تور فیلیپین

تور فیلیپین 5 شب مانیل

تور فیلیپین 5 شب مانیل

5 شب و 6 روز 3/170/000 تومان

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب ال نیدو

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب ال نیدو

7 شب و 8 روز تماس بگیرید

تور فیلیپین 10 روزه مانیل سبو بوهول

تور فیلیپین 10 روزه مانیل سبو بوهول

9 شب و 10 روز تماس بگیرید

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب بوهول

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب بوهول

7 شب و 8 روز تماس بگیرید

تور فیلیپین 4 شب سبو 3 شب بوهول

تور فیلیپین 4 شب سبو 3 شب بوهول

7 شب و 8 روز تماس بگیرید

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب سبو

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب سبو

7 شب و 8 روز تماس بگیرید

ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین

90 روز 80 دلار

پرسش و پاسخ

 • بهترین زمان سفر به فیلیپین چه زمانی است؟

  در ماه های خشک یعنی از آبان ماه تا فروردین ماه که ریزش باران های گرمسیری کمتر است، زمان مناسب تری برای سفر است.

 • • برای خورد و خوراک در فیلیپین ، آیا هزینه بسیاری باید پرداخت؟

  در مجموع می توان گفت که هزینه تغذیه در فیلیپین نسبتا مناسب و خوب است و بودجه زیادی را به خود اختصاص نمی دهد

 • • اگر مسافر در سفر به فیلیپن ، قصد خرید هم داشته باشد، کدام شهر ها مناسب تر هستند؟

  در مانیل به دلیل مرکزیت سیاسی و اقتصادی و حضور بسیاری از برندها در فروشگاه ها و مال های نام آور، قاعدتا خرید در مانیل بهتر است. در مانیل بسیاری از برند ها را می توانیم بیابیم که نمایندگی دارند

 • • آیا برای دریافت ویزای فیلیپین انگشت نگاری و مصاحبه لازم است؟

  بله، هنگامی که مسافر تصمیم قطعی برای سفر به فیلیپین را دارد، می بایست برای ویزا اقدام نمود . پس از این مرحله انگشت نگاری نیز تعیین می گردد.

 • • واحد پول فیلیپین چیست؟

  پزوی فیلیپین که با حروف PHP نشان داده می شود

 • • بین پالاوان و بوراکای کدام مقصد بهتری هستند؟

  به لحاظ قیمتی و برخی شرایط دیگر پالاوان بهتر است. اما در نهایت نظر مسافر تعیین کننده مقصد است.

 • • چه مکان هایی در مانیل برای گشت و گذار و خرید مناسب تر است؟

  یکی از بهترین مراکزی که برای گردش می توانیم نام ببریم آیالا در ماکاتی است. ماکاتی قلب اقتصاد مرن مانیل است.

 • • مراکز تفریحی مانیل کدامند؟

  اینترا مورس ، ساختمان هنری ، کلیسای سن سباستین ، قصر نارگیل ، محله چینی ها، پارک ریزال، اوشن پارک و ...

 • • رفت و آمد در فیلیپین به چه صورت هایی است؟

  در فیلیپین بیشتر از قایق یا هواپیماهای کوچک برای تردد بین جزیره ها استفاده می شود. اما در مانیل فاصله بین مانیل تا ناگا و بیگائو با قطار انجام می شود. در مجموع راه آهن در این کشور زیاد پیشرفت ننموده است. در خیابان ها انواع اتوبوس، کالسکه، سه چرخه و خودرو برای حمل و نقل وجود دارد.


تور فیلیپین

تور فیلیپین در آسیا واقع شده که در جنوب شرقی قاره آسیا و در غرب اقیانوس آرام و میان دریا جنوبی چین و دریا فیلیپین و در شرق کشور ویتنام قرار دارد. فیلیپین از قرن 17 تا 20 در استعمار اسپانیا و در اواسط قرن 20 در استعمار امریکا قرار گرفت. این کشور در سال 1325 هجری شمسی از امریکا جدا شد و تاریخ ملی آن 12 ژوئن می باشد.

 

قیمت تور فیلیپین

اسم فیلیپین به معنی جزیره های فیلیپ است .Las islas filipinas

 

کشور فیلیپین در زمان جنگ میان آمریکا و اسپانیا در استعمار آمریکا قرار گرفت و در جنگ جهانی 2 زیر سلطه کشور ژاپن رفت بعد در سال 1946 در زمانیکه مانیل ویرانه ای بیش نبود نظام جمهوری در فیلیپین نهادینه شد. بودن با اقتدار آمریکا بر حکومت فیلیپین خیلی تاثیرگذار بود به طوری که فیلیپین اکنون میکسی از فرهنگ آسیا و کاتولیک اسپانیا و سرمایه‌ داری آمریکا می باشد.

 

تور فیلیپین

امکانات تور : راهنما فارسی زبان –  دیدن از معبدهای چینی – گشت شهری با پیاده روی در مسیر جشن – انتقال رفت و بازگشت به هتل

زمان تور : 4 ساعت

مبلغ تور : 77 دلار

مدل تور : تفریحی –  فرهنگی

جشن بالن  (Balloon Festival)

وسیع ترین جشن بالن آسیا , همه ساله در شهر کلارک که در 100 کیلو متری شمال غرب مانیل قرار دارد در گذر 9 تا 12 فوریه برگزار می گردد. تعداد خیلی بالای بالن سوار از 21 کشور از کل دنیا در این جشن حضور داشته و این جشن را به موقعیتی برای به اشتراک گذاشتن رسم ها و سنت های گوناگون مبدل می کنند . همه ساله مسافران خیلی زیادی از تمام دنیا به این جشن هیجان انگیز آمده تا مسافرت هوایی با بالن , چتر بازی , پرواز با هواپیما ی بی موتور, کایت سواری را تجربه بکنند و از دیدن منظره های خاص و طبیعی لذت ببرند.

