تور تایلند

تور بالی سنگاپور پوکت

تور بالی سنگاپور پوکت

10 شب و 11 روز در حال حاضر برگزار نمیشود

تور بالی پوکت

تور بالی پوکت

7 شب و 8 روز در حال حاضر برگزار نمیشود

تور پاتایا

تور پاتایا

7 شب و 8 روز 125 دلار

تور بانکوک

تور بانکوک

7 شب و 8 روز 135 دلار

تور پوکت

تور پوکت

7 شب و 8 روز 190 دلار

تور دور آسیا برنزی ( 3 کشور )

تور دور آسیا برنزی ( 3 کشور )

13 شب و 14 روز بزودی

تور دور آسیا نقره ای ( 4 کشور )

تور دور آسیا نقره ای ( 4 کشور )

20 شب و 21 روز بزودی

تور دور آسیا طلایی ( 5 کشور )

تور دور آسیا طلایی ( 5 کشور )

26 شب و 27 روز بزودی

تور دور آسیا لاکچری ( 6 کشور )

تور دور آسیا لاکچری ( 6 کشور )

29 شب و 30 روز بزودی

پرسش و پاسخ

 • برای رفتن از بانکوک به پوکت ، می توان زمینی سفر کرد ؟

  پوکت جزیره است و برای رفتن به این جزیره باید با هواپیما سفر کرد. در برخی موارد می توان از کشتی برای رسیدن استفاده کرد که زمانبر است.

 • آیا پوکت برای مسافرت خانوادگی مناسب است ؟

  بلی

 • فاصله بین بانکوک و پاتایا چقدر است و با چه وسیله ای می توان رفت ؟

  فاصله بین این دو شهر 147 کیلومتر است . با اتوبوس در حدود 2 ساعت زمان می برد

 • شهر های جذاب تایلند کدامند ؟

  بانکوک ، پاتایا ، پوکت ، ساموئی

 • بهترین زمان سفر به تایلند چه زمانی است؟

  بین ماه های نوامبر تا مارس ، یعنی از آبان ماه تا فروردین ماه بهترین زمان برای سفر به تایلند است.


تور تایلند

تور تایلند   حکومت تایلند به مرکز شهر بانکوک سرزمینی تقریبا بودایی است که این مسئله بر سنت اهالی تاثیر زیادی گذاشته است. تور تایلند

معبدهای بودایی قسمتی تفکیک نشدنی از فرهنگ اهالی این کشور به حساب می آید که البته نقش خیلی اساسی نیز در صنعت توریستی ایفا می‌کنند. تور تایلند

ضمن این تایلند به علت جزیر پر جمعیت با ساحل های شنی‌اش و دی ضمن غذاهای خیابانی معروفیتی بین المللی دارد.

نام  تایلند

اسم تایلند گرفته از 2 واژه تای و لند به معنای کشور لبخند است. فوکت یا پوکت، پاتایا، بانکوک و استان کرابی اصلی ‌ترین مناطق سفری تایلند هستند که در بین مسافران از جذابیت بالایی برخوردارند.

شرایط آب و هوایی تور تایلند 

پوکت

پوکت از شمال خط استوا دور نیست.  کل طی سال، دارای آب و هوایی گرم و مرطوب و با دمای یکسان است. فصل های خشک و بی باران از ماه نوامبر الی آوریل است. فصول بارشی از ماه مه الی اکتبر به درازا می‌انجامد. ولی دائما در طول ماه‌های بارانی،  رگبار پس غروب به جای باران مداوم در اغلب روزها، پدیده ای معمولی حساب می‌شود. تور تایلند

استان کرابی 

این منطقه آب و هوایی گرم دارد و دمای آن فقط 9 درجه‌ی سانتی‌گراد بیشتر از دمای خط استوا است. در کل 2 فصل در این ناحیه حاکم است. (گرم و خشک، خنک و مرطوب)، با این حال، دمای هوا گاهی در کل سال به کمتر از 30 درجه‌ی سانتی‌گراد کاهش می یابد. تور تایلند

ولی متاسفانه، وزش بادهای موسمی که آب و هوای این منطقه را کنترل می‌کنند سر وقت مسیرشان را عوض نمی کنند. برای مثال  امکان دارد باران در آخر ژوئن آغاز شود. سپس برای چند ماه توقف می کند و مجددا در ماه ژانویه شروع به باریدن کند. تور تایلند

پاتایا 

هوایی گرمسیری دارد که با مسافت کم نسبت به بانکوک، مشابهت فراوانی به آب و هوای این شهر دارد. ولی به علت دریا ، هوای تقریبا خنک‌تری دارد.

