تور کنیا

نوروز 1400 - قیمت از: 1300 دلار
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات
SWEET LAKE RESORT NAIVASHA
BEST WESTERN PLUS MERIDIAN
JAMBO MARA
WATERBUCK NAKURU
1300 دلار
1600دلار
1000 دلار


خدمات تور

راهنمای فارسی زبان

اقامت در هتلها با سرو صبحانه

بیمه مسافرتی تا سقف 50/000 یورو

ترانسفر بین شهری و فرودگاهی

بلیط رفت و برگشت ترکیش ایرلاینز

تاریخ رفت 28 اسفند ماه ساعت 7:55


اقامت در هتل های سه ستاره و اکوکمپ و در اتاق ها و چادرهای 2 یا 3 نفره
اقامت سینگل مستلزم پرداخت هزینه بیشتری خواهد بود.

حمل و نقل طی سفر با ماشینهای سافاری طبق استاندارد وجود دارد. ماشین ها پاپ آپ هستند که مسافران بتوانند ، محیط اطراف را به خوبی مشاهده کنند. ماشنیها مجهز به کتب حیات وحش، دوربین های مجهز، جعبه کمکهای اولیه، کیسه یخ و ... هستند.

زبان رانندگان ، انگلیسی است و توضیحات کامل را در اختیار مسافران قرار می دهند.توضیحات

مبلغ بلیط جداگانه محاسبه و به مبالغ دلاری پکیج اضافه میشود

واکسن تب زرد برای ورود به کنیا ، الزامی است. حتما پیش از سفر واکسن را تهیه فرمایید. هزینه واکسن برابر با 50/000 تومان است.

با توجه به ماهیت تور فوق که طبیعتگردی است، امکان تغییر برنامه به صلاحدید لیدر وجود دارد.

رانندگان ماشینهای سافاری، روزانه 5 دلار به عنوان انعام می گیرند.

پرداخت حداقل 50% از مبلغ تور ، در ابتدای قرارداد الزامیست.

هتلها گارانتی هستند و در صورت کنسلی ، مبلغی عودت نمی گردد.

مدارک مورد نیاز :

اسکن عکس رنگی 3*4 ، زمینه سفید

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور کنیا

کنیا سرزمینی زیبا با حیات وحش بی نظیر است. برای تور کنیا می بایست به شرق قاره آفریقا سفر کنید. جمعیت این سرزمین زیبا ، حدوداً پنجاه و پنج میلیون تن است. خط استوا از این کشور نیز عبور می کند که می تواند برای گردشگران تجربه ای خاص را پدید آورد . به دلیل موقعیت جغرافیایش بسیار تنوع گیاهی و جانوری دارد.آژانس پلیکان پرواز آسیا ، برگزار کننده تور گروهی کنیا است و در مقاطع مختلفی در سال برگزار می کند. کافی است با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات را جویا شوید. مطمئنا تور کنیا یکی از بهترین تجربه های شما خواهد بود. با ما در ادامه همراه باشید.

برنامه سفر تور کنیا

روز اول تور کنیا:

شروع سفرمان از فرودگاه امام خمینی خواهد بود. ساعت ۰۷:۵۵ از فرودگاه پرواز خواهیم داشت.

روز دوم تور کنیا:

ساعت ۰۳:۳۰ به فرودگاه جومو در کشور کنیا وارد می شویم . با سافاری به سمت ناکورو رهسپار خواهیم شد. در آنجا صبحانه را میل کرده ، پول خود را EXCHANGE می کنیم و سیمکارت تهیه می کنیم . ( تهیه سیمکارت و شارژ آن برعهده مسافران عزیز است ) به دریاچه ناکورو می رویم . در این جا شما گونه های مختلف جانوری را خواهید دید. پس از آن به پارک ملی ناکورو خواهید رفت . دریاچه بارینگو را در مسیرمان خواهیم دید. در اینجا با افتخار از نیم کره جنوبی به نیم کره شمالی قدم خواهید گذاشت. خاطره ای خاص برای شما رقم زده خواهد شد. عکس میگیریم و به هتل باز می گردیم .

