تور برزیل

11 شب و 12 روز - قیمت از: 3800 دلار
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

10 شب و 11 روز


4 شب ریو دو ژانیرو ، 2 شب اقامت در آبشار فوز ایگواسو ، 1 شب اقامت در آبشار پوئر تو ایگوازو ، 4 شب اقامت در بوینس آیرس

پرواز امارات

قیمت هتلهای چهار ستاره : 3800 دلار

قیمت هتلهای پنج ستاره : 4200 دلار

خدمات تور شامل : صبحانه , بیمه مسافرتی , گشت تاریخی , گشت خرید , گشت طبیعی , گشت شهری , ترانسفر فرودگاهی

برنامه سفر :

روز اول : ورود به شهر ریودوژانیرو و اقامت در هتل

روز دوم : صرف صبحانه ، اجرای گشت نیمروزی بازدید از کوه CORCOVADO و مجسمه حضرت مسیح و در ادامه بازدید از سواحل زیبای شهر ریو

روز سوم : صرف صبحانه ، اجرای گشت نیمروزی بازدید از کوه کله قندی و استفاده از تلکابین SUGAR LOAF

روز چهارم : صرف صبحانه ، اجرای گشت تمام روز جزایر اطراف TROPICAL ISLAND همراه با ناهار

روز پنجم : صرف صبحانه ، ترانسفر به سمت فرودگاه ریو و عزیمت به سمت شهر فوز دو ایگواسو و اخذ اتاق در هتل و استراحت ، بقیه روز آزاد و در صورت تمایل از تورهای OPTIONAL و شوی رافایین با هماهنگی راهنمای تور استفاده نمایید

روز ششم : صرف صبحانه ، تور 6 ساعته بازدید از آبشار فوز دو ایگواسو پرداخت ورودیه پارک ملی آبشار به عهده شرکت می باشد و در صورت استفاده از قایق و یا هلیکوپتر هزینه به عهده مسافرین می باشد

روز هفتم : صرف صبحانه و تحویل اتاق و ترانسفر زمینی به سمت مرز برزیل و آرژانتین و ورود به خاک آرژانتین و ترانسفر به آبشار و گشت بازدید از آبشار ایگواسو از سمت آرزانتین ، 6 ساعت

روز هشتم : صرف صبحانه ، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه ایگوازو و نرک این شهر به مقصد بوینس آیرس

روز نهم : صرف صبحانه ، گشت 3 ساعته شهر بوینس آیرس ، توقف در خیابان فلوریدا و گشت خرید ، شب اجرای گشت اختیاری تانگو شو همراه با شام

روز دهم : صرف صبحانه ، گشت نیمروز کشتی بر روی رودخانه ریورپلاته TIGRE AND DELTA بقیه روز آزاد

روز یازدهم : صرف صبحانه ، اجرای گشت تمام روز COW BOY SHOW همراه با ناهار

روز دوازدهم : صرف صبحانه ، تحویل اتاق ها ، روز آزاد و سپس ترانسفر به سمت فرودگاه و ترک کشور آرژانتین و بازگشت به ایرانتوضیحات

مبلغ پرواز جداگانه محاسبه و به مبالغ دلاری پکیج اضافه میگردد

مدارك لازم : 4 قطعه عكس رنگي با زمینه سفيد ( 2 قطعه 3x4 و 2 قطعه 6x 4 ) + اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار + 2 نسخه معرفي نامه شغلی مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت انگلیسی یاترجمه شده +2 نسخه گواهی حساب بانكي بصورت انگلیسی از امور بين الملل بانكي كه مسافر در آن حساب دارد که نشان دهنده تاریخ ورقم افتتاح حساب تعداد گردش و رقم باقیمانده میباشد (گواهی تمکن مالی)+ یک سری کپی ویزاهای قبلی مسافرین + یک نسخه ترجمه شناسنامه

مدارک بایستی حداقل 50 روز قبل از سفر به صورت ترجمه شده تحویل آژانس گردیده باشند

در صورت آگاهی از نام هتلها و تاریخ حرکت تورها با کانترهای مربوطه در شرکت هواپبمایی پلیکان پرواز تماس حاصل نمایید .

تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۱۰۶۱

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور برزیل

برزیل، وسیع ترین کشور آمریکای جنوبی و میزبان بسیاری از بزرگ ترین کلان‌شهرهای جهان میباشد. ولی این تازه اول داستان است. کارناوال معروف تور برزیل که همه ساله اجرا می گردد، یکی از مهم‌ترین و معروف ترین جاذبه‌های گردشگری جهان است. اگر از دوستداران حیات وحش باشید، در برزیل می‌توانید از گردش در مناطق متفاوت با اقلیم و حیات وحش متفاوت فیض ببرید و در جنگل ‌های بارشی آمازون لذت رویایی با خاص ترین و متفاوت ترین حیات وحش را تجربه کنید. اگر به شهرها و ساختمان های باستانی و آثار معماری علاقه مند هستید، در تور برزیل ناامید نخواهید شد. پیاده روی در سواحل، فوتبال ، مردمان صمیمی و هزینه های به صرفه، همه و همه موجب شده اند تا برای مسافرت به تور برزیل مشتاق شوید.

اطلاعات فوری تور برزیل

گویش اصلی

گویش رسمی برزیل، پرتغالی است که اغلب همه‌ جمعیت این کشور به این زبان صحبت کرده و تنها زبانی است که در رسانه ها، رادیو و تلویزیون و تجارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. برزیل، تنها کشور پرتغالی ‌زبان در آمریکا است به این علت، این گویش مغیرات زیادی بر سنت این منطقه داشته و فرهنگ آن را با دیگر کشورهای اسپانیایی‌زبان هم مرز متمایز کرده است.

واحد ارز برزیل

واحد ارز معمول این کشور، رئال   real است که با علامت   R$ و نشان  BRL مشهور است. هر رآل به صد سنتاوو تقسیم می‌شود و معادل با ۱۲۴8 تومان است.

رانندگی در برزیل

رانندگی در برزیل از مطلوب ترین راه ها برای گردش در بخش‌های دورتر و کمتر شناخته شده است که خدمات حمل و نقل همگانی مانند قطار و اتوبوس در آنجا وجود ندارد یا پیشرفته و کامل نیست. در شهرها و فرودگاه‌های وسیع، امکان کرایه‌ی خودرو وجود دارد.

رانندگی از سوی راست و پایین ترین سن قانونی برای رانندگی هجده سال است. استفاده از موبایل زمان رانندگی تنها با هندزفری امکان‌پذیر است. بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان جلو و عقب در حالتی که کمربند داشته باشد، ضروری است.

شرایط آب و هوایی تور برزیل

گوناگونی دمایی بالایی در برزیل وجود دارد ولی بخش زیادی از این کشور دارای دمای گرمسیری است و انبوه از جنگلهای بارانی آمازون است که در حوضه آب‌ریز رود آمازون به وجود آمده‌اند. برزیل حاوی 5 آب‌و‌هوا است که شامل گرمسیری در میانه، کوهستانی، نیمه خشک در شمال شرقی، استوایی در شمال و معتدل در جنوب.

مخارج رایج تور برزیل

مخارج سکونت

مخارج اقامت در 1 خوابگاه یا هاستل در اتاقی با هشت تخت، از تقریبا 25 تا 35 رآل برزیل آغاز می‌شود. اتاق‌های شخصی در حدود صد رآل قیمت دارند. هتل‌های کوچک فراوانی در برزیل وجود دارد که خانوادگی اداره می‌شوند و کم هزینه هستند. اقامت در این هتل‌ها حدود 80 تا 120 رآل خرج دارد. اجاره اتاق در منزل اهالی، بین 40 تا 55 رآل است. برای اجاره یک آپارتمان کامل از طریق Airbnb به طور متوسط در حد 150 رآل باید بپردازید و 1 اتاق مشترک در حد 35 رآل قیمت دارد.

مخارج غذا در تور برزیل

رستوران‌های کوچک و بومی قیمت‌های ارزان تری دارند. هزینه‌ی 1 وعده غذا در این رستوران‌ها که حاوی نوشیدنی هم می‌شود، نزدیک 15 رآل است. غذاهای مناسب تر در رستوران‌های خوب با دکوراسیون شیک‌تر نزدیک 40 رآل هزینه دارند. در حالی که بخواهید خودتان آشپزی نمایید خرید خورد و خوراک لازم بسیار کم خرج تمام می‌شود. برای 1 هفته در حد صد رآل باید پرداخت کنید. تمام این مبلغ ها در ریودوژانیرو بالاتر هستند.