زمستان‌های این منطقه خشک و حاوی آب و هوای خیلی مناسب است. ولی در ماه آوریل، هوا به شدت گرم می‌شود. فصول بارانی اصولا از ماه مه الی نوامبر زمان می برد. اما در طی ماه‌های سپتامبر و اکتبر باران بیشتری را ناظر خواهیم بود. در این شهر، باران در عوض باران کم ولی بلند، اغلب به شکل شدید و کوتاه می‌بارد.

بانکوک

مثل هر شهر گرمسیری، این شهر نیز شامل 2 فصل خشک و بارانی است. در تمام ایام سال هوای داغ را تست خواهید کرد. البته این هوا برای اکثر اهالی قابل تحمل است. در ضمن حتی در طی فصل های خشک نیز رطوبت زیادی در هوا وجود دارد.

گرم‌ترین ماه سال آوریل است و در تابستان به علت پوشش دائمی ابرها مقداری هوا خنک‌ می‌شود. فصل خشک هم از نوامبر الی آوریل به درازا می‌انجامد . دسامبر و ژانویه هیچ گونه بارانی به زمین نخواهد نشست.

پیشنهاداتی برای کم کردن مخارج تور تایلند

مثل بومی ها باشید

مناسب ترین روش برای کم کردن مخارج در تایلند زندگی مثل بومی است. از اتوبوس‌های بومی، خوراک های خیابانی و نوشیدنی‌های سنتی استفاده کنید. تقریبا یک شخص تایلندی با نرخ پایین تر از ۷۷6۰ بات یک ماه در بانکوک  در منطقه های خارج شهر، سکونت می‌کند. تور تایلند

غذاهای خیابانی بخورید 

از خوردن غذاهای خیابانی هراسی نداشته باشید. این غذاها حتی از رستوران‌ها سالم تر هستند. اگر این طور نبود همه روزه اهالی شهر در مغازه های خیابانی برای خوردن غذا گرد هم نمی آمدند. مناسب ترین غذاهای تایلندی را در مغازه های خیابانی آن و با نرخی خیلی کم خواهید یافت.

در تورهای پیاده‌روی شرکت کنید 

تور تایلند

یکی از تفریح های مرسوم در سفر به هر شهری، دیدن محیط آن است. در بعضی از شهرها مثل پاتایا، الزامی به استفاده از وسایل نقلیه برای رفت و آمد در شهر نیست. از این رو مناسب ترین و کم هزینه ترین کار، شرکت در تورهای پیاده مجانی است که همه روزه در مناطق از این شهر برپا می‌شود.

جاذبه‌ها تور تایلند

پاتایا

تورهای دوچرخه‌سواری  RBB

مناسب ترین روش برای دیدن تمام منطقه های شهر، حضور در تورهای دوچرخه‌سواری است. توصیه ما تورهای آر بی بی است . در آن لیدر شما را برای دیدن از مدرسه های بومی  و نقطه های جذابی که امکان دارد هرگز شخصا آن‌ها را نمی یابید ، راهنمایی می‌کند.

روستای فیل‌ها 

یکی از جذاب ترین روستاهای پاتایا، روستای فیل‌ها است . آنجا امکان تعلیم در رابطه با فیل‌ها، سواری و دیدنشان از نزدیک را برایتان فراهم است. تور تایلند

یکی از جذاب ترین کارهایی که می‌توانید در این روستا انجام دهید، غذا دادن به فیل‌ها است. تفریح بسیار جذابی که لحظه های شادی را برایتان فراهم خواهد کرد. ضمن نمایش‌هایی با این جانداران با نمک برپا می‌شود . بی تردید از دیدن آن‌ها فیض خواهید برد. تور تایلند

تندیس بودای کبیر

تندیس زیبا و طلایی بودا بر فراز تپه‌ای محاصره شده است.  منظره هایی متحیر کننده از شهر و خط ساحلی را ارایه می‌دهد. این تندیس و فضای اطرافش، موقعیتی مناسب برای عکاسی در اختیار مشتاقان می‌گذارد.

صومعه وات فرا یایی 

صومعه وات فرا یایی از نشان های اصلی و معروف شهر پاتایا است. این صومعه سال ۱۹۷5 بنا شده .یک تندیس عظیم و طلایی از بودا در آن واقع شده که 15 متر بلندا داشته و رو به دریا قرار گرفته است.

