ویزای چین

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 02188171061 تماس حاصل نمایید

 

ویزای چین

چین سرزمینی با سنتی مملو است و کمتر کشوری در جهان پیدا می‌شود که حاوی این گونه سنتی باشد. ویزای چین تور چین سرزمین ضد و نقیض است. پکن، شانگهای و هنگ‌کنگ مناطق مدرن چین میباشند.  تور چین با این وجود در غرب کشور قسمت ‌های روستایی و در حین پیشرفت پیدا می‌شود. چین سرزمینی است که میان پیشرفت کردن و در حال پیشرفت بودن مانده است. تور چین  پیشرفت های  زیاد چین موجب شده مسافران متعددی به این کشور مسافرت کنند. برای شما هم موقع آن رسیده که به این سرزمین جذاب و بی نظیر سفر کنید و با سنت چین آشنا شوید. با سفر به این منطقه هر‌ روز با مکانی جدید آشنا خواهید شد. تور چین اگر‌چه در شهر‌های وسیع جمعیت فراوان است، ویزای چین ولی اطراف شهر‌ها و در ضمن غذاهای آن بسیار عالی هستند. ویزای چین

مخارج رایج تور چین

هتل و خوابگاه ها ویزای چین

مخارج ۱ اتاق هاستلی از ۵۰ یوان (۸ دلار) آغاز می‌شود، ولی در شهری مانند پکن به ۸۵ یوان (۱۵ دلار) برای ۱ شب سکونت هم می‌رسد. برای اتاق شخصی با حمام اشتراکی ۱۳۵ یوان (۲۲ دلار) و برای اتاق با حمام شخصی ۱۹۰ یوان (۲۹ دلار) برای ۱ شب باید هزینه کنید.ویزای چین  تور چین  مخارج هتل‌های کم هزینه با وسیله های ساده ولی کارآمد از شبی ۱۴۰ یوان (۲۵ دلار) آغاز می‌شود. ولی نرخ این هتل‌ها در هنگ کنگ بالاتر است و برای ۱ شب سکونت در اتاقی ۱ تخته باید ۱۵۰ یوان (۳۰ دلار) هزینه کنید.  تور چین

غذا تور چین

غذا در چین کم هزینه است. اصولا با دادن ۲ تا ۳ دلار می‌توانید از بساطی ها غذا تهیه کنید. با این مبلغ می‌توانید نودل، برنج، گوشت خوک یا سوپ تهیه کنید. مخارج غذایی مفصل در رستوران ۵ تا ۱۰ دلار است. تور چین  ضمن مخارجی که باید برای ۱ کاسه برنج و نیز ظرف تمیز پرداخت کنید (بله! تمیزی ظرف ها خرج جدایی دارد) اصولا ۵۵ سنت است. ویزای چین در حالت استفاده از غذا‌های بومی، یقینا هزینه پایین تری پرداخت خواهید کرد. با هزینه پایین تر از ده دلار در روز می‌توانید غذا‌های بومی مطلوبی تهیه کنید. تور چین  در غرب و جنوب‌غرب چین این مخارج کمتر شده و با هزینه پایین تر از ۵ دلار در روز (نیمی از هزینه‌ی غذا در شهر‌های وسیع) می‌توانید غذا تهیه کنید.

برای غذا‌های غربی هزینه بالاتری باید پرداخت کنید و البته اگر در شهری کاملا بومی مثل هنگ کنگ باشید، تور چین  این غذا‌ها ابدا با غذا‌های اصلی غربی قابل قیاس نیستند و مطلوبیت آن‌ها را ندارند. ویزای چین  نرخ ساندویچ‌های غربی۱۰ دلار است و ۱ فنجان قهوه هم تقریبا همین حدود می‌شود.  تور چین

از جایی که غذا خیلی کم هزینه است، احتیاجی به طبخ غذا نیست و خوب است از غذا‌های محلی یا رستوران‌ها استفاده کنید. در ضمن اغلب هتل‌ها سرویس های آشپزخانه‌ای ارائه نمی‌دهند. تور چین  حتی اگر مواد خام غذا را تهیه کرده باشد، موفق به طبخ آن نمی‌شوید. ویزای چین

نقل و انتقال ویزای چین

چین کشور وسیعی است، با این‌ وجود سفر از مکانی به مکانی دیگر در این کشور کم هزینه و راحت است. ویزای چین  اغلب اشخاص از اتوبوس برای حمل و نقل استفاده می‌کنند. نرخ اتوبوس‌ها میان ۲ تا ۴ یوان (نیم دلار) است. شهر‌های وسیع وسیله های نقلیه‌ی دیگری هم دارند که استفاده از آن‌ها کم‌تر از ۷ یوان (۲ دلار) برای یک طرف خرج دارد. تور چین  مخارج قطار‌های تندرو از پکن به شانگهای برای قطار درجه ۲ هشتاد دلار، قطار درجه ۱ صد و چهل دلار و برای قطار‌های خاص سیصد دلار است. برای قطار‌های عادی که یک سفر یک روز زمان می برد، برای قطار‌ درجه ۲ هفتاد دلار و برای قطار درجه ۱ نود دلار باید هزینه کنید. تور چین  اتوبوس‌ ها به شکل عادی از متروها کم هزینه تر هستند. برای نمونه مسافت نه ساعته از پکن به آن‌شان با اتوبوس ۵ دلار است، در‌ صورتی که نرخ این مسافت با مترو تندرو ده دلار است. تور چین  در ضمن خرج مسافت سه ساعته از شانگهای به هانگژو با اتوبوس ده دلار و با مترو تندرو ده دلار است.

تفریحات ویزای چین

به علت کم بودن مخارج ، شما می‌توانید به تمام مناطق جذاب چین سر بزنید. تور چین  برای دیدن از دیوار چین و شهر ممنوعه پایین تر از ده دلار باید هزینه کنید. با این وجود دیوار بزرگ چین هیچ وقت در مقابل شورش جنگجویان آسوده نبوده، ولی خیلی زیبا و باشکوه است و برای دیدن از آن‌ فقط ۸ دلار باید هزینه کنید. در ضمن دیدن از شهر ممنوعه ده دلار خرج دارد. تور چین  مخارج دیگر مناطق مانند معبدها و دیگر تفریحات نزدیک ۳ دلار خواهد بود. در صورتی که مخارج معبدها و بعضی تفریحات کمتر از ده دلار است، برای کوه‌نوردی و دیگر تفریحات این‌ سبکی تا سی دلار باید هزینه کنید. برای نمونه سفر به کوه‌ اژدها سی دلار خرج دارد. تور چین  در ضمن برای دیدن از دره‌ی جیوژایگو  باید شصت دلار هزینه کنید. نرخ ۱ سفر ۳ روزه به کوه‌های وویی در استان فوجیان چهل دلار و نرخ دیدن از کوه‌های زرد در استان آن‌هویی چهل دلار است.

نکته هایی برای کم کردن مخارج ویزای چین

به شکل کلی چین سرزمینی کم هزینه است، ولی با رعایت این نکته ها سفر شما به نسبت کم تر هم خواهد بود.

از مترو‌های شبانه استفاده کنید ویزای چین

از جایی که شهر‌ها با فاصله از یکدیگر واقع‌ شده‌اند، برای رفتن از منطقه ای به منطقه ی دیگر از متروهای شبانه،دارای تخت‌ خواب‌های چند طبقه استفاده کنید تا از دادن مخارج مجزا برای هتل یا خوابگاه دوری کرده باشید. طبقه‌های زیرین تخت‌ها کمی پرهزینه تر هستند، تور چین  بنابراین تیکت خود را چند روز قبل خرید کرده تا مخارج کمتری بپردازید. برخی توقفگاه ها شامل دفترهای فروش تیکت برای خارجی‌ها هستند. شما می‌توانید در این دفترها قطار و ایستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

درخواست زایو پن کنید ویزای چین

اگر انفرادی غذا می‌خورید درخواست زایو پن کنید. زایو پن بخش های کوچک غذا است. با وجود کوچک بودن غذای مفصلی است و نرخ پایینی دارد.

از صندلی‌ های سفت استفاده کنید ویزای چین

م روی صندلی‌های سفت اتوبوس‌ها و قطار‌ها که بر عکس نامشان سفت نیستند و خدمات ابتدایی لازم برای سفر را دارند مخارج مطلوبی برای شما دارند.