نقل و انتقالات  همگانی

اتوبوس‌ مسیر طولانی، مطلوب ترین، آسان ترین و ارزان‌ترین روش برای سفر دورن این کشور است. تیکت اتوبوس بین 10 تا 15 رآل به ازای یک ساعت سفر، هزینه دارد. یعنی راه میان ریودوژانیرو و سائوپائولو میان 450 تا 700 رآل هزینه دارد. راه ریودوژانیرو تا فلوریانوپلیس (Florianopolis)، میان 170 تا 250 رآل، هزینه دارد. حتما تیکت خود را حداقل 1 روز پیش خریداری کنید. نقل و انتقال همگانی با قطار به قطارهای گردشگری محدود می‌شود و میان دو شهر اصلی و توریستی سائو ژائو دل ری و تیرادنتس حرکت می‌کنند. وسیله های نقل و انتقال همگانی درون شهری میان 3 تا 6 رآل به ازای یک سفر خرج دارند. خدمات هم‌سفری آنلاین اوبر   (Uber)  یکی دیگر از راه های نقل و انتقال درون شهری است که در حال حاضر در یازده شهر برزیل در اختیار است.

مخارج  فعالیت‌های گردشی تور برزیل

نرخ تیکت رقابت های فوتبال از 40 رآل آغاز می‌شود و به موقعیت صندلی شما وابسته است. ورودی آبشار ایگواسو نزدیک 45 رآل میباشد. سفرهای دریایی یا کروز در رود آمازون بسته به بلند بودن و سفر و میزان مجلل بودن آن، حدود چند 100 دلار تا چند 1000 دلار متغیر است. موزه‌ها و جذابیت های مشابه بین 12 تا 22 رآل هزینه دارند.

نکاتی برای کاهش مخارج در تور برزیل

میانگین مخارج روزانه‌ شما در تور برزیل حدود 180 تا 260 رآل ( 60 تا 80 دلار) خواهد بود البته این در حالی است که در خوابگاه اقامت داشته باشید ، کمتر بیرون غذا بخورید و بیشتر وعده‌های غذایی را خودتان بپزید و از وسیله نقلیه همگانی بومی استفاده کنید. البته با به کار بستن کارهایی که در ادامه ذکر می‌کنیم، این مبلغ را می‌توانید کاهش دهید. اگر در هتل‌های مجلل سکونت کنید و بیشتر وعده‌های غذایی را در رستوران میل کنید، این هزینه افزایش پیدا می‌کند.

در فصول کم توریست سال به تور برزیل مسافرت کنید

از ماه دسامبر الی مارس، پرازدحام ترین فصل ممکن در تور برزیل است زیرا که مردم نیم‌کره‌ی شمالی برای گریز از سرما ، برزیل را به عنوان مسافرت تعطیلات انتخاب می نمایند. اگر می‌خواهید با پایین ترین هزینه به برزیل مسافرت داشته باشید از سفر در این روزها دوری کنید.

با یک شخص هم مسیر شوید

در تور برزیل جهت اتاق 1 ‌تخته باید بالاتر از اتاق 2 تخته هزینه کنید حتی گاها 2 برابر آن باید پول بدهید. پس بهتر است که با 1 نفر همسفر شوید و مخارج اقامت خود را نیم بها کنید. به ویژه اگر دوست ندارید ر خوابگاه و هاستل سکونت کنید.

بر نرخ تاکسی موافقت کنید

پیش از اینکه سوار تاکسی شوید، سر نرخ با راننده به توافق برسید. بسیاری از رانندگان تاکسی‌متر را خاموش کرده و تلاش می‌کنند به هر شکلی که شده، سرتان را کلاه گذارند. خوب است که تا جایی که ممکن است به جای تاکسی از اتوبوس استفاده نمایید.

کوشینیا (Coxinha) میل کنید

یکی از مطلوب ترین غذاهای دم دستی و مختصر که می‌توانید در سفرهای بلند مدت با اتوبوس از آن‌ها استفاده کنید، کوشینیا است. این غذا یک مدل کراکت مرغ است که در روغن سرخ می‌شود و خیلی ارزان است.

کوچ سرفینگ (Couchsurfing) را تست کنید

اگر ناچار نباشید برای اقامت پولی بپردازید، هزینه‌های سفر شما به شکل قابل ملاحظه‌ای کم میشود. با کمک کوچ سرفینگ می‌توانید افرادی را پیدا کنید که ضمن اینکه مجانی از شما پذیرایی می‌کنند، به عنوان لیدر تور بومی شما را به بهترین جاذبه‌های توریستی برزیل می‌برند.

