اسپانیا  هزینه‌ی تهیه‌ی خورد و خوراک یک هفته از فروشگاه در حدود ۳۵ یورو (۱۳۳,۹۳۹ تومان) می‌شود و چندان گران نیست به ویژه اگر از بازارچه‌های سنتی و شلوغی که در تمام این کشور وجود دارند، مواد غذایی خود را تهیه کنید.

مخارج نقل و انتقال 

هر سفر با مترو یا اتوبوس در حدود ۲ تا ۵ یورو (۴,۴۷۲ تا ۱۳,۳۷۵ تومان) هزینه دارد. تور اسپانیا استفاده از شبکه ‌نقل ‌و انتقال ریلی اسپانیا (Renfe) ممکن است کمی پرهزینه باشد. قطارهای پر‌سرعت بسته به مسیری که طی می‌کنید و میزان ازدحام و خلوتی مسیر، تور اسپانیا حدود ۶۵ تا ۱۵۴ یورو (۲۲۳,۲۲۴ تا۶۳۵,۰۰۰ تومان) هزینه دارند. قطارهای منطقه‌ای کم‌سرعت، به ازای هر کورس در حدود ۱۸ تا ۴۸ یورو (۶۶,۹۷۴ تا ۲۰۰,۸۸۳ تومان) قیمت دارند. بهترین گذینه برای سفرهای درون‌شهری تور اسپانیا کم هزینه، استفاده از اتوبوس‌های شبانه است که جا‌به‌جایی با آنها ۱۹ یورو (۸۰,۳۴۷ تومان) تمام می‌شود.

مخارج دیدن اماکن توریستی و فعالیت‌های تفریحی

موزه‌ها و دیگر جاذبه‌های توریستی در اسپانیا حدود ۳ تا ۱۵ یورو (۸,۹۳۹ تا ۶۲,۴۰۰ تومان) هزینه دارند. تور اسپانیا غواصی در جزایر، ۴۶ یورو (۲۰۰,۸۸۳ تومان) برایتان تمام می‌شود.

نکاتی برای صرفه‌جویی در مخارج 

از لیست روزانه‌ی رستوران‌ها استفاده کنید

اغلب رستوران‌ها منوی روزانه‌ی کم هزینه در وعده‌ی ناهار پیشنهاد می‌کنند که در حدود ۸ تا ۱۰ یورو (۳۱,۲۴۰ تا ۴۰,۱۸۹ تومان) قیمت دارد. تور اسپانیا استفاده از این لیست روزانه، راه مناسبی برای کاهش مخارج و چشیدن مزه لذیذ غذاهای سنتی اسپانیا است. توراسپانیا سعی کنید تا جایی که ممکن است، بیرون شام نخورید. این کار مخارج سنگینی را به شما تحمیل می‌کند.

از اتوبوس استفاده کنید

گرچه سیستم نقل و انتقال ریلی سریع است ولی برایتان گران تمام می‌شود. اگر وقت کافی دارید و علاقمندید در مخارج خود صرفه‌جویی کنید، از اتوبوس استفاده کنید.

استفاده از تیکت هوشمند  city pass 

اغلب مسافرها از این تیکت ‌ها استفاده نمی‌کنند ولی اگر شما قصد دارید تا به همه‌ی جذابیت های توریستی سر بزنید و از آنها دیدن کنید، تور اسپانیا استفاده از این تیکت هوشمند، مخارج دیدن از مکان های دیدنی و ورودی آنها را ۲۲ درصد کاهش می‌دهد. به این شکل، در انتخاب وسیله‌ی نقل و انتقال خود، آزادی عمل بالاتری خواهید داشت. پس اگر از مشتاقان به جذابیت های توریستی مانند موزه‌ها و اثرهای باستانی هستید، حتما از این تیکت ها استفاده کنید. تور اسپانیا

جذابیت های توریستی و دیدنی‌های اسپانیا

شهر مادرید را بگردید 

مرکز اسپانیا، به موزه‌ها، غذای سنتی و لذیذ و شب‌زنده ‌داری‌هایش معروف است. تور اسپانیا در مسافرت به مادرید، دیدن از موزه‌ی Prado، یکی از وسیع ‌ترین موزه‌های دنیا را به هیچ وجه از دست ندهید.

 از بازدید شهر باشکوه بارسلونا فیض ببرید 

مانند مادرید، این شهر بی نظیر هم به برنامه های شبانه و خیابان‌های باستانی و فوق العاده اش معروف است. بارسلونا، باستانی غنی را در دل خود جای داده است.  تور اسپانیا در سفر به این شهر باید مثل مردم آن تا ۱۰ صبح بخوابید و نیمه‌شب، شام بخورید. در بارسلونا می‌توانید از یکی از برترین موزه های گذشته اروپا بازدید کنید. بی شک از سفر به این شهر پرهیاهو لذت خواهید برد.

از حضور در جشن گوجه‌فرنگی فیض ببرید 

جشن مبارزه با گوجه‌فرنگی توماتینا یا La Tomatina در آخرین چهارشنبه‌ی ماه آگوست در شهر Buñol برپا می‌شود. صدها هزار نفر از مردم و توریست ها در این شهر کوچک جمع می‌شوند تا صد ها تن گوجه‌فرنگی را به همدیگر پرتاب کنند. تور اسپانیا پس اگر در ماه آگوست به اسپانیا سفر می‌کنید، در این جشنواره حضور پیدا کنید و از شادی و هیاهوی آن فیض ببرید.

