ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین

90 روز 65 دلار

پرسش و پاسخ

 • مدت اعتبار ویزای فیلیپین چقدر است ؟

  ویزای فیلیپین سه ماه اعتبار دارد و شما میتوانید 30 روز در این سه ماه در فیلیپین اقامت داشته باشید

 • با اخذ ویزای فیلیپین چند بار میتوانیم به فیلیپین سفر کنیم ؟

  ویزای فیلیپین یکبار ورود میباشد و برای هر سفر یک ویزای جدید لازم است

 • آیا آژانس میتواند ویزای شش ماهه فیلیپین از سفارت اخذ کند ؟

  برای صدور ویزای شش ماهه فیلیپین ، مسافر نیازمند دریافت دعوتنامه از فیلیپین میباشد

 • آیا میتوان بدون ویزا به فیلیپین سفر کرد و در فرودگاه ویزای فیلیپین را دریافت کرد ؟

  خیر ، در گذشته ویزای فیلیپین به صورت فرودگاه در هنگام ورود به فیلیپین صادر میگردید ولی در حال حاظر بدون داشتن ویزا نمیتوانید به فیلیپین سفر کنید

 • آیا آژانس میتواند برای اتباع افغانی ویزای فیلیپین را اقدام کند ؟

  خیر ، اتباع افغانی فقط میتوانند از طریق سفارت فیلیپین در کشور افغانستان اقدام به دریافت ویزای فیلیپین کنند


 ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین سرزمینی بی نهایت زیبا با بیش از 7000 جزیره است. برخی از این جزیره ها قابل سکونت هستند. برخی از این جزیره های قابل سکونت ، جزو مقاصد گردشگری است.

فیلیپین ، یکی از دوست داشتنی ترین مقاصد گردشگری در جنوب شرق آسیاست. از تمام دنیا ، سالانه هزاران گردشگربه فیلیپین سفر خواهند کرد.

همچون بسیاری از کشورها ، برای سفر به فیلیپین نیاز به صدور ویزا داریم. لازم است ضمن دقت در جمع آوری مدارک ، آنها را به سفارت فیلیپین تحویل دهیم . تا اجازه حضور درفیلیپین را به عنوان گردشگر داشته باشیم.

تنوع گونه های ویزای فیلیپین

از یک منظر بخواهیم در نظر داشته باشیم ، انواع ویزای فیلیپین به چند  دسته زیر افراز می شود :

 • 1.تحصیلی
 • 2.کاری
 • 3.گردشگری
 • 4.ترانزیتی
 • 5.امور تجاری

مهم است که مسافر پیش از سفر به فیلیپین ، نوع ویزای خود را تعیین کند. چرا که صحت نیت مسافر برای سفارت فیلیپین بسیار حائز اهمیت است.

تعداد مرتبه های ورود به خاک فیلیپین

از منظر دیگر ، تعداد مرتبه هایی است که مسافر به این کشور می تواند سفر کند است:

یکبار ورود ( single entry) : مسافر تنها در مدت اعتبار ویزا ، حق فقط یک بار ورود به فیلیپین را خواهد داشت.

چند بار ورود ( multiple entry) : مسافر در مدت اعتبار ویزای فیلیپین ، چندین بار می تواند به فیلیپین وارد شود.

ویزای دوران آموزشی در فیلیپین:

تحصیل در کشور فیلیپین بدون شک امتیازات فراوانی دارد. اول اینکه تدریس به زبان انگلیسی صورت می پذیرد. ثانیا فارغ التحصیلان به راحتی در بازار کار آمریکا و اروپا جذب کار می شوند.

فیلیپین از نظر اعتبار مراکز آموزشی ، رتبه بسیار عالی در قاره آسیا دارد. و هزینه تحصیل هم به نسبت مناسب است. تعداد مراکز دانشگاهی این کشور بالغ بردو هزار و سیصد مرکز است. تعداد کمی از این دانشگاه ها ، دولتی هستند.

برای بهره مندی از ویزای تحصیلی فیلیپین ، نیاز است که پذیرش محل تحصیل را دریافت نموده باشید. با ارایه این مدارک و سایر مدارکی که سفارت تعیین می کند ، به راحتی ویزای خود را دریافت نمایید.

