تور سنگاپور

5 شب و 6 روز - قیمت از: در حال حاضر اجرا نمیشود
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

پرواز قطری

صبحانه , بیمه مسافرتی , سیم کارت , گشت تاریخی , گشت خرید , گشت طبیعی , گشت شهری , ترانسفر فرودگاهی

توضیحات

مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده آژانس همکار و از بابت ممنوعیت خروج به عهده مسافر می باشد و شرکت پلیکان پرواز هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد .

نرخ تور برای زیر ۲ سال مبلغ ۲۰۰ هزار تومان می باشد

بیمه برای مسافران بالای ۶۰ سال اجباری و مبلغ آن به عهده آژانس ثبت نام کننده و یا خود مسافر می باشد

در صورت اطلاع از تاریخ حرکت و نام هتلها لطفا با کانتر مربوطه در شرکت پلیکان پرواز تماس حاصل نمایید .


تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور سنگاپور

 

سنگاپور در سال ۱۹۶۶ جدا شد و تا قبل از این ، تحت استعمار بریتانیا بود. اکنون تور سنگاپور به یکی از  خاص ترین مرکز های بازرگانی جهان مبدل شده است. این منطقه با توجه به استانداردهای جنوب شرق آسیا، منطقه‌ای پر هزینه  است و هر آنچه در آن در قیاس با منطقه های حوالی، ۲ برار هزینه دارد. جذابیت های تفریحی و سرگرمی‌های زیادی در سنگاپور برای مسافران وجود دارد: بوستان های استوایی، غذاهای کم هزینه چینی و هندی، خرید، بوستان های جذاب، ساحل زیبا و باغ ‌وحشی که در بین بهترین‌های جهان قرار دارد.

شرایط آب‌و‌هوا تور سنگاپور

سنگاپور به علت موقعیت مکانی و قرار گرفتن در جوار دریا، اصولا آب‌و‌هوای با ثبات و یکسانی دارد. رطوبت بالا و بارش فراوان خصوصیات اصلی آب‌و‌هوای سنگاپور است. متوسط دمای هوا میان ۲۶ تا ۳۴ درجه سانتی‌گراد است. در ۴۵ درصد از زمان های سال، رعد و برق اتفاق می‌افتد و درجه رطوبت متوسط حدود ۷۵ تا ۸۵ درصد است. آوریل، گرم‌ترین ماه ، ژانویه خنک‌ترین ماه و نوامبر مرطوب‌ترین ماه است.

مناسب ترین زمان برای مسافرت به سنگاپور تور سنگاپور

کل ماه‌های سال می‌توانید به سنگاپور سفر کنید. این جزیره در کل طول سال، دمای گرم استوایی دارد. از آنجایی که دائما تعداد زیادی توریست کاری در سنگاپور وجود دارد، کم پیش می آید هتل‌ها با کمبود مشتری روبرو می‌شوند و نرخ های آن‌ها اغلب روزها سال بالا است. در انتها اگر نمی‌خواهید برای سکونت در هتل مخارج گزاف هزینه کنید از سفر کردن در موقع برپایی مواقع جذاب و تعطیلی های ملی مانند سال نوی چینی، دوری کنید.

 

مخارج سفر تور سنگاپور

سکونت

سکونت در سنگاپور کم هزینه نیست. برای ۱ شب و ۱ تخت در خوابگاه ، باید نرخی حدود ۲۰ تا ۲۲ دلار سنگاپور هزینه کنید. اغلب خوابگاه ها، نت مجانی، صبحانه‌ی مجانی و بعضی از آن‌ها ملحفه‌ی مجانی در اختیار توریست ها می‌گذارند. می‌توانید با دادن مینیموم ۴۷ دلار سنگاپور، اتاقی در یک هتل دو ستاره بیابید که خدماتی مثل تهویه عالی، حمام خصوصی، نت مجانی و تلویزیون دارد. اغلب هتل‌های مشهور، شبی حدود ۸۳ تا ۱۱۵ دلار خرج دارند. نرخ گرفتن ۱ واحد کامل از شبی ۹۰ دلار آغاز می‌شود.