 در جشن گاوبازی شرکت کنید

این جشن در ماه جولای و به طول چند روز در Pamplona برپا می‌شود. تفاوتی نمی‌کند که فرد شجاعی باشید یا نه در هر شکل از شرکت در این جشن فیض می‌برید. تور اسپانیا اگر علاقه ای به گاوبازی ندارید، می‌توانید غذاها و نوشیدنی‌هایی که سرو می‌شوند را تست کنید و شال قرمزی ببندید و از دیدن مراسم فیض ببرید.

در تاریخ پر بلندای گرانادا دوری بزنید 

این شهر باستانی که زمانی منطقه اقامت موروها یا همان مسلمان های اسپانیا بوده، توراسپانیا بسیار جذاب و زیبا است. گردش در خیابان‌های باستانی قلب شهر و دیدن از کاخ الحمرا که یکی از معروف ترین بناهای اسلامی دنیا است، خالی از لطف نخواهد بود. سفر به جنوب اسپانیا بدون بازدید از این منطقه کامل نخواهد شد. توراسپانیا

در Costa Del Sol یا ساحل آفتابی راه بروید تور اسپانیا

سری به این ساحل باشکوه بزنید و از آرامش آن فیض ببرید. تور اسپانیا این ساحل که با اسم “ساحل آفتابی” هم شناخته می‌شود، در جنوب اسپانیا واقع شده است و به داشتن دید زیبا و شب‌های هیجانی و پر از گردشگر معروف است. تور اسپانیا بهترین نقطه‌ی این منطقه، شهر مالاگا است.

گشت و گذاری در شهر باستانی سویا (Sevilla) بزنید 

سویا شهری زیبا با کلیسا ها، قلعه ها و ساختمان های باستانی باشکوه و زیادی است. تور اسپانیا مرکز های خرید متعددی هم در این شهر وجود دارند. یکی از جالب‌ ‌ترین قسمت ‌های این شهر محله‌ی یهودیان است. سویا یک شهر دانشگاهی وسیع حساب می‌شود.

از جزیره های اطراف بازدید کنید تور اسپانیا

بعضی از باشکوه ترین جزیره های اروپا در اسپانیا واقع شده اند؛ از جزیره‌ی ایبیزا (Ibiza) گرفته تا جزیره های قناری. البته این نکته را هم از یاد نبرید که در ماه ‌های جولای و آگوست، این جزیره ها، بسیار شلوغ و البته پرهزینه هستند.  تور اسپانیا

 در بلندای Sierra Nevada کوهنوردی کنید 

این منطقه‌ پرفراز و نشیب منطقه ای عالی برای پیاده‌روی در تابستان و اسکی در زمستان است. تور اسپانیا شهرهای کوچک و زیبای زیادی در این مکان انتظار توریست ها را می‌کشند. این منطقه یکی از زیباترین قسمت های کشور اسپانیا و جایی بی نظیر برای تجربه‌ی فعالیت‌های تفریحی در فضای باز است. تور اسپانیا

از شهر سن سباستین (San Sebastián) دیدن کنید تور اسپانیا

مرکز منطقه‌ باسک اسپانیا، شب ‌های هیجانی و ساحل زیبایی دارد. علاوه‌براین، معماری بی نظیر این منطقه موجب شده که این شهر به یکی از زیباترین و جالب‌توجه‌ترین شهرهای اسپانیا مبدل شود. تور اسپانیا

در بلندای پیرنه (Pyrenees) از طبیعت فیض ببرید 

رشته‌کوه باشکوه پیرنه که مانند دیواری فرانسه را از اسپانیا تفکیک می‌کند، با روستا‌ها و دهکده‌های قرون وسطایی تزیین شده است. در این منطقه می‌توانید از پیاده‌روی در راه های زیبا و اسکی در فصل زمستان فیض ببرید. تور اسپانیا

از مسجد بزرگ قرطبه (Mezquita de Cordoba) دیدن کنید تور اسپانیا

این مسجد یکی از معروف تریت آثار باستانی مسلمانان در اسپانیا است. طاق‌های وسیع، ستون‌های یشمی، زمین مرمرین، محراب‌های طلاکاری شده و گنبدهای تزیین شده این مسجد، شما را به زمان سلطه و تاثیر مسلمانها بر Córdoba می‌برد. تور اسپانیا

گردش در شهر سالامانکا (Salamanca) را از یاد نبرید 

این شهر شاید در نخست ساکت و دلگیر به نظر برسد ولی شور زندگی در گوشه گوشه‌ی آن پنهان است. سالامانکا یک شهر دانشگاهی است که محیطی دوستانه بر آن حکمفرما است. تور اسپانیا در این شهر از دیدن ساختمان های باستانی، شب‌های هیجانی و معاشرت با تعداد زیادی از مسافران، فیض خواهید برد.

 از موزه‌ی گوگنهایم (Guggenheim) بیلبائو بازدید کنید

یکی از مشهورترین موزه‌های دنیا، موزه‌ گوگنهایم است که در شهر بیلبائو قرار گرفته و مجموعه‌ی قیمتی از هنر مدرن را به نمایش می‌گذارد. تور اسپانیا حتی اگر علاقه‌ای به بازدید آثار هنری مدرن ندارید، دیدن از ساختمان جالب و معروف این موزه را که توسط Frank Gehry طراحی و ساخته شده است، از دست ندهید.