تور ویتنام 11 روزه ( 3 شب هوشی مین + 3 شب نهاترانگ + 3 شب هانوی + 1 شب کروز

10 شب و 11 روز - قیمت از: 1265 $
نام هتل خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات
SYRENA CRUISE
THE LIGHT
GOLDEN LOTUS LUXURY
GOLDEN CENTRAL
B.B
1265 $
1610 $
885 $
630 $

GOLDEN CRUISE
SUNRISE
SHERATON
NEW WORLD
B.B
1525 $
2150 $
990 $
750 $

خدمات تور

پرواز قطر ایرویز یا امارات

صبحانه , بیمه مسافرتی , راهنمای محلی , پرداخت ورودیه ها , ترانسفر فرودگاهی , پرواز/بلیط داخلی , گشت شهری با نهار

برنامه سفر :

روز اول : با رسیدن به فرودگاه Tan Son Nhat با افرادی ملاقات کرده و به هتلی در شهر هوشی مینه برای چک این برده می شوید. شب را در هتلی در سایگون سپری می کنید.

روز دوم : صبحانه را در هتل سرو می کنید. گشت را از هتلتان با بازدید از کلیسای نوتردام شروع می کنیم. سپس از کاخ ریاست جمهوری و موزه تاریخی دیدن کرده و ناهار را در رستوران سرو می کنید. گشت را با بازدید از تونل های کوچی ادامه می دهیم که در 60 کیلومتری HCMC واقع شده است. کوچی منطقه ای محبوب برای گردشگران خارجی و مردمان محلی ویتنام میباشد. جایی که شهرهای زیرزمینی بعنوان محل زندگی , محل ذخیره سازی, کارخانه اسلحه سازی, بیمارستان و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گرفته است. در دهه 1960 منطقه کوچی یک منطقه آزاد بوده است. به سایگون باز می گردید. شب را در هتل می مانید.

روز سوم : پس از سرو صبحانه در هتل , راهنمای تور و اتوبوس شاتل شما را برای گشت خواهند برد. از دیدن شالیزارها و زمین های سرسبز برنج لذت خواهید برد. با رسیدن به My Tho از Vinh trang pagoda دیدن کرده و از خانه های چوبی (ویلاهای روستایی) , زمین های میوه و دهکده های ماهیگیری در طول رودخانه بازدید میکنید. سپس به جزیره دورافتاده Tortoise می رسید و نهارتان را در باغچه ارکیده سرو می کنید. پس از آن به An khanh می روید که یک جاذبه کمتر توریستی در Ben tre است. از گشت کروز و استراحت کردن زیر درختان و خوردن میوه های فصلی , سرو چای و عسل و گوش دادن به موسیقی محلی ویتنامی لذت می برید. سپس با خانواده ای محلی و طرز زندگی آنها آشنا شده و از خوردن شکلات های نارگیلی و بازدید از زمین های میوه و روستاهایشان لذت می برید. پس از گشت به HCMC بازمی گردید. این سفر بینشی زیبا را از زندگی روزانه در دلتای مکونگ به شما هدیه داده و شما نیز با مجموعه ای از خاطرات بازمی گردید. شب را در هتلی در سایگون سپری میکنید.

روز چهارم : پس از سرو صبحانه در هتل برای پرواز به نهاترانگ به سمت فرودگاه ترانسفر می شوید. با رسیدن به فرودگاه CAM RANH به هتل برده می شوید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در نهاترانگ می مانید.

روز پنجم : صبحانه را در رستوران هتل سرو می کنید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در نهاترانگ می مانید.

روز ششم :صبحانه را در رستوران هتل سرو می کنید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در نهاترانگ می مانید.

روز هفتم :صبحانه را در هتل سرو میکنید. زمانتان آزاد است تا زمانیکه ماشین شخصی ما, شما را برای پرواز به هانوی به سمت فرودگاه ترانسفر کند. شما از فرودگاه NOI BAI به هتلی در هانوی برای چک این برده می شوید. شب را در هتلی در هانوی میمانید

