تور ویتنام

تور دور آسیا برنزی ( 3 کشور )

تور دور آسیا برنزی ( 3 کشور )

13 شب و 14 روز بزودی

تور دور آسیا نقره ای ( 4 کشور )

تور دور آسیا نقره ای ( 4 کشور )

20 شب و 21 روز بزودی

تور دور آسیا طلایی ( 5 کشور )

تور دور آسیا طلایی ( 5 کشور )

26 شب و 27 روز بزودی

تور دور آسیا لاکچری ( 6 کشور )

تور دور آسیا لاکچری ( 6 کشور )

29 شب و 30 روز بزودی

پرسش و پاسخ

 • بهترین فصل سفر به ویتنام چه زمانی است ؟

  بهترین فصل سفر از ماه آذر تا اردیبهشت ماه است

 • آیا ویتنام پرواز مستقیم دارد ؟

  خیر ، پرواز ایرانی مستقیم فقط ممکن است در مواقع خاصی از سال برقرار شود و پرواز های خارجی مانند قطر ، امارات یا عمان ایر ، همگی در کشور خودشان توقف دارند

 • مدارک لازم برای گرفتن ویزای ویتنام چیست ؟

  ویزای ویتنام بصورت دعتونامه ای از ویتنام ارسال میشود و فقط عکس پاسپورت لازم است

 • مدت آماده شدن ویزای ویتنام چند روز است ؟

  یک هفته تا ده روز کاری

 • واحد پولی ویتنام چیست ؟

  واحد پولی ویتنام دونگ است و یک دلار معادل 23288 دونگ ویتنام است

 • با توجه به قیمت تور ویتنام آیا ویتنام ارزش رفتن دارد ؟

  ویتنام سر سبزترین کشور آسیا و دیدنی ترین مناظر طبیعی در آسیا را در بردارد و چون در ایران ناشناخته میباشد به همین خاطر کمتر از مسیرهای دیگر توریستی استقبال میشود ، ولی اگر از کسانی که به ویتنام سفر کرده اند مشورت بگیرید ، بی شک متوجه ارزش گردشگری کشور ویتنام میشوید


تور ویتنام

اگر برای گزینش سفر تفریحی برای تعطیلیها در پی راه جدید و خاصی میگردید و مایل به رفتن در تور ویتنام به ناحیه های طبیعی، استوایی ، دیدنی های خاص، باستانی ، دریایی ، کشتی سواری ، حیوان سواری ، حرکت با قایق گردشی ، بازدید فروشگاه بالای آب ، دیدن غار با فست فود ها و کلاب های بی نظیر ، نوش جان کردن محصولات گرمسیری ، دیدن خیمه شب بازی در آب و … را دارید ، بی تردید میتوانیم به شما  تور ویتنام را توصیه کنیم .

مجری مستقیم تور ویتنام

پلیکان پرواز آسیا قویترین مجری مستقیم و کارگزار اصلی تور ویتنام

ما با کمک تجارب و اگاهی مورد نیاز در راه های جنوب شرق آسیا با افتخار که بالاترین تعدد گردشگر سفر تفریحی تور ویتنام و نیز بیشترین درصد رضایتمندی گردشگرها گرامی را در دیدن و حضور در سفرهای زیاد تور ویتنام را عرضه می کنیم.

جذابیت های سفر تور ویتنام

تور ویتنام از باشکوه ترین کشور های ناحیه جنوب شرق آسیا که در حاشیه دریای چین و در شبه جزیره هندوچین واقع شده. دمای کشور تور ویتنام استوایی است و در جنوب کشور حاوی 2 دمای خشک و بارانی و در بالای ویتنام 2 دمای تابستانی و زمستانی می باشد

تور ویتنام ارزان

هانوی مرکز کشور تور ویتنام است و اصلی ترین پایتخت سیاسی و فرهنگی در این منطقه است . هوشی (مین سیتی) وسیع ترین منطقه ویتنام است و اسم پیشین آن سایگون بوده که مرکز پیشین تور ویتنام بود . شهر هوشی (مین سیتی) ، که اسم راهبر دانا تور ویتنام است به نیت احترام به آن رهبر والا بر آن گذاشته شده ، وسیع ترین مکان تفریحی در ناحیه می باشد

از جذاب ترین تفریحات در سفر تور ویتنام ، می شود به رودخانه مکونگ که یکی از رودهای بزرگ دنیا است نام برد . تفریح با قایقهای محلی و گذر از مزارع چشم نواز برنج از جذابیت های دوست داشتنی سفر تور ویتنام است.

قیمت تور ویتنام

از دیگر جاذبه های سفر تور ویتنام منطقه دانانگ است که شهر بندری و وسیعی در تور ویتنام می باشد که در ابتدای رود هان است. دیدنی های باشکوه و سواحل لذت بخش ، دانانگ را به منطقه جاذب و پر طرفداری بین مسافران سفر تور ویتنام مبدل کرده است .

دیگر تفریحات که در سفر تور ویتنام خواهید دید دیدن شهر ساپا است. زمین های برنج این منطقه از یکی از جذاب ترین دیدنی های تفریخی در ویتنام و بلکه دنیا است که تصاویر شهر ساپا را مرتبا در مجله ها و وبسایت های تفریحی در جهان ناظر بودید .

تور ویتنام ویژه نوروز

و اما بهتر ترین قسمت در سفر تور ویتنام ، خلیج هالونگ است که در 130 کیلو متری شرق هانوی و دسته صخره های بزرگ آهکی بیرون آمده از آب با رویش سبز ، عکس های بی نظیری مانند به اژدهای دریایی را در خلیج هالونگ بی خلق کرده است .

خلیج هالونگ دارای 1600 جزیره باشکوه و غار از مکان های بی همتا تفریحی در سفر تور ویتنام است که در لیست اثر های بین المللی یونسکو به ثبت رسیده است . اکثر جزیره های خلیج هالونگ آرام و غیر قابل سکونت است اما بعضی جزیره های این ناحیه پذیرای گردشگران سفر به ویتنام هستند.

تور ویتنام ویژه ژانویه

حضور در سفرهای گوناگون و سفر با کروز ویتنام در خلیج هالونگ که با قسمت های شاد و لذت بخش همراه است ، امکان ثبت خاطرات در سفر تور ویتنام است .

سفر با کشتی کروز تور ویتنام در خلیج هالونگ بی به علاوه میل صبحانه ،ناهار ، شام و نوشیدنی به علاوه موسیقی زنده و نمایش زنده در کشتی و گذر  از مقابل آبشار های باشکوه در راه و دیدن رنگین کمانهای دیدنی و ایست در ابتدای غارها با رستورانها و کلاب ها و رقص و پایکوبی ، سفر تور ویتنام را به یکی از بهترین سفرهای تفریحی مبدل کرده است

ارزانترین تور ویتنام

اطلاعات کلی و ضروری درباره تور ویتنام

اسم اصلی ویتنام : جمهوری سوسیالیستی ویتنام *

مرکز ویتنام: هانوی *

مردم ویتنام: 86847531 نفر > july سال 2009 <  *

آمار بالا رفتن مردم: 977 درصد < july  سال 2009> *

*  بزرگی ویتنام: 321220 کیلو متر مربع دارای 323550 کیلومتر مربع زمین، 4210 کیلومتر مربع آب 34343 کیلومتر مربع خطوط ساحلی بدون حساب کردن جزایر.

تور ویتنام

روش حاکمیت ویتنام : جمهوری سوسیالیستی با حکومت توده کمونیست و دارای سه قوه مجریه، قوه مقننه و قوه قضاییه است. *

گویش اصلی: ویتنامی

* زمان مستقل شدن ویتنام: دوم سپتامبر 1945، روز ملی ویتنام: 2 سپتامبر

* ترتیب دین ها در ویتنام: بودا 4/9 درصد، هوا هائوه 6/1 درصد، کائو دای 0/1 درصد، مسیحی 7 درصد، پروتستان 4/0 درصد، کاتولیک 6/6 درصد، مسلمان 1/0 درصد

* درازای خطوط مرزی ویتنام: 4639 کیلو متر دارای 1228 کیلو متر با کامبوج، 1281 کیلو متر با چین و 2130 کیلو متر با لائوس

تور ویتنام آفری

* آمار تولد: 21/17 تولد در هر 1000 نفر، آمار مرگ و میر 17/6 مرگ در هر 1000 نفر

* افراد با سواد:3/90 درصد (مردها 9/93 درصد و زن ها 9/86 درصد

* آمار بیکاری:  8/4 (سال 2008

* آمار ایالت های ویتنام: 64 شهر و استان

* شهر های اصلی ویتنام: هانوی ، هوشی مبن ، هایفونگ ، هوئه ، دانانگ

تور ویتنام لحظه آخری

از زیباترین و دلنواز ترین کشورهای ناحیه جنوب شرقی قاره آسیا ویتنام است. تور ویتنام کشور از بالا با چین و لاءوس و از سمت چپ با کامبوج هم مرز است. کشور تور ویتنام از راست و پایین به اقیانوس آرام و دریای شرق وصل می گردد. تور ویتنام 86 میلیون نفر را با 54 نوع ملیت مختلف دارا می باشد. از ادیان ویتنام می شود بودیسم ,کائودائیسم , هوائیسم نام برد که اغلب آنها رهرو دین بودیسم هستند. از معبد ها و تفریحات گردشی می شود از معبد ها و کلیسا ها را اسم برد.

تور ویتنام با سالیان دراز زمان با قدرت و با موفقیت های بی نظیری که انسان هایش در جنگ هایشان ضد استعمارگران داشته اند معروف شده است. جنگ ویتنام در سال 1945برنده شد و این تور ویتنام در زمان 2 سپتامبر آن سال قدرت مستقل خویش را بدست آورد  که در زمان های بعد این زمان را روز ملی این ویتنام نام گذاری کردند.

تور ویتنام

اثر های میراث فرهنگی این کشور حاوی شهر کهنه و باستانی (هوا) می شود که پیشینه ای قدیمی بالاتر از 200 سال دارد واز طریق تجار چین و ژاپن احداث شده و رسم و روش و آداب آن ها تا کنون در این شهر در حوالی سازه ها و اثر های معماری برتر، به جای مانده است. این شهر در مرکز ویتنام قرار دارد.

شهر ممنوع شده تور ویتنام از خصوصیت های بارز و بی مانند این شهر به شمار می آید که آهنگ و پایکوبی های بومی مربوط به هر نظام که فقط خاص حکمرانان بوده است در این شهر برگذار می گردد. بوستان های وطنی و برگذاری جشن های بومی از دیدنی های کشور به حساب می آید.

قیمت تور ویتنام

جشن بومی تور ویتنام برنامه ای پر از تفریح، شادمانی و رنگها با لباس های بومی که افراد را در هر شرایطی کنار هم حمع می کند.

این برنامه ها و جشن ها که 54 ملیت متفاوت در هر بخشی از کشور اجرا می شود می توانند شروع مناسبی برای وارد شدن بازدیدکنندگان به فضای ویژه آداب ویتنام باشد و زمانی می باشد برای مردم ویتنام تا پایه های خویش را به ذهن آورند و نمایانگر تشکر خود از افرادی که زندگی شان را در مسیر ویتنام اهدا کرده اند باشند.

بیشتر برنامه ها و جشن های تور ویتنام زمان 3 ماه بهار و پائیز دقیقا در زمانی که برداشت محصول به اتمام رسیده و ملت وقت مناسب برای تفریح را دارند در بهترین وضع آب و هوای این کشور اجرا می شوند.

تور ویتنام ارزانقیمت

تعطیلی های تت در شروع سال جدید قمری شمسی، فستیوال پانزدهم ماه جولای و جشن اواسط پائیز از وسیع ترین جشن های ویتنام به شمار میرود.

این جشن ها حاوی مطالب دینی و خدایی می شوند و برگذاری برنامه های راز و نیاز، پرداخت صدقات، استفاده کردن عودهای خوش رایحه و حضور در سرگرمی دست جمعی از آداب آن است. ملت ویتنام در اواسط شب قبل از روز جشن به نظافت و شستن تندیس های مهم و مکان های برپایی جشن مهم دست به کار می شوند و برنامه ی فردا را مشخص کرده و به مزین کردن محل می پردازند.

رنگ و رایحه و هیجان که در طی برپایی جشن ها به وجود آمده گردشگران  زیادی را به تور ویتنام واین جشن می کشاند.

تور ویتنام

گیاه های مریم و داوودی واقع در جای های مهم و گیاه های ارکیده که صدقات افراد است و در جشن راز و نیاز بکار برده شده است مورد استفاده افراد واقع میگیرد. نوگل های سرخ هلو در تور ویتنام دائما یادآور سال جدید ویتنامی است و در این روزها بکارگیری آن مرسوم است. گیاه های نیلوفر، سوسن آبی و نوگل های زردآلو نیز از معروف ترین گل های مورد مصرف ویتنام است.

مردم سرگرمی های خاص خود را دارند. آنان در روزهای (مراسم تت) رقابت پختن برنج را برپا کرده و آسمان نوردی با کایت و فرفره بازی از بازی های دوست داشتنی آنها است. جشن تت، بزرگ ترین و با ارزش ترین جشن ویتنام حساب میشود که از پایانی ترین روز ماه 12 سال قدیم شروع شده و تا روز 3 اولین ماه سال نو ادامه دارد و از ویژه ترین تفریحات این کشور به شمار می رود.

مجری مستقیم تور ویتنام

انتهای زمستان و ابتدای بهار، زمانی است برای اجرا کردن عبادت و گروه های قومی، وقتی که هر نفر به پدرانش ادای دین می کند و مردم بالاترین خواسته هایشان را برای هم می کنند. افراد لباس های تن آرا و بومی خود را پوشیده و نگرانی را از خود جدا کرده و با همه از نیکی ها حرف می زنند.

این جشن مناسب ترین زمان برای بازگشایی اراضی برنج و مغازه های نو است .آنها در این روزها به همدیگر هدیه داده و برای همدیگر تضای افزایش عمر می کنند.

تور ویتنام ارزان

ویتنامی ها باور ویژه ای به راز و نیاز برای پدران خود دارند و یک فضا در هر مسکن برای برگذاری اعیاد دعا برای پدران واقع شده است. اراضی برنج و دهات ها نقش بزرگی در معیشت افراد ویتنام برپا کرده است و همین علت موجب شده تا روش حیات آنها خیلی مشابه به روستا ها باشد.

برنامه عروسی هم برای هر ویتنامی بخشش ویژه ای بوده و حتما به گونه بومی آن را با مراسم جامع انجام گیرد. آن ها هم چنان برنامه یادبود را با سنت و مراسم جامع برگزار می کنند.

تور ویتنام با پرواز ماهان

معروف ترین طعام ویتنام دارای مدلی سوپ به اسم (فو pho) است که میکسی از گوشت قرمز و رشته های مخلوط در آب گوشت است. البته در این سوپ از پیاز خام ، ریحان با بو ، زنجبیل ، سرکه ، فلفل هم استفاده می شود.

به علت مواد خوراکی واقع در ویتنام خوراک هایی با ماهی ، برنج ، رشته های مختلف ، سبزیجات و میوه های گرمسیری مختلف مانند  نارگیل و موز درست می شوند.

گریپ فروت ، رامبوتان ، موز ، آناناس ، پاپایا و مانگوستین از محصولات هایی است که به وفور در ویتنام پیدا می شوند.

