تور ویتنام 11 روزه ( 3 شب هوشی مین + 3 شب ناترنگ + 3 شب هانوی + 1 شب کروز

10 شب و 11 روز - قیمت از: 1070 دلار
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات
SYRENA CRUISE
THE LIGHT
GOLDEN LOTUS LUXURY
GOLDEN CENTRAL
B.B
1070 دلار
1530 دلار
790 دلار
560 دلار

GOLDEN CRUISE
SUNRISE
SHERATON HANOI
NEW WORLD
B.B
1415 دلار
2170 دلار
990 دلار
710 دلار

GENESIS REGAL
APRICOT
SUNRISE
MAJESTIC
B.B
1530 دلار
2320 دلار
1070 دلار
765 دلار

خدمات تور

پرواز قطر ایرویز یا امارات

صبحانه , بیمه مسافرتی , راهنمای محلی , پرداخت ورودیه ها , ترانسفر فرودگاهی , پرواز/بلیط داخلی , گشت شهری با نهار

برنامه سفر :

روز اول : با رسیدن به فرودگاه Tan Son Nhat با افرادی ملاقات کرده و به هتلی در شهر هوشی مینه برای چک این برده می شوید. شب را در هتلی در سایگون سپری می کنید.

روز دوم : صبحانه را در هتل سرو می کنید. گشت را از هتلتان با بازدید از کلیسای نوتردام شروع می کنیم. سپس از کاخ ریاست جمهوری و موزه تاریخی دیدن کرده و ناهار را در رستوران سرو می کنید. گشت را با بازدید از تونل های کوچی ادامه می دهیم که در 60 کیلومتری HCMC واقع شده است. کوچی منطقه ای محبوب برای گردشگران خارجی و مردمان محلی ویتنام میباشد. جایی که شهرهای زیرزمینی بعنوان محل زندگی , محل ذخیره سازی, کارخانه اسلحه سازی, بیمارستان و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گرفته است. در دهه 1960 منطقه کوچی یک منطقه آزاد بوده است. به سایگون باز می گردید. شب را در هتل می مانید.

روز سوم : پس از سرو صبحانه در هتل , راهنمای تور و اتوبوس شاتل شما را برای گشت خواهند برد. از دیدن شالیزارها و زمین های سرسبز برنج لذت خواهید برد. با رسیدن به My Tho از Vinh trang pagoda دیدن کرده و از خانه های چوبی (ویلاهای روستایی) , زمین های میوه و دهکده های ماهیگیری در طول رودخانه بازدید میکنید. سپس به جزیره دورافتاده Tortoise می رسید و نهارتان را در باغچه ارکیده سرو می کنید. پس از آن به An khanh می روید که یک جاذبه کمتر توریستی در Ben tre است. از گشت کروز و استراحت کردن زیر درختان و خوردن میوه های فصلی , سرو چای و عسل و گوش دادن به موسیقی محلی ویتنامی لذت می برید. سپس با خانواده ای محلی و طرز زندگی آنها آشنا شده و از خوردن شکلات های نارگیلی و بازدید از زمین های میوه و روستاهایشان لذت می برید. پس از گشت به HCMC بازمی گردید. این سفر بینشی زیبا را از زندگی روزانه در دلتای مکونگ به شما هدیه داده و شما نیز با مجموعه ای از خاطرات بازمی گردید. شب را در هتلی در سایگون سپری میکنید.

روز چهارم : پس از سرو صبحانه در هتل برای پرواز به ناترنگ به سمت فرودگاه ترانسفر می شوید. با رسیدن به فرودگاه CAM RANH به هتل برده می شوید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در نهاترانگ می مانید.

روز پنجم : صبحانه را در رستوران هتل سرو می کنید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در نهاترانگ می مانید.

روز ششم :صبحانه را در رستوران هتل سرو می کنید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در ناترنگ می مانید.

روز هفتم :صبحانه را در هتل سرو میکنید. زمانتان آزاد است تا زمانیکه ماشین شخصی ما, شما را برای پرواز به هانوی به سمت فرودگاه ترانسفر کند. شما از فرودگاه NOI BAI به هتلی در هانوی برای چک این برده می شوید. شب را در هتلی در هانوی میمانید

روز هشتم :صبحانه را در هتل سرو می کنید. اتوبوس و راهنمای مجرب ما شما را از هتلتان به طرف هالونگ بی می برند. پس از زمان نزدیک به 3 ساعت به Halong bay-Tuan chau marina می رسید. با رسیدن به استان Hai Duong کمی استراحت می کنید. سپس با نوشیدنی های متنوع از شما استقبال می شود. پس از ورود به کابین کشتی از سرو ناهار سالم و لذیذی که از غذاهای دریایی تازه, سبزیجات و گیاهان سنتی تهیه می شود لذت می برید. در هنگام ظهر بر روی عرشه کشتی کمی ریلکس میکنید . هم چنین می توانید از جزایر دورافتاده , غار Luon و یا دهکده ماهیگیری Hoa Cuong عکاسی کنید. سپس با استفاده از قایق های kayaking / bamboo به کاوش خلیج هالونگ بی می پردازید. پس از بازگشت از کروز , ما شما را برای بازدید از جزیره Ti Top می بریم. می توانید در آن شنا کنید و یا با بالا رفتن از جزیره منطره ای بی نظیر از هالونگ بی را ببینید. پس از آن به قایق بازمیگردید و از مهمانی روی عرشه کشتی لذت می برید. در هنگام عصر نیز وقتتان آزاد است که استراحت کنید. شما در زمان آزادتان می توانید فعالیت هایی را در کشتی نظیر بازی کردن,فیلم دیدن یا ماهیگیری را انجام دهید. شب را در کابین روی دریا سپری خواهید کرد.

روز نهم : صبح زود از خواب بیدار شوید تا بتوانید از طلوع آفتاب روی عرشه کشتی لذت ببرید. می توانید از دیدن منظره زیبای هالونگ بی با نوشیدن یک فنجان قهوه یا چای و یا سرو صبحانه لذت ببرید. سپس به غار Sung Sot که غاری شگفت انگیز است می رسید و به همراه لیدرتان به بازدید و کاوش در غار می پردازید. پس از بازدید از غار و خروج از کشتی کروز برای کلاس آشپزی آماده می شوید. با خداحافظی کردن از همراهانتان و ملوان کشتی, گشت کروزتان پایان می یابد. بوسیله اتوبوس شاتل به هانوی بازمی گردید. شب را در هتلتان در هانوی می مانید.

روز دهم : صبحانه را در رستوران هتل سرو میکنید. راهنمای ما , شما را از هتلتان برای شروع یک روز پر از گشت شهری می برد. در ابتدا از آرامگاه هوشی مینه که بیانگر یک زندگی با روح و سرزنده است دیدن می نماییم. سپس گشت شهری هانوی را با بازدید از خانه Uncle Ho`s و بتکده one pillar که یکی از 2 معبد سنتی ویتنام است ادامه می دهیم. مقصد بعدیمان بتکده Tran Quoc می باشد که پیرامون دریاچه غربی واقع گردیده و یکی از بهترین جاذبه های شهر هانوی نیز می باشد. این بنا شامل هارمونی و معماری خاصی می شود. پس از آن به بازدید از معبد Literature ( یا در زبان ویتنامی Van mieu ) می رویم که در گذشته مکانی برای مطالعه اهالی ویتنام بوده است. برای سرو ناهار در رستورانی محلی نیز توقف میکنیم. پس از استراحتی کوتاه به بازدید از معبد Ngoc Son و دریاچه هوان کیم می رویم. پس از تمام شدن گشت شهری به هتلتان بازمی گردید

روز یازدهم : پس از سرو صبحانه در هتل زمانتان آزاد است تا برای پروازتان به سمت فرودگاه Noi Bai ترانسفر شوید.

توضیحات

قیمت بلیط هواپیما جداگانه محاسبه و به مبالغ دلاری پکیج اضافه میگردد.

هتل ها گارانتی شده می باشد و در صورت کنسلی 1 الی 3 شب NO SHOW خواهد داشت.

هزینه ورود به ویتنام 25 دلار برای هر نفر می باشد

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار ، دو قطعه عکس رنگی جدید تمام رخ زمینه سفید 4×6

تلفن : 02188171061

تصویری یافت نشد

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور ناترنگ

تور ناترنگ یکی از زیباترین و چشمگیرترین کشورهای منطقه جنوب شرقی قاره ی آسیا ویتنام است.این کشور از شمال با چین و لاءوس و از سمت غرب با کامبوج همسایه است.کشور ویتنام از شرق و جنوب به اقیانوس آرام و دریای شرق منتهی میشود.ویتنام 86 میلیون جمعیت را با 54 نوع تژاد و تبار گوناگون شامل میشود.از مذاهب ویتنام میتوان به بودیسم ,کائودائیسم, هوائیسم اشاره کرد که بیشتر افراد پیرو مذهب بودیسم میباشند. از معابد و جاذبه های گردشگری میتوان معابد و کلیساها را نام برد.