روز سوم تور کنیا :

پس از صرف صبحانه در هتل ، به سمت نایواشا حرکت خواهیم کرد. قایق سوار خواهیم شد. اسبهای آبی جالب را در محل زندگیشان خواهیم دید. در اینجا گونه های مختلف پرندگان را هم خواهیم دید. پس از میل کردن ناهار در کنار یکدیگر وقت آن است که به درواز جهنم برویم ! پارک ملی دروازه جهنم ، محل زندگی حیوانات بیشماری است. اگر تمایل داشتید می توانید برای گشت و گذار دوچرخه کرایه کنید و با حیوانات عکس بگیرید. پس از آن به نایواشا باز می گردیم. شب را در هتل خواهیم بود.

روز چهارم تور کنیا :

صبحانه را در هتل نوش جان خواهید کرد. از آنجا به سمت ماسای مارا حرکت خواهیم کرد. عصرهنگام به سرزمین قبیله ماسای مارا می رسیم . از نزدیک شاهد زندگی و فرهنگ و رقص آنها خواهیم بود. شب را در ماسای مارا خواهیم گذراند.

روز پنجم تور کنیا:

صبحانه را نوش جان خواهید کرد. به پارک ملی ماسایی مارا خواهیم رفت . شما قرار است پنج حیوان بزرگ آفریقا را در اینجا ببینید ؛

  • فیل
  • بوفالو
  • کرگدن
  • شیر
  • پلنگ

اگر بخت با ما یار باشد ، یوزپلنگ ، زرافه ، اسب آبی ، وایلد بیست و گورخر را خواهیم دید. تازه این تعدادی که نام برده شده ، حیواناتی است که ما می شناسیم . تعداد بسیاری حیوانات دیگر هم جلوی دیدگان ما قرار خواهند گرفت. برای شام و استراحت به محل اقامت خود باز می گردیم

روز ششم تور کنیا :

پس از صبحانه از هتل به سمت پایتخت ، نایروبی ، حرکت خواهیم کرد. قرار است به محلی برویم که آثار انسان های اولیه در آنجا وجود دارد. به درره دریفت ولی خواهیم رفت . اینجا یکی از بهترین مکانها برای گرفتن عکسهای ۳۶۰ درجه ای پانورامیکی است. این قسمت از تور کنیا بی اندازه جالب است. پس از رسیدن به نایروبی به هتل می رویم . می توانیم در حوالی هتل ، گشت و گذاری داشته باشیم . شب را در نایروبی خواهیم بود.

روز هفتم تور کنیا:

این بار بعد از صبحانه به بازار سنتی ماسای مارکت خواهیم رفت. این بازار سنتی ، یکی از بهترین اتفاقات تور کنیا است ! زمانی در اختیار خواهیم داشت تا سوغاتی خریداری کنیم . ناهار را که کنار هم میل کردیم به دیدار زرافه ها خواهیم رفت. مرکز نگهداری زرافه ها جاییست که می توانیم کنار این موجودات خاص باشیم . با آنها عکس بگیریم . به آنها غذا بدهیم و کلی لذت ببریم . پس از دیدن زرافه ها به نایروبی باز می گردیم.

روز هشتم تور کنیا:

امروز پس از صرف صبحانه ، به مرکز فرهنگی بوماس خواهیم رفت . در اینجا فرهنگ مردم کنیا به معرض نمایش درخواهد آمد . به مدت ۳ ساعت رقص و نمایش از مردمان بومی و قبایل خواهیم دید. به صورت نمادین ، خانه هایی به سبک مردمان قبایل مختلف در محیط قرار داده شده است. همینجا ناهار را خواهیم خورد. وقتی در اختیار ما قرارداده می شود تا به گشت و گذار بپردازیم . شام را میل نموده و آرام آرام برای رفتن به فرودگاه آماده می شویم . شب را در فرودگاه خواهیم بود تا بامداد به سمت ایران پرواز کنیم.

روز نهم :

امروز ساعت ۵:۰۰ بامداد پرواز ما به سمت استانبول خواهد بود . پس از رسیدن به فرودگاه استانبول ، ساعت ۲۲:۵۰ از استانبول به سمت ایران پرواز خواهیم کرد. سفر ما به اتمام رسید اما خاطراتش همیشه همراه ما خواهد بود.