تور سریلانکا

تور هند و سریلانکا

تور هند و سریلانکا

13 شب و 14 روز بزودی

تور سریلانکا ( بنتوتا )

تور سریلانکا ( بنتوتا )

5 شب و 6 روز 340 دلار

تور مالدیو

تور مالدیو

6 شب و 7 روز 690 دلار

پرسش و پاسخ

 • فاصله بین شهر های سریلانکا به چه صورتی طی میشه ؟

  با اتوبوس توریستی ترانسفر میشوید ، مسافت زمانی انتقال ار کلمبو به کندی ۴ ساعت (۱۱۷ کیلومتر ) ، مسافت زمانی انتقال ار کندی به بنتوتا ۵ ساعت (۱۸۰ کیلومتر ) ، مسافت زمانی انتقال از بنتوتا به کلمبو ۲ ساعت

 • چه فصلی برای سفر به سریلانکا مناسبتره ؟

  بهترین فصل سفر به سریلانکا بین ماه های آبان تا فروردین ماه است .

 • مناسبترین ایرلاین برای سفر به سریلانکا کدام است ؟

  ارزان ترین و با صرفه ترین پرواز پرواز ایر عربیا هست و بهترین پرواز قطر ایر ویز و امارات است

 • لیدر در تور سریلانکا انگلیسی زبان هست یا فارسی زبان ؟

  در تورهای گروهی که در برخی ایام سال برگزار میشود ، لیدر فارسی زبان است و در باقی ایام لیدر انگلیسی زبان میباشد

 • آب و هوای سریلانکا چگونه است ؟

  آب و هوای کشور سریلانکا در فصل های مختلف متفاوت است ولی اکثرا گرم و مرطوب و استوایی است

 • واحد پول سریلانکا چیست ؟

  روپیه سریلانکا


تور سریلانکا

تور سریلانکا جزیره‌ای در جنوب آسیا است. در این مطلب ، با این کشور زیبا بیشتر آشنا می‌شویم. با پلیکان پرواز همراه باشید.

تور سریلانکا، کشور ساحل های بی پایان، آثار باستانی زیاد، مردم خونگرم و غذاهای خوشمزه و کم هزینه است. کشورهای اندکی در جهان هستند که به مقدار سریلانکا، جاذبه‌ها و آثاری دارند که در لیست آثار بین المللی یونسکو به ثبت رسیده باشد. فرهنگ بالای ۲۰۰۰ ساله‌ سریلانکا را می‌توانید در بقایای اثرهای باستانی دیدن کنید. جایی که در آن صومعه‌های افسانه‌ای با زیباترین جزییات مزین شده‌اند.

تور سریلانکا

در سریلانکا قادر خواهید بود حیات وحش را از نزدیک ببینید. تورهای سافاری در تور سریلانکا شما را به دیدن پلنگ‌ها ، بوفالوها ،فیل ها و هزاران پرنده‌ گوناگون و زیبا می‌برد. مسافت ها در سری‌لانکا خیلی نزدیک است. در تور سریلانکا جذاب می‌توانید اقسام جاذبه‌های توریستی را یک‌جا تجربه کنید. در تور سریلانکا در ساحل بی نظیر آفتاب بگیرید، در معبدها چندساله به دعا کردن بپردازید، در دهکده‌های فوق العاده تفریح نمایید، از پرنده‌ها و گل‌ها دیدن کنید، غذاهای سنتی را تست کنید و از بقایای زمان استعمار و جاذبه‌های زیبای مرتبط با آن لذت ببرید.

تور سریلانکا ارزان

سریلانکا یک کشور توریستی زیبا و در عین حال اقتصادی میباشد. با وجود تمام این زیبایی‌ها، همچنان آن طور که باید به جهان معرفی نشده است و این بدان معنی است که در تور سریلانکا از سیل جمعیت توریست ها خبری نیست.

 

تور سریلانکا از مشهد

سریلانکا هر روز بیشتر از پیش جای خود را در بین کشورهای توریستی برتر پیدا می‌کند و مسافران زیادی از تمام جهان به شوق لذت بردن از جاذبه‌های عالی سریلانکا، به این نقطه از کره‌ی خاکی سفر می‌کنند. برای اینکه با تور سریلانکا و جاذبه‌های آن بیشتر آشنا شوید، این راهنمای سفر را دنبال کنید.

اطلاعات فوری تور سریلانکا

تفاوت ساعتی سریلانکا با تهران: سریلانکا در منطقه‌ زمانی GMT + 5:30 واقع شده و 1 ساعت از تهران جلوتر میباشد.

