post

رودخانه نین بین

به عنوان آژانس تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا یک مورد باید اعتراف کرد. اینکه از بعضی جهت ویتنام یکی از زیباترین کشورهای جنوب شرق آسیا است. ویتنام را کسانی که تمام دنیا را گشته اند، انتخاب می کنند. البته هنوز برای ما ایرانی ها ، این کشور ناشناخته است. سرزمینی با مردمی مهربان و خونگرم و طبیعتی شگفت.

وقتی با آژانس پلیکان پرواز آسیا ، به عنوان مشاور صحبت می کنید ، به عنوان تور آپشنال ، رود نین بین را به شما معرفی می کنند. چرا ؟ با ما همراه باشید

مشخصات و توضیحاتی در مورد رودخانه نین بین

نین بین شهری است در شمال ویتنام . شهر نین بین ، مرکز استان نین بین است . مساحت این استان تنها چهل و هشت کیلومتر مربع است. جمعیت آن ، برابر با یکصد و سی هزار نفر بر اساس سرشماری سال 2007 میلادی است. برای رسیدن به نین بین ، دو ساعت با اتومبیل از سمت هانوی فاصله دارد.

فصل سفر به ویتنام

شمال ویتنام با توجه به منطقه جغرافیایی که در آن واقع شده است، گرم و مرطوب است. بهترین زمان برای اینکه به ویتنام بالاخص به نین بین سفر کنید . بین مهر ماه و اوایل اردی بهشت ماه است . در این زمان، حداکثر دما به 36 درجه خواهد رسید. چنانچه در ماه های آذر و دی و بهمن سفر کنید ، دما مناسب تر و در حدود 15 درجه خواهد بود.

دره ها و غارهای نین بین

دره و غار ترانگ آن ( تلفظ به انگلیسی TRANG AN ) :

دره و غار ترانگ آن در رودخانه نین بین ، متشکل از 31 دره و 50 غار است. این غارها درون آب قرار گرفته اند. در این ناحیه ، حدود 600 نوع گیاه و بیش از 200 نوع جاندار زندگی می کنند.

غارهای موآ ( تلفظ به انگلیسی  MUA  )

برای رسیدن به این غار می بایست تعداد 500 پله را طی کنید تا به مدخل غار برسید. غار در منطقه ای فوق العاده زیبا با درختان عجیب و همیشه سرسبز قرار گرفته است. با رسیدن به غار ، تصویری پانوراما جلوی دیدگان شما قرار می گیرد.

وان لونگ ( تلفظ به انگلیسی  VAN LONG )

منطقه ای طبیعی است که مناظر دیدنی بسیاری دارد. این منطقه 9 غار دارد.

سایر مناطق دیدنی در اطراف رودخانه نین بین

  • رودخانه نین بین : رودخانه عظیم و پر پیچ و خم که بهترین مناظر را دارد. قایق سواری روی این رود خاطره ای بی نظیر برای شما خواهد بود. در مسیر خود از غارهای آبی عبور می کنید. در مسیرتان ، به لوکیشنی خواهید رسید که آخرین ورژن فیلم سینمایی کینگ کنگ در آنجا فیلم برداری شده است.

  • تام کوک و هوآ لو ( تلفظ به انگلیسی TOM COC & HUA LU ) به حق بهترین شهرهای شمال ویتنام هستند. کسانی که به دنبال سوژه های زیبای عکاسی هستند به این دو شهر سفر می کنند. تام کوک بیش از هزار سال پیش برای مدت چهل سال ، پایتخت ویتنام بوده است.

  • معبد بیچ دونگ (تلفظ به انگلیسی BICH DONG ) : برای رسیدن به این معبد ، از روی پلی سنگی که در میان رود ساخته شده است باید عبور کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *