تور فیلیپین آبان 97

7 شب و 8 روز - قیمت از: 850 دلار
نام هتل خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات
BAYFRONT
BERJAYA MAKATI
B.B
850 دلار
1080 دلار
735 دلار
420 دلار

CITY PARK
THE EXCHANGE REGENCY
B.B
890 دلار
1130 دلار
780 دلار
430 دلار

BEST WESTERN PLUS
CITY GARDEN GRAND HOTEL
B.B
1100 دلار
1180 دلار
850 دلار
470 دلار

CEBU WHITE SANDS
DISCOVERY SUITES
B.B
1100 دلار
1270 دلار
930 دلار
510 دلار

COSTABELLA TROPICAL BEACH
EASTWOOD RICHMOND
B.B
1170 دلار
1595 دلار
1060 دلار
550 دلار

MARCOPOLO PLAZA
PAN PACIFIC
B.B
1290 دلار
1695 دلار
920 دلار
570 دلار

RADISSON BLU
MAKATI DIAMOND
B.B
1290 دلار
1780 دلار
975 دلار
600 دلار

تصویری یافت نشد

شما می توانید این تور را از طریق تلگرام به سایر دوستان خود معرفی کنید

ارسال به دوستان

دانلود این پکیج

دانلود

تور فیلیپین آبان 97    کشور فیلیپین در آسیا واقع شده که در جنوب شرقی قاره آسیا و در غرب اقیانوس آرام و میان دریا جنوبی چین و دریا فیلیپین و در شرق کشور ویتنام قرار دارد.  تور فیلیپین آبان 97    فیلیپین از قرن ۱۷ تا ۲۰ در استعمار اسپانیا و در اواسط قرن ۲۰ در استعمار امریکا قرار گرفت. این کشور در سال ۱۳۲۵ هجری شمسی از امریکا جدا شد و تاریخ ملی آن ۱۲ ژوئن می باشد.

اسم گذاری فیلیپین

این کشور از سال ۱۵۲۱ الی سال ۱۸۹۸ زیر سلطه اسپانیا قرار داشت و اسم این منطقه را از اسم پادشاه اسپانیا به اسم فیلیپ ۲ گرفتند.

اسم فیلیپین به معنی جزیره های فیلیپ است .Las islas filipinas  تور فیلیپین آبان 97

تاریخچه فیلیپین

این کشور در سال ‌های پیش از میلاد از مکان های تجاری در منطقه جنوب شرقی آسیا حساب می شد. نخستین اروپاییا هایی که داخل جزیره های فیلیپین شدند، یاران فردیناند ماژلان کاشف معروف بودند که در سال ۹۰۰ ش الی ۱۵۲۱م با او فیلیپین را یافتند و پا به این زمین گذاشتند.   تور فیلیپین آبان 97

کشور فیلیپین در زمان جنگ میان آمریکا و اسپانیا در استعمار آمریکا قرار گرفت و در جنگ جهانی ۲ زیر سلطه کشور ژاپن رفت بعد در سال ۱۹۴۶ در زمانیکه مانیل ویرانه ای بیش نبود نظام جمهوری در فیلیپین نهادینه شد. بودن با اقتدار آمریکا بر حکومت فیلیپین خیلی تاثیرگذار بود به طوری که فیلیپین اکنون میکسی از فرهنگ آسیا و کاتولیک اسپانیا و سرمایه‌ داری آمریکا می باشد.

سلطه اروپایی ها در فیلیپین   تور فیلیپین آبان 97

در قرن ۱۵ میلادی نبود فلفل در اروپا به عنوان یک مسئله ظاهر شد و فقط سلطنت ونیز در دست داشت که آن را از طریق مدیترانه داخل کند. پس اسپانیا و پرتغال برای رسیدن به منبع فلفل هند رفت. به دلیل جلوگیری از جنگ بین ۲ کشور کاتولیک کلیسا زمین را به ۲ قسمت تفکیک نمود به شکلی که هر چیز اسپانیا یافت در سمت غرب برای حکومت اسپانیا و از سمت شرق هر زمینی که پیدا کردند برای فیلیپین می باشد.   تور فیلیپین آبان 97

تصویر غلط تور فیلیپین از اراضی موجب شد زمان زیادی از بین برود تا بتوانند متوجه شوند جنوب قاره آفریقا ادامه می یابد ولی اسپانیا به کره ای بودن زمین باور داشت و می‌گفت ما در زمان ۶ ماه به هند می رسیم.

