تور استرالیا

10 شب و 11 روز - قیمت از: 3600 دلار
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات


خدمات تور

2 شب ملبورن ، 4 شب گلد کست ، 4 شب سیدنی

صبحانه , بیمه مسافرتی , گرفتن ویزا , میان وعده , گشت تاریخی , گشت خرید , گشت طبیعی , گشت شهری , ترانسفر فرودگاهی

پرواز قطری یا امارات

برنامه سفر :

روز اول : ورود به فرودگاه ملبورن ، ترانسفر به سمت هتل و تحویل اتاق و استراحت

روز دوم :صرف صبحانه ، گشت نیم روز به همراه ناهار ، دیدار از کلیسای قدیمی شهر ، آرامگاه سرباز گمنام ، موزه هنر ، منزل کاپیتان کوک ، گلخانه زیبای شهر ملبورن ، و برنامه بعد از ظهر ، گشت اختیاری کروز بر روی رودخانه یارا

روز سوم : صرف صبحانه ، ترانسفر به سمت فرودگاه و حرکت به سمت گلدکست

روز چهارم :صرف صبحانه ، گشت تمام روز movie world متعلق به شرکت warner brother همراه با ناهار

روز پنجم : صرف صبحانه ، وقت آزاد جهت استفاده از دریا و پارک آبی و دیگر تفریحات آبی ، south surrfers یکی از نزدیکترین ساحل های زیبای شهر که در نزدیکی هتل قرار دارد ، بعد از ظهر گشت اختیاری همراه با شام و بازدید از شوی استثنایی در شهر گلد کست

روز ششم : صرف صبحانه در هتل ، گشت تمام روز بازدید از شهر بریزبن ، فاصله دو شهر به صورت زمینی انجام خواهد شد

روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه گلدکست و عزیمت به سیدنی

روز هشتم : صرف صبحانه ، گشت نیمروزی دیدار از darling harbour و نزدیک به مراکز خرید و اکواریوم بزرگ شهر سیدنی ، برج مخابراتی و کشتی های تفریحی

روز نهم : صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد

روز دهم : صرف صبحانه ، گشت منطقه blue mounatains و استفاده از تلکابین

روز یازدهم : صرف صبحانه در هتل و ترانسفر به سمت فرودگاه سیدنی و پایان سفر استرالیا

توضیحات

قیمت بلیط هواپیما جداگانه محاسبه و به قیمتهای دلاری پکیج اضافه میگردد

مدارک لازم جهت اخذ ویزا : 2 قطعه عكس رنگي با زمینه سفيد + اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار از زمان ورود به استرالیا ، سند یا اسناد مالكيت مناسب ، كليه مدارك شغلي، گواهي حساب بانكي مسافر از امور بين المل بانكي كه در آن حساب دارند همراه با ریز حساب ( پرینت ) ،اصل شناسنامه ، کارت پایان خدمت آقایان بین 18 تا 55 سال ( كليه مدارك فارسي بايستي ترجمه شده و به تاييد دادگستري رسيده باشند )و كپي ويزا هاي اخذ شده مسافردر پاسپورت هاي قبلي ( حداقل 2 یا 3 ویزای شینگن برای اخذ ویزا لازم است و یا ویزاهای معتبر همچون ژاپن، کانادا ، آمریکا ، انگلیس ) ، ( جهت جلوگیری از اتلاف وقت توصیه می گردد مدارک را به صورت ترجمه شده به این دفتر تحویل فرمایید، در صورتی که ترجمه مدارک توسط این دفتر صورت پذیرد مبلغ پرداختی به دارالترجمه به صورت جداگانه دریافت خواهد شد)

مسئولیت کنترل گذرنامه به عهده مسافر یا آژانس ثبت نام کننده می باشد و شرکت پلیکان پرواز مسئولیتی در این باره ندارد

مسئولیت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافرین می باشد

در صورت عدم صدور ویزا از سوی سفارت ، از هر پاسپورت مبلغ 1000000 تومان و هزینه یک شب هتل و هزینه ویزا کسر و الباغی مسترد می گردد