جهت مشاهده سایر تورهای ویتنام از اینجا وارد شوید

مجری مستقیم تور ناترنگ

پلیکان پرواز آسیا قویترین مجری مستقیم و کارگزار اصلی تور ویتنام

ما با کمک تجارب و اگاهی مورد نیاز در راه های جنوب شرق آسیا با افتخار که بالاترین تعدد گردشگر سفر تفریحی تور ویتنام و نیز بیشترین درصد رضایتمندی گردشگرها گرامی را در دیدن و حضور در سفرهای زیاد تور ویتنام را عرضه می کنیم.

جذابیت های سفر تور ویتنام

تور ویتنام از باشکوه ترین کشور های ناحیه جنوب شرق آسیا که در حاشیه دریای چین و در شبه جزیره هندوچین واقع شده. دمای کشور تور ویتنام استوایی است و در جنوب کشور حاوی ۲ دمای خشک و بارانی و در بالای ویتنام ۲ دمای تابستانی و زمستانی می باشد

تور ناترنگ

هانوی مرکز کشور تور ویتنام است و اصلی ترین پایتخت سیاسی و فرهنگی در این منطقه است . هوشی (مین سیتی) وسیع ترین منطقه ویتنام است و اسم پیشین آن سایگون بوده که مرکز پیشین تور ویتنام بود . شهر هوشی (مین سیتی) ، که اسم راهبر دانا تور ویتنام است به نیت احترام به آن رهبر والا بر آن گذاشته شده ، وسیع ترین مکان تفریحی در ناحیه می باشد

از جذاب ترین تفریحات در سفر تور ویتنام ، می شود به رودخانه مکونگ که یکی از رودهای بزرگ دنیا است نام برد . تفریح با قایقهای محلی و گذر از مزارع چشم نواز برنج از جذابیت های دوست داشتنی سفر تور ویتنام است.

قیمت تور ناترنگ

از دیگر جاذبه های سفر تور ویتنام منطقه دانانگ است که شهر بندری و وسیعی در تور ویتنام می باشد که در ابتدای رود هان است. دیدنی های باشکوه و سواحل لذت بخش ، دانانگ را به منطقه جاذب و پر طرفداری بین مسافران سفر تور ویتنام مبدل کرده است .

دیگر تفریحات که در سفر تور ویتنام خواهید دید دیدن شهر ساپا است. زمین های برنج این منطقه از یکی از جذاب ترین دیدنی های تفریخی در ویتنام و بلکه دنیا است که تصاویر شهر ساپا را مرتبا در مجله ها و وبسایت های تفریحی در جهان ناظر بودید .

تور ناترنگ ارزان

و اما بهتر ترین قسمت در سفر تور ویتنام ، خلیج هالونگ است که در ۱۳۰ کیلو متری شرق هانوی و دسته صخره های بزرگ آهکی بیرون آمده از آب با رویش سبز ، عکس های بی نظیری مانند به اژدهای دریایی را در خلیج هالونگ بی خلق کرده است .

خلیج هالونگ دارای ۱۶۰۰ جزیره باشکوه و غار از مکان های بی همتا تفریحی در سفر تور ویتنام است که در لیست اثر های بین المللی یونسکو به ثبت رسیده است . اکثر جزیره های خلیج هالونگ آرام و غیر قابل سکونت است اما بعضی جزیره های این ناحیه پذیرای گردشگران سفر به ویتنام هستند.

تور ناترنگ ویتنام

حضور در سفرهای گوناگون و سفر با کروز ویتنام در خلیج هالونگ که با قسمت های شاد و لذت بخش همراه است ، امکان ثبت خاطرات در سفر تور ویتنام است .

سفر با کشتی کروز تور ویتنام در خلیج هالونگ بی به علاوه میل صبحانه ،ناهار ، شام و نوشیدنی به علاوه موسیقی زنده و نمایش زنده در کشتی و گذر  از مقابل آبشار های باشکوه در راه و دیدن رنگین کمانهای دیدنی و ایست در ابتدای غارها با رستورانها و کلاب ها و رقص و پایکوبی ، سفر تور ویتنام را به یکی از بهترین سفرهای تفریحی مبدل کرده است

ارزانترین تور ناترنگ

اطلاعات کلی و ضروری درباره تور ویتنام

اسم اصلی ویتنام : جمهوری سوسیالیستی ویتنام *

مرکز ویتنام: هانوی *

مردم ویتنام: ۸۶۸۴۷۵۳۱ نفر > july سال ۲۰۰۹ <  *

آمار بالا رفتن مردم: ۹۷۷ درصد < july  سال ۲۰۰۹> *

*  بزرگی ویتنام: ۳۲۱۲۲۰ کیلو متر مربع دارای ۳۲۳۵۵۰ کیلومتر مربع زمین، ۴۲۱۰ کیلومتر مربع آب ۳۴۳۴۳ کیلومتر مربع خطوط ساحلی بدون حساب کردن جزایر.