جذابیت های توریستی در تور برزیل

فوتبال

در برزیل، فوتبال مانند یک سنت مقدس، محترم است و یکی از لذت بخش ترین تفریحاتی که می‌توانید در برزیل داشته باشید، دیدن یک رقابت فوتبالی است. ماراکانا، یکی از وسیع ترین استادیوم‌های جهان است که صد هزار نفر ظرفیت دارد. اگر از علاقه‌مندان به فوتبال باشید، یقینا از دیدن فوتبال ناب برزیلی لذت خواهید برد.

این تفریح برای افرادی مناسب است که علاقه‌مند به رقابت های ورزشی به ویژه فوتبال هستند و لذت دیدن یک مسابقه در استادیوم را دوست دارند.

کارناوال ریو در تور برزیل

کارناوال ریو از مشهورترین کارناوال‌های جهان است. در جریان این کارناوال صدها نفر در خیابان‌ها به رقص و پایکوبی مشغول می‌شوند. البته فراموش نکنید که در روزهای برپایی این کارناوال، مبالغ 3 برابر می‌شوند و باید از چندین ماه پیش همه چیز را رزرو کنید. ولی اگر دوست دارید فضای این کارناوال را تجربه کنید، مطمئن باشید که ارزش هزینه کردن دارد.

این کارناوال در تور برزیل برای افرادی مناسب است که علاقه دارند شیوه زندگی و حال و هوای جشن های بومی را تماشا کنند و از جشن های خیابانی لذت می‌برند.

ریودوژانیرو

ریو، شهر پنجم وسیع جهان، جاذبه‌های توریستی زیادی دارد که برای سر زدن به آن‌ها میبایست هفته‌ها زمان بگذارید. برای دیدن چشم‌انداز زیبایی از شهر از کوه کورکووادو (Corcovado) بالا بروید و از مجسمه مسیح دیدن کنید. علاوه بر این، ریو علاوه بر غذای خوب و ساحل زیبا، بیشتر از آنچه که تصور کنید، موزه دارد. ریودوژانیرو هدف توریستی است ولی یقینا ارزش هزینه کردن دارد.

ریو از آنجایی که جذابیت توریستی زیادی دارد، می‌تواند تمام سلایق را راضی نگه دارد. طرفداران ورزش و گردشگری، آثار باستانی و دینی و علاقه‌مندان طبیعت، تماما به شکلی از سفر به ریو فیض می‌برند.

برازیلیا

این شهر با اینکه مانند ریودوژانیرو معروف نمیباشد ولی ارزش مسافرت کردن در تور برزیل دارد. برازیلیا در سال ۱۹۶2 تاسیس گردیده و اثری بی نظیر در حیطه معماری امروزی است و هنردوستان جهان را به سمت خود دعوت می‌کند. این شهر به عنوان میراث بین المللی یونسکو انتخاب شده است.

اگر از طرفداران معماری و گردش در شهرهای وسیع هستید، دیدن از برازیلیا را در تور برزیل به شما پیشنهاد می‌کنیم.

فلوریانوپلیس

این شهر در جنوب برزیل قرار دارد و به عامیانه فلوریپا نامیده می‌شود. این شهر، سال‌های طولانی است که پذیرای طرفداران به موج‌سواری و آفتاب گرفتن در سواحل است. فلوریپا به عنوان یکی از جذاب ترین هدف های توریستی ساحلی در تور برزیل شناخته شده است. اگر شهرهای ساحلی را دوست دارید، دلتان می‌خواهد در ساحل آفتاب بگیرید و ورزش‌های آبی را تجربه کنید، مسافرت به فلوریپا را در تور برزیل از دست ندهید. در فلوریانوپلیس , ساحل زیبا، زندگی شبانه‌ی پر جنب‌و‌جوش و غذاهای دریایی لذیذ، انتظار شما را میکشد.

فرناندو دی نوروها  (Fernando de Noronha)

این مجمع‌الجزایر آتشفشانی نخستین پارک دریایی برزیل است که امروزه به عنوان آثار بین المللی یونسکو منتخب شده است. ۷۰ درصد از وسعت این جزیره حفاظت‌شده است و ساحل آن بسیار جذاب و البته خلوت است زیرا در آن واحد فقط ۴۲۰ نفر اجازه‌ی حضور در جزیره دارند. این منطقه به تازگی به یکی از مقصد های تورستی محبوب برای سلبریتی‌ها‌ی برزیل تبدیل شده است و به این علت قیمت‌ها در آن کمی بالا رفته است. اگر به دنبال سواحل مجلل و خلوت در تور برزیل می‌گردید، اینجا بهترین مکان است.

پانتانال (Pantanal)

پانتانال دربردارنده‌ وسیع ترین تالاب‌های جهان است که در غرب برزیل واقع شده‌اند و قسمت هایی از بولیوی و پاراگوئه را هم در بر می‌گیرند. همان‌طور که توقع دارید، این منطقه یکی از منطقه های محبوب برای دوستداران حیات وحش است. ده هزار گونه‌ متنوع و کمیاب، در این تالاب‌ها زندگی می‌کنند که از بین آن‌ها می‌توان به آهوی مرداب، مورچه‌خوار بزرگ و سنبل طوطی اشاره کرد.

آبشار ایگواسو (Iguacu)

این آبشار که در زبان آرژانتینی ایگوازو خوانده می‌شود، آبشار شگفت‌انگیز و بی نظیر است که در مرز برزیل و آرژانتین قرار گرفته و به عنوان آثار بین المللی یونسکو شناخته می‌شود. درازای این آبشار از آبشار نیگارا مرتفع تر است و 2 برابر بیشتر از نیاگارا پهنا دارد. ایگواسو یکی از شگفتی‌های طبیعت تور برزیل است. در هر ثانیه حدود ۱۲6۰۰ متر مکعب آب از ۲4۵ آبشار آن به پایین می‌ریزد.

پارک ملی آمازونیا

آمازون، 10 درصد از مساحت زمین را به خود اختصاص داده است ولی نیمی از تنوع زیستی زمین را در دل خود جای داده است. پارک ملی آمازونیا، 42 درصد از سرزمین این کشور را در بر گرفته و جایی عالی برای دیدن پرندگان، طبیعت‌گردی و قایق‌سواری کایاک است. این پارک ورودی‌های متعددی دارد که هر کدام به یکی از گروه های پیاده‌روی، کمپینگ و رودگردی اختصاص دارد. مسافرت به برزیل بدون گشت و گذار در آمازون، کامل نیست.

بازارچه شهری مانائوس

این بنا که دقیقا در کناره‌ رود نگرو (ریو نگرو) در مانائوس واقع شده است، ۱3۰۰۰ متر مربع مساحت دارد. بسیاری از مردم برای خریدهای روزانه‌شان به این بازارچه سر می‌زنند. تقریبا هر چه را که فکر می‌کنید می‌توانید در این بازارچه یافت کنید، مثل: ماهی، سوسمار کایمان، لاک‌پشت، میوه، نوشیدنی و انواع خرت و پرت‌ها.

سالن اپرای مانائوس

سالن اپرای مانائوس مرکز اصلی تئاترهایی است که در منطقه‌ آمازون برپا می‌شوند. این ساختمان که در سال 8۶ ساخته شده، بازتابی از تأثیر رنسانس ایتالیایی بر معماری آن زمان است. از این سالن در ساخت تعدادی از فیلم‌های معروف استفاده شده است.

سالوادور

حتما از نخستین شهر برزیل و مرکز فرهنگی آن که در ساحل شمال شرقی این کشور واقع شده است، در تور برزیل دیدن کنید. تماشاچیان این شهر که به «مرکز شادی» مشهور است، از محیط آرام و معماری شیوه استعماری آن لذت خواهند برد. مرکز مستعمراتی پلورینهو واقع در این شهر در سال ۱۹۸7 از سمت یونسکو به عنوان آثار بین المللی اعلام شد.

سائو پائولو

سائو پائولو با جمعیت 18 میلیون نفر شهر سوم وسیع دنیا و وسیع ترین شهر آمریکای جنوبی میباشد. تماشاچیان این کلان‌ شهر از زندگی شبانه، موسیقی و غذاهای با کیفیت بین المللی لذت خواهند برد. با اینکه این شهر به اندازه‌ ریو جذابیت ندارد، ولی شهری دوست‌داشتنی است.

ریسیف (Recife)

ریسیف (رسیف) ثقل تعدادی از باشکوه ترین ساحل برزیل و شهر بزرگ دوم در منطقه شمال شرقی آن میباشد. مرکز باستانی شهر از بسیاری از رستوران و بناهای جالب و عجیب از زیبایی خاصی برخوردار است. بی شک به شهر همسایه‌ آن یعنی اولیندا هم سفر کنید، شهری استعماری که در سال ۱۹۸4 به عنوان یکی از آثار بین المللی یونسکو ثبت شده است.