مکان‌های جذاب و فعالیت‌های دیدنی در چین ویزای چین

دیوار بزرگ چین ویزای چین

سفر به چین بدون دیدن از دیوار بزرگ این کشور کامل نمی شود. تور‌های متعددی برای دیدن از بخش های گوناگون این دیوار وجود دارد. تور چین  با توجه به مخارج و بخش مورد نظر خود برای دیدن، تور مناسب را انتخاب کنید. برخی از تور‌ها برنامه های چند روزه ارائه می‌دهند که حاوی دیدن از تمام دیوار می‌شود.

فلکه تیان آنمن  ویزای چین

حتما این فلکه را در فیلم‌ها دیده‌اید، ولی تا از نزدیک آن را نبینید متوجه ابعاد وسیع آن نخواهید شد. جذابیت های متعددی در این فلکه وجود دارد که از بین آن‌ها می‌توان از ساختمان تیان آنمن، تالار وسیع ملت، ساختمان یاد واره، موزه‌ی ملی و عکس مائو تسه تونگ (سیاست مدار انقلابی) یاد کرد. تور چین  در این فلکه مجوز تصویر برداری و عکس‌ انداختن ندارید.

پکن ویزای چین

این شهر پر هیاهو ۲۵ میلیون نفر جمعیت دارد. در جوار فلکه تیان آنمن به شهر ممنوعه، مرکزهای خرید‌ زیادی، عبادتگاه بهشت و البته دیوار چین هم بروید. تور چین  هیچ‌ کجا در جهان مثل پکن نیست. با این‌ وجود هوای آلوده و ترسناک آنجا را نیز در نظر بگیرید. پکن شهری است که برای آشنایی با چین امروزی و رشدهایش حتما باید ببینید.

هنگ‌کنگ ویزای چین

هنگ‌کنگ ۱۰۰ سال زیر نظر بریتانیا بود و به این امر آمیزه‌ای از سنت غرب و شرق است. تور چین  این شهر بزرگ شلوغ و پر هیاهو آمیزه‌ای از بناهای بلند با مغازه‌های محلی و معبدهای دینی است. این شهر با وجود فروشگاه های زیبا، تفریح های شب هنگام هیجانی و غذا‌های لذیذ جایی جالب و جذاب برای سفر است.

شانگهای ویزای چین

شانگهای یکی دیگر از شهرهای وسیع و پرازدحام چین است که مورد توجه مسافران فراوانی قرار گرفته‌ است؛ شهری با امکانات خاص که ساختار تجارت مدرن است. برای درک بهتر بعد باستانی چین، از شان‌های و به ویژه باغ یو بازدید کنید.

شی آن ویزای چین

شی آن وسیع ‌ترین شهر شمال‌غرب چین و یکی از مراکز قدیمی چین است. بعد از سفر به این شهر حتما از تندیس لشکر سفالی، دیوار شهر و منطقه مسلمانان بازدید کنید. تور چین  مسافران متعددی تنها برای بازدید از این ۳ جاذبه به شی‌آن سفر می‌کنند.

تا می‌توانید غذا بخورید! ویزای چین

چین بهشت علاقمندان غذاست. بعد از غذا خوردن در اینجا هیچ‌ وقت طعم آن را فراموش نخواهید کرد. عجیب نیست که در کشوری به این عظیمی در هر مکان به غذایی متفاوت و خوش طعم برسید. تور چین  در سفر خود می‌توانید هر ۵ مدل طبخ غذا را تجربه کنید (طبخ غذای کانتونی، پکن، شانگهای و شیوه ی طبخ غذای سیچوآن)

سفر دریایی در رود لی ویزای چین

برای بازدید و حس کردن زیبایی طبیعی سفری روی رود لی داشته باشید. این رود یکی از ده مکان خاص در لیست نشنال جئوگرافیک است. این رود با درازای ۲۷۵ متر پر از  مکان‌های دیدنی و جالب است.

اعمال نفوذ جنگجوهای سفالی را تشویق کنید ویزای چین

تندیس ارتش سفالین در استان شی‌آن بر آرامگاه کین، نخستین حاکم چین ( دودمان چین)، است. تندیس های سنگی سربازهایی که در ابعاد واقعی سربازان بنا شده‌اند، بازگو موفقیت این ارتش بر نیروهای دیگر است که این موفقیت موجب تشکیل حکومت و کشور چین شده‌ است. این تندیس در ذهن و روح هر مسافری تأثیر فراوانی می‌گذارد.

از شهر ممنوعه بازدید کنید ویزای چین

شهر ممنوعه مکانی مشهور در پکن است که از دوران دودمان مینگ تا چینگ شهر حکومتی حساب می‌شده است. امروزه  کاخ به موزه‌ای مبدل شده که دارای مصنوعات متعددی از هر ۲ حکومت است. این موزه برترین مکان برای آشنایی با سنت چین است.

 از بخشی از راه ابریشم بازدید کنید ویزای چین

با بودن تاریخ دو هزار ساله‌ی این جاده، بازدیدش برای هر مسافر لازم است. در مسیر این جاده مکان های دیدنی زیادی وجود دارند. این راه در گذشته از چین تا رم و ایتالیا امتداد داشته است. تور چین  این مسیر ۲۵۰۰ مایل بوده که نیمی آن در قلمرو امپراطوری چین قرار داشته است.

در تبت تفریح کنید ویزای چین

تبت که به بام جهان هم معروف است، جایی مناسب برای مسافران ماجراجویی است که در پی جاذبه‌های ویژه ای هستند. از کوه‌های مملو از برف، لباس‌های زیبا و بودایی‌ها بازدید کنید. تور چین  برای دیدن از تبت به علت گذشته پر آشوب آن احتیاج به گرفتن مجوز دارید.

از کارست در جنوب چین بازدید کنید ویزای چین

این کوه‌ها که تصویرش پشت اسکناس بیست یوانی وجود دارد، جایی خیلی جذاب و دیدنی برای دیدن است. کوه‌هایی خیلی عظیم هستند و می‌توانید با قایق در رودخانه‌ی لی تفریح کرده و از مناظر خیلی زیبای این کوه‌ها بازدید کنید.  تور چین

غار موگای ویزای چین

این غار که به غار ۱۰۰۰ بودا هم معروف است، وسیع ‌ترین، لوکس ‌ترین و برترین خانه‌ی بودایی‌ها در تمام جان حساب می‌شود. نخستین غار این مکان در سال ۳۶۸ پس از میلاد تراشیده و کنده‌کاری شد.

کاخ پوتالا  ویزای چین

این کاخ در تبت واقع است و  امروزه به موزه مبدل شده، ولی تا سال ۱۹۶۰ مکان زندگی دالایی لاما (رهبر بوداییان تبت) بوده است. تالار‌‌ها، معبد ها و حیاط‌ها تماما از سنگ و چوب بنا شده‌اند. اینجا بنایی جذاب و باستانی است که با بازدید آن به اهمیت دالایی لاما در گذشته تبت پی می‌برید.  تور چین

سفر به پکن ویزای چین

پکن در سال ۲۰۱۵ بیشتر از ۲۲۴ میلیون نفر جمعیت داشت. این شهر شلوغ در تور چین  بعد از شانگهای و قلب سیاسی، فرهنگی و آموزشی کشور است. فرودگاه اصلی پکن فرودگاه دوم پرازدحام جهان از لحاظ رفت و آمد مسافران است.

تور چین  عمر این شهر به ۳ هزار سال پیش بر می‌گردد و در ۸ قرن پیش، در بیشتر زمان ها مرکز چین بوده‌ است. شهرهای کمی در جهان وجود دارند که برای زمان این چنین طولانی، قلب سیاسی و فرهنگی کشور خود باقی مانده باشند؛ به همین علت آثار باستانی متعددی در شهر وجود دارد.

آب و هوا ویزای چین

پکن، آب‌وهوایی حدودا بارشی دارد که نتیجه اش تابستان‌هایی گرم و مرطوب و زمستان‌هایی سرد و خشک است. برترین موقع برای سفر به پکن، بازه سپتامبر و اکتبر (شهریور و مهر) است که برابر با پاییز طلایی و جذابیت های این شهر می‌شود.

تور چین  حجم دود و آلودگی پکن در زمستان در بالاترین نسبت خود است،با این حال می‌توان ناظر باران های زیبا و بعضی اوقات برف هم بود. دمای هوای پکن در زمستان به سادگی تا منفی ۱۲ و در تابستان هم بالای ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد می‌رسد.

