تورهای نوروز 99

تور بالی با پرواز قطری

تور بالی با پرواز قطری

7 شب و 8 روز 190 دلار

تور بالی ترکیبی جنگل و دریا

تور بالی ترکیبی جنگل و دریا

7 شب و 8 روز 365 دلار

تور بالی پوکت

تور بالی پوکت

7 شب و 8 روز 280 دلار

تور بالی مالزی

تور بالی مالزی

7 شب و 8 روز 200 دلار

تور بالی سنگاپور

تور بالی سنگاپور

7 شب و 8 روز 390 دلار

تور پاتایا

تور پاتایا

7 شب و 8 روز 125 دلار

تور بانکوک

تور بانکوک

7 شب و 8 روز 135 دلار

تور بالی 5 شب کوتا 2 شب نوسا

تور بالی 5 شب کوتا 2 شب نوسا

7 شب و 8 روز 350 دلار

تور پوکت

تور پوکت

7 شب و 8 روز 190 دلار

تور مالزی سنگاپور

تور مالزی سنگاپور

7 شب و 8 روز 2500000 تومان

تور مالزی

تور مالزی

7 شب و 8 روز 1850000 تومان

تور پکن شانگهای

تور پکن شانگهای

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب ال نیدو

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب ال نیدو

7 شب و 8 روز تماس بگیرید

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب بوهول

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب بوهول

7 شب و 8 روز تماس بگیرید

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب سبو

تور فیلیپین 3 شب مانیل 4 شب سبو

7 شب و 8 روز تماس بگیرید

تورهای نوروز 99

در زندگی امروزه ما که زمان شتاب بیشتری گرفته و ما هر روزه حیران و با عجله برای کسب بیشترین راندمان روزگارمان را می گذرانیم . مشغله های ما حرفه ای تر و تخصصی تر شده و اشراف هر کداممان به موضوعات متفاوتی که روزانه با آنها برخورد می کنیم ، هر روز کمتر و کمتر می شود . این حیرانی ها و تلاش بیشتر ما برای بهره مندی هر چه بیشتر از امکانات و به ویژه وقت باعث می شود که نیازمان برای استراحت و دور بودن از هیاهوی روزانه بیشتر شود.

تورهای نوروز 99

گاهی در خلال وبگردی هایمان، سر زدن به سایت های مختلف ، خواندن اخبار گوناگون از طریق گوشی های همراه و یا سیستم های رایانه ای ، عکس مناطقی را می بینیم که دلمان برای لمس آب و هوا و تنفس هوا و دیدن مناظرشان پر می کشد.

تورهای نوروز 99

همه این ها باعث می شود که ما انسان های امروزی نیاز به سفر را بیشتر از گذشته در خود حس کنیم . اکنون که امکان بررسی سفرهای متفاوت از طریق شبکه های اجتماعی و اینترنت برای همه مان فراهم شده است، بازاری پدید آمده که همگان در پی ارایه بهترین های خدماتشان برای فروش بهتر هستند. تلاش شرکت ها و آژانس های گردشگری و مسافرتی سرتاسر جهان ، برای نیل به این هدف انجام می گیرد. حال در این میان ، شرکت و آژانسی از موقعیت بهتر برخوردار خواهد بود که بتوان نیازهای مسافران را دریابد ، بهترین را با قیمتی مناسب به وی ارایه نماید ، آرامش خیال و ذهن او را در نظر داشته باشد تا بعنوان یک کارگزار در ذهن مسافر برای سفرهای بعدی بماند.

تورهای نوروز 99

از آنجا که انسان موجودی اجتماعی است و با زندگی در اجتماع ، روح خود را کامل می نماید، سفر بستری مناسب برای تکمیل روابط اجتماعی وی است. در سفر با قرار گرفتن در کنار مسافران دیگر و بعضا در مکانی که فضای محدودی دارد، راه برقراری رابطه ای سالم و سازنده برای مسافران فراهم می شود. اینجاست که ضرب المثل « بسیار سفر باید تا پخته شود خامی » مصداق می یابد. ما در سفر های گروهی می آموزیم علاوه بر اینکه آزادی هایمان باید تامین گردد، به آزادی دیگران باید احترام بگذاریم . تجربیات ما در این دوره کمک می کند که پس از بازگشت از سفر و قرار گرفتن در چرخه زندگی روزانه معمولیمان ، با دید بازتر و با آرامش ذهن و جسم بیشتری به فعالیت هایمان برگردیم.

تورهای نوروز 99

هر شخصی بنا به روحیاتی که دارد، می تواند از میان انواع تورهای مسافرتی ، آنچه را که با روحیاتش مطابقت داشته باشد برگزیند. انواع این تورها از قرار تورهای زیارتی ، طبیعت گردی، هنری ، فرهنگی ، ورزشی ، مذهبی ، نمایشگاهی و تجاری و غیره است. تورهای کوتاهمدت یک روزه طبیعت گردی هم برای شهرهای اطراف شهر محل سکونتتان وجود دارد که عموما صبح زود در محل از پیش تعیین شده گرد هم جمع شده و با پذیرایی صبحانه ، پذیرایی نیم روزه و عصرانه و گردش در محل یاد شده به سمت شهر خود باز می گردید.

