تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

13 شب و 14 روز - قیمت از: 2190 دلار
نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات
NEW RIVERSIDE
SAMNANG LAOR
S PARK DESIGN
MY DREAM RESORT
SPRING FLOWER
WALK ABOUT


B.B
2190 دلار
2430 دلار
1820 دلار
890 دلار
مرکز شهر
LE MONT
SANTI RESORT
DAMREI ANGKOR
MERCURE
GOLDEN LOTUS LUXURY
GOLDEN CENTRAL


B.B
2300 دلار
2700 دلار
1990 دلار
940 دلار
مرکز شهر
SOKHA PHNOM PENH
CROWN PLASA
LUANG PRABANG VIEW
APRICOT
SOKHA ANGKOR
NEW WORLD


B.B
2790 دلار
3650 دلار
2450 دلار
1290 دلار
مرکز شهر

خدمات تور

3 شب هوش مینه ،2 شب هانوی ، 1 شب کشتی کروز ، 2 شب لانگ پرابانگ ، 1 شب وینتیان ، 1 شب فنوم پن ، 3 شب در سیام ریپ ،با 9 گشت کامل با ناهار

پرواز امارات یا قطر ایرویز

خدمات تور شامل : صبحانه , بیمه مسافرتی , راهنمای محلی , گشت تاریخی , گشت خرید , گشت طبیعی , گشت شهری , ترانسفر فرودگاهی

برنامه سفر :

روز اول : ترانسفر رایگان از درب منزل شما به فرودگاه امام خمینی (ره) و پرواز به سمت فرودگاه سایگون (هوشی مینه) و ترانسفر به هتل

روز دوم : پس از صرف صبحانه در هتل گشت را با بازدید از کلیسای نوتردام شروع میکنیم و موزه ای را می بینیم که آثاری از دوران جنگ را به یادگار دارد. ناهار را در رستوران سرو می کنید و گشت را با بازدید از کانال کوچی ادامه می دهید که در 60 کیلومتری HCMC واقع شده است. کوچی نقطه ای محبوب برای ویتنامی ها و توریست های خارجی است. جایی که شهرهای زیرزمینی به عنوان محل زندگی, محل ذخیره سازی, کارخانه اسلحه ساری, بیمارستان و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه اردک ها و بوفالوهای آبی در سراسر رودخانه زندگی می کنند و شما مناظری بی همتا از زمین های شالیکاری را می بینید. پس از گشت به هتل باز می گردید.

روز سوم : پس از صرف صبحانه در هتل اتوبوس شاتل شما را برای گشت خواهد برد و شما از مشاهده زمین ها و شالیکارهای سرسبز برنج لذت می برید. با رسیدن به My Tho از Vinh Trang Pagoda ملاقات کرده و در طول رودخانه قایقرانی خواهید داشت. از خانه های چوبی( ویلاهای روستایی), زمین های میوه و دهکده های ماهیگیری در طول رودخانه دیدن می کنید. پس از رسیدن به جزیره دورافتاده Tortoise ناهار را در باغچه شکوفه زار( ارکیده) سرو می کنید. پس از آن به An Khanh می رسید که جاذبه ای کمتر توریستی در Ben Tre است. از گشت کروز و دراز کشیدن زیر سایه درختان و خوردن میوه های فصلی و چای و عسل و گوش دادن به موزیک Southern Vietnamese Folk Music لذت می برید. پس از آشنایی با خانواده ای محلی از خوردن شکلات های نارگیلی و دیدن زندگی روستایی و زمین های میوه نیز لذت می برید. پس از گشت به HCMC بازمیگردید. این سفر بینشی زیبا را از زندگی روزانه در دلتای مکونگ به شما هدیه می دهد و شما با مجموعه ای از خاطرات باز می گردید.

روز چهارم : پس از صرف صبحانه زمانتان آزاد است تا به فرودگاه Tan Son Nhat برای پرواز به هانوی ترانسفر شوید. پس از رسیدن به فرودگاه Noi Bai به هتل برده می شوید.

روز پنجم : پس از صرف صبحانه در هتل راهنمای مجرب و راهنما شما را از هتل به سمت هالونگ بی می برند. با رسیدن به استان Hai Duong برای مدت کوتاهی استراحت می کنید و با رسیدن به Tuan Chau Marina با نوشیدنی های شادی بخش استقبال می شوید. پس از ورود به کابین ناهار سالم و خوشمزه که از غذاهای دریایی تازه, گوشت, سبزیجات و گیاهان سنتی تهیه می شود را سرو می کنید. پس از آن می توانید با استراحت بر روی عرشه آفتاب گیر کشتی خستگی را از تن به در کنید و یا عکس هایی را از جزایر دورافتاده و دهکده ماهیگیری Hoa Cuong و غار Luon شکار کنید. سپس با قایق های Kayaking/bamboo خلیج هالونگ بی را کاوش میکنید. پس از ان به بازدید از جزیره Ti Top می روید که می توان در شنا کرد و یا با بالا رفتن از آن منظره ای بی نظیر را از هالونگ بی داشته باشید. پس از آن به قایق برمی گردید و می توانید از مهمانی روی عرشه کشتی لذت ببرید. عصر زمان ریلکس و استراحت کردن است. برای سرو شام به بوفه BBQ می روید که غذاهای دریایی لذیذی را به همراه دارد. شما در زمان آزادتان نیز می توانید به سرگرمی هایی مانند بازی کردن, فیلم دیدن یا ماهیگیری بپردازید. شب را در دریا سپری خواهید کرد.

روز ششم : صبح زود از خواب بیدار شوید تا بتوانید از طلوع آفتاب بر روی عرشه کشتی لذت ببرید. می توانید منظره ای بی نظیر را از خلیج بی با یک لیوان قهوه یا چای یا صرف صبحانه ببینید. پس از آن به غار Sung Sot که غاری شگفت انگیز است می روید و از کاوش در آن لذت می برید. پس از آن و خروج از کروز برای کلاس آشپزی آماده می شوید. پس از آن ناهار را سرو می کنید و به هانوی باز می گردید. پس از بازگشت به هانوی به هتلتان ملحق می شوید.

روز هفتم : پس از صرف صبحانه زمانتان آزاد است تا برای پرواز به لانگ پرابانگ به فرودگاه Tan Son Nhat ترانسفر شوید. پس از رسیدن به هتلی در لانگ پرابانگ برده می شوید.

روز هشتم : پس از صرف صبحانه در هتل می توانید در مراسم تشریفاتی Saffron-Clad شرکت کنید که مردمان محلی آن را پیشنهاد می کنند. پس از صبحانه گشتی در فروشگاه Phousi خواهید داشت. جایی که شما فرآورده های محلی مانند پوست بوفالو خشک شده, چای محلی و شوره قلمی, سبزیجات و پارچه های قبیله ای را خواهید دید. پس از آن بازدید از معبد عظیم Wat Wieng Thong را دارید. ساختارهای این معبد در روش های متنوعی تذهیب شده اند و دارای راهروها و بنای اصلی حیرت انگیزی است. نقش موزاییکی درخت زندگی بر دیوار بیرونی این معبد بسیار شگفت انگیز است. گشت با قایق بر روی رودخانه مکونگ را نیز دارید. در Ban Xang Hai متوفق شده و از مزارع برنج دیدن می کنید. با ترک این دهکده منظره ای بسیار زیبا را از بالای کوه بر غارهای Pak Ou مرموز را مشاهده می کنید که در هزاران شکل و اندازه واقع شده اند. پس از ان به سمت Ban Phanom حرکت می کنیم.

روز نهم : پس از صرف صبحانه در هتل زمانتان آزاد است تا برای پرواز به به وین تیان به فرودگاه ترانسفر شوید. پس از رسیدن گشت کوتاهی از آثار باستانی وین تیان مانند Wat Sisaket قدیمی ترین معبد پابرجای وین تیان را خواهید داشت. این سازه حیرت انگیز شامل نقاشی های دیواری و مجسمه های Buddha می شود. این مجموعه شامل معبد Haw Phra Keo که خانه شخصی و قبلی Emeral Buddha مشهور بوده نیز می شود. بنای یادبود Patouxai نیز به عنوان Arc De Triomphe شناخته می شود قبل از آنکه بنای مقدس و نماد لائوس باشد.