تور ناترنگ

روش حاکمیت ویتنام : جمهوری سوسیالیستی با حکومت توده کمونیست و دارای سه قوه مجریه، قوه مقننه و قوه قضاییه است. *

گویش اصلی: ویتنامی

* زمان مستقل شدن ویتنام: دوم سپتامبر ۱۹۴۵، روز ملی ویتنام: ۲ سپتامبر

* ترتیب دین ها در ویتنام: بودا ۴/۹ درصد، هوا هائوه ۶/۱ درصد، کائو دای ۰/۱ درصد، مسیحی ۷ درصد، پروتستان ۴/۰ درصد، کاتولیک ۶/۶ درصد، مسلمان ۱/۰ درصد

* درازای خطوط مرزی ویتنام: ۴۶۳۹ کیلو متر دارای ۱۲۲۸ کیلو متر با کامبوج، ۱۲۸۱ کیلو متر با چین و ۲۱۳۰ کیلو متر با لائوس

تور ناترنگ ارزان

* آمار تولد: ۲۱/۱۷ تولد در هر ۱۰۰۰ نفر، آمار مرگ و میر ۱۷/۶ مرگ در هر ۱۰۰۰ نفر

* افراد با سواد:۳/۹۰ درصد (مردها ۹/۹۳ درصد و زن ها ۹/۸۶ درصد

* آمار بیکاری:  ۸/۴ (سال ۲۰۰۸

* آمار ایالت های ویتنام: ۶۴ شهر و استان

* شهر های اصلی ویتنام: هانوی ، هوشی مبن ، هایفونگ ، هوئه ، دانانگ

قیمت تور ناترنگ

از زیباترین و دلنواز ترین کشورهای ناحیه جنوب شرقی قاره آسیا ویتنام است. تور ویتنام کشور از بالا با چین و لاءوس و از سمت چپ با کامبوج هم مرز است. کشور تور ویتنام از راست و پایین به اقیانوس آرام و دریای شرق وصل می گردد. تور ویتنام ۸۶ میلیون نفر را با ۵۴ نوع ملیت مختلف دارا می باشد. از ادیان ویتنام می شود بودیسم ,کائودائیسم , هوائیسم نام برد که اغلب آنها رهرو دین بودیسم هستند. از معبد ها و تفریحات گردشی می شود از معبد ها و کلیسا ها را اسم برد.

تور ویتنام با سالیان دراز زمان با قدرت و با موفقیت های بی نظیری که انسان هایش در جنگ هایشان ضد استعمارگران داشته اند معروف شده است. جنگ ویتنام در سال ۱۹۴۵برنده شد و این تور ویتنام در زمان ۲ سپتامبر آن سال قدرت مستقل خویش را بدست آورد  که در زمان های بعد این زمان را روز ملی این ویتنام نام گذاری کردند.

تور ناترنگ ویتنام

اثر های میراث فرهنگی این کشور حاوی شهر کهنه و باستانی (هوا) می شود که پیشینه ای قدیمی بالاتر از ۲۰۰ سال دارد واز طریق تجار چین و ژاپن احداث شده و رسم و روش و آداب آن ها تا کنون در این شهر در حوالی سازه ها و اثر های معماری برتر، به جای مانده است. این شهر در مرکز ویتنام قرار دارد.

شهر ممنوع شده تور ویتنام از خصوصیت های بارز و بی مانند این شهر به شمار می آید که آهنگ و پایکوبی های بومی مربوط به هر نظام که فقط خاص حکمرانان بوده است در این شهر برگذار می گردد. بوستان های وطنی و برگذاری جشن های بومی از دیدنی های کشور به حساب می آید.

تور ناترنگ

جشن بومی تور ویتنام برنامه ای پر از تفریح، شادمانی و رنگها با لباس های بومی که افراد را در هر شرایطی کنار هم حمع می کند.

این برنامه ها و جشن ها که ۵۴ ملیت متفاوت در هر بخشی از کشور اجرا می شود می توانند شروع مناسبی برای وارد شدن بازدیدکنندگان به فضای ویژه آداب ویتنام باشد و زمانی می باشد برای مردم ویتنام تا پایه های خویش را به ذهن آورند و نمایانگر تشکر خود از افرادی که زندگی شان را در مسیر ویتنام اهدا کرده اند باشند.

بیشتر برنامه ها و جشن های تور ویتنام زمان ۳ ماه بهار و پائیز دقیقا در زمانی که برداشت محصول به اتمام رسیده و ملت وقت مناسب برای تفریح را دارند در بهترین وضع آب و هوای این کشور اجرا می شوند