تور ویتنام با پرواز قطری

کشور ویتنام با تعطیلات خیلی پایین رودررو است و تفاوت سنت ها سبب شده تا تفاوت خاصی در تمام نیازهای گردشگران واقع باشد.

هر ایرانی می تواند با رجوع به سفارت و تکمیل یک نامه، دادن خود پاسپورت و 2 تکه عکس به علاوه دادن مبلغ ویزا ، 1 ویزای پانزده روزه را در مدتی کمتر از 5 روز بگیرید.

وضعیت جغرافیایی ویتنام

کشور ویتنام در مختصات 16 درجه شمالی و 106 درجه ی شرقی در درازا  کرانه شرقی شبه جزیره هندو چین ، در مدار 8 درجه و 34 دقیقه شمالی تا 23 درجه و 22 دقیقه شمالی  قرار دارد.. ویتنام کشوری نازک مانند s  است که مسافت بالا ترین تا پایین ترین قسمت آن 650، 1 کیلو متر است.

تور ویتنام با پرواز عمان ایر

نازک ترین ناحیه ی ویتنام به عرض 50 کیلو متر در مرکز این کشور واقع شده است. بزرگی زمینی ویتنام با حساب قریب به 1000 جزایر وسیع و کوچک 798، 325 کیلومتر مربع است که با افزودن آب ها این مساحت به 332312 کیلومتر مربع تبدیل میشود و وبه این شکل کمی بزرگتر از ایتالیا و تا مقداری کمتر از ژاپن است. درازا ساحل های ویتنام 434/3 کیلو متر (به جز محاسبه کردن جزیره ها) و خطوط زمینی این کشور نیز 549، 4 کیلو متر است.

ویتنام از بالا با چین (به طول 1،272 کیلومتر) از چپ با لائوس (2120 کیلومتر) و کامبوج (237،1 کیلومتر) همسایه است و از راست به خلیج تونکن و دریای چین جنوبی و از پایین و جنوب غربی به دریای چین جنوبی و خلیج سیام خاتمه میابد.

تور ویتنام

اغلب مکان های ویتنام با کوه ها و جنگلزار های متراکم پوشش یافته. 40 درصد کوه ها، 40 درصد تپه ماهور ها و20 درصد اراضی صاف از گستردگی تمام کشور را دارا می باشد. بالای کشور ویتنام از دلتای مثلث مانند رودخانه ی سرخ به وسعتی تقریبا 3،000 کیلومتر مربع و کوه ها و فلات های بلند شامل شده است.

رشته کوه چونگ سون از بالا تا شهر تبت چین کشیده می شود و خطوط زمینی غربی کشور ویتنام را با لائوس و کامبوج شامل شده و در دلتای مکونگ و بالای شهر هوچی مین (سایگون) خاتمه می یابد.

تور ویتنام با پرواز امارات

کوه های میانی ویتنام چند فلات را با اندازه و بلندای متفاوت در درون جای داده است. در مناطق پایانی شمالی غربی این کوه ها و در منطقه ای با بالا پایینی های زیاد با ارتفاع ترین قله ویتنام به اسم فان سی پان به بلندای 143، 3 متر واقع شده است.

منطقه پایین کوهستان خطوط زیادی را شامل میشود که خط نازک دریایی را به چند ناحیه سوراخ شکل تقسیم نموده و در گذر قرن ها و ادوار قبلی سدی طبیعی برای برقراری رابطه بالا با پایین محسوب شده و دخالات افراد بومی دلتای مکونگ به سمت بالا را با پایین به هندسه رو به رو گردانده است.

در منطقه پایینی کشور ویتنام فلاتی به نام منطق بلند میانی با گستردگی 700، 51 کیلو متر مربع واقع شده که از قله های کوهستانی و جنگل های پوشیده و اراضی با خاک آتشفشان مرغوب تشکیل گشته..این منطقه 16 درصد از اراضی قابل کاشتن و 22 درصد از کل جنگل های ویتنام را تشکیل می دهد.