سیاست در فیلیپین

طبق قانون اساسی مصوب شده ی تور فیلیپین نظام سیاسی این کشور جمهوری – ریاستی می باشد. در تور فیلیپین رئیس جمهور و مجلس سنا ۲۴ نفره براساس آرای ملت برای ۱ مدت شش ساله گزیده می‌ شود. در تور فیلیپین رییس جمهور رئیس قوه مجریه است که از ۱۹ وزارت خانه شامل شده است.

مجلس نماینده های تور فیلیپین دارای دویست نماینده منتخب طبق آرا مردم و ۵ نماینده نصبی می باشد که این پنج نماینده را رئیس جمهور کشور از بین گروه‌ های اقلیتی انتخاب مینماید. تعیین اعضا دولت هم به عهده رئیس جمهور و خارج از تصویب مجلس می باشد. قانون فیلیپین زمان ریاست جمهوری تور فیلیپین را به ۱ مدت شش ساله مبدل نموده تا از مبدل شدن ۱ فرد به دیکتاتوری مانند فردیناند مارکوس جلوگیری کند.   تور فیلیپین آبان 97

اما بنیگنو آکینو رئیس جمهور تور فیلیپین مرداد ماه سال ۱۳۹۲ از کوشش و همت برای تعویض قانون اساسی به دلیل ثابت ماندن در قدرت برای ۱ مدت شش ساله مجدد اطلاع داده بود، اما در سال ۱۳۹۳ مسئله ای را کنسل کرد. او در انتخابات سال ۲۰۱۰ فیلیپین برای ۱ دوره شش ساله به عنوان ریاست جمهوری تور فیلیپین انتخاب شد و این مدت سال ۲۰۱۶ پایان یافت و دیگر نمی تواند کاندید انتخابات ریاست جمهوری بشود. در تور فیلیپین رئیس جمهور و معاونش به طور جدا در انتخابات از طریق مردم انتخاب می‌شوند.

بنیگنو آکینو در سال ۲۰۱۰ با شعار از بین بردن فساد پیروز شد با اتکا به نسب خانوادگی خویش رئیس جمهور تور فیلیپین شود . بنیگنو آکینو دختر کرازون آکینو می باشد که از سال ۱۹۸۶ الی ۱۹۹۲ رئیس جمهور فیلیپین بوده است .   تور فیلیپین آبان 97

کرازون آکینو نخستین رییس جمهور خانم در کل قاره آسیا و کشور تور فیلیپین حساب می شود. کرازون آکینو مشهوریتش را از شوهرش سناتوربنینو آکینو دارد. بنیگنوآکینو از سناتور های ضد فردیناند مارکوس است که در سال ۱۹۸۳ به نیت بودن در انتخابات به تور فیلیپین بازگشت اما در فرودگاه مانیل به ئست سربازان مارکوس به قتل رسید.

رییس جمهور کشور تور فیلیپین

ریاست جمهوری تور فیلیپین از اول تا حالا به شکل زیر است:  تور فیلیپین آبان 97

۱) از سال ۱۹۶۵ الی ۱۹۸۶ فردیناند مارکوس

۲) کوارزون آکینو رهبر اپوزیسیون بنیتو آکینو که از طریق افراد ناشنس کشته شد.

۳) در سال ۱۹۹۲ از طریق ژنرال فیدل راموس از اتحادیه ی ملی دمکراتیک مسیح

۴)  در سال ۲۰۰۱ به دست گلوریا ماکاپاگال

۵) در سال ۲۰۱۰ به دست بنیگنو آکینو معروف به نوه ی نوه زاده کرازون آکینو   تور فیلیپین آبان 97

توده ها و حزبهای فیلیپین

حزبهای مهم سیاسی کشور تور فیلیپین به شکل زیر می باشند :

۱) حزب لیبرال تور فیلیپین – آزادیخواه

۲) حزب نهضت قوای خلق فیلیپین – دمکراتیک

۳) حزب کارگری فیلیپین

۴) حزب اتحاد برای دموکراسی فیلیپین

سازمانهای اوپوزیسیون مسلح مانند اسلام گرایان تندرو معروف به فرقه ابو سیَاف که بر بخشی از جزایر میندانائو و مجموع جزایر سولو استقلال دارند اصلی ترین خطر ضد نظام تور فیلیپین می باشند. مثل ناحیه مستقل مسلمان میندانائو به بزرگی ۱۲۲/۱۲ کیلومتر مربع به مرکز کوتاباتو که به عهده جهاد گرایان مسلمان قرار دارد.

