تور یونان

8 شب و 9 روز - قیمت از: 6495000 تومان
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

4 شب آتن و 4 شب تسالونیکی

بلیط رفت و برگشت ایژین ایرلاین ، 8 شب اقامت هتل ، پرواز داخلی از آتن به تسالونیکی ، لیدر فارسی زبان ، چهار گشت شامل : دو گشت در آتن ( گشت نیمروزی آکروپلیس و موزه آکروپلیس ، کشتی کروز به سه جزیره همراه با ناهار ) دو گشت در تسالونیکی ( گشت نیمروزی و گشت کاوالا و فیلیپی ) کلیه ورودیه ها به عهده تور میباشد


توضیحات

مدارک لازم جهت اخذ ویزا :

اصل و ترجمه مدارک با تایید دادگستری و تایید وزارت امور خارجه ، سند مالکیت ملک ، گواهی اشتغال به کار ، پرینت شش ماهه حساب بانکی ، تمکن مالی حساب ، اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار ، دو قطعه عکس رنگی 6*4 رنگی زمینه سفید ، اصل شناسنامه ، ارائه ضمانت نامه بانکی یا چک رمز دار به مبلغ 50000000 تومان به ازای هر نفر ، به همراه آدرس دقیق محل کار و سکونت


در صورت آگاهی از نام هتلها و تاریخ حرکت تورها با کانترهای مربوطه در شرکت هواپبمایی پلیکان پرواز تماس حاصل نمایید .

تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور یونان

کشور خوبی برای یک مسافرت به‌ خاطر ماندنی است؛ نه فقط به دلیل ساحل زیبا و چشم ‌گیر، معماری خاص و غذاهای خوشمزه بومی بلکه به این خاطر که مخارج در یونان در قیاس دیگر سرزمین های اروپایی کم ‌تر است و مسافرت به این کشور بی نظیر، واقعا اقتصادی خواهد بود. برای آشنایی بهتر با این کشور بی نظیر و آگاهی از میانگین مخارج در سفر به یونان، با پلیکان پرواز همراه باشید. تور یونان

یونان یکی از کشورهای توریستی جذاب در تابستان است. تور یونان  مسافران از تمام جهان برای فیض بردن از ساحل و قدم گذاشتن به قدیم در مناطق کهن، به یونان مسافرت می‌کنند؛ کشوری باشکوه، با فضایی گرم و مردمی مهربان.

مخارج رایج تور یونان

مخارج سکونت

بسته به اینکه کدام قسمت از یونان را برای سکونت انتخاب کنید، مخارج خوابگاه ها از ده الی سی یورو متفاوت است. تور یونان مخارج سکونت در اتاق های شخصی خوابگاه ها شبی پنجاه تا شصت یورو است. این قیمت ها در آتن کم تر و در جزایر پر خرج مانند میکنوس، بیشتر است. در زمان های کم مسافر، اغلب اتاق‌ها در حدود 30 یورو هزینه دارند.

نرخ سکونت در هتل‌های کم هزینه از حدود 50 یورو برای 1 اتاق 2 تخته آغاز می‌شود. در جزیره هایی مثل میکونوس، اتاق‌ها شبی 60 یورو هزینه دارند. در جزیره ها و در زمان های پر مسافر ، تور یونان باید 2 برابر این نرخ را بپردازید.

مخارج خورد و خوراک تور یونان

یونان به علت غذاهای بومی ‌اش معروف است. تور یونان هر وعده شام در رستوران حتی در قسمت  های گردشگری در حدود بیست یورو نرخ دارد. اگر نوشیدنی نیز سفارش دهید باید سی یورو بدهید. 1 وعده غذا در رستورانی مجلل سی یورو می‌شود. یک ماهی درسته بیست یورو هزینه دارد. اگر نیت دارید که برای غذا کمتر پول بدهید، می‌توانید جایرو سفارش دهید.  تور یونان

جایرو غذایی یونانی درست شده از گوشت پخته شده بر یک سیخ عمودی است و اصولا با نان پیتا و گوجه‌فرنگی، پیاز، و سس تاتزیکی سرو می‌شود. 1 عدد جایرو سه یورو هزینه دارد و شما را کامل سیر خواهد کرد. 1 وعده غذا در 1 کافه در حدود 10 یورو خرج دارد. اگر بخواهید خود غذا را درست کنید، تور یونان  نرخ درست کردن مواد خوراکی برای 1 هفته در حدود 40 یورو می‌شود. در یونان به آسانی می‌توانید غذای کم هزینه بخورید.

مخارج نقل و انتقال تور یونان

از جایی که یونان جزیره های زیادی دارد، برای حمل و نقل به این جزیره ها باید با قایق جابجا شوید. تور یونان به ازای هر سفر باید حدودا ۳8 یورو بپردازید. برای مسافت های کوتاه‌ تر، این مقدار ۱5 یورو می‌شود. ترن ها نیز بیست یورو هزینه دارند. نرخ استفاده از شبکه ترن شهری آتن، دو یورو به ازای یک مسیر است.

 

 

مخارج استفاده از فعالیت‌های تفریحی تور یونان

مخارج دیدن از مکان‌های باستانی این کشور دیدنی در حدود ۱5 تا ۲5 یورو به ازای یک تیکن خواهد بود. تور یونان فعالیت‌های گردشی در جزایر مانند قایق سواری، پاراسیلینگ و … ۲5 تا ۴8 یورو خرج دارند. می‌توانید با دادن ۲۰ یورو یک ATV یا خودروی همه‌جارو برای یک روز کرایه کنید. مخارج غواصی ۷5 یورو است.

نکاتی برای صرفه‌جویی در مخارج تور یونان

غذاهای کم هزینه میل کنید

ساندویچ‌ های جایرو و دیگر غذاهای حاضری خیابانی فقط چند یورو خرج دارند و با دادن کمتر از 15 یورو در روز می‌توانید غذای کم هزینه بخورید و در مخارج خود صرفه‌جویی کنید .  تور یونان

موتورگازی اجاره کنید تور یونان

اگر نمی خواهید با قطار حرکت کنید، یک موتورگازی اجاره کنید. مخارج کرایه این وسیله‌ی نقلیه از ماشین خیلی پایین تر و راه مناسبی برای گردش و دیدن شهر‌ها و روستاهای متفاوت است. نرخ کرایه‌ی موتورگازی برای 1 روز در نزدیک 18 یورو است.

از منطقه هایی که مکان اصلی توریستی هستند، دوری کنید

یونان، کشور تقریبا کم هزینه ای است. تور یونان  اگر از جزیره های تفریحی و مناطق توریستی محبوب آن انصراف دهید ، پایین ‌تر هم می آید. پس، از مکان های شلوغ و پر ازدحام فاصله بگیرید؛ خواهید دید که مخارج حداقل 30 درصد کم می شود.

فرابرهای 24 ساعته را رزرو کنید تور یونان

اگر دوست دارید به شمار زیادی از جزیره های یونان سر بزنید و از بازدید آنها فیض ببرید، مخارج شما بیشتر خواهد شد. تور یونان از فرابرهای 24 ساعته استفاده کنید. تور یونان  با این عمل هم مخارج جذابیت های شما نصف می‌شود و هم مخارج سکونت شما به اندازه‌ی 1 شب، کاهش می یابد.

تیکت فرابر را از پیش تهیه کنید تور یونان

اگر تیکت های فرابر را 2 ماه پیش رزرو کنید، نرخ نقل و انتقال شما 30 درصد کم می‌کند.