روز هشتم :صبحانه را در هتل سرو می کنید. اتوبوس و راهنمای مجرب ما شما را از هتلتان به طرف هالونگ بی می برند. پس از زمان نزدیک به 3 ساعت به Halong bay-Tuan chau marina می رسید. با رسیدن به استان Hai Duong کمی استراحت می کنید. سپس با نوشیدنی های متنوع از شما استقبال می شود. پس از ورود به کابین کشتی از سرو ناهار سالم و لذیذی که از غذاهای دریایی تازه, سبزیجات و گیاهان سنتی تهیه می شود لذت می برید. در هنگام ظهر بر روی عرشه کشتی کمی ریلکس میکنید . هم چنین می توانید از جزایر دورافتاده , غار Luon و یا دهکده ماهیگیری Hoa Cuong عکاسی کنید. سپس با استفاده از قایق های kayaking / bamboo به کاوش خلیج هالونگ بی می پردازید. پس از بازگشت از کروز , ما شما را برای بازدید از جزیره Ti Top می بریم. می توانید در آن شنا کنید و یا با بالا رفتن از جزیره منطره ای بی نظیر از هالونگ بی را ببینید. پس از آن به قایق بازمیگردید و از مهمانی روی عرشه کشتی لذت می برید. در هنگام عصر نیز وقتتان آزاد است که استراحت کنید. شما در زمان آزادتان می توانید فعالیت هایی را در کشتی نظیر بازی کردن,فیلم دیدن یا ماهیگیری را انجام دهید. شب را در کابین روی دریا سپری خواهید کرد.

روز نهم : صبح زود از خواب بیدار شوید تا بتوانید از طلوع آفتاب روی عرشه کشتی لذت ببرید. می توانید از دیدن منظره زیبای هالونگ بی با نوشیدن یک فنجان قهوه یا چای و یا سرو صبحانه لذت ببرید. سپس به غار Sung Sot که غاری شگفت انگیز است می رسید و به همراه لیدرتان به بازدید و کاوش در غار می پردازید. پس از بازدید از غار و خروج از کشتی کروز برای کلاس آشپزی آماده می شوید. با خداحافظی کردن از همراهانتان و ملوان کشتی, گشت کروزتان پایان می یابد. بوسیله اتوبوس شاتل به هانوی بازمی گردید. شب را در هتلتان در هانوی می مانید.

روز دهم : صبحانه را در رستوران هتل سرو میکنید. راهنمای ما , شما را از هتلتان برای شروع یک روز پر از گشت شهری می برد. در ابتدا از آرامگاه هوشی مینه که بیانگر یک زندگی با روح و سرزنده است دیدن می نماییم. سپس گشت شهری هانوی را با بازدید از خانه Uncle Ho`s و بتکده one pillar که یکی از 2 معبد سنتی ویتنام است ادامه می دهیم. مقصد بعدیمان بتکده Tran Quoc می باشد که پیرامون دریاچه غربی واقع گردیده و یکی از بهترین جاذبه های شهر هانوی نیز می باشد. این بنا شامل هارمونی و معماری خاصی می شود. پس از آن به بازدید از معبد Literature ( یا در زبان ویتنامی Van mieu ) می رویم که در گذشته مکانی برای مطالعه اهالی ویتنام بوده است. برای سرو ناهار در رستورانی محلی نیز توقف میکنیم. پس از استراحتی کوتاه به بازدید از معبد Ngoc Son و دریاچه هوان کیم می رویم. پس از تمام شدن گشت شهری به هتلتان بازمی گردید

روز یازدهم : پس از سرو صبحانه در هتل زمانتان آزاد است تا برای پروازتان به سمت فرودگاه Noi Bai ترانسفر شوید.

توضیحات

قیمت بلیط هواپیما جداگانه محاسبه و به مبالغ دلاری پکیج اضافه میگردد.

هتل ها گارانتی شده می باشد و در صورت کنسلی 1 الی 3 شب NO SHOW خواهد داشت.

هزینه ورود به ویتنام 25 دلار برای هر نفر می باشد

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار ، دو قطعه عکس رنگی جدید تمام رخ زمینه سفید 4×6

تلفن : 02188171061

تصویری یافت نشد

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور ویتنام نهاترانگ

جهت مشاهده سایر تورهای ویتنام از اینجا وارد شوید

شهرهای مهم ویتنام: هانوی، هوشی مبن، هایفونگ، هوئه، دانانگ ، دالات ، نهاترانگ

تور ویتنام نهاترانگ یکی از زیباترین و چشمگیرترین کشورهای منطقه جنوب شرقی قاره ی آسیا ویتنام است.این کشور از شمال با چین و لاءوس و از سمت غرب با کامبوج همسایه است.کشور ویتنام از شرق و جنوب به اقیانوس آرام و دریای شرق منتهی میشود.ویتنام 86 میلیون جمعیت را با 54 نوع تژاد و تبار گوناگون شامل میشود.از مذاهب ویتنام میتوان به بودیسم ,کائودائیسم, هوائیسم اشاره کرد که بیشتر افراد پیرو مذهب بودیسم میباشند. از معابد و جاذبه های گردشگری میتوان معابد و کلیساها را نام برد.