تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

7 شب و 8 روز - قیمت از: 1540 یورو
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

پرواز ترکیش


هتلهای چهار ستاره هر نفر بزرگسال : 1540 یورو + مبلغ پرواز

هتلهای پنج ستاره هر نفر بزرگسال : 1790 یورو + مبلغ پرواز

گشتها شامل : گشت شهری در پاریس ، بازدید از کلیسای نتردام ، برج ایفل ، طاق پیروزی ، میدان تروکادورو ، محله سن میشل ، دانشگاه سوربن ، پارک لوگزامبورگ ، محله سن ژرمن ، اپرا پاریس ، گالری لافایت ، خیابان شانزه لیزه و ...

توضیحات

به نرخ فوق مبلغ ۲۷۵۰۰۰۰ تومان بابت بزرگسال و مبلغ ۲۰۵۰۰۰۰ تومان بابت کودک ۲ تا ۱۲ سال اضافه می گردد

نرخ کودک زیر ۲ سال ۱۰% نرخ بزرگسال در اتاق ۲ تخته میباشد

مدارک لازم جهت اخذ ویزا :

اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار با امضاء مسافر

۶ قطعه عکس در اندازه ۵/۳ * ۵/۴ رنگی ، زمینه سفید ، تمام رخ ، مربوط به سال جاری
اصل و ترجمه رسمی شناسنامه به همراه دو سری کپی
اصل و ترجمه سند مالکیت به همراه دو سری کپی
پرینت ۳ماه حساب بانکی به اضافه گواهی ترجمه انگلیسی با مهر بانک متقاضی با مانده حساب حداقل ۵۰ میلیون تومان (موجودی فعلی حساب بانکی در مورد حسابهای جاری)
گواهی اشتغال- ترجمه آخرین حکم کارگزینی برای کارمندان دولتی – گواهی اشتغال به کار بخش خصوصی – ترجمه روزنامه رسمی و رزومه شرکت به زبان انگلیسی برای صاحبان شرکت – ترجمه جواز کسب یا کارت بازرگانی – ترجمه گواهی تحصیلی و دانشگاهی و کارت دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی
اصل گذرنامه های قبلی به همراه دو سری کپی از ویزاهای اروپا – آمریکا – استرالیا
تلفن : ۰۲۱-۸۸۱۷۱۰۶۱

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

هیچ چیزی مثل یک تفریح چند ساعته در اطراف رود سن، قادر نخواهد بود حال و هوایتان را تغییر دهد. هر کسی با هر ذایقه که به تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزسفر کند، حتما با خاطره ها و تجربه های لذت‌بخش به خانه‌ی خود بر می‌گردد. قدمت غنی و پربار این کشور موجب شده که در گوشه و کنار آن، ساختمان های باستانی، کاخ ها و آثار معماری زیبایی را ببینید که همه نشانی از سنت غنی این کشور بی‌نظیر هستند. البته سفر به تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزسفر پر هزینه ای خواهد بود. برای بازدید از تمام جاذبه‌های توریستی و لذت بردن از همه‌ی زیبایی‌های تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزباید مخارج زیادی را بپردازید. پس سعی کنید که پیش از سفر به تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز، مبلغی را برای مخارج اضافی که ممکن است در طی سفر پیش بیایند، کنار بگذارید. البته این راهنمای سفر هم به شما کمک می‌کند که مخارج خود را تا حدی کاهش دهید.

جهت مشاهده سایر تورهای فرانسه از اینجا وارد شوید

مخارج رایج

مخارج سکونت در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

مخارج سکونت در خوابگاه ها در حدود شبی ۱۶ تا ۴۲ یورو است و بستگی دارد که کدام شهر را برای سکونت انتخاب کنید. نرخ ها در پاریس بالاتر هستند. اتاق‌های شخصی خوابگاه ها شبی ۸۰ یورو و بالاتر، هزینه دارند. مخارج سکونت در هتل‌های کم هزینه از شبی ۶۵ یورو برای یک اتاق ۲ تخته آغاز می‌شود. مخارج سکونت در اطراف پاریس، بوردو و ریوریای فرانسه، پایین تر است. یکی دیگر از انتخاب های که برای سکونت می‌توانید مد نظر داشته باشید، کرایه اتاق یا آپارتمان است. برای شهرهای گران‌قیمت مانند پاریس، این گذینه بهتری خواهد بود.