خورد و خوراک تور سنگاپور

در این کشور می‌توانید اقسام گوناگون غذا از کشورهای تمام جهان را یافت کنید؛ به ویژه غذاهای هندی و چینی. غذاهای هندی و چینی اصولا حدود ۹ تا ۱۰ دلار خرج دارند. اگر می‌خواهید غذاهای ویژه سنگاپوری را تست کنید، غذاهای دریایی مناسب ترین انتخاب هستند. شمار فراوانی غذاخوری کم هزینه در تمام سنگاپور وجود دارد که مغازه های خیابانی دارند و با کمتر از شش دلار، اقسام غذاها را سرو می‌کنند. نرخ غذا در اغلب رستوران‌های عادی از بیست دلار آغاز می‌شود. اگر قصد دارید خودتان آشپزی کنید، نرخ گرفتن مواد اولیه برای زمان ۷ روز، در حدود ۸۰ دلار می‌شود که حاوی پاستا، سبزی، مرغ و دیگر مواد غذایی اصلی است.

نقل و انتقال همگای تور سنگاپور

در تمام کشور، شمار فراوانی اتوبوس و تاکسی وجود دارد. متروی سنگاپور نیز خیلی گسترده است و از شمال تا جنوب و شرق تا غرب سنگاپور را شامل می شود. نرخ تیکت مترو به مسیری که طی می‌کنید وابسته است ولی در کل در حد ۵ دلار نرخ دارد. می‌توانید از تیکت های سفری توریستی استفاده کنید که امکان استفاده‌ی بی پایان از مترو برای مدت زمان تعیین شده ای را مهیا می‌کند. کارت ۱ روزه ده دلار، ۲ روزه ۱۸ دلار و کارت ۳ روزه، بیست دلار هزینه دارد.

مخارج خدمات تفریحی تور سنگاپور

در کل، مخارج خدمات تفریحی در سنگاپور خیلی پر هزینه نیست. بعضی از جذابیت های سنگاپور مانند باغ گیاه‌شناسی سنگاپور یا ناحیه مراقبت ‌شده‌ی طبیعی بوکیت تیماه ، مجانی هستند. نرخ ورودی باغ وحش سنگاپور، ۵۰ دلار است.

پیشنهاداتی برای صرفه‌جویی در مخارج تور سنگاپور

از وسیله های نقل و انتقال همگانی استفاده کنید

با داشتن تیکت های سفری گردشگری، مخارج روزانه‌ی شما برای نقل و انتقال در سنگاپور، تنها ده دلار می‌شود. با داشتن این کارت می‌توانید از اتوبوس و مترو به شکل نامحدود استفاده کنید.

در خیابان اسمیت غذا بخورید تور سنگاپور

در این خیابان، مغازه های غذاخوری کم هزینه ای وجود دارند که در آن‌ها با کمتر از شش دلار می‌توانید غذا بخورید. اینجا مناسب ترین مکان برای تست کردن غذاهای حاضری بومی است.

غذای ارزان بخورید تور سنگاپور

با غذا خوردن در مکان هایی مانند هند کوچک یا منطقه چینی‌ها یا مغازه های خیابانی در تمام شهر، می‌توانید رقم زیادی در مخارج غذا خوردن صرفه‌جویی کنید. وعده‌های غذایی ارائه شده در این منطقه ها، تنها چند دلار هزینه دارند.

کوچ سرفینگ را تست کنید تور سنگاپور

از درگاه کوچ‌سرفینگ استفاده کنید تا بتوانید در خانه ی یکی از مردم سکونت کنید. به این شکل، هیچ خرجی برای سکونت نمی‌پردازید. این کار ۲ حسن دارد یکی اینکه مخارج سکونت شما به ۰ می‌رسد و دیگر اینکه می‌توانید از نزدیک با مردم شهر در ارتباط باشید و دوستان تازه ای یافت کنید. هیچ‌ چیزی بهتر از این نیست که یک لیدر بومی داشته باشید که کل شهر را به شما معرفی کند.