ویزای شغل  فیلیپین

شرایط کمی در مورد ویزای کار در فیلیپین تفاوت دارد. به زبان ساده تر اگر بخواهیم مرور کنیم ، باید گفت که . لازم است کارفرمایی که مقیم فیلیپین است اسپانسر شما باشد . شخص ( حقیقی یا حقوقی ) ضمن مراجعه به اداره مهاجرت و کاریابی کشور فیلیپین ، مدارکی را ارایه می دهد. باید ثابت نماید که وی صاحب شغل و کارگاهی است و نیاز به نیروی کار دارد. باید اثبات نماید که نیروی کار مد نظر وی در فیلیپین نیست

ویزای گردشگری فلیپین

از آنجا که آژانس پلیکان پرواز آسیا ، در زمینه گردشگری جنوب شرق آسیا به طور تخصصی فعالیت می کند. در این مقاله در مورد ویزای گردشگری فیلیپین به اختصار کسب اطلاع می کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

همانطور که در بالا ذکر شد. برای ورود به خاک فیلیپین از طریق سفارت فیلیپین باید اقدام نمود. از آنجا که تجربه آژانس گردشگری در فراهم نمودن مدارک مورد نیاز و نحوه تحویل آن بسیار است. بهترین راه حل این است که از طریق آژانس خودتان اقدام نمایید.

مدت اعتبار ویزای فیلیپین :

مدت مجاز اقامت در فیلیپین در صورت صدور ویزای فیلیپین برابر با سی روز است. این سی روز در بازه زمانی سه ماهه از تاریخ صدور ویزا باید سپری گردد. ویزای صادره قابل تمدید نیست . اما اگر تحت شرایطی ناگزیر به اقامت بیشتر در فیلیپین شدید. می توان برای تمدید اقدام نمود.

مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای فیلیپین:

 • 1.کپی صفحه اول پاسپورتی که حداقل 9 ماه از زمان شروع سفر اعتبار داشته باشد.

در کادر مربوط به امضای مسافر ، حتما امضا درج شده باشد. لازم است در پاسپورت شما ، سه صفحه خالی وجود داشته باشد.

 • 2.دو قطعه عکس 4*3 که اخیرا گرفته شده باشد.آتلیه های عکاسی استاندارد عکس های پاسپورتی را خوب می دانند. عکس ها از روبرو باشد. پشت زمینه سفید باشد . ترجیحا هرچه عکس ها جدید تر باشد برای ارائه به سفارت مناسب تر است.
 • 3. تمکن مالی برای هر نفر بالای ده میلیون تومان .تمکن مالی حتما به زبان انگلیسی به همراه مهر برجسته و امضا بانک باشد.
 • 4.گواهی اشتغال به کار ترجمه شده ترجمه های رسمی می بایست در دفاتر دارالترجمه صورت بگیرد. بدون نیاز به تاییدیه دادگستری
 • 5. مجوز کسب ترجمه شده گواهی اشتغال به کار ترجمه شده این گواهی در سربرگ شرکت بوده و اشاره به شغل مسافر داشته باشد.
 • 6.تکمیل فرم اپلیکیشن ویزا ،خاطرتان باشد ، محل امضای فرم را با همان امضایی که در پاسپورت شما شده است ، امضا نمایید. هیچ تفاوتی بین دو امضا نباید وجود داشته باشد. واضح است که برای کودکان لازم است که قیم قانونی آنها ،پاسپورت و فرم را امضا نموده باشد.
 • 7. بلیط رزرو شده رفت و برگشت .برای سفارت فیلیپین مهم است که بلیط رزرو شده را حتما بررسی کند. لذا حتما از آژانس خودتان ، پلیکان پرواز آسیا ، جهت رزور بلیط اقدام نمایید.
 • 8.واچر (تاییدیه هتل ) محل اقامت ؛ مدت زمانی را که در فیلیپین قرار است اقامت داشته باشید ، باید نام محل را اعلام نمود. در مدت اقامت ، در مانیل ( پایتخت ) و یا جزیرهایش رزرو هتل باید مشخص شود.

ویزای فیلیپین برای ایرانیان 

 برای صدور ویزای فیلیپین نیاز به حضور مسافران در محل سفارت است. چنانچه مسافر تمایلی به حضور در سفارت نداشته باشد و یا در تهران حضور نداشته باشد. با شرایطی می توان به نمایندگی از سوی مسافر ، امور صدور ویزای فیلیپین را انجام داد.

این امر با پرداخت وجه بیشتر و اعطای نمایندگی به کارشناس ما ، امکان پذیر خواهد بود. اعطای نمایندگی طبق فرمی خواهد بود که کارشناس ما به شما تحویل می دهد. پس از اخذ اصل امضا به همراه سایر مدارک تحویل سفارت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس صدور ویزای فیلیپین تماس حاصل فرمایید.

نکته نهایی این که ، مدت زمانی را که برای صدور ویزا لازم در نظر داشته باشید ، بین یک هفته تا ده روز است.

جهت مشاهده تورهای فیلیپین از اینجا وارد شوید