یاران ابوسیَاف تور فیلیپین در سال‌ ۱۹۹۰ با اخاذی از راه دزدیدن توریست های غیر بومی معروف شد. این توده تور فیلیپین تبار وابسته به القاعده در اکنون با برخی از تشکل های منطقه جنوب شرق آسیا در ارتباط است و در سال ۲۰۰۴ میلادی وظیفه بمب گذاری در یک ناو شد که در جریان آن بیش از ۱۰۰ نفر کشته شدند. این توده فیلیپینی هم با آدم‌ دزدی در تور فیلیپین و ایالت صباح مالزی مشغول به بوجود آوردن ترس و خوف و اخاذی کردند.   تور فیلیپین آبان 97

جغرافیا فیلیپین

تور فیلیپین از شمال غربی به تایوان و چین و از شمال شرقی به ژاپن و از جنوب به اندونزی و از جنوب غربی به کشور های مالزی و تایلند و سنگاپور ختم می شود. شرق تور فیلیپین را دریا تور فیلیپین و غرب آن را دریا چین جنوبی فرا گرفته اند.   تور فیلیپین آبان 97

مجموعه جزایر تور فیلیپین از شمار زیادی جزیره کوچک و وسیع تشکیل شده که بر روی هم ۳۰۰ هزار کیلومتر مربع بزرگی دارند در واقع کوچک تر از خمس کشور ایران است. بیش از نصف از خاک تور فیلیپین را پوشش گیاهی شامل می شود. جزایر تور فیلیپین که تعددشان به ۷۱۰۵ می ‌رسد به شکل کلی در سه گروه گسترده تفکیک می‌گردند. این سه مجمع ‌الجزیره عبارت است از لوزون و میندانائو و ویسایا.

دو  جزیره ی لوزون و میندانائو در کل ۶۶ درصد تمام بزرگی تور فیلیپین را در بر دارد. از ۷۱۰۷ فقط ۱۰۰ جزیره ی آن قابل سکونت می باشند و در این وسط فقط یازده جزیره به شکل کلی جمعیت مقیم دارند و فقط ۲۷۷۰ جزیره دارای اسم خاصی می باشند.   تور فیلیپین آبان 97

کشور تور فیلیپین بطور کلی از طریق آبهای اقیانوس آرام و دریای چین جنوبی احاطه شده اند.   تور فیلیپین آبان 97

وسیع ترین دریاچههای تور فیلیپین حاوی لاگونا در غرب جزیره ی لوزون و تاآل در وسط دو دریاچه لانائو و دریاچه سوریاگو در جزیره میندانائو می باشند.

وسیع ترین رود های تور فیلیپین هم کاگایان و پاکساهان در جزیرهای لوزون و رود های پالانگی و آگوسان در جزیره ی میندانائو اسم دارند.

بلند ترین قله ی فیلیپین قله ی کوه آپو به بلندای ۲۹۴۵ متر است.   تور فیلیپین آبان 97

دمای کشور تور فیلیپین گرمسیری رطوبتی است و در طول سال ها با طوفان و بارش های موسمی مواجه است و به همین علت بارش های سیلی تقریبا ۷۰ درصد جزیره های تور فیلیپین را پوشش های سرسبز استوایی تشکیل داده است.

درجه هوای تور فیلیپین ما بین ۲۰ تا ۴۰ درجه متفاوت می باشد و رطوبت آن از ۳۶ درصد الی ۹۰ درصد می‌رسد . وقوع زلزله در جزیره های فیلیپین اتفاقی همیشگی حساب می شود.

مهم ترین قله های آتشفشان کشور تور فیلیپین قله ی مایون و پیناتابو در جزیره لوزون و قله ی آپو در جزیره میندانائو و قله ی کان لائون در جزیره نگروس واقع شده اند که برخی روشن شدن این قله ها سبب خسارات مالی و جانی فراوانی برای سکنه حوالی این نواحی می شود.   تور فیلیپین آبان 97

در ضمن روشن شدن آتشفشان پیناتابو در جنوب جزیره لوزون فیلیپین در سال ۱۹۹۰ ضمن صدمه هایی که برای ملت ایجاد کرد، سایت های نظامی آمریکا در فیلیپین را هم نابود کرد و در انتها موجب گرد ‌آوری این سایت ها شد.