تور ویتنام

دلتای مکونگ با بزرگی قریب 40 هزار کیلومتر مربع و با نهایتا متر بلندا از روی دریا و رود خانه ها و تونل های روانه در سطح آن ناحیه از نتیجه محصولات کشاورزی ویتنام حساب میشود. هر ساله حجم زیادی از رسوبات در نقطه وصل شعبه های مکونگ به دریای چین جنوبی بر روی یکدیگر قرار گرفته و همه سال به طور میانگین بین 50 تا 80 متر حرکت خشکی در سواحل و بالا آمدن گستردگی ویتنام در دریا را موجب میشود

دمای ویتنام

ویتنام در جنوب شامل دمای حرارتی و در بالا شامل دمای موسمی با بارش های دو نوعه و موسمی است و متوسط مرطوبیت در طی سال در این کشور 85 درصد است. ویتنام بر علیه واقع شدن در ناحیه ای حرارتی به علت قرار گرفتن در عرض های جغرافیایی متفاوت و همچنین داشتن مناطق با بلندای متفاوت دارای دمای متفاوتی هم میباشد.

ناحیه شمالی کشور ویتنام در طی سال 2 فصل زمستان و تابستان را دارد. زمستان ها تا مقداری سرد و بارانی است و میان ماه نوامبر تا آوریل ادامه دارد

تور ویتنام اقساطی

در طول فصل سرد وزش های موسمی از شمال شرقی و در طی سواحل چین و خلیج تونکن آمده و اندازه زیادی رطوبت را داخل بالای کشور کرده و بارش باران موسمی زمستانی را موجب می شود. در ماه های فوریه و مارس باران کم می بارد که در لغت ملت ویتنام به بارش های گردی مشهور است.

مثل باقی کشور های حواشی استوایی، در ویتنام هم رودخانه های متفاوت در حرکت بوده و نسبتا کل بزرگی این کشور را در بر میگیرد.

از مهم ترین و ویژه ترین مسیر های آبی دارای  امکان کشتیرانی رودخانه های قرمز در بالا ومکونگ در پایین است. هر 2 از میان چین نشات میگیرند و به خلیج تونکن در بالا و دریای چین جنوبی در پایین می رسند.

تور ویتنام ارزانقیمت

رودخانه های متفاوتی هم از بلندای بالا تا پایین ویتنام نشات میگیرند و 2 رودخانه مهم بالا و پایین در انتها به دریا ختم می شوند و یا به طور شرقی و غربی روانه می یابند و در انتها به دریای جنوبی چین واریز می شوند.

هانوی مرکز کشور ویتنام به شهر دریاچه ها نیز معروف است و قریب به 50 دریاچه کوچیک و وسیع در مناطق متفاوت این شهر واقع شده اند. مرکز ویتنام در بالای این کشور و در حواشی رودخانه سرخ قرار دارد.

آمار شهر نشینی و قیمت اراضی مورد نیاز برای ساختن وارد به حریم دریاچه ها را زیادی بخشیده به طوری که در 10 سال اخیر تعدادی از دریاچه های شهر هانوی از خشک شده اند.

مقام های ویتنامی می گویند هانوی شهری کهن و از گذشته 1000 ساله برخوردار است.

قیمت تور ویتنام

هانوی منطقه اداری ویتنام بوده و وزارت خونه ها و مرکز باقی نهاد های نظام در این شهر واقع شده اند. اما از نظر مالی و تجاری در رده 2 بعد از شهر هوچی مین واقع شده است. تعداد مردم هانوی در سال 2009 قریب به 3155401 میلیون نفر محاسبه شده است.

شهر مهم بعدی ویتنام هوشی مین نام دارد که در پایین این کشور قرار دارد.

