تور تفلیس باتومی

4 شب و 5 روز - قیمت از: 790000 تومان
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

پرواز قشم ایر

خدمات شامل : بلیت رفت وبرگشت هواپیمایی قشم ایر– ترانسفر فرودگاهی- لیدر فارسی زبان–اقامت در هتل با صبحانه – بیمه مسافرتی

توضیحات

-نرخ کودک زیر ۲ سال ۱۹۰,۰۰۰ تومان نت می باشد، کمیسیون کودک با تخت نصف و کودک بدون تخت بدون کمیسیون می باشد.
-اعتبار پاسپورت از زمان خروج از کشور حداقل ۶ ماه بوده و مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده ی آژانس درخواست کننده می باشد.
-درخواست اژانس همکار به منزله پذیرش قوانین پرواز و هتل چارتر می باشد.پرداخت ۵۰ % مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی است.
-هزینه بیمه ی افراد بالای ۶۵ سال ۷۵,۰۰۰ تومان می باشد که جداگانه دریافت می گردد.
-در صورت کانفرم نبودن هتل درخواستی هتل مشابه جایگزین می شود.

در صورت اطلاع از تاریخ حرکت و نام هتلها لطفا با کانتر مربوطه در شرکت پلیکان پرواز تماس حاصل نمایید .


تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور تفلیس باتومی

گرجستان یکی از مناطق اروپای شرقی است. تور تفلیس باتومی این کشور در ساحل دریای سیاه قرار گرفته و حدود میان اروپا و آسیا را شکل می‌دهد. از نیمه های دهه‌ی ۲2۰۰ میلادی، صنعت توریستی این کشور شروع به گسترش یافتن کرده است و زیربناهای توریستی در این کشور در حال افزایش و پیشرفت هستند. به طوری که هر روز بر شمار مسافران این کشور زیبا اضافه می‌شود. تور گرجستان از تورهای جذاب خارجی برای ایرانی ها نیز هست و اغلب ایرانی ها که نیت دارند در تعطیلی های خود سفرهای خارجی را تست کنند، گرجستان را انتخاب می‌کنند.

شرایط آب‌و‌هوایی تور تفلیس باتومی

دمای گرجستان از سوی غرب تحت اثر آب‌و‌هوای نیمه‌گرمسیری و از سوی شرق تحت اثر آب‌و‌هوای قاره‌ای است. منطقه‌ی کوهی قفقاز جلوگیری از ورود هوای سرد از سوی شمال می کند. دمای گرم و مرطوب ناشی از نزدیکی به دریای سیاه در مناطق پست ساحلی دیده می‌شود. بلندا از سطح دریا و مسافت تا دریای سیاه، گوناگونی آب‌و‌هوایی را در مطقه های گوناگون ایجاد می‌کند. در ساحل دریای سیاه، از آبخاز تا قلب ترکیه و در منطقه‌ای به اسم زمین‌های پست کولخیس، آب‌و‌هوای نیمه‌گرمسیری غالب است. متوسط دمای هوا در فصل زمستان در این منطقه های ۵ درجه سانتی‌گراد و در تابستان 25 درجه سانتی‌گراد است. تور تفلیس باتومی

مناسب ترین موقع برای سفر تور تفلیس باتومی

در کل گرجستان یک کشور 4 فصل است. در اصل می‌توان گفت فصل پرمسافر و کم توریست در قیاس با باقی کشورهای گردشگری، در گرجستان وجود ندارد و در کل سال می‌توان به این کشور باشکوه سفر کرد. این کشور با توجه به شرایط جغرافیایی که دارد، دمای گوناگونی دارد که اغلب نیمه گرمسیری است. در کل در هیچ کدام از زمان های سال محدودیتی برای سفر به گرجستان وجود ندارد. تور تفلیس باتومی

فصل بهار یعنی از ماه مارس الی مه، مناسب ترین موقع برای سفر است. در این فصل، هوا مطبوع. در ماه‌های آخر بهار معمولا بارش بیشتر است. پس در کنار سایر وسایلی که می‌برید، چتر و بارانی را فراموش نکنید.

