تور بلغارستان

7 شب و 8 روز - قیمت از: 2100000 تومان
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

خدمات تور بلغارستان:

پرواز قشم ایر - ويزا + بليط رفت و برگشت +7شب اقامت + صبحانه + ترانسفر فرودگاهی + راهنمای فارسی زبان + يک گشت شهری + يک ناهار در هتل پنج ستاره لوکس اينترنشنال سيم کارت رايگان برای هر اتاق+ بيمه

توضیحات

مدارک:

1 قطعه عكس تمام رخ 3×4 رنگي زمينه سفيد - گواهي اشتغال به كار- اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان خروج مسافر از بلغارستان - كپي صفحه اول پاسپورت و ويزا ها ( شنگن –بلغارستان-روماني –قبرس-آمريكا-كانادا) - كپي شناسنامه صفحه اول و دوم - گواهي بانك براي حداقل 3 ماه اخير- مشخصات مسافر (شغل{ سمت-زمينه فعاليت-نام شركت} ، آدرس محل كار، آدرس منزل، با ذكر شماره تلفن ها)

*مهم: براي كشور بلغارستان سپردن ضمانتنامه الزامي با كانتر مربوطه هماهنگ نمائيد. - مدت زمان اخذ ويزا 10 روز كاري

توضیحات:

*هتل اینترنشنال از طبقه 17 به بالا، کودک 2 - 12 سال نمی پذیرد.

-كميسيون كودك 5-12 نصف بزرگسال مي باشد و به كودكان زير5 سال كميسيون تعلق نمي گيرد.

-مبلغ 500/000 INF تومان و بدون كميسيون مي باشد.

-علاوه بر هزينه ي بيمه مسافرتي محاسبه شده در پكيج براي مسافرين بالاي 55 سال مبلغ 60,000 تومان مازاد دريافت خواهد شد.

-نرخ هاي فوق فقط در ايام عادي معتبر مي باشد و در ايام خاص(تعطيلات) فقط نرخ هاي مصوب اعتبار خواهد داشت.

-مسوليت كنترل پاسپورت به عهده آژانس ثبت نام كننده بوده و آژانس پلیکان پرواز در قبال كنترل پاسپورت هر نوع ممنوعيت خروج از كشور مسئوليتي نخواهد داشت

-شرايط كنسلي: پس از صدور ويزا هيچ مبلغي مسترد نخواهد شد.

در صورت آگاهی از نام هتلها و تاریخ حرکت تورها با کانترهای مربوطه در شرکت هواپبمایی پلیکان پرواز تماس حاصل نمایید .

تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور بلغارستان

بدون تردید بلغارستان می‌تواند به یکی از مناطق مورد‌علاقه‌ی هر مسافر برای سفر مبدل شود. تور بلغارستان بعد از سفر به این کشور از دیدن نرخ های کم هزینه، اهالی مهربان، گذشته باور‌نکردنی، منظره های، ساحل و تفریح های شبانه شگفت‌زده خواهید شد.

مخارج رایج تور بلغارستان

مخارج هتل و خوابگاه تور بلغارستان

مخارج اتاق‌های خوابگاهی حدود 15 تا 20 لوا 8 تا 12 دلار) است در صورتی که مخارج اتاق‌های شخصی حدود 30 تا 38 لوا برای اتاق‌های 1 تخته یا 2 تخته است.

مخارج هتل‌های کم هزینه بسته به مکان و نوع اتاق مورد توقع شما گوناگون است و حدود 40 تا 72 لوا خواهد بود. کرایه ی اتاق در خانه‌های شخصی خیلی اقتصادی تر خواهد بود و فقط 30 لوا خرج خواهد داشت.

غذا تور بلغارستان

با خرج کردن 4 لوا می‌توانید همبرگر تهیه کنید و برای انتخاب غذا از فهرست مک دونالد باید 10 لوا هزینه کنید.

اگر علاقه دارید غذای سنتی بخورید، با هزینه کردن ۱.۳ لوا بانیکا با نان و سوسیس می‌توان درست کرد. در ضمن مغازه های خیابانی متعددی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها ساندویچی ترکی به نام دونر که از مرغ، سبزیجات و سس تهیه شده، گرفت. در ضمن مکان‌های متعددی هستند که فقط با دادن 1 دلار یا کم‌تر می‌توانید یک تکه پیتزا بخرید.