مسائل چین و تور فیلیپین سر ملکیت تپه های دریایی جانسون و جزیره های رنا می باشد که پکن از این جزیره ها به عنوان جزیره های نن شا ذکر می کند. ناحیه چالش میان تور فیلیپین و چین (دریای چین) جنوبی می باشد که از منبع هایی مانند نفت و گاز و شیلات مملو است.  تور فیلیپین آبان 97

کشور چین می گوید که صاحب آب های دریا چین جنوبی است از مدعی های دیگر مانند فیلیپین و ژاپن و ویتنام درخواست کرده که با صحبت به این مسائل پایان دهند.

کشور تور فیلیپین این مسائل را به سازمان ملل اطلاع داده است.   تور فیلیپین آبان 97

توصیف مانیل

مرکز کشور تور فیلیپین می باشد که قریب به ده میلیون نفر جمعیت دارد و از فشرده ترین شهر های جهان از لحاظ جمعیت می باشد . مانیل که همیشه یکی از کم هزینه ترین شهرهای دنیا میباشد , پر از گروه های متفاوت گروهی و نسبی از جمله چین , اسپانیا , آمریکا, ژاپن, کره  و مالزی است که اثر آن را می شود در آداب , دین , مد و دست پخت به راحتی مشاهده کرد. از مرکز های باستانی شهر مانیل می شود از اینتراموروس نام برد که گروهی از بنا های باستانی برجا مانده از زمان حکومت اسپانیاییها و کهن ترین ناحیه این شهر است.

مراسم و فستیوالهای مانیل

سال جدید چینی  (Chinese New Year)  تور فیلیپین آبان 97

همه سال در ماه فوریه و مصادف با سال جدید چینیها , در مکان های چینی مانیل جشن آتیش بازی و پایکوبی و شادمانی برپا می شود. در روز سال جدید هم منطقه چینیهای این شهر پر از نشان های بومی چینیها و آویز های سرخ رنگ می گردند. چینیها در این جشن در بسته های سرخ رنگ به نام هنگ بائو به هم کادو می دهند. از  فعالیت های دیگر روز سال جدید , پایکوبی با اژد ها و شیر با آتیش بازی می باشد. از دیدگاه چینی ها , اژد ها نماد شکوه و عظمت بوده و در دین بودا شیر کادوئی از سمت خدا به معنی نگه داری از ملت در برابر دشمن می باشد.

در رسم و سنت چینیها رقص اژد ها و شیر دور کننده روح بد و ارمغان آور خوبی و خوشحالی در سال جدید می باشد. همه ساله در سال جدید چینی ها , افراد زیادی از توریست ها و مردم فیلیپین به منطقه چینی های مانیل رفته تا از بودن در  این مراسم لذت ببرند.

امکانات تور : راهنما فارسی زبان –  دیدن از معبدهای چینی – گشت شهری با پیاده روی در مسیر جشن – انتقال رفت و بازگشت به هتل   تور فیلیپین آبان 97

زمان تور : ۴ ساعت

مبلغ تور : ۷۷ دلار

مدل تور : تفریحی –  فرهنگی

جشن بالن  (Balloon Festival)

وسیع ترین جشن بالن آسیا , همه ساله در شهر کلارک که در ۱۰۰ کیلو متری شمال غرب مانیل قرار دارد در گذر ۹ تا ۱۲ فوریه برگزار می گردد. تعداد خیلی بالای بالن سوار از ۲۱ کشور از کل دنیا در این جشن حضور داشته و این جشن را به موقعیتی برای به اشتراک گذاشتن رسم ها و سنت های گوناگون مبدل می کنند . همه ساله مسافران خیلی زیادی از تمام دنیا به این جشن هیجان انگیز آمده تا مسافرت هوایی با بالن , چتر بازی , پرواز با هواپیما ی بی موتور, کایت سواری را تجربه بکنند و از دیدن منظره های خاص و طبیعی لذت ببرند.

فعالیت های تور : مبلغ ورودی –  صرف صبحانه و ناهار –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشتی به هتل

زمان تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۱۵۰ دلار

مدل تور : هیجان انگیز –  سرگرمی –  شادی

جشن بین المللی موزیک  (Fete Dela Musique)   تور فیلیپین آبان 97

جشن بین المللی موزیک همه ساله از تاریخ ۱۸ الی ۲۳ ژوئن در شهر مانیل برپا می شود. در این جشن انواع گروه موسیقی جهانی به روش راک , جاز , آراندبی , سول , دیسکو , پاپ , فولک و بلوز حضور پیدا می کنند. جشن Fete Dela Musique همه ساله دوستداران زیادی به موسیقی را از تمام دنیا به خود جلب می کند.

فعالیت های تور : مبلغ ورودیه –  گردش شهری –  صرف خوراکی با نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان – انتقال رفت و برگشت به هتل

زمان تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۱۰۰ دلار

مدل تور : تفریحی –  گردشی   تور فیلیپین آبان 97

جشنواره اکتبر  (Oktobr Fest)

جشنواره باواریا که به جشن اکتابر معروف است اولین بار در سال ۱۸۱۰ میلادی به سلامتی سال گرد ازدواج شاهزاده لودویگ و خانم ترزا شهر باواریا از تابع های مونیخ در آلمان برپا گردید. قریب به ۸۰ سال پیش این جشنواره از طریق آلمانی های مهاجر با فیلیپینی ها آشنا شده و بعد از آن همه ساله از وسط سپتامبر الی هفته نخست اکتابر ( در روز های شنبه و یکشنبه) در فیلیپین برپا می شود. در شهر مانیل این جشن با موزیک راک , نمایش های خیابانی , گروهک های پایکوبی و آتش بازی برگذار می شود. کمپانی معروف نوشیدنی فیلیپین به اسم San Miguel اسپانسر این مراسم می باشد. هتل معروف سوفیتل هم همراه با نوشیدنیهای بخصوص باواریا و اقساط غذا پذیرای مسافران این برنامه است.

فعالیت تور : مبلغ ورودی –  گردش شهری –  صرف خوراکی و نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت به هتل

زمان تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۱۰۰ دلار

مدل تور : سیاحتی –  تفریحی –  گردشی   تور فیلیپین آبان 97

هالووین  (Halloween)

این مراسم از مراسم های دینی پایه گرفته که از قرن ۹ میلادی به بعد رسم شده است و به اسم روز تمام مقدسی all hallows day آن را می شناسند. مسیحیان در این روز که مصادف با ۱ نوامبر است به سلامتی تمامی مقدسات جشن بر پا کرده که امروز آن را با اسم All Saints Day  می خوانند و هالووین شب قبل این مراسم است. مسیحی ها بر این باورند که در این شب روح های بد و شیاطان به زمین آمده و به این علت عده ای از مردم جامه های وحشتناک به تن کرده تا در برابر روح ها شر بایستند و به طوری نمایشی آنها را ترسانده و از خود دور فراری دهند.

فعالیت تور : مبلع ورودی –  گردش شهری –  صرف خوراکی و نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت به هتل   تور فیلیپین آبان 97

زمان تور : ۶ ساعت

مبلغ تور : ۱۰۰ دلار

مدل تور : تفریحی – گردشی

کریسمس و شب سال جدید (Christmas & New Year)

ابتدای تاریخ مسیحی ها , تولد حضرت مسیح (ع) است که در روز ۲۵ دسامبر واقع شده که در حقیقت یک هفته مانده به رسیدن سال جدید میلادی.

همه ساله در شب ۳۱ دسامبر , روز آخر سال میلادی و روز پیش از سال جدید در خیلی از کشورهای جهان مراسم سال جدید را برپا می کنند . مراسم کریسمس و سال جدید میلادی در فیلیپین هم به عنوان تنها کشور که جمعیت بالایی از مسیحی ها را در آسیا دارد با ویژگیهای خاص برپا می شود . در روز تولد حضرت مسیح ( ۲۵ دسامبر) و شب سال جدید ( ۳۱ دسامبر ) مردم فیلیپین به پایکوبی و شادی , نمایشهای خیابانی و آتش بازی می پردازند. به دلیل سال جدید میلادی جشن آتیش بازی در بندر مانیل برپا می شود که از وسیع ترین مراسمهای آتیش بازی در آسیا است و توریست های خیلی زیادی از تمام جهان برای بازدید آن به مانیل عزیمت می کنند.

فعالیت تور : مبلغ ورودی –  گردش شهری –  خوراکی و نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت به هتل   تور فیلیپین آبان 97

زمان تور : ۶ ساعت

مبلغ تور : ۱۵۰ دلار

مدل تور : سیاحتی –  گردشی

تور ها و جذابیت های گردشی شهر مانیل :

Manila Ocean Park

وسیع ترین آکواریوم و مجموعه ی آبی آسیا در حوالی وسبع ترین مرکز تجاری آسیا به اسم Mall Of Asia قرار گرفته که حاوی مجموعه ای از گیم ها و بازی های آبی , غواصی و رستورانهایی می شود که خوراکی های دریایی سرو می کنند.   تور فیلیپین آبان 97

فعالیت تور : مبلغ ورودی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت به هتل

زمان تور : ۴ ساعت

مبلغ تور : ۵۰ دلار

مدل تور : سیاحتی – گردشی

منطقه چینی ها  (ChinaTown)

در ۱۵۹۴ میلادی دقیقا در دوره حکومت اسپانیا بر فیلیپپین در ناحیه ای به اسم Binondo که در مانیل کهن قرار گرفته است جهت سکونت مهاجرت کنندگان چینی که به کاتولیک تغییر دین داده بودند بعد از مدتی به اسم منطقه چینی ها معروفیت پیدا کرد. منطقه چینی های شهر مانیل امروز به صنعت توریست و توریستی, بازرگانی, بانکداری و تجاری تبدیل شده است. شایان ذکر است که منطقه چینی های مانیل کهن ترین منطقه چینی ها در جهان است.   تور فیلیپین آبان 97

فعالیت تور : راهنما فارسی زبان –  دیدن از مراکز تجاری و معبد های چینی ها –  صنعت دستی و بومی کشور چین –  انتقال رفت و برگشت به هتل و محل سکونت

زمان تور : ۴ ساعت

مبلغ تور : ۵۰ دلار

مدل تور : سیاحتی – تفریحی

Manila Cruise

سفری دوست داشتنی و زیبا با کشتی کروز با اجرای موزیک , مراسم آتش بازی , صرف شام و دیدن منظره زیبای غروب افتاب در سواحل مانیل.

فعالیت تور : صرف شام –  راهنما فارسی زبان –  اجرای موزیک و آتش بازی –  انتقال با کشتی کروز اطراف مانیل –  انتقال رفت و برگشت شخصی به هتل

زمان تور : ۲ ساعت   تور فیلیپین آبان 97

مبلغ تور : ۵۰ دلار

مدل تور : سیاحتی – گردشی

Fiesta Dance

نمایشی با پایکوبی و شعر بومی که افراد جامه های بومی شهر ها و مکان های مختلف فیلیپین را بر تن می کنند و در آن خوراک های اسپانیایی و فیلیپینی در مکانی که شما را به قرن ۱۵ میلادی می برد برگزار می شود.

فعالیت تور : صرف شام – مبلغ ورودی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت به هتل   تور فیلیپین آبان 97

زمان تور : ۳ ساعت

مبلغ تور : ۵۰ دلار

مدل تور : سیاحتی –  گردشی

Manila Night Life

مانیل جایی است که هیچ گاه به خواب نمی رود! حضور کمپانی های زیاد بین المللی سبب شده که جمعیت اکتیو این شهر در همه ساعات ۲۴ روز و در طول ست کردن وقت محلی با ساعتهای رسمی در کشور های غربی حتی در زمان شب هم به کار کردن مشغول هستند. اضافه بر آن شاپینگ ها, فست فود ها و صد ها مرکز خرید و گردشگری در زمان شب هم به متقاضیان خدمات ارائه می دهند. با کمک از این سفر گردشی در شهر مانیل داشته و از زیبایی های آن لذت ببرید.

فعالیت تور : مبلغ ورودی –  خوراکی و نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت به هتل    تور فیلیپین آبان 97

زمان تور : ۴ ساعت

مبلغ تور : ۵۰ دلار

مدل تور : گردشی – سیاحتی

Taal Volcano

توری فوق العاده را با راه رفتن روی دهانه کوچیک ترین کوه آتشفشان دنیا تجربه کنید و از دیدن فضاهای بسیار زیبا و نیز اسب سواری در جزیره آتش فشانی خود لذت ببرید.

فعالیت تور : مبلغ ورودی –  صرف اسنک و نوشیدنی –  راهما فارسی زبان –  قایق سواری در جزیره تال – انتقال رفت و برگشت شخصی به هتل

زمان سفر از مانیل : ۲ ساعت    تور فیلیپین آبان 97

زمان تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۱۷۵ دلار

مدل تور : گردشگری – سیاحتی –  هیجان انگیز

Subic

منطقه ایتوریست سوبیک در قسمت شمال غربی مانیل واقع شده و همه ساله مهماندار هشت میلیون گردشگر در مناطق متفاوت جهان است. این ناحیه دارای ساح بی همتا, طبیعت انبوه استوایی با دید رو به دریا و بوستان جنگلی معروف سوبیک می باشد.

Subic Safari

بوستان طبیعی سوبیک در مکانی به بزرگی ۲۵ هکتار قرار گرفته و دارای انواع متفاوتی از نژاد های کمیاب حیوانی از کل جهان می شود. لذت سفر به حیات وحش آفریقا را می توان در بوستان جنگلی سوبیک تجربه نمایید.

فعالیت تور : مبلغ ورودی –  دیدن از موزه جانداران – تایگر سافاری – صرف خوراکی و نوشیدنی –  دیدن از جنگل پرندگان – گردش در بوستان و دیدن حیات وحش –  انتقال رفت و برگشت شخصی به هتل –  راهنما فارسی زبان    تور فیلیپین آبان 97

زمان سفر از مانیل : ۲ ساعت

زمان تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۱۸۵ دلار

مدل تور : طبیعت پیمایی –  سیاحتی – هیجانی

Villa Escudero

جمعی از موزه , آبشار های طبیعی , بوستان , فست فود , هتل , دریاچه , هتل های جنگلی و برپایی جشن های گوناگون پایکوبی و موسیقی سنتی که در مکانی به وسعت ۸۰۰ هکتار و پر از درختهای نارگیل قرار گرفته است. این منطقه در ۱۸۷۲ میلادی و در دوره حکومت اسپانیاییان بر فیلیپین توسط شخصی به اسم دن پلاسیدرو اسکودرو تاسیس شده است. از صرف ناهار در رستوران آبشار , قایق سواری و دیدن پایکوبی و موسیقی این مکان لذت ببرید.   تور فیلیپین آبان 97

فعالیت تور : مبلغ ورودی –  دیدن از موزه –  صرف خوراکی و نوشیدنی –  برپایی پایکوبی و آواز سنتی –  صرف ناهار در رستوران آبشار –  انتقال رفت و برگشت شخصی به هتل –  راهنما فارسی زبان   تور فیلیپین آبان 97

زمان سفر از مانیل : ۲ ساعت

مدت تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۱۸۰ دلار

مدل تور : طبیعت گردی –  باستانی –  سیاحتی  و علمی

Hidden Spring Valley

بهشتی پنهان در وسط درختاهایی با عمر ۳۰۰ سال با آبشارها , چشمه ها و حوض های آب معدنی که حاوی ویژگی های درمانی هستند و در منطقه لاگونا و در ۸۰ کیلومتری جنوب مانیل می باشد که با رفتن به این ناحیه سفری جالب را تجربه خواهید کرد.

فعالیت تور : صرف ناهار –  مبلغ ورودی و انواع ماساژ –  خوراکی و نوشیدنی –  راهنما فارسی زبان –  انتقال رفت و برگشت شخصی به هتل

زمان سفر از مانیل : ۲ ساعت

زمان تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۲۰۰ دلار

مدل تور : طبیعت گردی و سیاحتی

Pagsanjan Falls

برطبق برخی از داستان های سنتی بعد از ۱ دوره خشکسالی و به همراه دعا ملت به بارگاه خدایان و خواستن باران, خدایان رودخانه ای پر آب را ایجاد کردند که به آبشار های پارگ سان ختم می گردد. مجموع این آبشار ها در جنوب شرق مانیل واقع شده و درازا آنها ۱۲۰ متر می باشد. با قایق سواری در رودخانه , پرش از بالای آبشار به داخل دریاچه , کوه پیمایی در کوه balubad و دیدن طبیعت بکر و دلنشین در این ناحیه لذت ببرید.   تور فیلیپین آبان 97

فعالیت تور : صرف ناهار –  مبلغ ورودی –  صرف خوراکی و نوشیدنی –  دیدن از غار پاگ سان جان – قایق سواری با قایق بامبو در دریاچه –  انتقال رفت و برگشت شخصی به هتل –  راهنما فارسی زبان –  استفاده از تجهیزات ایمنی   تور فیلیپین آبان 97

زمان سفر از مانیل : ۲ ساعت

زمان تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۱۸۰ دلار

مدل تور : طبیعت گردی – سیاحتی و هیجانی

Water Rafting

اگر تصمیم گرفتید تورتان هیجانی باشد , ما به شما قایق سواری در رودخانه ماجایا قرار گرفته در کـمپ الن منطقه لاگونای فیلیپین را توصیه می کنیم. این رودخانه با سرعت ۲۱ کیلومتر بر ساعت فضایی بسیار مطلوب برای قایق سواری هیجان نگیز برای افراد تازه کار می باشد.   تور فیلیپین آبان 97

فعالیت تور : صرف ناهار – مبلغ ورودیه – خوراکی و نوشیدنی –  انتقال در کـمپ الن مربی و تعلیم قایق سواری – تجهیزات ایمنی –  انتقال رفت و برگشت به هتل –  راهنما فارسی زبان