70% هزینه ها هنگام ثبت نام اخذ می گردد و الباغی هنگام تحویل مدارک

تلفن : 02188171061

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور استرالیا

استرالیا از مشهور ‌ترین کشورهای دیدنی جهان است. در استرالیا آسودده ‌تر از هر مکان دیگری می‌توان با کوله سفر کرد، کمپ زد و رانندگی کرد. اهمیتی ندارد شما به چه شیوه ای مسافرت می‌کنید، به‌ هر شکل استرالیا جذابیت هایی دارد که شما را به‌ سمت خود جذب کند.

سنت کافه ‌نشینی ملبورن، احساس بودن در اروپا را به شما خواهد داد.  به تمام این‌ها موج‌سواری در حد کلاس بین المللی را بیافزایید ، می‌فهمید که چرا اغلب از استرالیا دل نمی‌کنند. هر مرتبه که به این کشور وسیع سفر کنید، جاذبه‌های جدیدی را کشف خواهید کرد.

مخارج دائمی سفر تور استرالیا

سکونت

مخارج هاستل تقریبا ۱8 دلار استرالیا برای یک شب سکونت در اتاق مشترک است. تور استرالیا اتاق شخصی 2 تخته و توالت اشتراکی نزدیک ۲8 تا ۱2۰ دلار برای یک شب خرج دارد. در هتل‌ های کم هزینه نرخ برای سکونت در اتاق 2 تخته با توالت شخصی، تلویزیون و صبحانه حتما انتظار 80 تا 100 دلار را داشته باشید. تور استرالیا نرخ کوله گردی حدود 17 تا 32 دلار است، که می‌توان خودرو یا چادر باشد.

خوراک در تور استرالیا

خاطرتان را راحت کنیم که خورد و خوراک کم هزینه نیست! در کم هزینه ‌ترین مکان ها باید 30 دلار به بالا هزینه کنید. تور استرالیا امکان دارد پس از چند روز خیال کنید که خیلی برای غذا خرج می‌کنید، ولی در اصل مقصر نیستید و غذاها گرانند. تور استرالیا اگر قصد دارید شخصا آشپزی کنید، حدود 100 تا ۱۰9 دلار خرج پاستا، سبزیجات، جوجه و مواد غذایی یکسان برای 7 روز می‌شود. به رستوران که بروید به شکل متوسط ۲4 تا 3۸ دلار هزینه خواهید کرد. غذای هاستل خرج کمتر یعنی تقریبا 10 دلار برای هر شب خواهد داشت. ساندویچ بیرون‌بَر هم حدود ۱8 دلار هزینه دارد.

نقل و انتقال

هزینه قطار و اتوبوس بومی 4 تا 5 دلار است. ساده ‌ترین روش گشت و گذار در شهر استفاده از اتوبوس‌ است که برای کل مناطق گشت دارد. تور استرالیا نرخ گردش با این اتوبوس‌ها از 150 دلار آغاز می‌شود و به ۳4۸۵ دلار نیز می‌رسد. اتوبوس‌های خاص کوله‌ پشتی ‌ها مثل خدمات آز اکپرینس انتخاب دیگری است که خرج گردش با آن از 540 دلار آغاز می‌شود. کم هزینه ‌ترین و رایج ترین روش سفر در استرالیا این است که شخصا رانندگی کنید. تور استرالیا کرایه ون از 70 دلار به بالا است و اگر مکان خوابیدن داشته باشد، 2 برابر خواهد بود. تیکت هواپیما پرهزینه تمام می‌شود و خوب است از ذهنتان خارج کنید، به جز این‌که آزانس هوایپیمایی آفر خاصی ارائه کند یا مدت سفر شما کم باشد.

