تور ویتنام 11 روزه ( 3 شب هوشی مین + 3 شب هوی آن + 3 شب هانوی + 1 شب کروز )

10 شب و 11 روز - قیمت از: 890 دلار
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات
VENUS
MEDALION
APRICOT CRUISE
LA FELIX
B.B
890 دلار
1150 دلار
630 دلار
445 دلار
مرکز شهر
HOI AN ROSEMARY
LEGACY LEGEND CRUISE
GOLDEN LOTUS LUXURY
GOLDEN CENTRAL
B.B
1050 دلار
1385 دلار
735 دلار
525 دلار
مرکز شهر
HUONG HAI SEALIFE CRUISE
PALM GARDEN BEACH
SHERATON HANOI
NEW WORLD
B.B
1450 دلار
2080 دلار
1015 دلار
725 دلار
مرکز شهر

خدمات تور

پرواز قطر ایرویز ، امارات ، عمان ایر ...

صبحانه , بیمه مسافرتی , گرفتن ویزا , راهنمای محلی , پرداخت ورودیه ها , گشت تاریخی , گشت طبیعی , گشت شهری , ترانسفر فرودگاهی , پرواز داخلی

روز اول :
رسیدن به شهر هوشی مینه
با رسیدن به فرودگاه Tan Son Nhat با افرادی ملاقات کرده و به هتلی در شهر هوشی مینه برای ورود در زمانی معین برده می شوید. شب را در هتلی در سایگون سپری می کنید.

روز دوم :
شهر هوشی مینه / کوچی تونل
صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. ما گشت را از هتلتان با بازدید از کلیسای نوتردام شروع می کنیم. پس از آن گشت ما با بازدید و اکتشاف در موزه ای که حافظ دوران جنگ است ادامه پیدا می کند. ناهار در رستوران سرو خواهد شد. گشت و بازدید را با کانال های کوچی ادامه می دهیم که در 60 کیلومتری HCMC واقع شده و ناحیه ای محبوب و پرطرفدار برای ویتنامی ها و گردشگران خارجی است. این ناحیه در دوره ای که ویتنامی ها در جنگ بودند نقشی بسیار مهم ایفا کرده است. از جمله شهرهای زیرزمینی آن که به عنوان محل ذخیره سازی کارخانه های اسلحه سازی, بیمارستان و آشپزخانه استفاده می شدند. امروزه اردک ها و بوفالوهای آبی در سراسر رودخانه زندگی می کنند. تماشای شالیکارهای برنج بیانگر تاریخی قدرتمند هستند. هم چنین بازدیدکنندگان آسیب هایی را خواهند دید که در طول دهه 1960 به این منطقه وارد گردیده است. پس از گشت در کوچی به سایگون بازگشته و شب را در هتل سپری خواهید کرد.

روز سوم :
تور دلتای مکونگ
صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. اتوبوس شاتل ما و راهنما , شما را از هتلتان می برد. در طول سفر کوتاهتان از مشاهده زمین های سرسبز برنج لدت خواهید برد. با رسیدن به My Tho از بتکده Vinh Trang بازدید خواهید کرد. در طول رودخانه قایق سواری می کنید و از خانه های محلی و روستایی, زمین های میوه و دهکده های ماهیگیری در طول مسیر رودخانه دیدن می کنید. پس از آن به جزیره Tortoise رفته و ناهار را در باغچه های ارکیده میل می کنید. پس از قایقرانی در مسیر رودخانه به An Khanh می رسید که یک جاذبه کمتر توریستی در Ben Tre می باشد. از گشت کروز و دراز کشیدن زیر سایه درختان نارگیل در طول کانال های طبیعی و خوردن میوه های فصلی و چای عسل و هم چنین گوش دادن به موسیقی محلی Southern Vietnamese Folk Music لذت می برید. با یک خانواده محلی و سبک زندگی آنها نیز آشنا شده و طعم شکلات های نارگیلی آنها را امتحان خواهید کرد. پس از پرسه زدن در زمین های میوه و دهکده ها نیز با اتوبوس به HCMC بازمیگردید. این سفر دیدگاهی زیبا از زندگی روزانه در دلتای مکونگ را به شما هدیه کرده و شما با محموعه ای از خاطرات زیبا باز میگردید. شب را در هتلی در سایگون می مانید.

روز چهارم :
پرواز به دانانگ - هوی آن
پس از صرف صبحانه در هتل, ماشین ما شما را برای پروازتان به دانانگ به فرودگاه ترانسفر خواهد کرد. با رسیدن به فرودگاه دانانگ به هتلی در هوی آن ترانسفر و برده می شوید. سپس ماشین ما شما را به سمت شهر باستانی هوی آن ترانسفر می کند. شب را در هتلی در هوی آن می مانید.

روز پنجم :
بخش های جالب در شهر هوی آن و دانانگ
پس از صرف صبحانه راننده و راهنمای ما, شما را از هتلتان به دانانگ ترانسفر می کند. با اکتشاف در کوه های مرمرین با افسانه های یک سلسله زمردهای بیرون زده در با عمر بیش از صدها سال آشنا می شوید. غارهای کوه های مرمرین شامل تعداد زیادی از معابد مقدس بودایی می شوند. مسافران می توانند از ساحل دوست داشتنی و چشم انداز بی نظیر کوه های مرمرین که میان حومه شهر قرار گرفته اند, لذت ببرند. سپس یک رانندگی کوتاه تا ساحل China Beach خواهید داشت. بازدید و گشت را با بتکده Linh Ung Tu ادامه می دهیم. پس از آن به موزه Cham می رویم که شامل بهترین نمونه های مجسمه از مردم Cham می باشد, مردمانی که در این منطقه از ویتنام میان قرون 4 تا 14 زندگی می کرده اند. برای صرف ناهار و استراحت به هوی آن بازمیگردیم. در هنگام عصر, با پیاده روی کردن به اکتشاف در شهر باستانی و فریبنده هوی آن پرداخته و از خانه محلی باستانی چینی ها, معبد هوی کی ان, خانه های باستانی تجار قدیمی, پل قدیمی سرپوشیده ژاپنی ها و آثار متعلق به 400 سال قبل بازدید می کنیم. هم چنین بخشی از زمانتان را در فروشگاه های محلی رنگی ویتنامی ها سپری می کنید.

شب را در هوی آن سپری می کنید.

روز ششم :
تور نیم روزی My Son Holyland
پس از صرف صبحانه در رستوران هتل بازدید را از هتلتان برای My Son آغاز می کنیم. از این بنا کسانی که علاقه مند به سبک معماری شرقی و تمدن باستانی هستند باید دیدن نمایند و در حال حاضر یکی از 5 میراث جهانی یونسکو در ویتنام می باشد. My Son پایتخت سابق تمدن باستانی Cham بوده که قانونگذاری پادشاه آنان در مرکز ویتنام برای دومین بار در قرن 13 صورت پذیرفت. مذهب اولیه آنها مشتق شده از آیین هندو بوده است. My Son مطرح کننده یکی از بهترین ساختمان های حفط شده سلسله Cham در ویتنام است.این محموعه شامل هفتاد برج هندو و معابد قدیمی از سده دوم می باشد. ناهار را در رستورانی محلی سرو خواهید کرد. برای استراحت به هتل بازمیگردید. در هنگام عصر زمانتان برای پیاده روی کردن و شنا کردن در ساحل An Beach آزاد است. شب را در هوی آن سپری می کنید.

روز هفتم :
پرواز به هانوی
صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. اوقات فراغتتان آزاد است تا زمانیکه ماشین شخصی ما, شما را برای پروازتان به هانوی به سمت فرودگاه ترانسفر کند. شما از فرودگاه Noi Bai به سمت هتلی در هانوی برای ورودیه برده می شوید و شب را در هتل در هانوی سپری خواهید کرد.

روز هشتم :
هانوی - هالونگ بی - و کشتی کروز
صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. راهنمای با تجربه ما به همراه اتوبوس شما را از هتلتان در هانوی قدیمی به سمت هالونگ بی و تفرجگاه ساحلی Tuan Chau می برد. با رسیدن به استان Hai Duong به مدت 20 دقیقه استراحتی کوتاه خواهیم داشت. پس از رسیدنتان به تفرجگاه ساحلی Tuan Chau در کروز با نوشیدنی های متنوع استقبال خواهید شد. پس از آن به سمت کابین راهنمایی شده و پس از ورودیه, ناهاری سالم را که از غذاهای تازه دریایی, گوشت, سبزیجات و مواد غذایی محلی تهیه شده اند سرو خواهید کرد. در هنگام عصر می توانید بر عرشه کشتی یا حمام آفتاب استراحت کنید و یا عکس هایی را از جزایر دورافتاده یا دهکده ماهیگیری Hoa Cuong و یا غار Luon شکار کنید. پس از آن با قایق های Kayaking/Bamboo به کاوش هر بخش از هالونگ بی پرداخته و پس از اکتشافات به کروز برمی گردید. ما شما را به بازدید از جزیره Ti Top می بریم. شما می توانید در این جزیره شنا کنید و یا با بالا رفتن از آن بهترین منظره را از هالونگ بی داشته باشید. پس از آن به قایق بازمی گردید و از مهمانی غروب آفتاب روی عرشه کشتی لذت خواهید برد. غروب , زمان استراحت است. شما می توانید برای سرو شام به بوفه BBQ بروید. هم چنین زمانتان آزاد است و می توانید به سرگرمی هایی مانند بازی کردن, فیلم دیدن یا ماهیگیری ملحق شوید. شما شب را در کابین در دریا سپری خواهید کرد.

روز نهم :
هالونگ بی - هانوی
صبح زود از خواب بیدار می شوید تا بتوانید از طلوع آفتاب بر روی عرشه کشتی لذت ببرید. شما از تماشای منظره خلیج هالونگ بی به همراه یک لیوان چای یا صرف صبحانه لذت خواهید برد. پس از آن به غار Sung Sot (غاری شگفت انگیز) خواهید رسید و برای بازدید و کاوش در آن به راهنما ملحق خواهید شد. پس از گشت کروز هیجان انگیز در هالونگ بی برای کلاس آشپزی آماده خواهید شد.از سرو ناهار در کروز لذت می برید. با رسیدن کشتی کروز گلدن سان به بندرگاه هالونگ بی گردشگران از ناخدا خداحافظی کرده و گشت کروز پایان می یابد. سپس با اتوبوس شاتل به هانوی بازمی گردید. پس از رسیدن به هتل شب را در هانوی سپری می کنید.

روز دهم :
تور شهر هانوی
صبحانه را در رستوران هتل سرو خواهید کرد. راهنمای ما, شما را از هتلتان در هانوی برای شروع یک روز پر گشت می برد. در اولین مرحله از آرامگاه هوشی مینه که بیانگر زندگی با روح و سرزنده است بازدید می نماییم. سپس با بازدید از خانه Uncle Ho و بتکده One-Pillar یکی از 2 معبد سنتی ویتنام گشت را ادامه می دهیم. مقصد بعدی ما بتکده Tran Quoc می باشد که پیرامون دریاچه غربی قرار گرفته و از جاذبه های توریستی هانوی بوده و دارای چشم اندازی فوق العاده است. این بتکده از هارمونی ویژه و معماری خاصی برخوردار است. پس از آن به بازدید معبد Literature ( در زبان ویتنامی Van Mieu ) می رویم که در گذشته مکانی برای مطالعه مردمان هانوی بوده است و سپس برای سرو ناهار در یک رستوران محلی توقف می کنیم. بدنبال استراحتی کوتاه از معبد Ngoc Son و دریاچه هوان کیم نیز بازدید می کنیم. شب را در هتلی در هانوی سپری می کنید.

روز یازدهم :
ترک هانوی جهت بازگشت
صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. زمانتان آزاد است تا ماشین ما شما را به سمت فرودگاه Noi Bai برای پروازتان ترانسفر کند.

توضیحات

قیمت بلیط هواپیما جداگانه محاسبه و به مبالغ دلاری پکیج اضافه میگردد

هتل ها گارانتی و در صورت کنسلی یک الی سه شب No Show خواهد داشت .

نرخ تخفیف دار اطفال بالای 2 سال با تخت سوم فقط همراه والدین در یک اتاق می‌باشد و در صورت درخواست اتاق مجزا عیناً نرخ بزرگسال محاسبه خواهد شد .

مدارک لازم : اسکن رنگی از پاسپورت و اسکن از عکس جدید تمام رخ زمینه سفید 6*4

هزینه ورود به ویتنام 25 دلار برای هر نفر می باشد.

تلفن : 02188171061

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور ویتنام هوی آن

شهرهای مهم ویتنام : هانوی ، هوشی مین ، هایفونگ ، هوئه ، دانانگ ، دالات ، نهاترانگ ، هوی آن

جهت مشاهده سایر تورهای ویتنام از اینجا وارد شوید

تور ویتنام هوی آن یکی از زیباترین و چشمگیرترین کشورهای منطقه جنوب شرقی قاره ی آسیا ویتنام است.این کشور از شمال با چین و لاءوس و از سمت غرب با کامبوج همسایه است.کشور ویتنام از شرق و جنوب به اقیانوس آرام و دریای شرق منتهی میشود.ویتنام ۸۶ میلیون جمعیت را با ۵۴ نوع تژاد و تبار گوناگون شامل میشود.از مذاهب ویتنام میتوان به بودیسم ,کائودائیسم, هوائیسم اشاره کرد که بیشتر افراد پیرو مذهب بودیسم میباشند. از معابد و جاذبه های گردشگری میتوان معابد و کلیساها را نام برد.