مخارج سفر تور تفلیس باتومی

مخارج غذا تور تفلیس باتومی

گرجستان به علت غذاهای خوشمزه اش معروف است. در این کشور گذینه های متعددی برای غذا دارید. هم رستوران‌های معمولی و وسیع با نرخ های گوناگون و نیز بوفه های خیابانی که اصولا غذاهای کم هزینه ای دارند. غذا و نوشیدنی در گرجستان در کل نرخ های اقتصادی دارد و یکی از جذاب‌ترین قسمت های سفر شما، تست کردن مزه گوناگون و فراموش نشدنی آنها است. تور تفلیس باتومی با دادن 22 لاری می‌توانید در رستوران‌های عادی برای وعده‌ی ناهار غذا بخورید. فست فودها مانند مک دونالد در حدود 15 لاری خرج دارند.

مخارج سکونتی تور تفلیس باتومی

یافتن جایی برای سکونت در گرجستان خیلی آسان است. با نرخ های گوناگون می‌توانید یک سکونتگاه خوب در گرجستان یافت کنید. سکونت در خوابگاه های مناسب با صبحانه مجانی، شبی ۷5 لاری خرج دارد. با دادن شبی ۴5۰ لاری می‌توانید در هتل‌های خوب سکونت کنید. نرخ سکونت در هتل‌های عادی از ۱2۰ لاری آغاز می‌شود.

نقل و انتقال همگانی تور تفلیس باتومی

برای گردش میان شهرها، می شود از ترن و مینی‌بوس‌هایی به اسم مارش روتکا استفاده کنید. برای کم کردن مخارج خود در حالی که دسته جمعی سفر می‌کنید، می‌توانید وسیله های نقل و انتقال شخصی اجاره کنید. مخارج مینی‌بوس‌ها برای سفرهای میان شهری حدود ۱5 تا ۲8 لاری و برای سفرهای درون شهری کمتر از  10 لاری است.

پیشنهاداتی برای کم کردن مخارج تور تفلیس باتومی

در خوابگاه ها سکونت کنید 

با پیشرفت صنعت توریست در گرجستان، گوناگونی مکان های سکونتی نیز بیشتر شده است. شمار خوابگاه ها نیز در این کشور فراوان است و البته خدمات خوب و کاملی دارند. مناسب ترین کار برای اینکه مخارج سفر خود را کم کنید ، سکونت در خوابگاه است. البته مکان های سکونتی در کل در گرجستان پرهزینه نیستند. تور تفلیس باتومی

خودتان غذا درست کنید 

غذاهای گرجستان خیلی خوشمزه و معروف هستند. بعضی از وعده‌های غذایی را در رستوران‌ها و کافه‌ها میل کنید و مزه غذاهای سنتی را بچشید ولی تلاش کنید برخی از وعده‌های غذایی را خودتان درست کنید.

جاذبه های توریستی تور تفلیس باتومی

کشور گرجستان هر روز بیشتر مورد توجه مسافران قرار می‌گیرد و صنعت توریست در این کشور رشد سریعی دارد. گوناگونی جاذبه‌های طبیعی یکی از علت های جذابیت گرجستان برای مسافران است. تور تفلیس باتومی کوهستان‌های زیادی، شرایط خوبی برای اقسام تفریح ها و ورزش‌های فضای باز محیا کرده است؛ آب‌و‌هوای مطبوع، اثرهای معماری بی نظیر، سایت‌های باستان‌شناسی و مرکز مدرن و زیبا از دیگر جاذبه های گرجستان هستند که توجه مسافران را جلب می‌کنند.