تورهای نوروز 99

تورهای گردشی از تورهای یک روزه شروع شده و بعضا حتی برای یک ماه نیز تور گردشگری می توان در نظر گرفت که بستگی مستقیم به وضعیت شغلی و وقت درنظر گرفته شده و اوضاع  مالی مسافران دارد .

تورهای نوروز 99

تورهایی که
آژانس های مسافرتی و گردشگری تورهای انفرادی و گروهی را ارایه می دهند که در برخی موارد با هم تفاوت دارند. تورهای گروهی که شرکت های مسافرتی در نظر می گیرند غالبا از گذشته آژانس نسبت به خرید صندلی های هواپیما و عقد قرارداد با هتل ها نموده و مسافران از ابتدای مسافرت تا انتهای آن با هم بوده و یک گروه بزرگ را تشکیل می دهند.

تورهای نوروز 99

تورهای انفرادی به این صورت است که هر خانواده و هر شخص با آژانس گردشگری قرارداد جداگانه بسته و صرفا با افرادی که از قبل برنامه سفر با هم داشته اند همسفر خواهند بود. نرخ های مسافرت های گروهی و انفرادی با هم تفاوت داشته و عواملی چون زمان سفر ، طول سفر، درجه هتل ، نوع پرواز و تفریحات در نظر گرفته شده بر روی قیمت هر تور تاثیر خود را خواهد داشت.

تورهای نوروز 99

در اصطلاح صنعت گردشگری ، یک سال به دو فصل HIGH SEASON و LOW SEASON تقسیم می شود.   HIGH SEASON به زمانی اطلاق می شود که از نظر اکثریت مردم به عنوان زمان سفر انتخاب شده و کشور مقصد نیز در بهترین وضعیت آب و هوایی و یا وضعیت جشنواره ها و امکانات به سر می برد.  قیمت ها در این فصل به نسبت LOW SEASON بالاتر بوده و به ویژه تغییرات مربوط به پرواز ها اثر مستقیم بر نرخ ها دارد.

تورهای نوروز 99

معمولا تابستان در کل دنیا به عنوان HIGH SEASON در نظر گرفته می شود . اما باز با اینحال هنگامی که برای سفر تصمیم می گیرید از آژانستان نرخ درست را استعلام بگیرید.

تورهای نوروز 99

به یاد داشته باشید در هر سفری می بایست یک سری امکانات به همراهتان باشد . از جمله پوشاک مناسب با مقصد از لحاظ سردی و گرمی آب و هوا و سنت های حاکم بر جامعه ای که به آنجا می روید، داروهایی لازم که البته باید قوانین مربوط به کشور مقصد و البته لیست داروهای ممنوعه در فرودگاه ها را استعلام گرفته باشید، وسایل نظافت شخصی ، وسایل الکترونیکی که در سفر مورد نیازتان خواهد بود و همه این ها منوط به این است که در شروع سفر وزن وسایل همراهتان زیاد نباشد. چرا که با خریدهایی که در طول سفر انجام می دهید چه برای خودتان و چه به عنوان رهاورد و سوغاتی سفر ، هزینه بار اضافه و از آن مهم تر توانایی حمل آن ممکن است کمی آزار دهنده باشد.

تورهای نوروز 99

پیش از شروع سفر پیشنهاد می کنیم حتما اطلاعاتی درباره مقصدتان کسب کنید. مکان های گردشگری، سنت ها و به ویژه مواردی که برای مردمان مقصد بسیار مهم و حیاتی و خط قرمز باشد. غذاهایی که مطابق میلتان باشد ، مکان های نزدیک به هتل محل اقامتتان ، نوع آب و هوا و وضعیت جوی در بازه زمانی ای که به سفر می روید. وسایل مورد نیاز که مخصوص منطقه مقصدتان باشد و اطلاعاتی از این دست.

تورهای نوروز 99

در طول سفر مراقبت از خودو و سپس دیگران ، حفظ و حراست مدارک شناسایی و وجه نقد و وسایل با ارزشتان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

اگر تا شروع سفرتان هنوز فرصت باقیست ، از زبان مورد استفاده مردمان آن ناحیه اطلاعاتی کسب کنید و محاورات معمول را بیاموزید. این امر در جالبتر شدن سفر بسیار اهمیت دارد.

تورهای نوروز 99

خاطرتان باشد با توجه به اینکه تمام امور مربوط به سفرتان را به آژانس سپرده اید، حق این را دارید که تمامی اطلاعات لازم را از آژانس درخواست نموده و در مورد تک به تک موارد مربوط به سفرتان پرسش کنید . مواردی چون شروع و پایان سفر ، نوع وسیله سفر ، درجه و خدمات هتل ، تورهای در نظر گرفته شده، شرایط عمومی منطقه ای که به آن سفر می کنید و امثالهم.

تورهای نوروز 99

قطعا هنگام عقد قرارداد مسافرت به ویژه برای سفرهای خارج از کشور، برگه هایی جهت چگونگی انجام تعهدات طرفین به رویت و امضای طرفین می رسد. واجب است که هر دو طرف تمامی مفاد قرارداد را کامل بررسی نموده و سپس نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایند.