تور سوچی

7 شب و 8 روز - قیمت از: 2700000 تومان
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

پرواز قشم ایر

صبحانه , شام , بیمه مسافرتی , گرفتن ویزا , سیم کارت , گشت تاریخی , گشت خرید , گشت طبیعی , گشت شهری , ترانسفر فرودگاهی

4 شب آدلر و 3 شب کراسنا پالینا

توضیحات

مسئولیت کنترل پاسپورت و ممنوعیت خروج از کشور به هر عنوان با آژانس درخواست کننده و یا مسافرین محترم میباشد و شرکت پلیکان پرواز هیچگونه مسئولیتی را در این رابطه نمیپذیرد

مدارک لازم جهت اخذ ویزا : پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار ، 2 قطعه عکس رنگی جدید زمینه سفید سه در چهار به همراه نشانی و تکمیل فرم مشخصات

در صورت آگاهی از نام هتلها و تاریخ حرکت تورها با کانترهای مربوطه در شرکت هواپبمایی پلیکان پرواز تماس حاصل نمایید .

تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور سوچی 

تور سوچی در جوار دریای سیاه و بر کوهپایه ارتفاعات مملو از برف صخره های قفقاز قرار دارد. سوچی به علت خورشید، شرایط جوی کوهستانی و نباتات کم یاب، خواص دارویی رودهای آب معدنی و خاک آرام ‌بخش خود یک تفرجگاه بی همتا برای سلامتی به حساب می آید. اکنون دیگر تمام دنیا سوچی را به خاطر مناظر بی نظیر آن می‌شناسند. شهری که اکنون سوچی اسم دارد، برای مدتی مساوی چندین هزار سال، آشیانه قبیله های کوه‌نشین قفقاز بود و حکومت روسیه، در ابتدای سده ۱۹ و بعد از جنگی با حکومت عثمانی، بر آن غلبه کرد.

نقل و انتقال و مسیرهای تور سوچی

برای دسترسی بین شهر و فرودگاه می‌توانید از اتوبوس‌های فرودگاه ایستگاه مرکزی قطار سوچی و ۱۴۰ فرودگاه کراسنایا پلیانا بهره ببرید. اگر نیت سفر با تاکسی را دارید، خوب است در جریان باشید که ماشین های سوچی بی انضباط هستند، راننده‌ها انگلیسی بلد نیستند و نرخ ها نیز فضایی هستند. نرخ تاکسی‌ها، بسته به منطقه مقصد، گوناگون است و برای رسیدن به مناطق دور سوچی وسیع، مثل الزاروسکو، بعضا باید ۴۱۰۰ روبل هزینه کنید.

مراکز خرید تور سوچی

 الکساندریا

یک مرکز خرید پنج طبقه که آن را در مکان بازار محلی شهر بنا کرده اند و یک برج اداری نیز دارد. اینجا دقیقا در قلب سوچی قرارگرفته است.

 

 

مرمال تور سوچی

از وسیع ‌ترین و نو ترین مرکزهای خرید شهر که معروف ترین و خاص ترین مارک های روسیه و دنیا را در مغازه ها و بوتیک‌هایش می‌بینید. این مرکز نزدیک ۳۰ رستوران با غذاهای گوناگون و سینمایی با چند تالار نمایش نیز دارد.

نویوک

مرکز خریدی معمولی در مرکز منطقه آدلر بالای ۱۴۰ فروشگاه، رستوران و سوپرمارکت.

 خیابان ناوا گینسکایا تور سوچی

این خیابان در سوچی مرکزی واقع شده است و از اصلی ترین منطقه های خرید شهر به حساب می آید. فروشگاه های خیابان ناوا گینسکایا هرچیزی می‌فروشند، از سوغات و البسه گرفته تا غذا و قطعه های یدکی دوربین عکاسی.

جشن ها و وقایع تور سوچی

فصل جشن های شهر در آخر ماه مه با جشن آغاز می‌شود که کم کم به بازارچه‌ی مواد غذایی مبدل شده است. مکان برپایی در خیابان گرکگو قرار دارد. در ژوئن، می‌توانید در جشن فیلم ۷ روزه تور سوچی حضور پیدا کنید که بسیاری از ستاره‌های سینمای روسیه و برخی هنرپیشه‌های غیر بومی نیز در آن حضور دارند. برای دیدن فیلم‌های جشن روی پرده‌ی نمایش محیط باز بوستان ریویرا احتیاج نیست پولی بدهید، ولی اگر به سینمای زمستانی این بوستان بروید، باید تیکت بخرید. جشن های سوچی در آخر سپتامبر با نمایش مدولوت سیزن به انتها می‌رسد، جشن های ۷ روزه که خاص ترین های صنعت مد را به سوچی می‌کشد.

 

جذابیت ‌های سوچی

 سکونتگاه تابستانی استالین تور سوچی

این مرکز را بلشویک‌ها بعد از انقلاب ا اکتبر از ۱ بازرگان گرفته اند و مدت ها بعد، در زمان استالین، اینجا به سکونتگاه تابستانی او مبدل شد. استالین اغلب وقت‌ها به این مکان می‌آمد و با اغلب سیاستمداران مشهور جهان، مانند مائو، اینجا دیدار کرد. موزه‌ی این سکونتگاه مجموعه‌ی عظیمی از وسیله های شخصی استالین و در ضمن تندیس مومی او را نمایش می‌دهد و بومی ها میگویند شبح استالین همچنان شب‌ها دوروبر ویلا می پلکد.

کاخ گدیک تور سوچی

اینجا بازمانده های یک کاخ سه گوش شکل بیزانسی است که آن را در قرن‌های ۴ و ۵ میلادی بنا شده است. با وجود موقعیت بد کاخ، هنوز آثاری از برج‌ها و دیوارهای سنگ آهکی را می‌شود اینجا ببینید.

 موزه‌ی هنر تور سوچی

این موزه در یکی از باشکوه ترین بناهای سوچی واقع شده است که قدمتش به سال ۱۹۴۰ باز می‌گردد. تور سوچی سری آثار هنری این موزه وسیع ‌ترین مجموعه‌ی هنری ساحل دریای سیاه است و بالای ۵۵۰۰ اثر هنری از زمان ها و روش های گوناگون را در آن می‌بینید.

 بوستان ریویرا  تور سوچی

مشهور ‌ترین و وسیع ‌ترین بوستان همگانی سوچی وسیع است که قدمتش به ۱۸۹۹ باز می‌گردد، ولی آن را مرمت نیز کرده‌اند. هر زمانی که به سوچی بروید، خوب است سری نیز به این بوستان بزنید. اینجا چندین رستوران، مجموعه‌ی ورزشی و مرکز تفریحی و ۱ سینما دارد و در سالن تئاتر بوستان نیز کنسرت‌ها و جشن های گوناگونی برپا می‌کنند.

مرکز حفاظت از میمون‌ها تور سوچی

مرکز تحقیق های دارویی آکادمی علم پزشکی روسیه مالک این مرکز است و اینجا میمون‌ها را برای اغلب آزمایشات علمی، مانند سفر به فضا، مهیا می‌کنند. میمون‌های این مرکز تعلیمات ویژه ای را می‌گذرانند تا برای مواقع خاص آزمایشات آمادگی داشته باشند. نزدیک ۲۸۰۰ میمون از ۱۳ نژاد گوناگون در این مرکز سکونت می‌کنند.

موزه‌ی باستان تور سوچی

اینجا یکی از کهن ‌ترین مناطق فرهنگی شهر است که از سال ۱۹۳۰ در حال کار است. در این گالری می‌توانید با گذشته سوچی، آثار قدیمی، طبیعت و آدم‌های معروف این شهر آشنا شوید.

آکواریوم ورلد دیسکاوری تور سوچی

دیسکاوری سوچی عظیم ‌ترین آکواریوم اقیانوسی روسیه و یکی از وسیع ترین آکواریوم‌های اقیانوسی اروپاست. نژادهای گوناگون گیاهان و جانوران دریایی را می شود در این آکواریوم ببینید.

 غارهای ورنتسوکا تور سوچی

قسمت کوهستانی سوچی وسیع بالای ۴۰۰ غار دارد که مشهور ‌ترینشان شبکه ی غارهای روستایی در ناحیه‌ی خست است. این منطقه ۳ قسمت متصل با ۱۰ کیلومتر درازا و بلنداهای گوناگونی دارد و از وسیع ‌ترین مجموعه‌های غاری قفقاز به حساب می آید.

 

۳۵ آبشار سوچی

سوچی وسیع چندین مکان آبشاری دارد. منطقه‌ی ۳۵ آبشار با اینکه مقداری دور است، ولی آبشارهایی واقعا جداب دارد که به سختی راه می‌ارزند. مناسب ترین موقع برای بازدید این آبشارها بهار است، زمانی که باران و برف آب شده‌ی کوه‌ها آبشارها را پرخروش می‌کنند.

هتل‌های تور سوچی

۵ ستاره

هتل پولمن سوچی

این هتل یکی از هتل‌های بی نظیر سوچی است. تور سوچی این هتل باشکوه در قلب سوچی و در حوالی تالار کنسرت قرار دارد و حاوی ساحل خصوصی و دسترسی ساده به فرودگاه جهانی است. این هتل ۵ ستاره خیلی لوکس و زیبا با اتاق‌های باشکوه و مجلل اتاق‌های ویژه تا سوئیت‌های شخصی را در لیست رزرو اتاق‌های خود دارد.

هتل هیات ریجنسی تور سوچی

این هتل با ۱۶ طبقه و ۲۰۰ اتاق در قلب شهر، در ۲۲۰ متری ساحل دریای سیاه و حوالی موزه هنر سوچی، قرار دارد و جزو یکی از ۱۰ هتل خاص در روسیه است. اتاق‌های این هتل ۵ ستاره تاپ شامل ایوان با منظره دریا و محیط نشیمن می‌باشند. رستوران با غذاهای اروپایی، قفقازی و روسی از مهمانان پذیرایی می‌کند این هتل بی‌ شک یکی از خاص ترین هتل‌های روسیه حساب می شود که امکانات استاندارد و بی نظیری به شما عرضه می‌کند.

 

 

هتل ماریوت تور سوچی

این هتل با ۴۳۰ اتاق در ۷ طبقه، در پیست اسکی واقع شده است. این هتل پنج ستاره حاوی خدمات مورد نیاز برای قشر معلول بوده و رستوران روسی آن آماده پذیرایی از مهمانان با اقسام خوراکی ها با موسیقی زنده است.

هتل رکسوس کراسنایا پولیانا تور سوچی

این هتل در ۱۱۰ کیلومتری تلسکی و در منطقه‌ای خاص و کوهستانی قرار گرفته است پنج طبقه و دارای ۱۲۰ اتاق، اتاق‌ها دارای منظره کوهستان و در ضمن اغلب اتاق‌ها شامل تراس و محیط نشیمن هستند. هتل شامل مسیر راحت به فرودگاه و ایستگاه قطار است. برای اسایش مهمانان سیگار کشیدن در محیط هتل ممنوع است.

هتل سوئیس اوتل کامیلیا تور سوچی

این هتل واقع در یک بوستان طبیعی در دریای سیاه، حاوی ساحل شنی خصوصی و استخر روباز در تمام فصول و مسیر ساده به فرودگاه است. هتل در ۷ طبقه و ۲۱۰ اتاق حاوی اتاق‌های لوکس با منظره به دریا یا بوستان و نت مجانی است. رستوران این هتل با سرو غذاهای اروپایی و روسی پذیرای مهمانان است.

۴ ستاره

هتل مرکیور سوچی سنتر تور سوچی

این هتل چهار ستاره در قلب شهر با ۵ دقیقه مسافت از ساحل زیبای دریای اژه و ۸ دقیقه مسافت تا سالن کنسرت فستیوالنی ‏قرار گرفته است. هتل مرکیو سوچی سنتر شامل یک باشگاه بدنسازی و نت مجانی‏ است.

 

هتل گورکی پانوراما تور سوچی

این هتل با منظره ی باشکوه به قلل برفی، ۹۸۰ متر بر فراز سطح دریا واقع شده و شامل اتاق هایی لوکس می باشد. این هتل شامل استخر ، اسپا می باشد. فرودگاه اصلی سوچی ۱ ساعت تا این هتل مسافت دارد.

رستوران‌های تور سوچی

پاتسخا

رستورانی بی نظیر با غذاهای کامل و لذیذ که ماهی‌های خاویارش را روبروی مشتری‌ها از استخر خود رستوران می گیرد. البته زمان سفارش دادن باید حواستان به فاکتور نیز باشد.

روش غذا: گرجی

 هوم کیچن

این غذاخوری کوچک نزدیک بندرگاه ۲ قسمت دارد که یکی از آنها برای میل کردن یک وعده غذای لذیذ با دوستان در محیطی صمیمی است و دیگری برای عجله ای غذا خوردن در زمان های پرازدحام، سالاد یونانی این رستوران را نیز از دست ندهید.

 یاپنا ماما تور سوچی

این رستوران ژاپنی یک ویژگی عالی دارد: فهرست تصویری آن راهنمایی می‌کند که حتی اگر گویش روسی نمی‌دانید، بتوانید غذای مورد علاقه ی خود را از روی تصاویر سفارش دهید.

 

 

 

روش غذا: ژاپنی

آل پیزریا تور سوچی

این رستوران حس یک منزل روستایی ایتالیایی را دارد و به ساحل نیز نزدیک است. فهرست انگلیسی آن دارای اقسام پیتزاها و پاستاها می‌شود و پیتزای ماهی سالمونش نیز بی همتا است ، هرچند خوب است ابعاد کوچکش را سفارش دهید زیرا پیتزاهای بزرگ آن خیلی بزرگ هستند.

روش غذا: ایتالیایی تور سوچی

ورزشگاه المپیک فیشت سوچی

موقع برپایی المپیک زمستانی ۲۰۱۵ سوچی، این استادیوم به عنوان ورزشگاه بین المللی مسابقه های مورد استفاده قرار گرفت. بعد از ختم مسابقه، این استادیوم تعطیل شده و به نیت اعمال تغییرات و برقی کردن بام آن، مورد مرمت قرارگرفته‌است. تور سوچی