 

کاخ ناریکالا تور تفلیس باتومی

این کاخ در قرن 4 بنا شده ولی بعدها و در زمان گوناگون باستانی، قسمت هایی به آن اضافه شده و در انتها در دوران مغول‌ها به نارین کاخ تغییر اسم یافته است. قسمتی از این کاخ در اثر زلزله خراب شده است. تور تفلیس باتومی در قسمت پایینی کاخ، کلیسایی به اسم کلیسای سنت نیکلاس قرار دارد که به تازگی مرمت شده است. محیط درونی این کلیسا با آثار دیواری زیبایی مزین شده است که تصاویری از انجیل و گذشته گرجستان را به نمایش می‌گذارند.

کوه قازبگی تور تفلیس باتومی

یکی از معروف ترین جاذبه‌های گردشگری گرجستان، کوه قازبگی است. اگر از مشتاقان به ورزش در طبیعت و پیاده‌روی هستید، نمی‌توانید از سر زدن به این کوه بگذرید. ضمن اینکه دامنه‌های بی نظیر این کوه جایی بی نظیر برای تفریح در طبیعت و پیاده‌گردی است، تور تفلیس باتومی کوه‌نوردان هم می‌توانند رسیدن به قله را در برنامه‌ی سفر خود بگنجانند. این کوه که قسمتی از کوه‌های قفقاز است، یکی از مرتفع ترین کوه‌های منطقه حساب می‌شود و منظره های بی نظیر از دیدنی های حوالی را به نمایش می‌گذارد.

متسختا تور تفلیس باتومی

اگر قصد دارید گرجستان واقعی را ببینید، حتما باید به شهر باستانی متسختا مسافرت کنید. این شهر که به عنوان یکی از اثرهای بین المللی یونسکو انتخاب شده است، بعضا با اسم مرکز معنوی گرجستان مشهور است. کاخ های باستانی، کلیساها و معابد کهن این شهر، تمام علائم از گذشته عجیب این کشور هستند. ساختمان متسختا در نیمه‌ی 2 هزاره‌ی اول قبل از میلاد گذاشته شده است. تور تفلیس باتومی  امروز این شهر در قسمت باریکی در طی ساحل رود کر و آراگوی کشیده شده و حدودا به شکل کامل توسط کوهستان‌ها، محاصره شده است.

تفلیس تور تفلیس باتومی

تفلیس، مرکز و وسیع ترین شهر گرجستان است. سفر به گرجستان بدون دیدن مناظر این شهر بی نظیر، کامل نمی‌شود. این شهر، سنت، معماری و گذشته گرجستان را به خوبی نشان می‌دهد. ضمن کوچه‌های باریک و سنگ‌فرش و خانه‌های کهن، جذابیت ها و خدمات مدرن نیز در این شهر وجود دارد. تور تفلیس باتومی در اصل، تفلیس مخلوطی از گذشته و امروز است و تمام سلایق را راضی می‌کند. بازار‌های بی نظیر، کاخ های کهن، کلیساهای ویژه و هزاران جاذبه‌ی دیگر در تفلیس پذیرای مسافران است.

باتومی 

اگر اقامتگاه های ساحلی را دوست دارید، در باتومی جذابیت های زیادی انتظار شما را میکشد. این شهر در جوار دریا قرار گرفته و یکی از جذاب ‌ترین مناطق توریستی در گرجستان است. این شهر بندری به تنها صدها جاذبه‌ی توریستی دارد که سلیقه‌های گوناگون را ارضا می‌کند. تور تفلیس باتومی در این شهر از راه رفتن در سکونتگاه های ساحلی و غذا خوردن در رستوران‌ها و کافه‌های کنار دریا فیض می‌برید. بوستان دلفین‌ها، باغ گیاه‌شناسی، تله‌کابین آرگو، پارک آبی، آکواریوم، کلیساها و پل‌های باستانی، بخشی از دیدنی‌های باتومی هستند.

واردزیا تور تفلیس باتومی 

واردزیا یک شهر صخره ای در جنوب گرجستان است که در سفر به این کشور، دیدن از آن را نباید فراموش کنید. این مجموعه‌ی باستانی از منازلی مانند غار درست شده و یک معبد نیز دارد که برای قرن 12 میلادی است. تور تفلیس باتومی