در حوالی این تندیس، بتکده‌های کم مساحتی قرار گرفته است . برای رسیدن به آن‌ها احتیاج است راه تقریبا زیادی را پیاده طی کنید.

 مینی سیام 

ابعاد کوچک شده و ماکت‌هایی از آثار تاریخی کشور‌های گوناگون دنیا را  بازدید کنید.

برج ایفل، قلعه کرملین، قلعه الیزه، برج پیزا، طاق نصرت، قلعه پادشاهی تایلند و  تخت جمشید پارسه که به دست هنرمندان بومی ساخته شده اند. در این مکان جمع آوری و به معرض دید همگان گذاشته شده است.

باغ نانگ نوچ 

اکثر نمایش‌های بومی و بسیار‌ مشهور فیل‌ها را در این باغ می شود دید.

این باغ در 20 کلیومتری غرب پاتایا واقع شده است. در این باغ شبکه ای از منازل محلی پاتایا، مجموعه‌ای ب گل‌های ارکیده و اقسام گل‌ها است. اگر به گیاه های تزیینی علاقه دارید، دیدن از این باغ بی نظیر را از دست ندهید.

موزه‌ی بطری‌های شیشه‌ای  

تور تایلند

بالای ۳5۰ مدل اثر هنری دست ساز که داخل بطری‌های شیشه‌ای گذاشته شده است می باشد. این اثرها که تماما مربوط به یک تندیس ساز آلمانی به اسم «پیتر بدلایس» است. ماکت‌های مینیمال شماری از آثار توریستی دنیا، کلیساها، صومعه، قلعه ها و کشتی‌ها را به تصویر می‌کشد. تور تایلند

پوکت

جزیره‌ی فانگ انگا

این جزیره‌ که اغلب به اسم جزیره‌ی جیمز باند معروف است . جای خوبی برای سفری هیجانی است. جاذبه‌‌های اصلی این جزیره، شکل سنگ آهکی بیرون زده از دریا هستند.

جزیره های فی فی

اگر صادق باشیم ، سفرتان به پوکت بدون دیدن از جزیره های فی فی کامل نخواهد شد. از پوکت که راه بیافتید، نزدیک 2 ساعت زمان می برد تا به این جزیره های زیبا برسید . اگرچه اصولا قایق‌ها مملو از جمعیت هستند . ولی منظره هایی که در طی راه دیدن می‌کنید، ارزشش را دارد.

تور پرواز هانومان

اگر از بلندی هراسی ندارید و به زیپ‌ لاین نیز علاقه دارید پس اقدام کنید. این تورها موقعیتی بی نظیر برای تجربه‌ی هیجان انگیز  و دیدن اغلب مناطق طبیعی پوکت را فراهم می‌آورند. چه آماتور باشید و کلاس کوتاه را انتخاب کنید. چه شخصی شجاع و حرفه ای باشید. در هر حالت لیدرهای انگلیسی زبان از امنیت شما در هر لحظه که در آنجا، اطمینان حاصل می‌کنند. تور تایلند

ساحل کاتا

این ساحل یکی از منطقه های دیدنی و تفریحی در پوکت است . از 2 ساحل وسیع و کم مساحت درست شده که با دماغه‌ای کوچک از یکدیگر تفکیک شده‌اند. این ساحل اصولا شلوغ ولی خیلی زیبا است.

بودای کبیر پوکت 

نخستین روز سفرتان را در صبح زود آغاز کنید . برای دیدن منظره های زیبا به سوی بودای کبیر حرکت کنید. در سمت غرب آن، ادامه ی زیبای ساحل کارون و کاتا واقع شده است. خود تندیس نیز با 47 متر ارتفاع ارزش دیدن زیادی دارد.

ساحل کامالا 

این ساحل در شمال ساحل پاتونگ واقع شده است. در آن چیزی به نام ازدحام و صدای پاتونگ نیست . مکان خوبی برای ریلکس کردن و سپری کردن ساعت هایی خوش است. این خلیج کوچک که مکان خوبی برای ماهیگیری هم حساب می‌شود . حوالی آن به طور کامل جنگل‌های انبوه پوشانده‌اند. به عنوان یکی از با شکوه ترین ساحل های پوکت معروف است.

دماغه‌ فرامپ‌سِپ 

اگر علاقه دارید غروب با شکوه خورشید را ببینید، دماغه‌ی فرامپ‌ِ‌سِپ برای این کار امر است. همه روزه اشخاص فراوانی برای دیدن غروب در اینجا گرد هم می آیند. تور تایلند

بانکوک 

قلعه وسیع

قلعه وسیع ترکیبی از بناهای حکومتی است که عمر کهن ترین ساختمان آن به قرن 17 میلادی بر می‌گردد. از قرن 18 میلادی تا به امروز مکان سکونت اصلی حاکم رسمی تایلند بوده است.