مخارج غذا در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

درست کردن غذا در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزبرایتان فوق العاده کم هزینه تمام می شود تا سرو در رستوران. در سراسر شهرها، مغازه‌های متعدد فروش نان، اقسام پنیر و گوشت و محصولات پروتئینی پیدا می‌شوند. خرید مواد خوراکی و ترتیب دادن یک تفریح چند ساعته، در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزخیلی مرسوم است. شما می‌توانید ناهارتان را خودتان فقط با دادن ۱۵ یورو برای ۲ نفر درست کنید که حاوی نوشیدنی هم می‌شود. ساندویچ‌های نیمه‌آماده هم در فروشگاه‌ها بسیار زیاد پیدا می‌شوند که در حدود ۵ تا ۸ یورو قیمت دارند. ولی غذا خوردن در رستوران برای هر وعده، چیزی در حدود ۲۵ تا ۴۰ یورو برایتان خرج خواهد داشت. مخارج تهیه‌ی مواد خوراکی برای یک هفته در حدود ۵۵ تا ۷۵ یورو خواهد بود.

مخارج نقل و انتقال در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

مناسب ترین روش برای رفت و آمد در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزاستفاده از قطار است. قطارهای شبانه کم هزینه هستند و در عوض قطارهای سریع‌السیر (TGV) پر هزینه هستند و در حدود ۱۰۰ یورو قیمت دارند. شبکه های نقل و انتقل بومی تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزهم قابل اطمینان هستند و برای هر مسیر در حدود ۳ تا ۷ یورو قیمت دارند. مخارج رفت و آمد از فرودگاه تا قلب شهر و برعکس هم اصولا اقتصادی هستند. برای مسافت فرودگاه شارل دو گل تا پاریس باید ۱۵ یورو بپردازید. اجاره های تاکسی‌ها اصولا بالا هستند؛ پس تا جایی که برایتان ممکن است، از تاکسی استفاده نکنید.

 

هزینه‌ فعالیت‌های تفریحی در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

مخارج ورودی اغلب جاذبه‌های توریستی و موزه‌ها در فرانسه، حدود ۱۰ تا ۲۵ یورو است.

نکاتی برای صرفه‌جویی در مخارج

یک تفریح چند ساعته در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزترتیب دهید

غذا خوردن در رستوران در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزیک فعالیت تفریحی پر هزینه حساب می‌شود. رستوران‌ها می‌توانند بودجه‌ یک روز سفر شما را به خوبی به خود اختصاص دهند. ولی نگران نباشید. می‌توانید با دادن مخارج کمتری، یک پیک نیک لذت بخش ترتیب دهید. به یک فروشگاه بومی سر بزنید، کمی نان و پنیر و میوه و گوشت تهیه کنید و برای یک تفریح چند ساعته‌ عالی برنامه‌ریزی کنید. با دادن کمتر از ۱۲ یورو می‌توانید یک غذای خوب برای خودتان تهیه کنید.

برای گردش در تور فرزانسه از قطار استفاده کنید

مسافرت با قطار در اروپا خیلی کم هزینه است و البته یکی از آسان ‌ترین راه ‌ها برای سفر به اطراف تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزاست. خط TGV یا قطارهای سریع‌السیر کمی پرهزینه هستند ولی دیگر قطار‌ها خرج پایین تری دارند. به علاوه اگر تیکت های اعتباری Eurail تهیه کنید، می‌توانید مخارج خود را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید.

از مغازه های سنتی در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روز، خرید کنید

دوست دارید یک غذای خوش مزه بومی را تست کنید؟ پس همان کاری را انجام دهید که خود فرانسوی‌ها انجام می‌دهند. سری به بازارچه های بومی بزنید، ماهی و پنیر و نان و دیگر لازم را تهیه کنید. به جای رستوران رفتن، خودتان دست به کار شوید و یک غذای عالی فرانسوی درست کنید. این کار، مخارج شما را به مقدار زیادی کاهش می‌دهد.