 

تور سریلانکا ارزان

شرایط آب ‌و ‌هوایی

آب‌و‌هوا در سریلانکا، استوایی است و 2 فصل متمایز گرم و خشک دارد. متوسط دمای هوا در سریلانکا اصولا بین 29 تا 33 درجه‌ی سانتیگراد است. این دما امکان دارد بر اثر تغییرات کلی دمای هوا در تمام جهان، تغییر کند. دمای هوا در منطقه‌ Nuwara Eliya  که در بلندای مرکزی قرار دارد، ممکن است تا 18 درجه‌ی سانتیگراد هم کاهش یابد. در منطقه های ساحلی شرقی و در منطقه‌ی  Batticaloa، دمای هوا تا 33 درجه نیز می‌رسد. بعضی از ناحیه های ساحلی تحت تاثیر بادهای اقیانوسی، خنک‌تر هستند. سردترین زمان سال دسامبر و ژانویه و گرم‌ترین زمان سال آوریل و آگوست است.

قیمت تور سریلانکا

بهترین موقع برای سفر به تور سریلانکا

مناطق غربی و جنوبی فصل بارشی خود را در ماه‌های مه الی سپتامبر تجربه می‌کنند در حالی که مناطق شمالی و شرقی بین اکتبر الی ژانویه تحت تاثیر فصل بارشی قرار می‌گیرند. در مجموع، سریلانکا کشوری است که می‌توانید در کل طی سال به آن سفر کنید. اگر در منطقه ای آب و هوا جهت سفر کردن مناسب نبود , در منطقه ای دیگر می توانید آب و هوای مناسبی را بیابید.

مجری مستقیم تور سریلانکا

مطلوب ترین موقع پیشنهاد شده برای مسافرت به تور سریلانکا، فصول خشک مناطق ساحلی از آوریل الی نوامبر برای ساحل شرقی و از دسامبر الی مارس برای ساحل غربی و بلندی های مرکزی است.

 

تور سریلانکا ارزان

مخارج نقل و انتقال همگانی در تور سریلانکا

اگر قصد دارید از اتوبوس به عنوان وسیله‌ نقلیه استفاده کنید، مخارج روزانه‌ شما نزدیک به ۳1۰ روپیه می‌شود. اگر بخواهید دوچرخه اجاره کنید، از قطار استفاده کنید یا برخی روزها ماشین سواری بگیرید، مخارج روزانه‌ آن تقریبا ۲6۰۰ روپیه می‌شود. اگر بخواهید هر روز از ماشین سواری استفاده کنید، روزانه ۵6۰۰ روپیه باید بپردازید.

متوسط مخارج روزانه در تور سریلانکا

 • سفر کم هزینه: ۵6۰۰ روپیه
 • سفر با هزینه متوسط: بین ۵6۰۰ تا ۲1 هزار روپیه
 • سفر مجلل: بالای ۲1 هزار روپیه

پیشنهاد هایی برای صرفه‌جویی در مخارج تور سریلانکا

در تور سریلانکا برنامه‌ریزی داشته باشید و پروازها و مکان های سکونتی را از قبل بوک کنید

 

تور سریلانکا

 

به جای اینکه به رستوران‌های پرهزینه و گردشگری بروید، غذاهای خیابانی را تست کنید و در رستوران‌های کوچک بومی غذا نوش جان کنید.

تور سریلانکا

برای انتخاب وسیله‌ نقل و انتقال مناسب در تور سریلانکا ، می‌توانید با اهالی نیز مشورت کنید.

در فصل خلوت سال به تور سریلانکا مسافرت کنید

ب

1 سیم کارت بومی با بسته های دیتا و مکالمه تهیه نمایید. توسط این عمل می توانید خیلی راحت و با کمترین هزینه با مکان های گردشگری تماس حاصل فرمایید و خیلی راحت از اینترنت استفاده نمایید. اپراتورهای Dialog و Mobitel آنتن‌دهی خوبی در تمام سریلانکا دارند.

مجری مستقیم تور سریلانکا

معبد دندان مقدس

به این شکل، یکی از دندان‌های او قسمت سرزمین سریلانکا شد. این دندان را با مراسم و احترام ویژه ای به سری لانکا آوردند و برای اینکه همه یارانش بتوانند آن را زیارت کنند معبد بزرگی بر پا کردند و اسم این معبد را معبد دندان گذاشتند.