زمان سفر از مانیل : ۲ ساعت

زمان تور : ۸ ساعت

مبلغ تور : ۲۰۰ دلار

مدل تور : طبیعت گردی –  سیاحتی و مهیج   تور فیلیپین آبان 97

توصیف بوراکای و پالاوان :

بوراکای مانند بهشت دوم می باشد که در ۳۵۰ کیلومتری جنوب مانیل قرار گرفته است. ساحل سپید رنگ شنی , آبهای زلال و شفاف با دید فوق العاده دلنشین , بوراکای را به جزیره ی فوق العاده ای مبدل کرده است . همه ساله میلیون ها مسافر از مکان های متفاوت جهان به این جزیره مسافرت می کنند . مشهور ترین ساحل بوراکای White Beach اسم دارد که حدود ۴ کیلومتر درازا داشته و برای سالیان متوالی به عنوان برترین ساحل در دنیا از سوی مجلات و شرکت هایی که در زمینه توریستی فعالیت می کنند معرفی شده است. نشریه معروف lesure+travel در سال ۲۰۱۲ مقام مخست را به جزیره بوراکای نسبت داد و آن را به عنوان برترین و باشکوه ترین جزیره گردشگری دنیا معرفی نمود. جزیره بوراکای از سمت yahoo travel هم به عنوان برترین جزیره با باشکوه ترین ساحل در دنیا معرفی شده است.   تور فیلیپین آبان 97

مجموعه جزیره های پالاوان در ۷۹۰ کیلومتری جنوب غرب مانیل و وسط دریای جنوبی چین و دریای سولو قرار دارد که از سوی جنوب به بلاد برونئی ختم می گردد . مجموع جزایر پالاوان دارای ۱۷۸۰ جزیره است که از مشهور ترین آنها می شود به جزیره های el nido/  Puerto princesa /coron اشاره کرد .آبهای آبی و شفاف دریاچه ها و رودخانه های جزیره کرون , جنگل پرنده ها با بیشتر از ۶۰۰ مدل پروانه ، جزیره پورتو پرینسزا, رودخانه و غار های زیر زمینی , سکونتگاه های کنار دریا لوکس , ساحل با شن سپید رنگ و سنگ های آهکی و نژاد های کمیاب دریایی جزیره پالاوان را به مکانی بی همتا برای توریست ها مبدل کرده است. مجموع جزایر پالاوان بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ از سوی مجله travel and lesure به عنوان باشکوه ترین جزیره دنیا معرفی شد.

مراسم و فستیوالهای بوراکای :

مراسم پایکوبی با آتیش :

بعد از گذر روزی بی همتا و لذت بخش در حوالی جزیره و فیض بردن از تفریح های آبی , پایکوبی ها با آتش مسافران را به شو و هنر نمایی ها در غروب باشکوه جزیره فرا می خوانند. دیدن غروب آفتاب در جزیره بوراکای با مراسم شبانه و پایکوبی ها تایم بی همتایی را برای شما به همراه می آورد. اسم بعضی از مناطق که در جزیره پایکوبی آتش برپا می کنند عبارت است از : bucks baar at mandaarin hotel , hoka baar , baar time at paradise gaarden , Astoriaa boraacay hotel , boraacay uptown

جشن قلعه شنی :   تور فیلیپین آبان 97

همه ساله در ۳۰ مارچ و ۱ آوریل هزاران نفر از هنرمندها و تندیس سازان با ساختن تندیس ها و کاخ های شنی در این فستیوال شرکت کرده و هنر خود را به گردشگران نشان می دهند. در پایان مراسم نیز بهترین قلعه بر طبق نظر گردشگر ها و تماشاچی ها برگزیده شده و به خالق آن هدیه ای اهدا می گردد.   تور فیلیپین آبان 97

Scuba Diving

بوراکای ناحیه ای بسیار جالب برای شناگری میان مرجانهای آبی است . از مکان های خوب برای شناگری در بوراکای می شود به Croocodile island وCoraal garden  اشاره نمود که به شما این فرصت را می دهند که از دیدن جهان هیجان انگیز زیر آب فیض ببرید.   تور فیلیپین آبان 97

فعالیت تور : تعلیم شناگری برای اشخاص تازه کار از طریق مربی های –  فروش لباس و تجهیزات لازم شناگری –  انتقال رفت و برگشت شخصی به هتل  تور فیلیپین آبان 97