از خدمات مشترکی اتوموبیل در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روز، استفاده کنید

اگر پلن سفرتان انعطاف‌پذیر و قابل تغییر است، می‌توانید از این خدمات با اسم BlaBlaCar استفاده کنید. از این وسیله های نقلیه می‌توانید برای سفرهای میان شهری استفاده کنید. از ویژگی های این کار علاوه بر کم کردن قابل توجه مخارج این است که می‌توانید با سنت و زندگی عادی مردم از نزدیک آشنا شوید. راننده‌های این سرویس‌ها کاملا تایید شده و قابل اطمینان هستند.

جذابیت ها توریستی و دیدنی‌های تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

پاریس

پاریس، مرکز زیبای فرانسه، چیزهای بی شماری برای دیدن و لذت بردن دارد. موزه‌ی لوور، موزه‌ های مدل امپرسیونیسم یا دریافتگری، برج ایفل، رود سن، بوستان های زیاد و سنت و غذای عالی و متفاوت، لیستی است که اتمام ندارد. این شهر یک منطقه عالی برای دوستداران هنر و غذا است چرا که پاریس قدمت غنی در هر ۲ مورد دارد. فراموش نکنید که شیرینی‌های خوش طعم و عالی پاریس را تست کنید. برای دیدن همه زیبایی‌های پاریس، وقت زیادی لازم دارید. شهری که یکی از جذاب ترین مقصد های توریستی جهان است و هر بار که به آن سفر کنید، چیز تازه ای برای دیدن و لذت بردن در آن خواهید یافت.

ساحل  D-Day، نرماندی در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

در ساحل شمال تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزبا ماموریت پیاده شدن در نورماندی یا ماموریت نپتون در جریان جنگ جهانی ۲، بیشتر آشنا می‌شوید. یادگاری ها و موزه‌های زیادی در این منطقه وجود دارند که شما را با گذشته این رویداد آشنا می‌کنند. پناهگاه‌ها و استحکامات دوران جنگ هم در این منطقه دیده می‌شوند.

قلعه ورسای (Versailles)در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

این قلعه باستانی مربوط به پادشاهان فرانسه، در نزدیکی پاریس قرار گرفته است . لویی ۱۴ به موجب نشان دادن شکوه و عظمت خود، فرمان بنای این قلعه را صادر کرد. این کاخ مانند قدیم، بسیار باشکوه و جذاب است و نگاه هر بیننده‌ای را خیره می‌کند. این قلعه تا زمان انقلاب فرانسه در سال ۱۷۸۸ مورد استفاده‌ی حکام فرانسه قرار می‌گرفت. قلعه ورسای یکی از جاذبه‌های توریستی تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزاست که به هیچ وجه نباید بازدیدش را از دست بدهید.

دره‌ لوار (Loire)در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

این دره‌ زیبا با کاخ ها و باغ‌های انگور عالی، بسیار زیبا و باشکوه است. در این منطقه‌ زیبا می‌توانید از شهرهای کوچک و دیدنی دیدن کنید و بهترین غذاهای بومی فرانسوی را میل کنید. این منطقه یکی از جذاب ترین های تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزاست که نباید آن را از دست بدهید. هر چند اغلب کسانی که فقط به تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزسفر می‌کنند، اصولا آن را فراموش می‌کنند.

بوردو در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

این شهر گرچه منطقه پرهزینه ای حساب می‌شود ولی ارزش هزینه کردن دارد. یکی از وسیع ترین خیابان‌های مرکز خرید اروپا در بوردو واقع است. در این شهر می‌توانید از بازدید سواحل زیبا و خوردن غذاهای دریایی خوش طعم، فیض ببرید. بوردو در نزدیکی پاریس واقع شده است.

نیس (Nice)در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

این شهر زیبا گرچه مانند کن و موناکو نیست ولی منطقه خوبی برای کسانی است که علاقه مند به سفری ارزان به یک شهر ساحلی زیبا در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزهستند.

لیون در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

حوالی این شهر زیبا، کاخ های شگفت‌انگیز و شهرهای کوچک و زیبایی وجود دارد. این شهر مکان خوبی برای افرادی است که می‌خواهند معیشت روستایی در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزرا از نزدیک ببینند و تجربه کنند. اگر علاقه دارید فرانسه‌ باستان را ببینید ، باید از لیون دیدن کنید. سراسر این ناحیه، اثار فرهنگی یونسکو است، جایی که قدم زدن در آن شما را به سفری در دل تاریخ می‌برد.