از سفر به جزیره‌ی میکونوس خودداری کنید تور یونان

این جزیره‌ی زیبا قطعا ارزش دیدن دارد اما یک مقصد توریستی محبوب و پر هزینه ترین جزیره‌ی یونان است و به هیچ عنوان برای اشخاصی که قصد دارند سفری اقتصادی داشته باشند، تور یونان منطقه خوبی نیست. ۱5 یورو برای نوشیدنی و ۴5 یورو برای 1 وعده غذا باید بپردازید. این جزیره منطقه خوبی برای ماه‌ سفر ‌های مجلل و لاکچری است. اگر پول کافی برای سفرتان کنار نگذاشته اید، از سفر به میکنوس دوری کنید.

 

جاذبه‌های توریستی و دیدنی‌های یونان

از آکروپولیس آتن دیدن کنید تور یونان

تور یونان  مجموعه‌ی باستانی آکروپولیس که در یونان قرار دارد، ساختمانی بی نظیر و خاص و برترین جا برای آموختن بیشتر در مورد گذشته یونان و آتن است. در تابستان، این منطقه پر از توریست است و شاید ازدحام، کمی شما را آزار دهد. ولی دیدن منظره های زیبا و باشکوه و دیدنی های خاص بقایای باستانی، خالی از لطف نیست.

به قدیم سفر کنید تور یونان

یونان مکانی است که فرهنگ غرب از آن شروع شده است. هر جا که نگاه بیاندازید، علائمی از قدیمیان را خواهید یافت. از بازدید شهر آتن و مجموعه‌های باستانی آکروپولیس و آگورا آغاز کنید. تور یونان بعد به بازدید آثار باستانی شهرهای قدیمی دلفی، اسپارت و کروت بروید. اگر به گذشته علاقه‌مند باشید، حتما از سفر به یونان فیض خواهید برد.

از ساحل دیدن کنید تور یونان

جزیره های یونان از کرت و سانترینی گرفته تا کرفو از برترین و باشکوه ترین جزیره های جهان هستند. تور یونان  در این جزیره ها می‌توانید از خورشید، دیدن سقف آبی خانه‌ها و شن‌های سفید ساحل فیض ببرید. این جزیره یکی از مناطق توریستی جذاب برای گذراندن ماه‌عسل است. در تابستان اغلب این جزایر مملو از مسافر هستند پس فراموش نکنید که از پیش برنامه‌ریزی و رزرو کنید.

در جشن هِلِنیک شرکت کنید تور یونان

تابستان‌ها جشن معروفی در آتن برپا می‌شود که حاوی برپایی جشن های گوناگون، تئاتر و کنسرت‌های زیادی است تور یونان این جشن یکی از بهترین اتفاقات سنتی در کشور یونان است. اگر سفر شما با این جشن مصادف باشد، خواهید دید که یونانی ها چقدر به قدمت خود می‌ نازد.

از دشت المپیا بازدید کنید تور یونان

از باقی مانده های المپیا، مکانی که مسابقات جهانی در آن شروع شده است، بازدید کنید. صومعه مرمت شده‌ی زئوس هم در آن جا است.

از سنگ های متئورا بازدید کنید تور یونان

این منطقه به علت معبدهایی که بر فراز سنگ ها قرار گرفته‌اند، معروف است. بر فراز سنگ ها، منظره های باشکوهی انتظار شما را می‌کشد. در قدیم بالای 20 معبد در این ناحیه وجود داشته که امروزه فقط 6 تای آنها به جا مانده است. تور یونان  این سنگ ها به اسم سنگ های معلق معروف‌اند.

در جزیره‌ی کورفو از خورشید ساحل فیض ببرید تور یونان

یونان، جزیره ها و ساحل های زیادی دارد که دریای درخشان کورفو در جنوب یونان از جذاب ترین ها است. تور یونان این منطقه یکی از مقصدهای توریستی مورد علاقه جوانان است.

آثار باستانی شهر تاریخی دلفی  را بازدید کنید تور یونان

دلفی یک شهر باستانی باشکوه و قابل توجه است. شهر دلفی به علت قرارگیری معبد آپولو در آن از معروفیت خاصی برخوردار است.