تفریحات تور استرالیا

مخارج تورهای چند روزه مقداری پرهزینه است، اصولا نزدیک 420 تا ۵5۰ دلار. تورهای یک روزه میان 140 تا ۲5۰ دلار نرخ دارد. برای نمونه، سفر 1 روزه به دیواره عظیم مرجانی ۲4۰ دلار می‌شود و 2 شب دریانوردی در جزیره های وایت‌ساندی می‌تواند تا ۵5۰ دلار برای شما نرخ داشته باشد.

تلسترا تور استرالیا

توصیه می‌کنیم تلسترا بخرید. شرکت مخابرات تلسترا خدمات خوبی عرضه می‌کند و پکیج های خوبی برای تلفن و نت به مشتریان عرضه می‌کند که کل استرالیا را پشتیبانی می کند.

آشپزی تور استرالیا

غذا کم هزینه نیست. یکی از روش های کم کردن مخارج این‌ است که شخصا آشپزی کنید.

سفر دست جمعی تور استرالیا

استرالیا کشور بزرگ و پرهزینه ای است. اگر با نزدیکان خود سفر کنید، می‌توانید خودرو یا ون را اشتراکا اجاره کنید تا مخارج کمتر شود. یا با کمک سایت‌های مشهور با گردشگران دیگر همراه شوید

تور استرالیا

اگر از پکیج های استرالیایی بوک کنید، با هزینه کمتری گردش می‌کنید. آژانس های زیادی آفرهای مناسبی به گردشگران خود می‌دهند.

نت مجانی تور استرالیا

نت در استرالیا پر هزینه است. توصیه می‌کنیم از نت مجانی کتابخانه‌ ها و مناطقی مانند مک‌دونالد استفاده کنید.

سکونت مجانی 

اغلب هاستل های استرالیایی در ازای چندین ساعت کار در روز، مکان برای خواب می‌دهند. اصولا در این شرایط برای 7 روز سکونت ارائه می‌شود.

ترن تور استرالیا

سفر با ترن پر هزینه است و نرخ تیکت یک کورس از ۹5۵ دلار  آغاز می‌شود. ترن های کمپانی ریل استرالیا حدود ۶3۰ تا ۱۰9۰ دلار هزینه دارد و تمام سیستم نقل و انتقال را ساپورت می‌ کند. به این صورت شما حدود 6۰ تا 8۰ درصد هزینه ها را کم کرده‌اید. این مناسب ترین سبک های تور استرالیا پلیکان پرواز است.

ووفینگ تور استرالیا

سیستمی است که این امکان را می‌دهد که شما در زمین کار کنید و در ازای آن، اتاق مجانی و صبحانه داشته باشید. اصولا اشخاصی که در اطراف شهر در مزرعه می‌مانند، لااقل 1 ماه سکونت دارند. تور استرالیا احتیاج نیست از زمین داری چیزی بلد باشید، یقینا اکثر زمان ها میوه می‌چینید و از مناطق زیبا فیض می‌برید.

مناطق دیدنی تور استرالیا

اولورو یا کوه آیرز در نگاه اول تنها یک کوه ماسه سنگی نه کیلومتری است، ولی یقینا از خاص ‌ترین جذابیت های طبیعی استرالیا است. تور استرالیا باید به صورتی برنامه‌ریزی کنید که زمان غروب یا طلوع آفتاب در آن مکان باشید تا از جذابیت رنگ های بی نظیر آن حیرت زده شوید.

حتا اگر شنا نمی‌کنید، می‌توانید قایق‌ رانی کنید و از تمام زیبایی فیض ببرید.  تور استرالیا وسیع ترین جزیره‌ی ماسه‌ای جهان مکانی نیست جز جزیره فریزر که در سفر به استرالیا می بینید. این مکان توریستی مشهور، برای کمپ زدن، شنا، دوچرخه‌سواری و تفریحات دیگر خیلی خوب است

یک تور 3 روزه مناسب ترین روش برای لذت بردن از باشکوه ترین جزایر جهان یعنی وایت‌ ساندیز است. تور استرالیا این‌ مکان برای دریانوردی و انواع قایق‌سواری خوب است. ساحل آن دیدنی است و امکان دارد لاک‌پشت و دلفین نیز ببینید. در برخی از جزایر ریزورت برای سکونت در نظر گرفته شده است. تور استرالیا اگر تا کنون فکر می‌کردید آمازون کهن ‌ترین جنگل استوایی جهان است، خوب است بدانید دِین تری از آن‌ نیز کهن تر است.

