تور ویتنام 10 روزه ( 3 شب هوشی مین + 3 شب ناترنگ + 2 شب هانوی + 1 شب کروز

9 شب و 10 روز - قیمت از: در حال اجرا
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات
ANCORA CRUISE
IBIS STYLES NHA TRANG
THANG LONG OPERA
RAMANA SAIGON
B.B
1250 دلار
1550 دلار
940 دلار
560 دلار

TAN SON NHAT SAIGON
QUEEN ANN
GRAND VISTA
GOLDEN CRUISE
B.B
1350 دلار
1740 دلار
999 دلار
599 دلار

PANPACIFIC HANOI
ERA CRUISE
REX
SUNRISE NHA TRANG
B.B
1490 دلار
1990 دلار
1110 دلار
670 دلار

خدمات تور

پرواز قطری یا امارات ، 9 شب و 10 روز اقامت در هتل با صبحانه ، پرواز داخلی از هوشی مین به ناترنگ و پرواز داخلی از ناترنگ به هانوی ، یک گشت شهری در هوشی مین و یک گشت شهری در ناترنگ و یک گشت شهری در هانوی ، ویزای ویتنام ، ترانسفر فرودگاهی ، لیدر انگلیسی زبان ، بیمه مسافرتی

توضیحات

مبلغ پرواز از ایران به ویتنام جداگانه محاسبه و به مبالغ دلاری پکیج اضافه میشود .

مبلغ 25 دلار بابت الصاق ویزای ویتنام در فرودگاه از مسافران دریافت میگردد .

داشتن کارت واکسن دو دوز که از آخرین تزریق 14 روز گذشته باشد الزامی است .

تست پی سی آر 48 ساعت قبل از ورود به ویتنام الزامی میباشد .

مسافران روز اول را باید در هتل استراحت نمایند و از روز دوم مجاز به استفاده از خدمات گردشگری میباشند .

تست پی سی آر برگشت توسط لیدر هماهنگ میشود و هزینه آن به عهده مسافران میباشد .

داشتن 7 ماه اعتبار برای پاسپورت الزامی میباشد .

هزینه بیمه افراد بالای 60 سال به عهده مسافران میباشد .

شرکت پلیکان پرواز آسیا هیچگونه مسئولیتی بابت اعتبار گذرنامه و ممنوع الخروج بودن مسافران ندارد .

تلفن : 02188171061

برنامه سفر :

روز یکم :
به هوشی مین خوش آمدید

به فرودگاه بین المللی شهر هوشی مین می رسید . به محض اینکه به فرودگاه رسیدید به استقبال شما می آیند و به هتل خود در شهر منتقل می شوید.

روز دوم :
گشت شهری هوشی مین

صبحانه را که در هتل نوش جان نمودید ، برای رفتن به تور شهری هوشی مین آماده شوید. به دیدن کاخ REUNIFICATION و فروشگاه BENH TANH می روید و اوقاتی خوش را خواهید گذرانید. سپس به کلیسای جامع نوتردام و اداره پستی که یادگار فرانسوی ها بوده است می روید . طراح اداره پست شهر هوشی مین ، آقای گوستاو است که ایفل را طراحی نموده است. آنگاه به موزه بقایای جنگ می روید که در آنجا می توانید؛

بقایای خودرهای زرهی

توپخانه ها

بمبها

اسلحه پیاده نظام ها

و … دیدن نمایید . آنگاه به محله چینی ها CHOLON میروید و اوقاتی را در فروشگاه BINH TAY و برج ساعت طی خواهید نمود. پس از آن به تماشای معبد THIEN HAU که قدمت آن به قرن نوزدهم می رسد می روید . معبد توسط چینی هایی که در آن زمان در هوشی مین ساکن بودند ساخته شده است. مابقی زمان خود را در شب می توانید به گردش و گشت و گذار و خرید بگذرانید.

روز سوم :
امروز در اختیار خودتان است.

پس از صرف صبحانه تمام روز در اختیار شما است تا از گشت و گذار و معاشرت با مردم ویتنام لذت ببرید.

روز چهارم :
خداحافظ هوشی مین زیبا

پس از صرف صبحانه ، برای سفر به سوی ناترنگ آماده می شوید. صبح ترانسفر برای انتقال شما به فرودگاه برای عزیمت به ناترنگ به سراغ شما می آید . پس از آنکه به ناترنگ رسیدید ، بقیه اوقات روز در اختیار شماست.

روز پنجم :
امروز در ناترنگ به گشت و گذار بپردازیم

بعد از صرف صبحانه در هتل ، گشت و گذار در ناترنگ آغاز می گردد. ابتدا به موزه موسسه اقیانوس شناسی ویتنام که در منطقه CAU DA واقع شده است می روید. در این موزه انواع گونه های دریایی شگفت انگیز را مشاهده خواهید نمود . بعد از آن به دیدن تندیس بودای معبد LONG SON می روید و سپس به کلیسای جامع ناترنگ می روید که بزرگترین کلیسای شهر است. این کلیسا همچون اداره پست هوشی مین توسط فرانسوی ها بنا شده که سبک معماری آن گوتیگ است. سپس به تماشای معبد PO NAGAR می روید و پس از آن به دیدن صخره های ساحلی زیبای ناترنگ می روید. در انتها برای حسن ختام ، به بازارچه ای محلی برای خرید و تماشا می روید.

روز ششم :
امروز در ناترنگ در اختیار شماست.

صبحانه را که نوش جان نمودید ، یک روز هیجان انگیز در ناترنگ در انتظار شماست.

روز هفتم :
خداحافظ ناترنگ زیبا

پس از صرف صبحانه برای عزیمت به سمت شهر هانوی در شمال ویتنام به فرودگاه می روید . به محض رسیدن به فرودگاه هانوی ، برای رفتن به هتل به استقبال شما می آیند. کل روز در اختیار شماست.

روز هشتم :
امروز روز گشت شهری هانوی است.

صبحانه را در هتل میل نموده اید و برای دیدار آرامگاه چشم نواز هوشی مین و موزه وی راه می افتید. در برنامه های امروز تماشای این مکان ها گنجانده شده است ؛

پاگودای ONE PILLAR

کاخ ریاست جمهوری

معبد تاریخی ادب و هنر

اولین مدرسه ویتنام که برای احترام به کنفوسیوس ساخته شد.

موزه نژاد شناسی

تماشای دریاچه هوان کیم

معبد NGOC SON

دیداری از محله قدیمی که دارای 36 خیابان است. و در انتها مابقی زمان شب در اختیار شماست.

روز نهم :
پیش به سوی زیباترین خلیج

پس از صرف صبحانه در هتل برای رفتن به سوی خلیج هالونگ به راه می افتید ، البته به صورت زمینی . مدت زمانی که طول می کشد تا به خلیج هالونگ برسید چیزی در حدود 3:30 است . هالونگ بی مساحتی در حدود 1500 کیلومتر د ارد و شامل سه هزار جزیره بی اندازه زیبا و سبزرنگ است که سر از آب برآورده اند. به کنار خلیج که رسیدید شما را با لنج و قایق های کوچکتر به سمت کروز می برند. به کشتی که رسیدید پس از استقبال و استقرار در کابین ، به صرف ناهار دریایی خود خواهید رفت . به تماشای غارهای آهکی خلیج خواهید رفت و سپس برای شام به رستوران یا عرشه کشتی مراجعت خواهید نمود. شب آرامی را بر روی خلیج درون کشتی خواهید گذرانید.

روز دهم :
به هانوی برای بازگشت به ایران باز میگردیم

طلوع شگفت انگیز خورشید را روی عرشه به تماشا می نشینیم و به سمتی می رویم که کوه های آهکی کوچک از درون آب با شکل های عجیب و غریب سربرآورده اند. پس از تماشای چشم انداز بی اندازه زیبای خلیج ، به سمت هانوی باز می گردیم تا برای بازگشت به ایران سوار هواپیما شویم .

تصویری یافت نشد

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور ناترنگ

تور ناترنگ یکی از زیباترین و چشمگیرترین کشورهای منطقه جنوب شرقی قاره ی آسیا ویتنام است.این کشور از شمال با چین و لاءوس و از سمت غرب با کامبوج همسایه است.کشور ویتنام از شرق و جنوب به اقیانوس آرام و دریای شرق منتهی میشود.ویتنام 86 میلیون جمعیت را با 54 نوع تژاد و تبار گوناگون شامل میشود.از مذاهب ویتنام میتوان به بودیسم ,کائودائیسم, هوائیسم اشاره کرد که بیشتر افراد پیرو مذهب بودیسم میباشند. از معابد و جاذبه های گردشگری میتوان معابد و کلیساها را نام برد.

جهت مشاهده سایر تورهای ویتنام از اینجا وارد شوید

مجری مستقیم تور ناترنگ

پلیکان پرواز آسیا قویترین مجری مستقیم و کارگزار اصلی تور ویتنام

ما با کمک تجارب و اگاهی مورد نیاز در راه های جنوب شرق آسیا با افتخار که بالاترین تعدد گردشگر سفر تفریحی تور ویتنام و نیز بیشترین درصد رضایتمندی گردشگرها گرامی را در دیدن و حضور در سفرهای زیاد تور ویتنام را عرضه می کنیم.