نقل و انتقال تور بلغارستان

شبکه نقل و انتقال همگانی در این کشور خیلی کم هزینه است. مخارج اتوبوس‌های سنتی میان 1.5 تا 5 لوا است. نرخ نقل و انتقال با مترو بسته به خط گوناگون است.

به عنوان نمونه برای سفر از  شهر بورگاس به صوفیه حدود ۱3.۵ لوا باید هزینه کنید. نرخ تاکسی‌ها از 1.3 لوا آغاز می‌شود که راهی عالی و کم هزینه برای تفریح در شهر است.

مواردی برای کم کردن مخارج تور بلغارستان

به ساحل آفتابی نروید تور بلغارستان

با وجود اینکه چند ساحل دیگر هم وجود دارد، تمام مسافران به این ساحل می‌روند! به این علت ساحلی خیلی پر ازدحام است. در عوض رفتن به ساحل آفتابی به ساحل های دیگر رفته و از آن‌ها فیض ببرید.

در خوابگاه ماستل سکونت کنید تور بلغارستان

ماندن در این خوابگاه از اغلب مخارج شما کم می کند. چون که به غیر از سرو صبحانه مجانی ، شام هم مجانی است. با سکونت در این خوابگاه ها برای 2 وعده‌ غذا کم‌تر خرج خواهید کرد.

 

در شیرینی پزی‌ها غذا بخورید تور بلغارستان

شیرینی‌پزی‌ها اقسام گوناگونی از شیرینی‌ها و غذا‌ها را با نرخی عالی عرضه می‌کنند که با خوردن آن‌ها تمام روز را سیر خواهید بود. می‌توان از بانیکا به عنوان برترین این غذا‌ها اسم برد.

مکان‌های دیدنی و تفریحات جالب در بلغارستان تور بلغارستان

در بوستان طبیعی روزنسکی لوم ره بروید تور بلغارستان

این بوستان منطقه‌ای ویژه پیاده‌ قدم زدن دارد. در ضمن معبد صخره ای و نقوش روی گچی مربوط به زمان گذشته از جاذبه‌های این بوستان به حساب می آید و این بوستان را شبیه روستایی بی نظیر و عجیب کرده‌اند که برای تفریح خیلی مناسب است.

از پل‌های بی نظیر گذر کنید تور بلغارستان

این پل‌ها به شکل طبیعی و به موجب فرسایش در رشته کوه‌های هدوپ ایجاد شده است. بالای این 2 پل مکانی مطمئن برای پیاده روی وجود دارند و کلبه‌ی توریست‌ها در همان نزدیکی است. از مسیر هموار به این مکان خواهید رسید و مسافت آن تا نزدیک‌ترین شهر یعنی چپلاره 20 مایل است.

 

 

از معبد ملنیک و روژن بازدید کنید تور بلغارستان

روژن معبدی قرون وسطایی است که در سال ۱۲۵7 در بلغارستان ساخته شده است. در این معبد نقوش گچی زیبا و دست نخورده‌ای وجود دارند که می شود از آن‌ها بازدید کنید.

در حوالی این معبد هرم هایی از جنس ماسه شنی وجود دارند که به موجب فرسایش خاک به وجود آمده‌اند.

با رفتن به منطقه‌ی باستانی پلوودیو به گذشته سفر کنید تور بلغارستان

این‌جا مکانی کوچک است که مسافران با راه رفتن در آن می‌توانند در دوران های گوناگون تاریخ سفر کنند و بناهایی باستانی را ببینند که به چه شکل با زندگی امروزی ترکیب شده‌اند. عمر این شهر به زمان احیای بلغارستان می‌رسد.

در منطقه‌ باستانی رومی‌ها  ریلکس کنید تور بلغارستان

این‌جا منطقه‌ای تاریخی است که به طور مناسب از آن مراقبت شده‌است و در شهر امروزی وارنا واقع است. در ضمن وسیع ‌ترین بنای اجتماعی و باستانی کشف شده در گذشته بلغارستان حساب می‌شود.

 

 

 

از موزه‌ی هنر سوسیالیست بازدید کنید تور بلغارستان

این موزه‌ای نوساز است که هنر سوسیالیست میان سال‌های ۱۹۴6 تا ۱۹92 را به نمایش گذاشته است. بوستان وسیع تندیس ها در خارج از بنا موزه واقع است که تندیس های متعددی در آن وجود دارند.

در ضمن یک موزه که در داخل بنا موزه واقع شده، دارای اثر‌هایی هنری از قرن 20 و دوره‌ی سوسیالیست است.

در میدان اسلاویکف پیاده روی کنید تور بلغارستان

در این میدان می‌توانید از بازارچه کتاب و موزه‌ای ویژه پتکو و پنچو اسلاویکف ،شاعر مشهور ، بازدید کنید.

به کوه نوردی و تفریح در کوه‌های بالکان بروید تور بلغارستان

این رشته کوه‌ که به شبه‌جزیره‌ی بالکان نیز معروف است، در تمام کشور امتداد داشته و مورد نظر و مشتاقان کوه‌ نوردی‌های استقامتی است.

یکی از بلند ‌ترین مسیرهای کوه‌نوردی اروپا در این رشته کوه‌ها واقع شده که از مرز غربی کشور تا ساحل امتداد دارد. در ضمن یکی از 3 بوستان ملی بلغارستان یعنی بوستان ملی مرکزی در این‌جا واقع شده است.

 

 

در کوه ریلا ریلا قدم بزنید تور بلغارستان

در این مکان مناطق جذاب برای کوه‌نوردی در جوار طبیعت بی نظیر، منظره های با شکوه و دیدنی 8 دریاچه، مرتفع ترین آبشار ریلا، معبد ریلا و بوستان ملی ریلا که وسیع ترین بوستان ملی بلغارستان است، وجود دارند.

از ولیکو ترنوو بازدید کنید تور بلغارستان

ولیکو ترنوو در قرون وسطی مرکز این کشور بوده است و اکنون به شهری زیبا و دانشگاهی در بین کوه‌ها مبدل شده است.

در شهر صوفیه گشت و گذار کنید تور بلغارستان

صوفیه مرکز زیبای این کشور است که ادغامی از سنت غرب و شرق در آن مشاهده می‌شود. برای بازدید از موزه‌های گوناگون، کلیسا‌های شرقی زیبا و معماری بی نظیر به این شهر مسافرت کنید.

به ساحل دریای سیاه بروید تور بلغارستان

۲6۰ مایل از وسعت کشور بلغارستان در جوار دریای سیاه قرار دارد که نزدیک به ثلث این بزرگی را دریای زیبا شکل داده‌اند. این‌جا منطقه ای فوق العاده جذاب برای گردش بین مسافران است. به جز ساحل آفتابی ساحل های فراوان دیگری هم وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.

در نسبار گشت و گذار کنید تور بلغارستان

نسبار یکی از کهن ‌ترین شهر‌های اروپا است و در سازمان بین المللی یونسکو هم ثبت شده است. از کلیسا‌های قرون وسطایی بازدید کنید و در بین کلبه‌های چوبی مربوط به قرن 19 و دوره‌ احیای بلغارستان راه بروید.

در شهر بالچیک ریلکس کرده و به سپری کردن اوقاتی خوش بپردازید تور بلغارستان

این شهر جذاب و جالب در ساحل دریای سیاه است. ساحلی بی نظیر و عالی حساب نمی‌شود ولی در قدیم مکان سکونت تابستانی ملکه‌ی رومانی بوده است. شما می‌توانید از کاخ ملکه و باغ‌های گیاه‌شناسی بازدید کنید.

اسکی کنید تور بلغارستان

اگر در زمستان به بلغارستان مسافرت کرده‌اید، از هوای سرد بهره ببرید به اسکی بروید. بنسکا منطقه‌ای حدودا تازه ای ویژه اسکی است. به بلغارستان بیایید و از خدمات اسکی کم هزینه بیشترین استفاده را ببرید. البته اسکی در این کوه‌ها به هیجانی کوه‌های آلپ نیست