روز دهم : پس از صرف صبحانه در هتل زمانتان آزاد است تا برای پرواز به پنوم بن ترانسفر شوید. پس از رسیدن به پنوم بن به هتل برده می شوید.

روز یازدهم : پس از صرف صبحانه در هتل تور پنوم بن, پایتخت کامبوج را آغاز می کنید. کاخ سلطنتی,Wat Phnom, معبد نقره ای و موزه ملی را ملاقات خواهید کرد. پس از صرف ناهار به هتل ترانسفر می شوید و در طول مسیر از جاذبه های دیدنی و سبک های محلی لذت می برید.

روز دوازدهم : پس از صرف صبحانه در هتل به بازدید از پایتخت امپراتوری خمر یعنی Angkor Thom می روید. براساس گفته این اثر تاریخی بهترین نمونه حفاظت شده از تمامی معابد است. طرح و مقیاس آن به نحو عجیبی شگفت انگیز است. در Angkor Thom می توانید در ایوان فیل ها, ایوان پادشاه جذامی ها, Bayon و Baphuon کاوش کنید. پس از آن سفری هیجان انگیز را در انگکور آغاز کنید. جایی که اطراف آن خندق هایی توسط انسان حفر شده و در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. می توانید از تپه بالا بروید و معبد Phnom Bakheng یا Pre Rup را رویت کنید که در هنگام غروب منظره ای بسیار زیبا و جذاب دارد.

روز سیزدهم : پس از صرف صبحانه در هتل به گشتی می روید که در آن به همراه فیل از Angkor thom در جنگل از معبد مشهور Bayon بازدید می کنید. این آثار تاریخی به عنوان 54 برج که با بیش از 200 صورت خندان از Avolokitesvara و Baphoun و ایوان معبد, ایوان فیل ها و ایوان پادشاه جذامی ها دکوراسیون شده نیز شناخته می شود. در هنگام عصر بازدید شما با Ta Prohm که بوسیله ریشه های عظیم و درختان بزرگ و گیاهان پیچیده احاطه شده است ادامه پیدا می کند.

روز چهاردهم : پس از صرف صبحانه در هتل زمانتان آزاد است تا برای پرواز به سمت فرودگاه ترانسفر شوید

توضیحات

قیمت بلیط هواپیما جداگانه محاسبه و به مبالغ دلاری پکیج اضافه میگردد

هتل ها گارانتی و در صورت کنسلی یک الی سه شب No Show خواهد داشت .

نرخ تخفیف دار اطفال بالای 2 سال با تخت سوم فقط همراه والدین در یک اتاق می‌باشد و در صورت درخواست اتاق مجزا عیناً نرخ بزرگسال محاسبه خواهد شد .

مدارک لازم : اصل گذرنامه با 7 ماه اعتبار– 1 قطعه عکس رنگی جدید تمام رخ زمینه سفید 4 × 6

ترانسفر رایگان از درب منزل به فرودگاه امام خمینی (ره)

تلفن : 02188171061

تصویری یافت نشد

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

جمهوری دموکرات خلق لائوس بلادی است در جنوب شرقی آسیا. مرکز آن وین‌ تیان می باشد. لائوس جمهوری سوسیالیست با‌حزب واحد است.

تاریخچه لائوس تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

گذشته لائوس به یک منطقه حکومتی بر می‌گردد که از قرن چهارده تا قرن هجده میلادی موجودیت داشت اما بعدها به ۳ امپراطوری جزتر تفکیک شد. در سال ۱۸۹۳ این مناطق به استعمار فرانسه رفت و ۳ حکمرانی که لوآنگ پرابانگ ، وین ‌تیان و چام پاساک اسم داشتند یکی شده و امپراطوری لائوس را شکل دادند. لائوس بعد از استعمار از طریق ژاپن در سال ۱۹۴۵، زمان مختصری استقلال یافت ولی بعد از آن مجددا به استعمار فرانسه در آمد اما در سال ۱۹۵۰ به آن استقلال داده شد. لائوس در سال ۱۹۵۴ خودمختار شد نظام حکومتی سیسا وانگ ونگ بر آن مساط شد. اندکی بعد از تفکیک جنگ درونی طولانی ای رخ داد که به سقوط حکومت و به استقلال رسیدن توده کمونیستی پاتت لائو در سال ۱۹۷۶ ختم شد. تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

تاریخه لائوس به حکومت لان‌ ژانگ می ‌رسد که در قرن ۱۴ میلادی تاسیس شد و تا قرن ۱۸ امتداد داشت. در قرن ۱۸، روند بر پادشاهان برجای ‌مانده از زمان لان ‌ژانگ تسلط یافت. پادشاه سیام برای مقابله با مجادله با فرانسه ، بلادهایی از کشور خود را به اسم لائوس به فرانسه اهدا کرد و این خاک ‌ها در سال ۱۸۹۴ به هندوچین فرانسه اضافه شدند.

تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 ) تسلط کشور از طریق ژاپنی‌ ها در جنگ جهانی ۲ موجب صدور خودکفایی گشت، که فرانسوی ها در نهایت آن را در ۱۹۵۵ قبول کردند. با این وجود، مجادله درونی، این حکومت را نابود کرد؛ مجادله ای میان قواهای سلطه خواه و قوا های کمونیست پاتت لائوس . تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

لائوس در طول مبارزات ویتنام سمت بی ‌طرف را پیش گرفت. تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 ) ولی ویت ‌کنگ ‌ها از لائوس به نام خطوط تدارکات در مبارزات ویتنام یاد کردند و در انتهای دهه ۱۹۶۰ آمریکا برای جلوگیری از چریکی ‌های ویت‌کنگ ویتنام که به درون لائوس مهاجرت می‌کردند، و به دلیل سرعت دادن به اتمام جنگ ، بی‌طرف بودن لائوس را نفی کرد و بدون رسیدن این مسئله به نشریه ها به بمب باران‌ های بزرگ قسمت هایی از لائوس ، به خصوص دشت خمره‌ ها دامن زد. تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 ) هدف از حملات هوایی نابودی خط تأمین آذوقه ارتش ویتنام شمالی بود که به طور مارپیچی از طریق لائوس و کامبوج به جنوب حرکت می‌کرد. خروج آمریکا از ویتنام سر کارآمدن پاتت لائو را در لائوس میسر ساخت (۱۹۷۵). از ۱۹۹۰، دولت اصلاحات را آغاز کرد. تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

در سال‌های اخیر بواسطه درگیری‌های سیاسی هزاران تن از مردم لائوس از کشور گریخته‌اند از جمله طبق آمار طی سال ۸۳–۱۹۷۹ بیش از ۲۰۰ هزار نفر به تایلند پناه برده‌اند. تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

سیاست لائوس تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )  نیروی حقیقی را در لائوس سازمان مرکزی توده انقلاب خلق در مشت دارد.

مقام هایی که مستقیم منتخب شده‌ است ، تا موقع برپایی قوانین اساسی نو، کنار هم آمده‌ اند تا به شکل کنگره رسمی به انتخاب ریاست جمهوری ، نخست وزیر و شورای وزیر ها مشغول شوند.

در قوانین اساسی تعیین شده ‌است که دیوان عالی خلق با ۸۰ نماینده به مدت ۵ سال با انتخاب همه ی اشخاص به بلوغ رسیده تعیین گردد. تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )

این سرزمین از محدود کحومت های کمونیست برجای ‌مانده است . حکومت چومالی سایاسونه حدودا برای تمام بخش های معیشت ملت مثلا آزاد بودن سیاسی قوانین تعیین کرده است. حکومت کل رسانه ‌ها را در دست دارد و هر روز کسانی که به حکومت اعتراض کنند یا در رابطه با موضوع های سیاسی صحبتی داشته باشند با مجازات قانونی روبرو می‌شوند. پناه جویان که به لائوس میایند بازگشت داده می‌شوند. لائوس از محتاج ترین سرزمین های آسیا حساب می‌شود. تور ویتنام کامبوج لائوس ( نوروز 97 )