مرکز نظام جمهوری ویتنام تا پیش از سال 1975 میلادی سایگون بوده است که با اتحاد 2 ویتنام و نظام کمونیستی بر تمام کشور،

سایگون به پاس هوشی مین رهبر بزرگ ویتنام تبدیل اسم پیدا کرده است اما ملت مقیم در پایین همواره این شهر را با اسم سایگون نام می برند درضمن آنکه ناحیه میانی شهر هوشی مین هم سایگون اسم دارد. سایگون مرکز کارهای تجاری و مالی ویتنام بوده است .

تور ویتنام

دومین شهر مهم بخش شمالی ویتنام بعد از هانوی , هاینگوف است که تا قبل از وحدت دو ویتنام قلب اقتصادی و تجاری شمال به حساب می آمد.

تعداد مردم کشور ویتنام تا ماه ژونیه سال 2009 , 8687435 نفر حساب شده بود.

ویتنام حاوی نفراتی تقریبا جوان است و بر حساب تخمین سال 2009 میلادی 8/24 از افراد را افراد تا سن 14 سال و 4/69 را افراد میان 64-15 سال و فقط 7/5 درصد را افراد بالای 65 سال تشکیل می گردد.

قیمت تور ویتنام

این آمارها نمایان کرده است که در سال 2009 در برابر هر 1000 نفر جمعیت 31/16 مذکر تولد و 6/17 مورد مرگ قرار گرفته شده اند. نواحی دلتای مکونگ در پایین و دلتای رودخانه سرخ در بالا شلوغ ترین منطقه های ویتنام را شامل می شود که به نوبت 20 و 22 درصد از افراد تمام کشور را در درون جای داده اند در حالی که این 2 ناحیه کلا تنها 16 درصد از تمام بزرگی کشور را دارا می شوند. در صورتی که مکان های بلندی مرکزی و مناطق شمال غرب و شمال شرقی با بزرگی مساوی 45 درصد عظمت کشور فقط 20 درصد مردم را در درون جای داده است

تا پیش از اتحاد 2 ویتنام رویه چک کردن مردم در 2 قسمت شمالی و جنوبی برگذار نمی شد و تا 10 سال بعد از تمام شدن جنگ هم کشور به علت مواجهی با مسائل و کمبود ها ، وقایع متناسب برای چک کردن تولیدی مانند نداشت که این علت باعث رشد نفرات کشور تا نیمه های دهه 1980 شد. نظام تصمیم داشت تا روند. غیر اجرایی در خصوص چک کردن تولد گرفته و به قسمت اجرا درآورد.

تور ویتنام ارزان

ویژه ارین خصوصیت این برنامه کم کردن هر ازدواج به نهایت 2 فرزند و معین کردن جریمه هایی مثل جریمه مالی و ممنوع کردن از برخی شغل های نظام برای پدر مادر ها مسبب در تعدد بچه ها و ندادن بعضی محاسن و رفاهات برای کودک سوم به بعد است. اجرا کردن این پروسه سیاسی به ویژه در مناطق شهری با پیروزی همراه بود و در کم شدن آمار افزایش مردم دهاتی هم موفقیت هایی با خود داشت تا زمانی که از طریق اطلاعات بانک بین المللی این روند افزایش تا سال 2009 به 987 درصد کم شد.

واحد ارز متداول در ویتنام دنگ (dong) است که مخفف آن vnd است.

آمار ارز و مساوات با دلار آمریکا 3/17447 دونگ برابر با 1 دلار آمریکا می باشد.

تور ویتنام

وجه های توریستی و کارتهای مدت دار میبایست در بانک های اطراف شهر های وسیع به دلار مبدل شوند. این کارتها اغلب در هتل های ویژه ، بعضی فست فود ها و مرکزهای خرید قبول می شوند. اغلب وجه های توریستی و کارت های مدت دار در اکثر شهر های وسیع قابل استفاده است.

تفاوت ساعت ایران با ویتنام این طور است که در فصل پایانی 5/3 ساعت و در فصل تابستان 5/2 از ویتنام جلوتر است. .