جذابیت های سفر تور ویتنام

تور ویتنام از باشکوه ترین کشور های ناحیه جنوب شرق آسیا که در حاشیه دریای چین و در شبه جزیره هندوچین واقع شده. دمای کشور تور ویتنام استوایی است و در جنوب کشور حاوی ۲ دمای خشک و بارانی و در بالای ویتنام ۲ دمای تابستانی و زمستانی می باشد

تور ناترنگ

هانوی مرکز کشور تور ویتنام است و اصلی ترین پایتخت سیاسی و فرهنگی در این منطقه است . هوشی (مین سیتی) وسیع ترین منطقه ویتنام است و اسم پیشین آن سایگون بوده که مرکز پیشین تور ویتنام بود . شهر هوشی (مین سیتی) ، که اسم راهبر دانا تور ویتنام است به نیت احترام به آن رهبر والا بر آن گذاشته شده ، وسیع ترین مکان تفریحی در ناحیه می باشد

از جذاب ترین تفریحات در سفر تور ویتنام ، می شود به رودخانه مکونگ که یکی از رودهای بزرگ دنیا است نام برد . تفریح با قایقهای محلی و گذر از مزارع چشم نواز برنج از جذابیت های دوست داشتنی سفر تور ویتنام است.

قیمت تور ناترنگ

از دیگر جاذبه های سفر تور ویتنام منطقه دانانگ است که شهر بندری و وسیعی در تور ویتنام می باشد که در ابتدای رود هان است. دیدنی های باشکوه و سواحل لذت بخش ، دانانگ را به منطقه جاذب و پر طرفداری بین مسافران سفر تور ویتنام مبدل کرده است .

دیگر تفریحات که در سفر تور ویتنام خواهید دید دیدن شهر ساپا است. زمین های برنج این منطقه از یکی از جذاب ترین دیدنی های تفریخی در ویتنام و بلکه دنیا است که تصاویر شهر ساپا را مرتبا در مجله ها و وبسایت های تفریحی در جهان ناظر بودید .

تور ناترنگ ارزان

و اما بهتر ترین قسمت در سفر تور ویتنام ، خلیج هالونگ است که در ۱۳۰ کیلو متری شرق هانوی و دسته صخره های بزرگ آهکی بیرون آمده از آب با رویش سبز ، عکس های بی نظیری مانند به اژدهای دریایی را در خلیج هالونگ بی خلق کرده است .

خلیج هالونگ دارای ۱۶۰۰ جزیره باشکوه و غار از مکان های بی همتا تفریحی در سفر تور ویتنام است که در لیست اثر های بین المللی یونسکو به ثبت رسیده است . اکثر جزیره های خلیج هالونگ آرام و غیر قابل سکونت است اما بعضی جزیره های این ناحیه پذیرای گردشگران سفر به ویتنام هستند.

تور ناترنگ ویتنام

حضور در سفرهای گوناگون و سفر با کروز ویتنام در خلیج هالونگ که با قسمت های شاد و لذت بخش همراه است ، امکان ثبت خاطرات در سفر تور ویتنام است .

سفر با کشتی کروز تور ویتنام در خلیج هالونگ بی به علاوه میل صبحانه ،ناهار ، شام و نوشیدنی به علاوه موسیقی زنده و نمایش زنده در کشتی و گذر  از مقابل آبشار های باشکوه در راه و دیدن رنگین کمانهای دیدنی و ایست در ابتدای غارها با رستورانها و کلاب ها و رقص و پایکوبی ، سفر تور ویتنام را به یکی از بهترین سفرهای تفریحی مبدل کرده است

ارزانترین تور ناترنگ

اطلاعات کلی و ضروری درباره تور ویتنام

اسم اصلی ویتنام : جمهوری سوسیالیستی ویتنام *

مرکز ویتنام: هانوی *

مردم ویتنام: ۸۶۸۴۷۵۳۱ نفر > july سال ۲۰۰۹ <  *

آمار بالا رفتن مردم: ۹۷۷ درصد < july  سال ۲۰۰۹> *

*  بزرگی ویتنام: ۳۲۱۲۲۰ کیلو متر مربع دارای ۳۲۳۵۵۰ کیلومتر مربع زمین، ۴۲۱۰ کیلومتر مربع آب ۳۴۳۴۳ کیلومتر مربع خطوط ساحلی بدون حساب کردن جزایر.