تور فیلیپین

فعالیت های تور : مبلغ ورودی –  صرف صبحانه و ناهار –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشتی به هتل

زمان تور : 8 ساعت

مبلغ تور : 150 دلار

مدل تور : هیجان انگیز –  سرگرمی –  شادی

جشن بین المللی موزیک  (Fete Dela Musique)

جشن بین المللی موزیک همه ساله از تاریخ 18 الی 23 ژوئن در شهر مانیل برپا می شود. در این جشن انواع گروه موسیقی جهانی به روش راک , جاز , آراندبی , سول , دیسکو , پاپ , فولک و بلوز حضور پیدا می کنند. جشن Fete Dela Musique همه ساله دوستداران زیادی به موسیقی را از تمام دنیا به خود جلب می کند.

فعالیت های تور : مبلغ ورودیه –  گردش شهری –  صرف خوراکی با نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان – انتقال رفت و برگشت به هتل

تور فیلیپین

زمان تور : 8 ساعت

مبلغ تور : 100 دلار

مدل تور : تفریحی –  گردشی

جشنواره اکتبر  (Oktobr Fest)

جشنواره باواریا که به جشن اکتابر معروف است اولین بار در سال 1810 میلادی به سلامتی سال گرد ازدواج شاهزاده لودویگ و خانم ترزا شهر باواریا از تابع های مونیخ در آلمان برپا گردید. قریب به 80 سال پیش این جشنواره از طریق آلمانی های مهاجر با فیلیپینی ها آشنا شده و بعد از آن همه ساله از وسط سپتامبر الی هفته نخست اکتابر ( در روز های شنبه و یکشنبه) در فیلیپین برپا می شود. در شهر مانیل این جشن با موزیک راک , نمایش های خیابانی , گروهک های پایکوبی و آتش بازی برگذار می شود. کمپانی معروف نوشیدنی فیلیپین به اسم San Miguel اسپانسر این مراسم می باشد. هتل معروف سوفیتل هم همراه با نوشیدنیهای بخصوص باواریا و اقساط غذا پذیرای مسافران این برنامه است.

تور فیلیپین

فعالیت تور : مبلغ ورودی –  گردش شهری –  صرف خوراکی و نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت به هتل

زمان تور : 8 ساعت

مبلغ تور : 100 دلار

مدل تور : سیاحتی –  تفریحی –  گردشی

هالووین  (Halloween)

این مراسم از مراسم های دینی پایه گرفته که از قرن 9 میلادی به بعد رسم شده است و به اسم روز تمام مقدسی all hallows day آن را می شناسند. مسیحیان در این روز که مصادف با 1 نوامبر است به سلامتی تمامی مقدسات جشن بر پا کرده که امروز آن را با اسم All Saints Day  می خوانند و هالووین شب قبل این مراسم است. مسیحی ها بر این باورند که در این شب روح های بد و شیاطان به زمین آمده و به این علت عده ای از مردم جامه های وحشتناک به تن کرده تا در برابر روح ها شر بایستند و به طوری نمایشی آنها را ترسانده و از خود دور فراری دهند.

فعالیت تور : مبلع ورودی –  گردش شهری –  صرف خوراکی و نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت به هتل

 

تور فیلیپین

مجموعه جزیره های پالاوان در 790 کیلومتری جنوب غرب مانیل و وسط دریای جنوبی چین و دریای سولو قرار دارد که از سوی جنوب به بلاد برونئی ختم می گردد . مجموع جزایر پالاوان دارای 1780 جزیره است که از مشهور ترین آنها می شود به جزیره های el nido/  Puerto princesa /coron اشاره کرد .آبهای آبی و شفاف دریاچه ها و رودخانه های جزیره کرون , جنگل پرنده ها با بیشتر از 600 مدل پروانه ، جزیره پورتو پرینسزا, رودخانه و غار های زیر زمینی , سکونتگاه های کنار دریا لوکس , ساحل با شن سپید رنگ و سنگ های آهکی و نژاد های کمیاب دریایی جزیره پالاوان را به مکانی بی همتا برای توریست ها مبدل کرده است. مجموع جزایر پالاوان بین سال های 2013 تا 2016 از سوی مجله travel and lesure به عنوان باشکوه ترین جزیره دنیا معرفی شد.

مراسم و فستیوالهای بوراکای :

مراسم پایکوبی با آتیش :

بعد از گذر روزی بی همتا و لذت بخش در حوالی جزیره و فیض بردن از تفریح های آبی , پایکوبی ها با آتش مسافران را به شو و هنر نمایی ها در غروب باشکوه جزیره فرا می خوانند. دیدن غروب آفتاب در جزیره بوراکای با مراسم شبانه و پایکوبی ها تایم بی همتایی را برای شما به همراه می آورد. اسم بعضی از مناطق که در جزیره پایکوبی آتش برپا می کنند عبارت است از : bucks baar at mandaarin hotel , hoka baar , baar time at paradise gaarden , Astoriaa boraacay hotel , boraacay uptown

جشن قلعه شنی :

همه ساله در 30 مارچ و 1 آوریل هزاران نفر از هنرمندها و تندیس سازان با ساختن تندیس ها و کاخ های شنی در این فستیوال شرکت کرده و هنر خود را به گردشگران نشان می دهند. در پایان مراسم نیز بهترین قلعه بر طبق نظر گردشگر ها و تماشاچی ها برگزیده شده و به خالق آن هدیه ای اهدا می گردد.