در احداث این مجموعه  به طور هنرمندانه شیوه معماری بومی تایلند با معماری اروپایی ادغام شده است . این مسئله راه اتصال با این شیوه معماری را ساده تر می‌کند.  تور تایلند

بازارچه های شناور

بازارچه های معلق بانکوک، از آن سری مناطقی است که از آن اسم برده می‌شود.  بازرگانان از تمرکز غذا به سوی اهالی بومی سوق پیدا کرد تا به اسم یک جاذبه‌ی گردشگری عمل کند. تور تایلند

آیوتایا 

آیوتایا، مرکز اسبق تایلند فقط 1 ساعت با ماشین از بانکوک مسافت دارد. این مرکز کهن دوره ای شهری مرفه و اقتصادی بود . اکثر معامله های تجاری تایلند در آن شکل می‌گرفت.

این منطقه بازرگانان متعددی را از تمام جهان جذب می کرد.  رابطه های دیپلماتیک نزدیکی با کشورهایی مانند پرتغال، چین، ژاپن و فرانسه داشت.

موزه ملی بانکوک 

صومعه وات آرون

این صومعه قسمتی از مجموعه پیروزی است که عمر آن به جنگ کهن میان سیام اسبق و برمه باز می‌گردد.

صومعه وات آرون، در غرب رودخانه شائو فرایا  واقع شده است. بعد از سقوط آیوتایا به دست برمه‌ای‌ها، چیزی به غیر از سنگ و خاکستر به جای نمانده است. ولی ژنرال تاکسین و بازماندگان پیمان بستند . که تا زمان طلوع مجدد خورشید رژه نظامی بروند و صومعه در آنجا بنا کنند.

کرابی

غارها و ساحل های ریلی

ساحل ریلی منطقه ای است که اسمش اغلب در فهرست برترین منطقه های توریستی تایلند پیدا می‌شود. این منطقه دقیقا در جنوب ساحل معروف آ او نانگ و حوالی یک دماغه‌ی صخره ای قرار دارد.

فقط با استفاده از قایق می شود به این ساحل رسید. آب‌های کریستالی، کوه های آهکی،غارها، یک تالاب پنهان در بین کوه ها، زمین نرم شنی از خصوصیات این مکان به حساب می آید. تماما در مسافت کم واقع شده‌اند، به طوری که می شود با پیاده‌روی به تمام آن‌ها راه پیدا کرد.

خلیج مایا

خلیج بی نظیر مایا بعد از فیلمبرداری قسمتهایی از فیلم “The Beach” با بازی لئوناردو دی کاپریو بشهرت رسید. این خلیج داخل جزیره های 6 ‌گانه‌ی فی فی قرار دارد. تور تایلند

وات تام سوا 

این غار یکی از معروف ترین غارهای این منطقه است . در حوالی شهر کرابی قرار دارد. صومعه تایگر کی و غارهای طبیعی محاصره شده با جنگل‌ها قسمتی از یک شبکه صومعه است . مرتازانی در  آن‌ها سکونت می‌کنند و به راز و نیاز می‌پردازند.  تور تایلند

جنگل‌ حرای آ او لاک

این جنگل‌ها مکانی در 45 کیلومتری شمال شهر کرابی است . فضای طبیعی مراقبت شده و ارام زیبایی را عرضه می کند. این ناحیه محیطی روستایی دارد . پذیرای 2 بوستان ملی ثان بوک خورانی و خائو فانوم بنچا است.

کوههای آهکی  با مناظر طبیعی تپه‌ای و جنگل‌های حرا شکل این ناحیه را می‌سازند. درست شبیه چیزی که در خلیج فانگ نگا دیدید. تور تایلند

کوه پان‌یی  

این کوه جزیره‌ ای  صخره آهکی کوچک است . روستای معلق ماهیگیری مسلمان ها در آن قرار دارد. منازل این روستا به شکل چوب روی سطح آب واقع شده‌اند.

حوضچه زمردی

این حوضچه جاذبه‌ای خاص در جنوب این کشور است. کرابی به علت منطقه های بی همتایش معروف است . در این بین استخر زمردی که در بوستان جنگلی طبیعی ثانگ تیا او قرار دارد از جاهاییست که در سفر خود باید بازدید کنید. تور تایلند