غار ملیسانی  

با استفاده از تورهای قایق‌رانی می‌توانید از این غار بی نظیر و هیجان ‌انگیز دیدن کنید. تور یونان بی تردید از قایق‌رانی در آب‌های شفاف این غار در حینی که دیوارهای بزرگ و بی همتای آن شما را محاصره کرده‌اند، فیض خواهید برد.

از کوه المپوس دیدن کنید 

کوه المپوس پناهگاه خدا های جهان قدیم است.  تور یونان یونانی ها باور دارند که خدایان از این مکان بر معیشت رفتگان نظارت می‌کنند. فتح کوه المپوس از شهر لیتوکورو شروع می‌شود. فتح این کوه باعظمت خیلی هیجان ‌انگیز و مفرح خواهد بود. تور یونان  با فتح کوه المپوس متوجه خواهید شد که چرا یونانی ها بر این باورند که خدایان از این مکان بر دنیا حکمرانی می‌کردند.

در بوستان ملی ساماریا گرج پیاده‌روی کنید 

برای افرادی که به گردش در طبیعتی بکر علاقه‌مند هستند، این دره جایی عالی برای گردش است. تور یونان البته پیاده‌روی و تفریح در این دره‌ی باشکوه کار آسانی نیست، ولی هم ورزشی عالی خواهد بود، هم منظره های زیبایی را در برابر چشمان شما قرار خواهد داد و فرصت بی‌ن همتایی برای عکاس برداری خواهید داشت. اغلب اشخاص به علت دریا به یونان مسافرت می‌کنند، تور یونان در نتیجه مسافران کمی را خواهید یافت که در راه های پیاد‌ه‌روی این دره از طبیعت فیض می‌برند.

در جشن پاترا حضور پیدا کنید

همه ساله در میانه های ماه ژانویه، منطقه پاترا پذیرای این جشن 2 ماهه است. در این جشن، وقایع کوچک و بزرگ متفاوتی مانند شوی لباس برپا می‌شود. برای اینکه در این روزها به یونان سفر کنید و از حضور در این جشن هیجان انگیز فیض ببرید، باید برای رزرو هتل از پیش اقدام کنید.

از موزه‌ی تاریخی هراکلیون بازدید کنید

این مکان دومین موزه‌ی تاریخی وسیع یونان پس از آتن و یکی از جذابیت های توریستی مهم در منطقه کرت است. مجموعه‌های باستانی بی نظیر و گرانبهایی در این موزه وجود دارند که بقایایی از تمدن مینوسی‌ها از زمان نوسنگی تا حکومت روم را شامل می‌ شود.

به جزیره‌ سانتورینی سفر کنید 

هرچند یونان جزیره های زیادی دارد ولی اغلب اعتقاد دارند که سانتورینی از همه باشکوه تر و جذاب تر است. در جوار منظره های بی نظیر ساحلی در این جزیره می‌توانید از تفریحگاه های ساحلی و غواصی اسکوبا هم فیض ببرید. تور یونان  با وجود این که این جزیره یکی از کشورهای توریستی جذاب است ولی مخارج در قیاس با دیگر جزیره های یونان اقتصادی ‌تر هستند. بی تردید آثار باستانی قسمت ‌های جنوبی جزیره، توجه دوست داران به گذشته را جلب خواهد کرد.

از معبد زئوس دیدن کنید 

وقتی که در آتن در حال گردش هستید، یکی از بناهای باستانی که حتما باید از آن بازدید کنید، معبد زئوس است. ساختن این معبد بی نظیر به 700 سال قبل یعنی قرن 6 بر می‌گردد. تعداد متعددی ستون در این مکان وجود دارد که همچنان برپا هستند و البته تعداد فراوانی از آن‌ها ریزش کرده‌اند. این معبد بی تردید یکی از بی نظیرترین منظره هایی است که در تور یونان خواهید دید.