از آب معدنی استفاده نکنید 

آب شهری در سنگاپور، قابل شرب است پس لازم نیست که مدام آب‌های معدنی شده بخرید. یک ظرف داشته باشید و آن را پر کنید. این کار ضمن اینکه خرج شما را زیاد نمی‌کند، برای طبیعت هم خوب است.

از تورهای پیاده‌روی مجانی استفاده کنید تور سنگاپور

کمپانی های گوناگونی تورهای پیاده‌روی تفریح در شهر دارند که مجانی هستند. این تورها راهی عالی برای برای تعلیم در مورد باستان، فرهنگ و معماری سنگاپور هستند.

جاذبه‌های توریستی تور سنگاپور

سنگاپور یکی از شهرهای پر هزینه جهان است. ولی این شهر پر هزینه ضمن بر مرکز های خرید مجلل و خاص، هتل‌های مجلل و رستوران‌های بی نظیر و معروف، جذابیت های دیگری نیز دارد. تاریخ زنده و گوناگونی نژادی در سنگاپور خیلی جذاب است. فضاهای همگانی و جاذبه‌های توریستی خانوادگی زیادی در سنگاپور وجود دارند که می‌توانید زمان خوشی را به همراه همه ی اعضای خانواده در آنها بگذرانید.

 

 

مارینا بی سندز تور سنگاپور

تفریحگاه مجلل مارینا بی سندز، مجموعه‌ی تفریحی جامعی است که دارای ۱ هتل، مارک های معروف، مرکز خریدی با مسیر های آب که از زیر آن می‌گذرند، موزه‌ است. در این مکان تفریحی می‌توانید از هر یک از جذابیت های سنگاپور، قسمت کوچکی را تست کنید. استند منظره ای و یک استخر بی انتها در بنایی مانند کشتی بالای هتل واقع شده‌اند. تنها مسافران هتل می‌توانند از این استخر بی انتها استفاده کنند ولی دیدن از سکوی منظره ای اسکای پارک برای همگان آزاد است. بر فراز

پرنده‌ی سنگاپوری تور سنگاپور

پرنده‌ی سنگاپوری چرخ و فلک عظیم جسته دوم در جهان است. اگر سکوی منظره ای شما را دوست نداشتید از بالای این چرخ‌و‌فلک، منظره های زیبای سنگاپور را دیدن کنید. از بین تورهای گوناگون یکی را که برای شما خوب تر است انتخاب کنید و به دیدن سنگاپور بنشینید. ضمن سنگاپور، از این بلندا حتی می‌توانید جزیره‌ی لسپایس اندونزی و تنگه‌ی جوهور را دیدن کنید. اقسام گوناگون تیکت برای استفاده از این چرخ‌و‌فلک وجود دارد. بعضی از آنها دارای نمایش‌های چند منظوره در مورد گذشته سنگاپور و مرحله های احداث پرنده‌ی سنگاپوری هستند. پرواز با پرنده‌ی سنگاپوری، ۳۰ دقیقه زمان می برد. این چرخ‌و‌فلک از صبح زود تا آخر شب روشن است.

منطقه چینی‌ها تور سنگاپور

اگر از قبل به چین سفر کرده باشید، بودن در منطقه چینی‌های سنگاپور، خاطره های سفرتان را زنده می‌کند. از رستوران های کوچک گرفته تا فانوس‌های سرخ سنتی، هر علائمی از چین که در خاطر دارید، در این منطقه یافت می‌شود. حس و شور و نشاط ویژه ای در این منطقه وجود دارد. می‌توانید از قلب اثار چین دیدن کنید و صومعه هندو را که بی نظیر است از نزدیک دیدن کنید.

هند کوچک و مسیر عرب تور سنگاپور

یکی از خاص ترین خصوصیات سنگاپور، گوناگونی نژادی در منطقه های گوناگون آن است. البته اغلب اشخاص، سنگاپور را به عنوان یک مکان خرید بزرگ می‌شناسند اما به جز مرکزهای خرید، در قسمت های کهنه تر شهر، فرهنگ غنی، غذاهای خوش مزه و فرهنگ‌های گوناگونی را خواهید دید. مثال این گوناگونی قومی را می‌توان در محله‌ی عرب‌ها و هند کوچک دید.