جاذبه‌های توریستی ویزای چین

ورزشگاه ملی پکن

ورزشگاه ملی پکن در منطقه چائویانگ این شهر قرار دارد که از جمله جذابیت های مشهور و همچنین نشان مسابقه های المپیک سال ۲۰۰۹ است. ۲ ساختمان معاصر اصلی در منطقه چائویانگ وجود دارد: بنای CCTV و برج شماره‌ی سه مرکز تجارت جهانی. هر ۲ بنای یاد شده، از جمله مثال های مشهور معماری معاصر چین هستند.

کاخ ها، معابد و بوستان ها ویزای چین

بعد از اینکه در کوچه های تنگ و باریک و بلوارهای دراز پکن به قدم‌ زدن پرداختید، بوستان های زیبا و سرسبز این شهر جایی مناسب برای استراحت هستند. اهالی محلی پکن، هر وقت که زمان داشته باشند، به بوستان ها و معبدهای شهر سر می‌زنند. این بوستان ها نه فقط برای استراحت مورد استفاده‌ی مردم هستند، بلکه برای ورزش کردن، آواز و باقی تفریحات سالم هم مناسب‌اند.

شهر ممنوعه ویزای چین

اساسی ترین کاخ پکن، مطمئنا شهر ممنوعه واقع در ناحیه‌ی دانگ‌چنگ است. شهر ممنوعه، در طول پادشاهی سلسله‌های مینگ و چینگ به عنوان دربار حکومتی مورد استفاده بوده است.

کاخ آسمان ویزای چین

کاخ آسمان، در مکان چونگ‌ون واقع شده که به اسم نشان شهر پکن هم شناخته می‌شود. در حوالی این کاخ، بوستانی وجود دارد که اصولا پر از اشخاصی است که یا در حین نوشیدن چای، مشغول خطاطی، ورزش یا منتظر گذر عمر هستند.

یانگ‌گانگ هم در ناحیه‌ی دانگ‌چنگ واقع شده و از جمله باشکوه ترین و اساسی ترین معبدهای چین حساب می‌شود.

دیگر بوستان های پکن در دیگر نقاط شهر پخش شده‌اند. بعضی از برترین بوستان های پکن شامل :بوستان ژونگ‌شان و بوستان بیهای در منطقه زیچنگ و بوستان های چائویانگ و ریتان در منطقه چائویانگ.

باغ وحش پکن ویزای چین

باغ وحش پکن به علت فضای محلی و پانداهای عظیمش مشهور است. با این وجود، امکانات زندگی حیوانات این باغ وحش هم مثل دیگر باغ وحش‌های دنیا، داستانی سوال برانگیز است. آکواریوم پکن هم از این موضوع جدا نیست.

نانلوزیانگ ویزای چین

نانلوزیانگ مسیری به درازای ۷۸۵ متر و پهنا ۹ متر است. این راه طولانی، مسیر ارتباطی شمال تا جنوب پکن، در طی زمان سلسله‌ی یوآن بوده است..

معبر جویانگ تور چین

معبر جویانگ، در مسافت ۲۵ کیلومتری شهر چانگ‌پینگ که در ۶۵ کیلومتری پکن واقع شده، قرار دارد. این منطقه، معبری بسیار مشهور به سوی دیوار چین است. معبر جویانگ در سال ۱۹۸۸ به عنوان آثار بین المللی یونسکو به ثبت رسید و امروزه هم از جمله مکان‌های فرهنگی کشور حساب می‌شود.

پارک آبی المپیک ویزای چین

پارک آبی المپیک پکن، مکانی به بزرگی ۱۶۲٫۶۹ هکتار را شامل می شود. پارک شیونی این منطقه، در مسابقه های المپیک و پارالمپیک سال ۲۰۰۹ پکن، برای رشته هایی مثل قایق سواری و ماراتن شنا در نظر گرفته شده بود.

موزه ها و نمایشگاه های هنری  ویزای چین

پکن بالای ۱۱۰ موزه دارد ولی مسافران خارجی از اکثر آن‌ها دیدن نمی‌کنند. پکن پذیرای یکی از عظیم ترین و مشهور ترین موزه‌های دنیا، یعنی قلعه ‌موزه‌ی ملی است که با اسم شهر ممنوعه هم شناخته می‌شود. بعضی از موزه‌های پکن در طی سال و طول تعطیلات ویژه ای دارای مخارج ورودی نیستند. ضمن آن، تیکت های ورود به موزه هم باید ۳ روز پیش رزرو شوند.