موناکو در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

این منطقه کوچک، پر از خیابان ‌های باریک و جذاب، بناهای دیدنی و زیبا و قایق‌های بادبانی امروزی و زیبا است. این شبه‌ جزیره در دریای مدیترانه و حوالی ساحل جنوب فرانسه قرار گرفته است. موناکو به علت بودن قوانین مالیاتی آزاد و آب هوای خوب و عالی، به بهشتی برای مسافران و ثروتمندان مبدل شده است.

سن تروپه در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

اگر سکونت در مارسی شما را کلافه کرده می‌توانید با قایق سری به شهر کوچک سن تروپه بزنید و مدتی در این شهر جذاب استراحت کنید و در آب‌های نیلگون سواحل آن آب تنی کنید.

آلزاس در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

این بخش که در شمال شرقی تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزقرار دارد، خیلی جذاب است. شهر باستانی کلمار  یکی از دیدنی های توریستی اصلی تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزاست. پیشینه تعدادی از ساختمان های باستانی آلزاس به دهه‌ی ۱۳۰۰ میلادی میرسد. آلزاس یکی از زیباترین منطقه هایی است که در مسافرت به تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزمی‌توانید از آن بازدید کنید.

بوستان لاویت (Parc de la Villette)در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

در این بوستان، یک موزه‌ علم و چند جاذبه ی توریستی عجیب وجود دارد. مجموعه‌ی وسیعی از بناهای تزیینی (جسم های سرخ رنگ)، باغ ‌های موضوعی و فضای بازی برای فعالیت‌های گردشی و تفریح در این بوستان وجود دارد. این بوستان، فضای مناسبی برای تفریح بچه‌ها و بزرگ‌تر‌ها و سپری کردن یک بعدازظهر عالی است.

دیدن از منطقه های جنگی در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

فرانسه یکی از سرزمین های درگیر در جنگ جهانی اول بود. امروزه نیز آثاری از جنگ و خسارات ناشی از آن در تمام این کشور پیداست. به عنوان نمونه ۲  نبرد اصلی زمان جنگ یعنی نبرد Vimy Ridge و Verdun در این کشور به وقوع پیوسته‌اند. این منطقه ها به یکی از جاذبه‌های توریستی تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزمبدل شده‌اند. دیدن از این منطقه ها، تجربه‌ی خوبی است که شما را بیشتر از گذشته با تاریخ فرانسه آشنا می‌کند.

بازمانده های امپراتوری روم

تعداد متعددی از آثار به جا مانده از زمان حکومت روم در این کشور وجود دارند. در Orange ،  Nimes و Arles تماشاخانه‌های زیادی از دوران رومیان برجای مانده است. در Nimes علاوه بر این تماشاخانه‌ها، یک معبد هم وجود دارد که به خوبی حفظ و مراقبت می‌شود. شاید برایتان جالب باشد که علائمی از امپراتوری روم را در جنوب فرانسه ببینید. این ساختمان  باستانی قطعا ارزش دیدن خواهند داشت.

شهر قرون وسطایی کارکاسون (Carcassonne)در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

کارکاسون یک شهر قرون وسطایی محاصره شده در دیوارهای کهن است که در جنوب فرانسه قرار گرفته است. این شهر باستانی پر از آثار باقی مانده از زمان قرون وسطی است. راه رفتن در کوچه و خیابان و خرید کردن از فروشگاه های آن در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزلذت بخش خواهد بود.

اسکی در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز

برخی از بهترین پیست‌های اسکی اروپا در رشته کوه آلپ فرانسه واقع شده است. پس، اگر در ماه‌های سرد به اروپا و تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزسفر داشتید ، به همراه دوستانتان کلبه کرایه کرده و از اسکی در کوهستان فیض ببرید. برای سکونت می‌توانید از هتل ‌ها و خوابگاه ‌های کوهستانی هم استفاده کنید. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که اسکی در تور فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۷ شب و ۸ روزیک فعالیت تفریحی پرهزینه حساب می‌شود.