هتل رافلز تور سنگاپور

این ساختمان یکی از آخرین هتل‌های لوکس قرن ۱۹ است. این هتل در سال ۱۸۸۹ بنا شده است و بالای یک قرن به اسم یکی از علائم سنگاپور معروف است. این هتل معروفیتی بی نظیر به علت سرویس و کیفیت غذا داشته است. معماری کلاسیک و باغ‌های استوایی، جذابیت این هتل را دو برابر کرده است. هتل رافلز در ناحیه قرار دارد؛ منطقه ای که از چند ساختمان باستانی دیگر نیز پذیرایی می‌کند.

باغ وحش سنگاپور تور سنگاپور

این باغ وحش به عنوان یکی از برترین موزه‌های جنگل بارانی جهان معروف است و مکانی بی نظیر برای گردش چند ساعته است. این مجموعه، خدمات فراوانی دارد و حیوان های باغ وحش به خوبی مراقبت می‌شوند و در مکان هایی مانند به محل زندگی طبیعی خود مراقبت می‌شوند. اورانگوتان، شامپانزه، گورخر، میرکت، اژدهای کومودو،  ببر سفید، کانگورو و ده‌ها نژاد جانوری دیگر در این مجموعه مراقبت می‌شوند. اگر باغ وحش را دوست ندارید و علاقه دارید حیات وحش را از نزدیک دیدن کنید، سافاری رود، سافاری شبانه و بوستان پرندگان نیز موقعیت های خوبی برای دیدن حیات وحش هستند.

 

 

بوستان فورت کنینگ تور سنگاپور

این بوستان که موقعی به اسم پایگاه نظامی مورد استفاده قرار می‌گرفته، ماجرایی دراز و مهیج داشته است. این گروه که در سال ۱۸۶۰ بنا شده، یکی از مناطق مهم دفاعی سنگاپور بوده است. امروز، در موقع صلح و آرامش، این ساختمان به اسم منطقه ای برای برپایی گروه‌های گوناگون هنری در نظر گرفته می‌شود و کنسرت‌ها، تئاترها، جشن و برنامه‌های دیگر در فضای بوستان اجرا می‌شود. از دیگر جذابیت های این بوستان، اثرهایی از تاریخ سنگاپور است که عمر آنها به قرن ۱۴ میلادی باز می‌گردد. از جمله خانه‌ی ییلاقی شخصی سر استنفورد رافلز، بنیان گذار سنگاپور.

جزیره‌ی سنتوزا تور سنگاپور

سنگاپور یک منطقه توریستی ساحلی نیست ولی اگر حوس سفر کرده اید تا ساع ها در کنار ساحل بمانید و از فعالیت های ساحلی فیض ببرید، به جزیره‌ی سنتوزا بروید. ساحل سیلوسو مکان مناسبی برای فیض بردن از ساحل است. مسافران در این ساحل در محل های ویژه، والیبال بازی می‌کنند، قایق‌رانی و موج‌سواری می‌کنند. تفریحات ساحلی دیگری نیز وجود دارد که یکی از آنها آکواریوم جهان زیر آب است. در این آکواریوم می شود با دلفین‌ها باشید. یکی از چیزهایی که در جزیره‌ حتما باید ببینید، تندیس مرلاین است.

اسکله‌ی کلارک تور سنگاپور

این اسکله در قرن ۱۹ یک منطقه بازرگانی خاص بوده و اکنون نیز مرکز توریستی و بازرگانی سنگاپور است. بعد از چند ساعت خرید در اورچارد رود می شود به این منطقه سر زد، در رستوران‌های ساحلی غذا میل کنید و از تفریح های گوناگون فیض ببرید. ماشین های دریایی و کروزهای زیادی از این ناحیه به قسمت های گوناگون سنگاپور حرکت می‌کنند.

 

جزیره‌ ی پولا اوبین تور سنگاپور

اگر مایلید بدانید که سنگاپور قبل از اینکه به شهر برج ها و هتل‌های مجلل مبدل شود، چه ظاهری داشته و معیشت مردم آن به چه شکل بوده، از جزیره‌ی پولا اوبین بازدید کنید. وقتی که اهالی در روستاهای کوچک و ساده سکونت می‌کردند و کشاورزی و ماهیگیری، روشی برای چرخاندن زندگی بوده است.