تور ناترنگ

روش حاکمیت ویتنام : جمهوری سوسیالیستی با حکومت توده کمونیست و دارای سه قوه مجریه، قوه مقننه و قوه قضاییه است. *

گویش اصلی: ویتنامی

* زمان مستقل شدن ویتنام: دوم سپتامبر ۱۹۴۵، روز ملی ویتنام: ۲ سپتامبر

* ترتیب دین ها در ویتنام: بودا ۴/۹ درصد، هوا هائوه ۶/۱ درصد، کائو دای ۰/۱ درصد، مسیحی ۷ درصد، پروتستان ۴/۰ درصد، کاتولیک ۶/۶ درصد، مسلمان ۱/۰ درصد

* درازای خطوط مرزی ویتنام: ۴۶۳۹ کیلو متر دارای ۱۲۲۸ کیلو متر با کامبوج، ۱۲۸۱ کیلو متر با چین و ۲۱۳۰ کیلو متر با لائوس

تور ناترنگ ارزان

* آمار تولد: ۲۱/۱۷ تولد در هر ۱۰۰۰ نفر، آمار مرگ و میر ۱۷/۶ مرگ در هر ۱۰۰۰ نفر

* افراد با سواد:۳/۹۰ درصد (مردها ۹/۹۳ درصد و زن ها ۹/۸۶ درصد

* آمار بیکاری:  ۸/۴ (سال ۲۰۰۸

* آمار ایالت های ویتنام: ۶۴ شهر و استان

* شهر های اصلی ویتنام: هانوی ، هوشی مبن ، هایفونگ ، هوئه ، دانانگ

قیمت تور ناترنگ

از زیباترین و دلنواز ترین کشورهای ناحیه جنوب شرقی قاره آسیا ویتنام است. تور ویتنام کشور از بالا با چین و لاءوس و از سمت چپ با کامبوج هم مرز است. کشور تور ویتنام از راست و پایین به اقیانوس آرام و دریای شرق وصل می گردد. تور ویتنام ۸۶ میلیون نفر را با ۵۴ نوع ملیت مختلف دارا می باشد. از ادیان ویتنام می شود بودیسم ,کائودائیسم , هوائیسم نام برد که اغلب آنها رهرو دین بودیسم هستند. از معبد ها و تفریحات گردشی می شود از معبد ها و کلیسا ها را اسم برد.

تور ویتنام با سالیان دراز زمان با قدرت و با موفقیت های بی نظیری که انسان هایش در جنگ هایشان ضد استعمارگران داشته اند معروف شده است. جنگ ویتنام در سال ۱۹۴۵برنده شد و این تور ویتنام در زمان ۲ سپتامبر آن سال قدرت مستقل خویش را بدست آورد  که در زمان های بعد این زمان را روز ملی این ویتنام نام گذاری کردند.

تور ناترنگ ویتنام

اثر های میراث فرهنگی این کشور حاوی شهر کهنه و باستانی (هوا) می شود که پیشینه ای قدیمی بالاتر از ۲۰۰ سال دارد واز طریق تجار چین و ژاپن احداث شده و رسم و روش و آداب آن ها تا کنون در این شهر در حوالی سازه ها و اثر های معماری برتر، به جای مانده است. این شهر در مرکز ویتنام قرار دارد.

شهر ممنوع شده تور ویتنام از خصوصیت های بارز و بی مانند این شهر به شمار می آید که آهنگ و پایکوبی های بومی مربوط به هر نظام که فقط خاص حکمرانان بوده است در این شهر برگذار می گردد. بوستان های وطنی و برگذاری جشن های بومی از دیدنی های کشور به حساب می آید.

تور ناترنگ

جشن بومی تور ویتنام برنامه ای پر از تفریح، شادمانی و رنگها با لباس های بومی که افراد را در هر شرایطی کنار هم حمع می کند.

این برنامه ها و جشن ها که ۵۴ ملیت متفاوت در هر بخشی از کشور اجرا می شود می توانند شروع مناسبی برای وارد شدن بازدیدکنندگان به فضای ویژه آداب ویتنام باشد و زمانی می باشد برای مردم ویتنام تا پایه های خویش را به ذهن آورند و نمایانگر تشکر خود از افرادی که زندگی شان را در مسیر ویتنام اهدا کرده اند باشند.

بیشتر برنامه ها و جشن های تور ویتنام زمان ۳ ماه بهار و پائیز دقیقا در زمانی که برداشت محصول به اتمام رسیده و ملت وقت مناسب برای تفریح را دارند در بهترین وضع آب و هوای این کشور اجرا می شوند