گویش ویزای چین

گویش مردم پکن، چینی ماندارین است. ماندارین اصلی، گویش رسمی چین در طی حکومت های مینگ و چینگ بوده که عملا هم بر اساس لهجه‌ی پکنی است.

دانشجو هایی که در پی یادگیری گویش چینی ماندارین هستند، پکن از برترین مکان‌ ها برای یادگیری این گویش به شکل پایه‌ای و صحیح است. راننده های تاکسی‌ در پکن خیلی پر چانه هستند و علاقه فراوانی برای ارتباط برقرار کردن با دانشجویان به زبان چینی ماندارین دارند. تور چین

در اغلب جاذبه‌های جذاب اصلی پکن و هتل‌های وسیع این شهر، کارکنان به گویش انگلیسی صحبت می‌کنند. به غیر از مناطق یاد شده، در باقی نقطه های پکن گویش انگلیسی بسیار مرسوم نیست؛ پس خوب است کارت هتل خود را دائما با خود داشته باشید تا اگر گم شدید، با داشتن آن بتوانید راه خود را پیدا کنید. در ضمن از مسئولین هتل بخواهید که اسم مکان های توریستی اصلی را برایتان به گویش چینی بر روی ورق بنویسند تا بتوانید با پرسیدن آن از مردم، مسیر خود را پیدا کنید.

جشن ها و مراسم ها ویزای چین

میاهوی ویزای چین

میاهوی اسم مجموعه جشن های عالی پکن در فصل بهار است. بهار همه ساله، چند جشن میاهوی در کاخ آسمان، دیتان بیهای، چانگداین، لانگتان لیک، پارک آبی نیلوفر آبی و غیره برپا می‌شود. اگر در فصل جشن های بهاره‌ی پکن به این شهر مسافرت کردید، حتما در این وقایع شاد و زیبا شرکت کنید.

  • تایم برگزاری: آخر ژانویه تا اول فوریه (بسته به تقویم هجری چینی(

جشن گسترده منطقه باغچه ویزای چین

جشن گسترده منطقه باغچه، هر سال در فصل جشن های بهاره‌ی پکن برپا می‌شود. در این جشن، نمایش‌ها و تئاترهایی از رویای قلعخ خای قرمز که از جمله ۴ رمان معروف چین حساب می‌شود، بر روی صحنه می‌رود. علاوه بر این، مسافران و اهالی می‌توانند با لباس‌های محلی، عکس یادگاری بگیرند.

  • تایم برگزاری: ابتدای ژانویه تا انتهای فوریه
  • مکان برگزاری: مناطق خارج از چانگ آمن

جشن موسیقی ویزای چین

چند جشن متفاوت موسیقی در بوستان هایدن، بوستان چائویانگ، بوستان تانگ‌ژو و دیگر بوستان های حوالی پکن برپا می‌شوند. بعضی از این جشن شامل از: جشن موسیقی میدی، جشن موسیقی توت‌فرنگی به نام آسمان نوین و جشن موسیقی پاپ پکن که در بوستان چائویانگ برپا می‌شود.

  • تایم برگزاری: روز کارگر (اول ماه مه)

جشن گل های داودی پکن ویزای چین

این جشن هر سال در بوستان های وسیع پکن برپا می‌شود. جشن گل‌های داودی بوستان بیهای مشهور ‌ترین این جشن است که تا امروز بالای ۲۵ مرتبه برپا شده و گل‌های ولقعا زیبایی را نمایش گذاشته است.

  • تایم برگزاری: ماه نوامبر همه ساله

جشن برگ های قرمز بوستان سرای مطبوع تور چین

درخت های افرا در قسمت ‌های غربی بوستان سرای مطبوع واقع شده‌اند که با برگ‌های قرمز و تند خود در حوالی چمنزار، صحنه‌ی به شدت دیدنی و زیبا به وجود می‌آورد.

  • تایم برگزاری: هر سال از نیمه های اکتبر الی اواسط نوامبر
  • مکان برپایی: بوستان سرای مطبوع

خرید در پکن ویزای چین

حدودا در اکثر بازارها و مغازه های پکن، چانه زدن کاری ضروری است! به خصوص وقتی که در مغزه های وسیع و گردشگری پکن به گردش و خرید می‌پردازید، سعی کنید تا جای ممکن برای آفر گرفتن، چانه‌زنی کنید. در واقع، می‌توانید در اغلب مغازه های پکن تا ۲۰ الی ۲۵ درصد برای اجناس خود، درخواست آفر کنید.