فرهنگ غذایی در سنگاپور تور سنگاپور

آشپزی در سنگاپور خیلی گوناگون است و از ملیت های متفاوت مقیم در منطقه الهام گرفته است. علائمی از آشپزی هر یک از این منطقه ها را می شود در غذاهای سنگاپوری یافت. چون که موقعیت کنار دریا باعث بودن مسافران از تمام جهان شده و این گوناگونی نژادی بر آشپزی نیز تاثیرگذار بوده است. اثر آشپزی مالایی، چینی، اندونزیایی و هندی را می شود به راحتی در سنگاپور دید. حتی فرهنگ غربی به ویژه انگلیسی و پرتغالی نیز بر آشپزی سنگاپور اثر گذاشته‌اند.

در سنگاپور، غذا قسمت ویژه ای از هویت ملی و مسئله صحبت مرسوم در بین مردم است. هر یک از دین های گوناگونی که در سنگاپور وجود دارد، قانون ویژه خود را در غذا خوردن پیروی می‌کنند. برای مثال مسلمانان گوشت خوک نمی‌خورند یا هندوها گوشت گاو استفاده نمی‌کنند. تعداد قابل توجهی از گیاه‌خوار ها هم در سنگاپور سکونت می‌کنند. در سنگاپور به سادگی می‌توانید غذاهای ملیت های گوناگون جهان و رستوران‌های ویژه هر ملیت و سنتی را یافت.

 قوانین خاص تور سنگاپور

قبل از مسافرت خوب است بدانید که این سرزمین، قانون های خاص و بعضا دشواری دارد که اگر به آنها دقت نکنید به مشکل می خورید. یا شامل دادن جریمه‌ی پولی می‌شوید یا باید به زندان بروید. البته این قانون ها نباید جلوی شما را برای مسافرت به سنگاپور شوند و شما را مایوس کنند. این کشور امنیت بالایی برای توریست ها دارد که جذابیت های توریستی گوناگون و زیاد و گوناگونی ملیتی جالبی دارد. در ادامه با بعضی از خاص ترین قانون های سنگاپور آشنا می‌شویم.

شعر خواندن در مکان های همگانی قدغن است.  در زمانی که این کار را انجام دهید سه ماه زندان یا جریمه پولی یا هر ۲ در انتظار مجرمان است.

وصل شدن به نت دیگران به عنوان هک محسوب می‌شد و قدغن است. جریمه‌ی این کار ده هزار دلار یا سه سال زندان یا هر ۲ است.

غذا دادن به کبوترها امکان دارد جرم نباشد اما در سنگاپور جرم است و اگر این قانون را نقض باید ۵۵۰ دلار جریمه بدهید.

نکشیدن سیفون پس از استفاده از توالت، ۱۶۰ دلار برای‌تان هزینه ‌دارد!

سیگار کشیدن در اماکن همگانی قدغن است. خرید سیگار نیز غیرقانونی است.

پوشش نامناسب در سنگاپور به هیچ وجه قابل قبول نیست حتی در حوالی منزل.

زباله ریختن روی زمین با اینکه در تمام جهان اشتباه است ولی در سنگاپور قانون اشدی در مورد آن وجود دارد. اگر شخصی یک مرتبه این قانون را نقض کند باید ۳۵۰ دلار جریمه دهد و در حالتی که برای مرتبه ۳ این کار را انجام دهد، باید یک مرتبه در هفته خیابان‌ها را پاک کند و کارتی به گردنش وصل است و روی آن نوشته من آشغال‌ریز هستم.

خرید آدامس در سنگاپور قدغن است. جریمه قاچاق آدامس به این کشور، دو سال زندان یا صد هزار دلار جریمه‌ی نقدی است.

پرت کردن بزاق دهان در سنگاپور در مکان های همگانی قدغن است. اگر شخصی این قانون را نقض کنید ، باید هزار دلار جریمه بدهد.