تور استرالیا با راه رفتن در دین‌تری از جهان وحشی، آبشار، کوه و کوهستان‌های زیبا بازدید می‌کنید. حتما چندین روز برای راه رفتن در این جنگل زمان بگذارید. در سیدنی گردش کنید. تور استرالیا این‌جا وسیع ترین شهر استرالیا است که برای گردش همه چیز دارد. به گذرگاه بندری سیدنی بروید که دیدن از آن نزدیک 3 ساعت طول می کشد. تور  بالا رفتن از گذرگاه مقداری پرهزینه است ولی پیشنهاد می‌کنیم صحنه ی دیدنی شهر را از فراز یکی از مشهور ترین گذرگاه های جهان از دست ندهید. گگردشو موج‌سواری در ساحل باندای خستگی مدتها  کار را از شما می‌ گیرد. تور استرالیا

بندرگاه دارلینگ نیز از دیگر مکان های دیدنی سیدنی است که در آن از مراکز خرید و بازارچه تا موزه، آکواریوم، بوستان و زمین بازی یافت می‌شود. تور استرالیا از تمام این‌ها که رد بشیم، خاطرجمع هستیم اپرا هاوس را از یاد نمی برید. این‌جا یکی ازخاص ‌ترین اثرهای معماری قرن 20 است که به نماد استرالیا مبدل شده است.   تور استرالیا

اکنون به ملبورن برویم که با کلی کافه و فست فود انتظار شما را می کشد. در ملبورن می‌توانید تماما استراحت کنید، راه بروید، گردش کنید و از مزه بی نظیر غذاها فیض ببرید. تور استرالیا این‌ مکان مرکز غذا در استرالیا است.

یکی از برترین مناطق برای تعلیم موج‌سواری، ساحل طلایی یا  در خارج شهر بریزبن است. موج‌های بی نظیر، ساحل وسیع و دیدنی و در یک کلام هرچیزی آماده است. تور استرالیا این مکان شهربازی و بوستان ملی نیز دارد. گرچه دیواره‌ی وسیع مرجانی تمام دقت گردشگران را به‌ خود جذب کرده، اگر در پی کوه دریایی ساکت ‌تر و آرام تری هستید، به دیدن نینگالو بروید که ساکت و مملو از ماهی است.

حوالی این کوه که بوستان ملی اسم گذاری شده، امکان غواصی وجود دارد؛ فقط حواستان به کوسه ‌نهنگ‌ها باشید که امکان دارد بخواهند با شما آبتنی کنند. تاسمانی از آن مقاصد آرام و بکر توریستی است. شهرهای کوچک، ملتی مهربان، و مناطق دیدنی برای پیاده‌روی، هر گردشگر ماجراجویی را جذب می‌کند. تور استرالیا

خارج شهر سیدنی، بلو مانتنز منتظر شما است که اگر سختی رفتن به جنگل استوایی اوت‌ بک را بکشید، از برخورد با کانگورو، طوطی و پرنده کوکابورا فیض خواهید برد.   هیچ سفری به استرالیا تکمیل نمی‌شود بی آن‌که برای بازدید اوت‌بک  زمان بگذارید و به دیدن تمساح ها، دره، دریاچه و بیابان سرخ آن بروید. 

اگر تا استرالیا سفر کنید و کوالاهای جذاب را بغل نکنید از دستتان می رود. تور استرالیا اگر باغ‌وحش فیثردیل وایلد لایف پارک در سیدنی که رفتید، این موجودات بی نظیر را در کنار باقی جانداران و پرنده‌های محلی از نزدیک می‌بینید.