غذا تور چین

اگر در پی غذای محلی چینی هستید، می‌توانید به رستوران های واقع در ناحیه‌ی دانگ‌چنگ و رستوران واقع در ناحیه‌ی ژوآن‌وو بروید.

سکونت ویزای چین

اغلب هتل‌های پکن در منطقه دانگ ‌چانگ هستند.

مخارج سکونت برای اتاق‌های کوچک، برای یک نفر ۳۵ یوآن برای یک شب و حدود ۲۵۰ یوآن هم برای اتاق‌های ۲ تخته در کم ‌ترین هتل‌های پکن است.

تعداد متعددی هتل ۳ و ۴ ستاره در تمام پکن وجود دارد. نرخ سکونت برای این هتل‌ها، در حدود ۵۵۰ الی ۱۲۰۰ یوآن برای یک شب است ولی اصولا می‌توانید برای آفر گرفتن چانه‌زنی هم کنید. تور چین

بعضی از هتل‌های پرهزینه پکن، در قلب شهر و به خصوص در ناحیه‌ی دانگ‌چنگ و چائویانگ واقع شده‌اند؛ با این وجود، اگر خدمات رفاهی و مخارج سکونت در این هتل‌ها را با هتل‌های غربی قیاس کنید، متوجه ارزش بالای سکونت در آن‌ها خواهید شد. در حوالی پکن، چند هتل خاص در اطراف دیوار چین وجود دارد که از مورد های خیلی خوب برای سکونت حساب می‌شوند. پر هزینه ترین این هتل‌ها شبی ۴۵۰۰ یوآن از مسافرها دریافت می‌کنند که اکثر زمان ها آفر های ۵۰ درصدی هم برای مسافران در نظر می‌گیرند. ویزای چین

تور پکن و شانگهای

تور پکن و شانگهای

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور پکن شانگهای هانگژو

تور پکن شانگهای هانگژو

9 شب و 10 روز 5750000 تومان

تور شانگهای

تور شانگهای

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور ایوو شانگهای

تور ایوو شانگهای

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 5 شب

تور گوانجو 5 شب

5 شب و 6 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 7 شب

تور گوانجو 7 شب

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور شنزن 7 شب

تور شنزن 7 شب

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور گوانجو گویلین شنزن

تور گوانجو گویلین شنزن

5 شب و 6 روز 5750000 تومان

تور گوانجو شنزن

تور گوانجو شنزن

5 شب و 6 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 9 شب

تور گوانجو 9 شب

9 شب و 10 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 12 شب

تور گوانجو 12 شب

12 شب و 13 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 14 شب

تور گوانجو 14 شب

14 شب و 15 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 21 شب

تور گوانجو 21 شب

21 شب و 22 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 28 شب

تور گوانجو 28 شب

28 شب و 29 روز 5750000 تومان

تور پکن شانگهای

تور پکن شانگهای

7 شب و 8 روز 4840000 تومان

تور بالی با پرواز ماهان

تور بالی با پرواز ماهان

7 شب و 8 روز 190 دلار

تور پکن و شانگهای

تور پکن و شانگهای

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور پکن شانگهای هانگژو

تور پکن شانگهای هانگژو

9 شب و 10 روز 5750000 تومان

تور شانگهای

تور شانگهای

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور ایوو شانگهای

تور ایوو شانگهای

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 5 شب

تور گوانجو 5 شب

5 شب و 6 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 7 شب

تور گوانجو 7 شب

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور شنزن 7 شب

تور شنزن 7 شب

7 شب و 8 روز 5750000 تومان

تور گوانجو گویلین شنزن

تور گوانجو گویلین شنزن

5 شب و 6 روز 5750000 تومان

تور گوانجو شنزن

تور گوانجو شنزن

5 شب و 6 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 9 شب

تور گوانجو 9 شب

9 شب و 10 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 12 شب

تور گوانجو 12 شب

12 شب و 13 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 14 شب

تور گوانجو 14 شب

14 شب و 15 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 21 شب

تور گوانجو 21 شب

21 شب و 22 روز 5750000 تومان

تور گوانجو 28 شب

تور گوانجو 28 شب

28 شب و 29 روز 5750000 تومان